Įkraunama...
Įkraunama...

VIP dieta

Na ziuriu niekas cia nedalyvauja unsure.gif

As startuoju nuo siandien. Jau suvalgiau tris desreles su zalia salota. Planuoju laikytis iki pirmadienio, manau, kad per 5 dienas turetu pasimatyti rezultatas g.gif

Butu labai smagu jei dar kas jungtusi bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(handtouch26 @ 2009 05 05, 12:03)
Tai ar butu, kas pradeda nuo rytojaus???


As, bet jau pavelavau - nuo rytojaus 4u.gif Jau isbandyta, super veikia.. turiu issivertus is rusu kalbos produktu bei patiekalu taskus smile.gif
Papildyta:
PRODUKTAI:

Duona (100 g)

Kvietinė 50
Ruginė 34
Bandelės 51
Makaronai 69

Kruopos (100 g)

Grikių 62
Мanų 67
Avižų 49
Perlinės 66
Ryžiai 71
Pupelės 46

Mėsa (100 g)

Jautiena 0
Aviena, kiauliena 0
Vištiena 0
Mėsa džiuvėsėliuose 5
Jautienos dešrelės 1,5
Kiaulienos dešrelės 2
Pieninės dešrelės 1,5
Dešra 0
Daktariška dešra 1,5
Lašiniai 0
Liežuvis 0
Kiaušinis 0,5

Žuvis (100 g)

Šviežia, šaldyta žuvis 0
Virta žuvis 0
Rūkyta žuvis 0
Krabai 2
Žuvis pomidorų padaže 6

Pienas (100 g)

Pienas 4,7
Grietinė 3
Riebi varškė 2,8
Neriebi varškė 1,8
Dietinė varškė 1
Saldi varškės masė 15
Sūreliai 32
Kefyras 3,2
Jogurtas be cukraus 3,5
Saldus jogurtas 8,5
Sūris 0,5 - 2
Aliejus 1,3
Margarinas 1
Majonezas 2,6

Daržovės (100 g)

Arbūzas 9
Baklažanas 5
Žali žirneliai 12
Melionas 9
Žiediniai kopūstai 5
Morkos 7
Pomidorai 4
Žalia saldi paprika 5
Raudona saldi paprika 5
Agurkas 3
Svogūnai 6,5
Žalias svogūnas 3,5
Petražolės 8
Ridikėliai 4
Salotos 2
Krienai 7,5
Česnakas 5
Bulvės 16

Grybai (100 g)

Balti 1
Džiovinti 7,5
Pievagrybiai 0,1

Sriubos (500 g)

Buljonas 0
Daržovių sriuba 16
Žirnių sriuba 20
Grybų sriuba 15

Konservai (100 g)

Žuvies 0
Žirneliai 6,5
Pupelės 2,5
Kukūruzai 14,5
Alyvuogės 5
Agurkai 3
Pomidorų padažai 19

Saldumynai (100 g)

Cukrus 99
Medus 75
Chalva 55
Tortas biskvitinis 50
Pyragėliai 62
Sausainiai 75
Ledai vaisiniai 25
Čiulpinukai 70
Pieninis šokoladas 54
Kartusis šokoladas 50
Šokoladas su riešutais 48
Šokoladiniai saldainiai 51
Marmeladas 76

Vaisiai (100 g)

Abrikosas 9
Ananasas 11,5
Apelsinas 8
Bananas 21
Vyšnios 10
Granatai 11
Kriaušės 9,5
Kivi 10
Citrina 3
Mandarinas 8
Persikas 9,5
Nektarinas 13
Slyvos 9,5
Obuoliai 9,5
Razinos 66

Uogos (100 g)

Vynuogės 15
Braškės 6,5
Agrastai 9
Avietės 8
Mėlynės 8

Riešutai (100 g)

Graikiniai 12
Pistacijos 15
Кокоsas 20
Saulėgražos 18

Gėrimai (100 g)

Mineralinis 0
Arbata, kava 0
Obuolių sultys 7,5
Apelsinų sultys 12
Vynuogių sultys 14
Pomidorų sultys 3,5
Morkų sultys 6
Abrikosų kompotas 21
Vynuogių kompotas 19
Vyšnių kompotas 24
Obuolių kompotas 19

Alkoholis (100 g)

Sausas raudonas vynas 1
Sausas baltas vynas 1
Alus, 250 g 12
Likeris 60 g 18
Viskis 0
Degtinė 0
Konjakas, brendis 0
Romas 0
Tekila 0

Zodziu, gerimai leistini biggrin.gif

Papildyta:
Jei kas domesis, tai surasysiu ir patiekalus cool.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites 4u.gif

Sakau gal priimsit ir mane i savo buri, bo jau antra diena kaip laikausi sios dietos ax.gif (is tikruju tai Atkinso labiau, nes bandau angl kieki ribot iki 20g, bet juk cia panasu ane?)

