Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: VIP dieta
Supermamų klubas > Grožis ir sveikata > Sportas ir dietos > Dieta
Pages: 1, 2, 3, 4, 5
simoneta
Pasiskaiciau Editoj apie sia dieta ir man patiko. Tik nezinau visu jos subtilybiu. Vakar ir siandien laikausi ir man patinka. GAl yra eksperciu sioje srityje arba norinciu kartu ja laikytis. mirksiukas.gif
rutadobke
QUOTE(simoneta @ 2007 06 28, 14:46)
Pasiskaiciau Editoj apie sia dieta ir man patiko. Tik nezinau visu jos subtilybiu. Vakar ir siandien laikausi ir  man patinka. GAl yra eksperciu sioje srityje arba norinciu kartu ja laikytis.  mirksiukas.gif
*

papasakok daugiau, nes Editos neskaiciau thumbup.gif 4u.gif
simoneta
Dietos esme suvalgyti kuo maziau angliavandeniu, t.y. apie 40g angliavandeniu. Labai panasu i Atkinsono dieta ,nes valgomi baltymu ir riebalu turintys maisto produktai.
reikia labai riboti angliavandenius ir tiek.
MAn tai patinka nes as be mesos negaliu nei dienos, o duonos ir saldumynu man gali nebuti.
NA trumpai tiek .
rutadobke
QUOTE(simoneta @ 2007 06 28, 15:31)
Dietos esme suvalgyti kuo maziau angliavandeniu, t.y. apie 40g angliavandeniu. Labai panasu i Atkinsono dieta ,nes valgomi baltymu ir riebalu turintys maisto produktai.
reikia labai riboti angliavandenius ir tiek.
MAn tai patinka nes as be mesos negaliu nei dienos, o duonos ir saldumynu man gali nebuti.
NA trumpai tiek .
*

aha aciu
KELV'ita
Ši dieta, ilgą laiką slėpta po devyniais užraktais, buvo vadinama ir „Kremliaus dieta“, ir „Amerikos astronautų dieta“, ir „Balerinų dieta“. Mes ją pavadinome „VIP dieta“ ir tau, išties labai svarbiam asmeniui, atskleidžiame jos paslaptis.

Dietos esmė
Ši dieta sukurta žmonėms, kuriems nieko netrūksta, kurie nepratę ko nors atsisakyti, juolab kęsti alkį, bet kuriems antsvoris gali reikšti svaigios karjeros pabaigą. Ilgai sukę galvas, kaip padėti iš gero gyvenimo papilnėjusiems žmonėms atsikratyti nereikalingų kilogramų, dietos sudarytojai suprato, kad veiksmingiausia būtų apriboti angliavandenių kiekį. Tuomet baltymingų produktų galima valgyti gana daug ir vis tiek lieknėti!
Negaudamas įprasto duonos, bandelių, įvairiausių kruopų, saldumynų ir vaisių kiekio organizmas sparčiai atsikrato skysčių pertekliaus, o trūkstamos energijos, kurios angliavandenių turtingi produktai suteikia daugiausia, priverstas semtis iš sukauptų riebalų atsargų.

Dietos privalumai
Lieknėjama gana sparčiai: per savaitę galima atsikratyti iki 5 kg! Daugeliui ši dieta patraukli tuo, kad nereikia skaičiuoti kalorijų. Maisto produktai vertinami gerokai mažesniais dydžiais – balais (pagal tai, kiek juose angliavandenių). 1 g angliavandenių – tai maždaug 1 balas. Norintiesiems sulieknėti siūloma rinktis maistą, kurio vertė per dieną neviršija 40 balų (t. y. apie 40 g angliavandenių). Tiems, kuriems rūpi nepriaugti svorio, galima surinkti net 60 balų. Dietos laikytis nesunku, nes yra nemažai sočių produktų (mėsa, žuvis, kiaušiniai, grybai, aliejus), kurių vertė – 0 – 0,5 balo.

