Įkraunama...
Įkraunama...

Prieš kiek laiko ieškot dovanų?

Ar ieškot dovanų iš anksto, kruopščiai apgalvojusios, ar ekspromtu, paskutinėm dienom rolleyes.gif ?
Aš tai mėgėja pirkt iš anksto, kai kažką gražaus pamatau, arba, ir žinau, kad greit nusimato proga wink.gif , yra buvę, kad vos ne prieš metus iki progos daiktą saugojau žmogui laugh.gif, sunku buvop iškentėt, bet kartais pavyksta rolleyes.gif
Ar jums dovanų pirkimas- šventė ar kančia?
Atsakyti
O as dovanas perku paskutine diena, esu toks zmogus - viska tempiu iki paskutines minutes smile.gif Be to, jeigu nuperku anksciau, tai anksiau padovanoju - o taip neidomu wink.gif
Atsakyti
Tik iš anksto! Nepakenčiu tos prieššventinės spūsties parduotuvėse, kai visi tave stumdo, trypia, bado alkūnėm, kaip kokiam troleibuse. Ir tik perka, perka bile ką. Fuiiii. Tokiom dienom geriau išvis į parduotuves neiti-nu nepatinka man tos masinės psichozės...aš prie šiemetinių dovanėlių jau ramiai galiu padėt pliusiuką-tik supakuoti beliko. Todėl dabar " esu rami kaip belgas".
Atsakyti
Labai pritariu Voblai. Ir labai stengiuosi dovanas is anksto supirkti. Aisku, rizikuoju kad kas nors ims ir uzmatys kokios dovanos ju laukia, na bet tai geriau negu paskutine diena parduotuvese nervuotis smile.gif
Atsakyti
Aš kaip Rimaistė ir Vobla, dovanas supirkau iš anksto. Dabar liko tik keletą smulkmenų dapirkti ir supakuoti. Tai net dabar iįsivaizduoju, kas darysis šį savaitgalį parduotuvėse. Feeee, kaip išprotėję tada žmonės elgiasi laugh.gif
Atsakyti
As perku dovanas is anksto. Bet ne todel, kad parduotuvese spustis ir pan. O todel, kad is karto perkant visas dovanas labai per pinigine kerta. Tai siemet pasiskirsciau dviems menesiams islaidas. dauguma dovanu nupirkau lapkriti, dar liko 2 dovanos smile.gif
Atsakyti
Aš jau irgi pagrindines dovanas supirkau wink.gif Ir spūsties mažiau praduotuvėse, ir paskutinę dieną nereikia nervuotis, kad nerandi ką sumąstęs rolleyes.gif
Atsakyti
As galvoju is anksto smile.gif O perku beveik paskutinem dienom,bet stengiuos tada,kai maziau zmoniu,pvz. anksti ryte arba darbo dienom...
Atsakyti
Nemoku aš dovanų pirkt iš anksto sad.gif ir lieka šitas visas vajus paskutinei prieškalėdinei savaitei. Taigi, dovanų ieškojimo ir pirkimo maratonas startavo vakar biggrin.gif Realiai paėmus sekasi neblogai, idėjų pakanka ir rast sekasi. Bet jau pastaruosius 10 metų žadu kitom kalėdom supirkinėt iš anksto dovanas...na bet čia kažkas kraujyje užkoduota, kad nesigauna biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Galvot apie dovanas pradedu likus mėn. iki švenčių ir paskyrę kokį savaitgalį važiuojam su vyru į parduotuves ir viską superkame. Jau visas gan senokai esu supirkusi, beliko tik supakuoti, ką aš jau darau kūčių išvakarėse. tas vajus tai siaubingas, niekur nepriesi, nieko nepamatysi, vaikštai kaip žirafa tarp vitrinų, spraudiesi kur tarpas yra, moki nežinai už ką ir kiek, renkiesi iš to kas liko, o ne iš to kas patiktų..baisu. Aš išvis likus kelioms dienoms iki Šv. kalėdų į parduotuves kojos nekeliu. Tik maisto produktų važiuoju pirkti labai anksti ryte, vos atidaroma parduotuvė ir kai miestas dar bunda aš jau triūsiu virtuvėje ruošdama vaišes.
Atsakyti
turbut pirma karta gyvenime turejau susigalvojusi dovanas jau lapkricio menesi...o pinigeliu siek tiekatsirado tik pries pora dienu sad.gif tenka suktis tame marmalyne sad.gif
Atsakyti
QUOTE (laiva @ 2003 12 19, 08:51)
Nemoku aš dovanų pirkt iš anksto sad.gif ir lieka šitas visas vajus paskutinei prieškalėdinei savaitei. Taigi, dovanų ieškojimo ir pirkimo maratonas startavo vakar biggrin.gif Realiai paėmus sekasi neblogai, idėjų pakanka ir rast sekasi. Bet jau pastaruosius 10 metų žadu kitom kalėdom supirkinėt iš anksto dovanas...na bet čia kažkas kraujyje užkoduota, kad nesigauna biggrin.gif biggrin.gif

Na pas mane lygiai tas pats. Neišeina man iš anksto dovanas supirkinėti. biggrin.gif O kai jau leki paskutinę savaitę, tai būtinai neprisimenu, ką ten sugalvojusi buvau. Reikės paklausyti patarimo ir iš anksto užsirašinėti. thumbup.gif
Atsakyti