Galiu va idet meniuka vakar dienos (as didele mergaite tai daug valgau, neissigaskit):

Pusryciai:
3 kepti ant sviesto kiausiniai
bliudelis salotu (salotu lapai, agurkas)

Pietus:
ketvirtukas vistos keptos orkaitej
salotos

Pavakariai:
2 gabaleliai surio

Vakariene:
puse skardines tuno su majonezu
pora lazdeliu saliero
keli gabaleliai stiltono surio

Kaloriju neskaiciuoju, riebalu irgi (kas man, kaip ilgai dietininkei labai keista, bet ziuresim kas gausis). Kol kas jausmas super - nesijauciu alkana kaip anksciau kas dvi valandas, maistas man toks tinka o ir pilvas toks sukrites, neissiputes thumbup.gif

Jei kazkas dar laikotes galim prisiduoti ir svorius, gal bus didesne motyvacija? g.gif As sversiuos tik po savaites, tai parashysiu kas gavos mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(missed_dream @ 2009 05 27, 18:13)
Sveikos mergaites  4u.gif

Jei kazkas dar laikotes galim prisiduoti ir svorius, gal bus didesne motyvacija?  g.gif  As sversiuos tik po savaites, tai parashysiu kas gavos  mirksiukas.gif


As laikausi antra diena 4u.gif Valgau tik tuos produktus, kurie turi 0 tasku sioje dietoje, nors per diena galima sau leisti 40 tasku.. megstu mesa, kiausinius, suri, tai nesunku bus visai smile.gif Jau isbandyta pries metus pries papludimio sezona ir vestuves thumbup.gif Tik kad nesisveriu jau senokai... Liekneju tol, kol pradedu sau patikt biggrin.gif blush2.gif
Atsakyti
Nagi kaip sekasi laikytis Schatzi? Ar yra daugiau besilaikanciu?

Man labai lengvai einas, negaliu patiket kad cia dieta doh.gif , valgau visokias keptas vistas su majonezais, uzkandziauju suriu - ar gali but geriau thumbup.gif

Bet man neramu, turiu tas juosteles zinot kur matuoja ar pasiekei ketoze - ar organizmas degina riebalus (nzn cia is atkinsono labiau turbut), tai pabandziau ir nusidaze tokia sviesiai sviesiai ruzava spalva (kuo tamsesne tuo skaitos geriau), tai susimeciau - juk jau 3 dienos kaip angl beveik nevartoju, tureciau jau but toj ketozej, negi kazka netaip darau? g.gif
Atsakyti
QUOTE(missed_dream @ 2009 05 29, 01:23)
Nagi kaip sekasi laikytis Schatzi?


Man irgi lengvai einasi, missed_dream thumbup.gif Valgau kiausinius, suri, vistiena, dar skranduku nusipirkau wub.gif
O Apie tas juosteles tai pirmakart girdziu blush2.gif Bet kaip sudominai, gal gali placiau parasyt, kas cia per daiktas ax.gif
Atsakyti
Sveikutes,uzkliuvau kazkaip uz sios dietos,labai idomu butu suzinoti kaip jums sekasi,ar krenta kg?
Atsakyti
tylu, ramu... nieko nera sad.gif o as galvojau prisijungti prie xebros biggrin.gif seip esu labai daug girdejusi apie ta dieta... Tad as laikausi nuo.. rytojaus.. jau siandien as ne ta ka reikia valgiau biggrin.gif gal dar kas atsiras ax.gif
Atsakyti
na jei kas dar jungiasi cia, tai bandome.. thumbup.gif as startuoju jau ryt... rimtai esu nusiteikusi, nes kaip ir vestuves uz 4 sav doh.gif o aoie tai ka cia sakiciau, tai mano kg turetu tirpti clap.gif na pabusiu optimiste ir pradedam... biggrin.gif
Atsakyti
ar tai nesiseka mesk kg kad cia nebendraujat ar jau numetet tiek kad nebesibendrauja cia g.gif
as pagalvojau kad gal visai nieko butu tokia dieta tai reiks jauciu nuo pirmadienio pasilaikyt g.gif bet kazkaip liudna bus vienai ir niekam neprisiduot ax.gif na bet gal kas prisijungs bigsmile.gif ir bus linksmiau 4u.gif
Atsakyti
Sveikos. Bandziau laikytis, bet nlb pavyko, kadangi tas tasku skaiciavimas man nepatinka doh.gif
Atsakyti
labas mergikes 4u.gif ,ir as jau nuo ryt imsiuos,tik vis neapsisprendziu,kur begt g.gif ,pas jus ar i papludimio dieta,nes labai panasu,o kad krenta gerai nevalgant angliavandeniu,tai tikrai zinau thumbup.gif
Atsakyti