Dietos trūkumai
* Ilgiau kaip 20 dienų VIP dietos laikytis nepataria net didžiausi šios dietos entuziastai, nes dėl nuolatinio angliavandenių trūkumo apima prasta nuotaika. Tai lemia organizmo cheminiai procesai: smegenys išskiria mažiau serotonino – vadinamojo geros nuotaikos hormono.
* Dieta visiškai netinka sergantiesiems širdies, inkstų, kepenų ligomis, podagra. Jiems baltymų perteklius gali rimtai pakenkti.
* Laikytis šios dietos gana brangu. Tereikia palyginti, kiek kainuoja duona, miltai ar kruopos, kurių valgyti nerekomenduojama, ir kiek – mėsa, žuvis, sūris, kurių galima valgyti iki soties. Kita vertus, dėl to ši dieta ir vadinama VIP!
Plačiau skaitykite žurnale yu.gif Gal turite kuri ta numeriuka editos ir galite mums parasyti apie sia dieta smulkiau?
simoneta
DEKUI. UZ TOKI ISSAMU APRASYMA. bET LABAI DAUG AISKINIM O TAME APRASYME O ESME PAPRASTA, ARBA AS KAZKO NESUPRANTU.
KELV'ita
na kaip as suprantu tai tai pat labai paprasta tik ne iskarto ateisna i galva paskaicius sitoki straipsni!Tai esme ta kad valgai mesa, zuvi ir pieno produktus, atsisakai miltiniu patiekalu,cukraus,saldumynu, vaisiu!ar ne taip as suprata?o kaip su darzovem? rolleyes.gif
rutadobke
QUOTE(vitalija... @ 2007 06 28, 17:12)
na kaip as suprantu tai tai pat labai paprasta tik ne iskarto ateisna i galva paskaicius sitoki straipsni!Tai esme ta kad valgai mesa, zuvi ir pieno produktus, atsisakai miltiniu patiekalu,cukraus,saldumynu, vaisiu!ar ne taip as suprata?o kaip su darzovem? rolleyes.gif
*

ir as taip supratau, tik va beda galiu nevalgyt, saldiu dalyku be niltu is vis galiu gyventi, duona ne beda, o vaisiai , neisivaizduoju doh.gif g.gif
simoneta
na darzoves tokios kaip agurkai , pomidorai ir kopustai tai dar nieko. Bet jau bulves ir morkos, tai ne. O is vaisu tai kol kas gilinausi tik i braskes tai 100g 7 g angliav. O bananu tai daug.

Na kol kas antra diena, tai viskas man ciki. Ziuresim kas bus toliau. smile.gif
KELV'ita
Man taip pat beda su vaisiais, bet jie nedraudziami tiesiog reikia "sekti" angliavandeniu kieki!pvz sausainiu 100g ju net 158!As prie jusu jungiuosi nuo rytojaus pradedu.ir man labai idomu, susidomejau ziauriai!
Simoneta pasidalink valgiarasciu ka valgai 4u.gif ok?Kad mums butu lengviau isivaziuoti wink.gif http://www_kalorijos_lt/skaiciuokle/ labai pades pasiskaiciuoti angliavandenius, na ka ziuresim kas cia gausis.Jei per savaite iki 5kg galima numesti, tai man kaip ir uztektu savaiteles laugh.gif
simoneta
QUOTE(vitalija... @ 2007 06 28, 18:43)
Man taip pat beda su vaisiais, bet jie nedraudziami tiesiog reikia "sekti" angliavandeniu kieki!pvz sausainiu 100g ju net 158!As prie jusu jungiuosi nuo rytojaus pradedu.ir man labai idomu, susidomejau ziauriai!
Simoneta pasidalink valgiarasciu ka valgai 4u.gif ok?Kad mums butu lengviau isivaziuoti  wink.gif http://www_kalorijos_lt/skaiciuokle/ labai  pades pasiskaiciuoti angliavandenius, na ka ziuresim kas cia gausis.Jei per savaite iki 5kg galima numesti, tai man kaip ir uztektu savaiteles  laugh.gif
*

NA nemanau kad 5 kg nukris, man kazkaip nerealu.
O valgau as virtas desreles su agurku ar pomidoru, vakar troskinausi vistos kulsele, valgiau lrabu lazdeles kelias. Siandien valgiau silkes, desreliu, varskes su jogurtu, ir dar turiu neisnaudotu tasku.
KELV'ita
QUOTE(simoneta @ 2007 06 28, 17:31)
NA nemanau kad 5 kg nukris, man kazkaip nerealu.
O valgau as virtas desreles su agurku ar pomidoru, vakar troskinausi vistos kulsele, valgiau lrabu lazdeles kelias. Siandien valgiau silkes, desreliu, varskes su jogurtu, ir dar turiu neisnaudotu tasku.
*

