Įkraunama...
Įkraunama...

Implantai ir dantų protezavimas

Taip jau atsitiko, kad gydytoja išrovė vieną dantuką. Galvoju apie implantavimą. Visgi gražiau negu protezas. blink.gif Nors ir kaina nemaža... g.gif
Gal kas nors naudojotės šia paslauga? Kokį stomatologijos kabinetą geriausia pasirinkti? Kokiu gydytoju pasitikėti? unsure.gif Būtų įdomu išgirsti atsiliepimų.
Atsakyti
Nelabai supratau kam dantuka isrove vaikui ar suaugusiam, bet siulau aplankyti zemiau nurodyta tinklapi, jie ten stebuklus daro, gal pades. g.gif

http://www_dens_lt
Atsakyti
Nagi man pačiai išrovė tą dantuką. Apsilankiau šiame puslapyje, bet kiek suprantu, dantų implantavimu čia neužsiima... g.gif
Atsakyti
Danties implanta dejosi mano draugas. Teisingiau, dar tik pusiau susidejo, nes pirmoji dalis buvo operacija. Tame tarpe, kuris liko po danties isrovimo, mano draugui implantavo dirbtinio kaulo. Paskui zaizda turejo uzgyti, organizmas turejo priimti svetimkuni. Tada turejo sekti jau paties danties istatymas, bet kaip visada truksta pinigu. Beje, jei saknys geros ar kaulas nepazeistas, tai tada nereikia deti dirbtinio kaulo. Sutaupai dvigubai.
Atsakyti
Atėne, jei ne paslaptis, kokiame stomat. kabinete ir kokios kainos?
Atsakyti
Dantų inplantai kainuoja brangiai apie 2500 lt, daromi daugumoje klinikų. Įvertinti reikėtų tai ar jūs rūkote, ar esate alergiška. Kai kurių stomotologų nuomone rūkantiems inplantai netinka. Inplantus stato stomotologinėje klinikoje "Baldentas", Olandų gt. Kai kurie stomotologai pataria dėtis auksinį dantį vietoje inplanto (jei iškritęs dantukas nėra priekinis) sako, kad lengviau prisitaiko prie organizmo ir pigiau kainuoja.
Atsakyti
Kauno klinikose, kiek zinau dantis inplantuoja. Konsultacijos anksciau antradieniais budavo, o del kainu nezinau.
Atsakyti
Ačiū, mergičkos, už patarimus. Žinau, kad implantų kainos kosminės. Bet jau nusprendžiau tam reikalui paaukoti, kiek reikės. Na, nerūkau aš, lyg ir nealergiška esu.
Kad "Baldente" dantis implantuoja, jau girdėjau. Žinau, kad ir "Gidenta" tuo užsiima. Tiesiog būtų įdomu sužinoti atsiliepimus, kam teko su tuo susidurti.
Bijau, kad sumokėsiu pinigus, o kokybe liksiu nepatenkinta. mad.gif
Atsakyti
Hei, tai daugiau niekas nieko negalit patarti? frusty.gif

Turbut visos gražiais dantukais džiaugiatės, čia tik aš viena bedantė. biggrin.gif

Atsakyti
Bet is kur jus tokius pinigus traukiat tiems implantams blink.gif taigi biesani pinigai unsure.gif tuo labiau turint omeny, kad juos reik pastoviai kas 8-10 metu keisti, aina sau as sakiau statysiu tilta geriau, t.y. pigiau rolleyes.gif laugh.gif
Atsakyti
Pirmą kartą girdžiu, kad reikia keisti kas 8-10 metų. Skaičiau, kad garantija duodama minimum 10 metų, o gali būti taip, kad ir visam gyvenimui tarnauja. huh.gif

Ar aš ne taip kažką supratau, ar čia tik reklaminis triukas žmonėms privilioti? blink.gif
Atsakyti
Raima, metalo keramika keičiama kas 8-10 metų. Nepergyvenk aš irgi bedantė. g.gif
Atsakyti