Na jo 5kg tikrai nerealu doh.gif .Dar ziurint ir tai, kad pvz koloriju kiekiu ju gali suvalgyti ir daugiau kaip rekomenduojamos paros norma 1200kcal (norint liekneti greitai), o angliavandeniu normos 40g gali ir nepasiekti!va kas man idomiausia g.gif ar tikrai imanoma tik ribojant angliavandenius suliekneti?nors as manau kad imanoma 4u.gif
galiu sakyti, kad man 2-a diena!nes vakar vos tik radau sia dieta , karto ir emiau riboti angliavandenius!Neskaitant mano ryte suvalgytu "miusli" lotuliukas.gif ju suvartojau 33g.O vakare saunuole suvalgiau tik 2riekelis 13pro riebumo varskes surio thumbup.gif ir arbatos zalios, zinoma be cukraus!Na vakare atsizymesiu apie siandienos valgiarasti ir angl kieki! tongue.gif
Papildyta:
Kvieciu jungtis daugiau norinciu!Bus smagiau! essen.gif gathering.gif
simoneta
QUOTE(vitalija... @ 2007 06 29, 12:38)
Na jo 5kg tikrai nerealu doh.gif .Dar ziurint ir tai, kad pvz koloriju kiekiu ju gali suvalgyti ir daugiau kaip rekomenduojamos paros norma 1200kcal (norint liekneti greitai), o angliavandeniu normos 40g gali ir nepasiekti!va kas man idomiausia g.gif ar tikrai imanoma tik ribojant angliavandenius suliekneti?nors as manau kad imanoma  4u.gif
galiu sakyti, kad man 2-a diena!nes vakar vos tik radau sia dieta , karto ir emiau riboti angliavandenius!Neskaitant mano ryte suvalgytu "miusli"  lotuliukas.gif ju suvartojau 33g.O vakare  saunuole suvalgiau tik 2riekelis 13pro riebumo varskes surio  thumbup.gif  ir arbatos zalios, zinoma be cukraus!Na vakare atsizymesiu apie siandienos valgiarasti ir angl kieki! tongue.gif
Papildyta:
Kvieciu jungtis daugiau norinciu!Bus smagiau! essen.gif  gathering.gif
*

Sulieknet tikrai galima nes as esu viena vasara numetus nemazai svorio ir lengvai laikydamasi Atkinsosno dieots. Man tinka nes as be saldumynu galiu gyvent o esu mesaede wub.gif . Smagu kad prisijungei. MAn jau trecia diena.
Junkites bus smagiau ir lengviau sumastyti ka valgyti smile.gif
KELV'ita
QUOTE(simoneta @ 2007 06 29, 11:44)
Sulieknet tikrai galima nes as esu viena vasara numetus nemazai svorio ir lengvai laikydamasi Atkinsosno dieots. Man tinka nes as be saldumynu galiu gyvent o esu mesaede wub.gif . Smagu kad prisijungei. MAn jau trecia diena.
Junkites bus smagiau ir lengviau sumastyti ka valgyti smile.gif
*

O kiek numetei ir per kiek?Jo tai labai is esmes panasu i Atkinsono dieta, tik va pats Atkinsonas mire sverdamas apie 115kg! doh.gif Matomai pats jos nesilaike lotuliukas.gif ir As mesaede!
simoneta
QUOTE(vitalija... @ 2007 06 29, 14:44)
O kiek numetei ir per kiek?Jo tai labai is esmes panasu i Atkinsono dieta, tik va pats Atkinsonas mire sverdamas apie 115kg! doh.gif Matomai pats jos nesilaike lotuliukas.gif ir As mesaede!
*

Per 1.5 men 10 kg. Bet svarbiausiai kad nesunkiai visiskai nesikankinau , valgiau daug ir vakarais o svoris tikrai krito ir po to laikesi ilga laika, kol vel nepradejau ryti. verysad.gif
KELV'ita
QUOTE(simoneta @ 2007 06 29, 14:43)
Per 1.5 men 10 kg. Bet svarbiausiai kad nesunkiai visiskai nesikankinau , valgiau daug ir vakarais o svoris tikrai krito ir po to laikesi ilga laika, kol vel nepradejau ryti.  verysad.gif
*

oho bigsmile.gif geras, pasirodo stebuklu buna lotuliukas.gif Svarbiausia. kad vel susiemiai!
NA STAI NORECIAU ATSIZYMETI: 4u.gif
8.00 kava be cukraus
9.30 grudeta varske 200g 242kcal ir 4g anglv.
13.30 virta vistos krutinele 300g 375kcal 0g angl bigsmile.gif
200g brokoliu virtu 56kcal ir 10g angl
200g sparagu virtu 48kcal ir 8.4g angl
20.00 g.gif virta desrele (va cia ir nezinau kiek kol ir kiek angl?)
200g agurku 28kcal 5.6 angl. su saukstu grietines 49kcal ir 0.68angl
3 PIK NIK surio lazdeles 210 kcal ir 1.5g angl.
100g varskes surio 13proc 156 kcal 2g angl!

Viso:1371 kcal ir 34,2g angl.
Va taip va taip iseina dar galeciau ka nors suvalgyti biggrin.gif
simoneta
QUOTE(vitalija... @ 2007 06 29, 22:25)
oho  bigsmile.gif geras, pasirodo stebuklu buna lotuliukas.gif Svarbiausia. kad vel susiemiai!
NA STAI NORECIAU ATSIZYMETI: 4u.gif
8.00 kava be cukraus
9.30 grudeta varske 200g 242kcal ir 4g anglv.
13.30 virta vistos krutinele 300g 375kcal 0g angl bigsmile.gif
        200g brokoliu virtu 56kcal ir 10g angl
        200g sparagu virtu 48kcal ir 8.4g angl
20.00 g.gif virta desrele (va cia ir nezinau kiek kol ir kiek angl?)
        200g agurku 28kcal 5.6 angl. su saukstu grietines 49kcal ir 0.68angl
        3 PIK NIK surio lazdeles 210 kcal ir 1.5g angl.
        100g varskes surio  13proc 156 kcal 2g angl!

Viso:1371 kcal ir 34,2g angl.
Va taip va taip iseina dar galeciau ka nors suvalgyti  biggrin.gif
*

SAunuole
As taip tiksliai tai tingiu rasyt. blush2.gif Bet matyt reikes nes aiskiai viskas matosi tada/
KELV'ita
QUOTE(simoneta @ 2007 06 30, 13:21)
SAunuole
As taip tiksliai tai tingiu rasyt.  blush2.gif Bet matyt reikes nes aiskiai viskas matosi tada/
*

ir as tingiu ax.gif apytiksliai parasysiu ka valgiau: 4u.gif
kava +grudeta varske
100g silkes +2desreles + 200g salotu(agurkas pomidoras grietine)
3surio lazdes
500ml sulciu grynu apelsinu
1 grilyje kepta slaunele 1a.s majonezo
Viso 1400kcal ir 18.6 g angl + 20g angl apelsinu sultys!Kazkaip pamirsau ir uzsiveciau doh.gif ai nu nieko kita kart atsiminsiu svarbu 40g nevirsyti thumbup.gif Tik nezinia kaip vakare bus sesuo grizta vynelio turiu, o jame angl dai labai daug thumbup.gif
simoneta
As vakar irgi sugriesijau nes uzgriuvo draugai tad neatsispyriau alkoholiui ir riekelei duonos, TAi siandien taip sazine grauzia kad negaliu.
KELV'ita
QUOTE(simoneta @ 2007 07 01, 12:40)
As vakar irgi sugriesijau nes uzgriuvo draugai tad neatsispyriau alkoholiui ir riekelei duonos, TAi siandien taip sazine grauzia kad negaliu.
*

Nu kas ta duonele palyginus su mano siandienos griekus! doh.gif Baisu!!!!Ledu gal puse kg suvalgiau nu vemeluoju!Paragavau ir viskas nebegalejau sustoti! blush2.gif Va geda peleda man!O pilvas is karto toks didziulis pasidare.Viskas rytoj ang iki 20g mazinu per diena.Taip toli nenuvaziuosiu verysad.gif doh.gif Ai davai pasistengiam?akei?Visa savaite iki 5-ienio saziningai, o po to ka nors tokio galima sugriezyti, pvz vyno taure, ar ledu? mirksiukas.gif Bet kaip man bus nezinia.Ketvirtadieni i Anglus pas mama isvykstu su atzalele, o ten varzkes tai nera grudetos ir suriu varskes?Nu gal kaip nors atsilaikysiu? tongue.gif
simoneta
QUOTE(vitalija... @ 2007 07 01, 23:59)
Nu kas ta duonele palyginus su mano siandienos griekus! doh.gif Baisu!!!!Ledu gal puse kg suvalgiau nu vemeluoju!Paragavau ir viskas nebegalejau sustoti! blush2.gif Va geda peleda man!O pilvas is karto toks didziulis pasidare.Viskas rytoj ang iki 20g mazinu per diena.Taip toli nenuvaziuosiu  verysad.gif  doh.gif Ai davai pasistengiam?akei?Visa savaite iki 5-ienio saziningai, o po to ka nors tokio galima sugriezyti, pvz vyno taure, ar ledu? mirksiukas.gif Bet kaip man bus nezinia.Ketvirtadieni i Anglus pas mama isvykstu su atzalele, o ten varzkes tai nera grudetos ir suriu varskes?Nu gal kaip nors atsilaikysiu? tongue.gif
*

Ok laikomes. Nes as nuo siandien irgi sakiau reikai susigriebt drinks_cheers.gif
Viltyte
merginos, o kiek jau esate numetusios sios dietos pagalba ir ar nebijot, kad kai baigsit laikytis jos pradesit valgyti anglevandeniu turinciu produktu daugiau tai ir svoris ataugs g.gif
Čiobrelis
Šeip angliavandenių ribojimas manau yra nesamonė. Reikia geriau riboti riebalus kurie yra kaupiami , o ne angliavandenius kurių reikia energijai gaminti
Viltyte
QUOTE(iievukas @ 2007 07 04, 11:57)
Šeip angliavandenių ribojimas manau yra nesamonė. Reikia geriau riboti riebalus kurie yra kaupiami , o ne angliavandenius kurių reikia energijai gaminti
*

drinks_cheers.gif
KELV'ita
QUOTE(iievukas @ 2007 07 04, 11:57)
*

Na riebaliukais ir kilogramais virsta tie vat blogieji angliavandeniai, kaip bulkutes ir makaronai ir saldumynai.Bet aisku visada taip maitintis yra negerai, bet kazka pasikoreguoti manau galima.Juk tai dieta kuri padeda "atsistoti" i teisinga kelia ax.gif Svarbiausia zinoma yra saikas ir sveikas gyvenimo budas, tai zinom kiekviena.

Na man kilogramas istirpo thumbup.gif
Bet as siuo metu labai stresuoju tai tikrai labai ir negalvojau ka valgau, nes net pamirstu pavalgyti, tik valgau ka zinau kad galiu valgyti ir tiek, o kaip simoneta sekasi?auuu! biggrin.gif
Čiobrelis
Tačiau angliavandeniai turi sudaryti tą didžiają maisto dalį mirksiukas.gif
possible
Sveikos smile.gif

nu ir mane visai sudomino si dieta. bet turiu kelis tokius neaiskumus g.gif pvz sakot, kad uz kiausus duoda 0.5-1 balo (cia kaip pvz, neatsimenu tiksliu skaiciuku smile.gif ), o tai koki ju cia kieki galima suvalgyti? g.gif belenkiek? bigsmile.gif
ToBULAS
si dieta yra geras dalykas mano mama laikes, tai ant akiu sukudo, bet vat neistvere ir pradejo viska is eiles valgyt ir svoris gryzo ... as ir jos dabar laikysiuos kad patobulint savo kuna, tuo paciu daug sportuosiu ir gersiu liekninancius preparatus + liekninantis kremas. manau rezultatas bus neblogas biggrin.gif
Briliantas
Sveikos mergaites 4u.gif
Priimkit ir mane i bureli, mane irgi sudomino si dieta smile.gif
tik jau skaiciuoti taip kaip jus tikrai nemoku blush2.gif
hi2hi
TIKRA APSOLIUCI NESAMONE ! blink.gif kad per sawaite 5 kg as su 1 agurku gywenau per diena tai tie 5 kg kaskur per 2 sawaites o kiek ten angliawandeniu??????? sukas nk....
Papildyta:
nors bendrai gal ir logiska kadangi "kakai" sweria tai gal apsiwalo organizmas kokias 2,5 kg tai per saw 2,5 imanoma seip ne taip o ipac jei priestai nesilaiket dietos nes poto suleteja krist sawo kailiu patyriau tongue.gif
ramune555
Sveikutės, labai nebloga dieta, susigundžiau ir norėčiau prisidėti prie jūsų, gal ir man pasiseks sublogti. 4u.gif
ramune555
Šiandien pirmoji diena kaip pradedu laikytis šios dietos, ar dar yra kas nors kas šios dietos laikotės?
taibent1
As jau savaite laikausi Kremliovskaja dietos. Jauciuosi lengvesne, kudesne... Bet man salta nuolat, o dar nuotaika- visiskai bloga (svelniai pasakius). Bet esu uzsibrezusi laikytis ne maziau 20 dienu. Vadinasi, taip ir padarysiu.
Beje, su Adkinsono dieta yra panasumu, bet daug ir skirtumu...
Tiesa, manau, kad sios dietos reikia laikytis iki 20 dienu, kaip ir yra rekomenduojama, o svarbiausia- po to nenutrukti...kaip ir su visom kitom dietom...
Papildyta:
As valgau mazdaug:
pusryciai: kava su slakeliu pieno;
kiausiniai kepti ar virti 2, 2 sauksteliai majonezo
arba desreles virtos 2, 1 saukstelis majonezo, 1 saukstelis kecupo;
priespieciai: grudeta varske, arbata
arba pora gabaleliu surio
arba pora gabaleliu desros pan.
pietus: kepta arba virta mesa (betkokia), su kokiu nors padazu, darzoviu salotos (daugiausiai: agurku, salotu, kopusto+ pomidoras, cesnakas, svogunas);
vakariene: mesa, zuvis arba grybai kepti, virti, tusinti...
vyno taure ar dvi... thumbup.gif
Papildyta:
Beje, valgau kai tik isalkstu... O tasku ne 30 nesurenku...
taibent1
Nu negi niekas nesilaikote tasku dietos, ribojant anglevandenius??? Man tai visai praverstu su kazkuo pabendrauti- ne tik su savim, sia tema... Auuuuu
j.vika
BANDYSIU AS SIA DIETA, TIK KAZIN KUOM BAIGSIS lotuliukas.gif
handtouch26
Sveikos 4u.gif 4u.gif

Sudomino dieta. Tik ar yra dar besilaikanciu???

Galvoju jungtis arba prie sitos, arba prie vitaminu - baltymu, ziurint kuri bus aktyvesne tongue.gif Nes jos man kaip ir panasios atrodo g.gif

Tai ar butu, kas pradeda nuo rytojaus???
handtouch26
Na ziuriu niekas cia nedalyvauja unsure.gif

As startuoju nuo siandien. Jau suvalgiau tris desreles su zalia salota. Planuoju laikytis iki pirmadienio, manau, kad per 5 dienas turetu pasimatyti rezultatas g.gif

Butu labai smagu jei dar kas jungtusi bigsmile.gif
schatzi
QUOTE(handtouch26 @ 2009 05 05, 12:03)
Tai ar butu, kas pradeda nuo rytojaus???
*

As, bet jau pavelavau - nuo rytojaus 4u.gif Jau isbandyta, super veikia.. turiu issivertus is rusu kalbos produktu bei patiekalu taskus smile.gif
Papildyta:
PRODUKTAI:

Duona (100 g)

Kvietinė 50
Ruginė 34
Bandelės 51
Makaronai 69

Kruopos (100 g)

Grikių 62
Мanų 67
Avižų 49
Perlinės 66
Ryžiai 71
Pupelės 46

Mėsa (100 g)

Jautiena 0
Aviena, kiauliena 0
Vištiena 0
Mėsa džiuvėsėliuose 5
Jautienos dešrelės 1,5
Kiaulienos dešrelės 2
Pieninės dešrelės 1,5
Dešra 0
Daktariška dešra 1,5
Lašiniai 0
Liežuvis 0
Kiaušinis 0,5

Žuvis (100 g)

Šviežia, šaldyta žuvis 0
Virta žuvis 0
Rūkyta žuvis 0
Krabai 2
Žuvis pomidorų padaže 6

Pienas (100 g)

Pienas 4,7
Grietinė 3
Riebi varškė 2,8
Neriebi varškė 1,8
Dietinė varškė 1
Saldi varškės masė 15
Sūreliai 32
Kefyras 3,2
Jogurtas be cukraus 3,5
Saldus jogurtas 8,5
Sūris 0,5 - 2
Aliejus 1,3
Margarinas 1
Majonezas 2,6

Daržovės (100 g)

Arbūzas 9
Baklažanas 5
Žali žirneliai 12
Melionas 9
Žiediniai kopūstai 5
Morkos 7
Pomidorai 4
Žalia saldi paprika 5
Raudona saldi paprika 5
Agurkas 3
Svogūnai 6,5
Žalias svogūnas 3,5
Petražolės 8
Ridikėliai 4
Salotos 2
Krienai 7,5
Česnakas 5
Bulvės 16

Grybai (100 g)

Balti 1
Džiovinti 7,5
Pievagrybiai 0,1

Sriubos (500 g)

Buljonas 0
Daržovių sriuba 16
Žirnių sriuba 20
Grybų sriuba 15

Konservai (100 g)

Žuvies 0
Žirneliai 6,5
Pupelės 2,5
Kukūruzai 14,5
Alyvuogės 5
Agurkai 3
Pomidorų padažai 19

Saldumynai (100 g)

Cukrus 99
Medus 75
Chalva 55
Tortas biskvitinis 50
Pyragėliai 62
Sausainiai 75
Ledai vaisiniai 25
Čiulpinukai 70
Pieninis šokoladas 54
Kartusis šokoladas 50
Šokoladas su riešutais 48
Šokoladiniai saldainiai 51
Marmeladas 76

Vaisiai (100 g)

Abrikosas 9
Ananasas 11,5
Apelsinas 8
Bananas 21
Vyšnios 10
Granatai 11
Kriaušės 9,5
Kivi 10
Citrina 3
Mandarinas 8
Persikas 9,5
Nektarinas 13
Slyvos 9,5
Obuoliai 9,5
Razinos 66

Uogos (100 g)

Vynuogės 15
Braškės 6,5
Agrastai 9
Avietės 8
Mėlynės 8

Riešutai (100 g)

Graikiniai 12
Pistacijos 15
Кокоsas 20
Saulėgražos 18

Gėrimai (100 g)

Mineralinis 0
Arbata, kava 0
Obuolių sultys 7,5
Apelsinų sultys 12
Vynuogių sultys 14
Pomidorų sultys 3,5
Morkų sultys 6
Abrikosų kompotas 21
Vynuogių kompotas 19
Vyšnių kompotas 24
Obuolių kompotas 19

Alkoholis (100 g)

Sausas raudonas vynas 1
Sausas baltas vynas 1
Alus, 250 g 12
Likeris 60 g 18
Viskis 0
Degtinė 0
Konjakas, brendis 0
Romas 0
Tekila 0

Zodziu, gerimai leistini biggrin.gif

Papildyta:
Jei kas domesis, tai surasysiu ir patiekalus cool.gif
missed_dream
Sveikos mergaites 4u.gif

Sakau gal priimsit ir mane i savo buri, bo jau antra diena kaip laikausi sios dietos ax.gif (is tikruju tai Atkinso labiau, nes bandau angl kieki ribot iki 20g, bet juk cia panasu ane?)

Galiu va idet meniuka vakar dienos (as didele mergaite tai daug valgau, neissigaskit):

Pusryciai:
3 kepti ant sviesto kiausiniai
bliudelis salotu (salotu lapai, agurkas)

Pietus:
ketvirtukas vistos keptos orkaitej
salotos

Pavakariai:
2 gabaleliai surio

Vakariene:
puse skardines tuno su majonezu
pora lazdeliu saliero
keli gabaleliai stiltono surio

Kaloriju neskaiciuoju, riebalu irgi (kas man, kaip ilgai dietininkei labai keista, bet ziuresim kas gausis). Kol kas jausmas super - nesijauciu alkana kaip anksciau kas dvi valandas, maistas man toks tinka o ir pilvas toks sukrites, neissiputes thumbup.gif

Jei kazkas dar laikotes galim prisiduoti ir svorius, gal bus didesne motyvacija? g.gif As sversiuos tik po savaites, tai parashysiu kas gavos mirksiukas.gif
schatzi
QUOTE(missed_dream @ 2009 05 27, 18:13)
Sveikos mergaites  4u.gif

Jei kazkas dar laikotes galim prisiduoti ir svorius, gal bus didesne motyvacija?  g.gif  As sversiuos tik po savaites, tai parashysiu kas gavos  mirksiukas.gif
*

As laikausi antra diena 4u.gif Valgau tik tuos produktus, kurie turi 0 tasku sioje dietoje, nors per diena galima sau leisti 40 tasku.. megstu mesa, kiausinius, suri, tai nesunku bus visai smile.gif Jau isbandyta pries metus pries papludimio sezona ir vestuves thumbup.gif Tik kad nesisveriu jau senokai... Liekneju tol, kol pradedu sau patikt biggrin.gif blush2.gif
missed_dream
Nagi kaip sekasi laikytis Schatzi? Ar yra daugiau besilaikanciu?

Man labai lengvai einas, negaliu patiket kad cia dieta doh.gif , valgau visokias keptas vistas su majonezais, uzkandziauju suriu - ar gali but geriau thumbup.gif

Bet man neramu, turiu tas juosteles zinot kur matuoja ar pasiekei ketoze - ar organizmas degina riebalus (nzn cia is atkinsono labiau turbut), tai pabandziau ir nusidaze tokia sviesiai sviesiai ruzava spalva (kuo tamsesne tuo skaitos geriau), tai susimeciau - juk jau 3 dienos kaip angl beveik nevartoju, tureciau jau but toj ketozej, negi kazka netaip darau? g.gif
schatzi
QUOTE(missed_dream @ 2009 05 29, 01:23)
Nagi kaip sekasi laikytis Schatzi?
*

Man irgi lengvai einasi, missed_dream thumbup.gif Valgau kiausinius, suri, vistiena, dar skranduku nusipirkau wub.gif
O Apie tas juosteles tai pirmakart girdziu blush2.gif Bet kaip sudominai, gal gali placiau parasyt, kas cia per daiktas ax.gif
Ingridamis
Sveikutes,uzkliuvau kazkaip uz sios dietos,labai idomu butu suzinoti kaip jums sekasi,ar krenta kg?
*SweetAngel*
tylu, ramu... nieko nera sad.gif o as galvojau prisijungti prie xebros biggrin.gif seip esu labai daug girdejusi apie ta dieta... Tad as laikausi nuo.. rytojaus.. jau siandien as ne ta ka reikia valgiau biggrin.gif gal dar kas atsiras ax.gif
sherniukas
na jei kas dar jungiasi cia, tai bandome.. thumbup.gif as startuoju jau ryt... rimtai esu nusiteikusi, nes kaip ir vestuves uz 4 sav doh.gif o aoie tai ka cia sakiciau, tai mano kg turetu tirpti clap.gif na pabusiu optimiste ir pradedam... biggrin.gif
rutuliuks mamyte
ar tai nesiseka mesk kg kad cia nebendraujat ar jau numetet tiek kad nebesibendrauja cia g.gif
as pagalvojau kad gal visai nieko butu tokia dieta tai reiks jauciu nuo pirmadienio pasilaikyt g.gif bet kazkaip liudna bus vienai ir niekam neprisiduot ax.gif na bet gal kas prisijungs bigsmile.gif ir bus linksmiau 4u.gif
*SweetAngel*
Sveikos. Bandziau laikytis, bet nlb pavyko, kadangi tas tasku skaiciavimas man nepatinka doh.gif
deka
labas mergikes 4u.gif ,ir as jau nuo ryt imsiuos,tik vis neapsisprendziu,kur begt g.gif ,pas jus ar i papludimio dieta,nes labai panasu,o kad krenta gerai nevalgant angliavandeniu,tai tikrai zinau thumbup.gif
rutuliuks mamyte
deka tai gal bandom nuo pirmadienio kartu bigsmile.gif
na man tai patiko skaiciuot kalorijas visai smagu biggrin.gif tai manau nuo pirmadienio pasilaikysiu sitos dietos nes sende nutrukus esu nuo vadeliu tai ryt kazi ar iseis susiimt uztai manau apie pirmadieni tai junksis kartu bigsmile.gif
deka
QUOTE(rutuliuks mamyte @ 2009 07 25, 23:09)
deka tai gal bandom nuo pirmadienio kartu  bigsmile.gif
na man tai patiko skaiciuot kalorijas visai smagu  biggrin.gif   tai manau nuo pirmadienio pasilaikysiu sitos dietos nes sende nutrukus esu nuo vadeliu tai ryt kazi ar iseis susiimt uztai manau apie pirmadieni tai junksis kartu  bigsmile.gif
*

niu gal galim mirksiukas.gif ,nes lasiakai jau smegenis spaust pradejo blush2.gif ,o tu nebandei paskaitinet pietu papludimio,kaip jin tau g.gif nors jos labai panasios,galim ir sitos drinks_cheers.gif thumbup.gif
dabar tik uzmeciau aki i tavo liniuote,man ir tiek pat reik atsikratyt doh.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.