Įkraunama...
Įkraunama...

VIP dieta

labas rytas verysad.gif
nzn jauciu as imsiuos ko kito nes kazkodel man irgi nelabai krenta sende isvis net pliusas doh.gif
preita syki kai laikiaus man si dieta tikrai patiko tai kas sy syk net neisivaizduoju g.gif gal iki penktadienio dar pasilaikysiu ir jauciu viskas bus nes grizau vat i pradini sende nuo kurio pradejau laikytis g.gif doh.gif tai kazkokia nesamone sakyciau net veliau sveriausi ne anksti ryte unsure.gif zodziu kazka sy kart ne taip darau o gal tiesiog del to kad istisai tik namie sedziu ta syk kai laikiaus su mazuoju i lauka iseidavom o db nera kur eit nes yra kelias tik vaziuojamas masinu jokios salikeles o ir priziuriu dar kita mergaite tai jautryse be sansu iseit unsure.gif tai sende gal eisiu nes mazosios nera visai atodo grazus oras tai eisiu iki artimiausio kaimuko gal pasivaiksciodama ax.gif
Atsakyti
nieko nesuprantu mano svarstykles bando pyktis su manim doh.gif vat po pusryciu po arbatos ejau rengtis ir vel galvoju uzsoksiu ant svarstykliu tai jau rode vakaryksti svori tai taip iseitu ryte turejo rodyt maziau o rode daugiau nei kad pavalgius doh.gif fsio ciuoziam i lauka jei lyt neprades nes niaukias ax.gif
Atsakyti
Man ryte +500g nesuprantu kodel???????????
Manau irgi jei taip toliau bus ,nieko gero nebus.
Bet nesuprantu tik vieno,iskart per 4d -3kg,o dabar ar vietoj stovi ar virsun kyla?
Atsakyti
aga as irgi nieko nesuprantu nes pirma syk kai laikiaus tikrai viskas normalei buvo neskaitant tu griesynimu savaitgaliais bet tada tikrai daugiau griesyjau nei vat kad sy savaitgali tai nzn sakau dar iki penktadienio pakentesiu o po to jau ziuresiu kaip bus ax.gif
Atsakyti
Man irgi tas pats - šiandien +600, kažko nesuprantu, vakar tikrai nepadauginau, kažkas čia ne taip. verysad.gif Palauksiu ir aš iki penktadienio, tada žiūrėsiu. g.gif
Atsakyti
niu mergytes kaip jums sekasi sende?
Atsakyti
Na siandien vel tie patys -3kg, svoris lygiai 77.
Bet pilvas labai ispustas kazkoks.
Nzn, planuoju nuo sekmadienio pasilaikyt 13 dienu dietos,kuri pilnai pakeicia medziagu apykaita.
Ganetinai sunki yra ir jau kelis kartus bandziau laikytis, bet nepavyko iki galo.
http://edieta.mama.l...10/japonu-dieta

Gal kuri noretumet palaikyt kompanija?
tuomet gal pavyktu istvert?
Atsakyti
labas rytas 4u.gif
na man pakitimu rodo bet ale negaliu pasakyt kokiu doh.gif jauciu reiks varyt naujas batarkes pirkt ar koki velnia nes rodo nesamones unsure.gif vienur 73 kitur 77 kitur vos ne 78 doh.gif o ir rado ta skaiciu kuri paskutini patrode pvz jei parode 77.5 tai visur ta skaiciu rodo kur bekeisciau vieta o vat netycia jei uzlipau ir sumete svarstukles ant 77.8 tai tada visur taip rodo doh.gif o vienoj vietoj kaip rasiau parode 73 ale gerai butu jei tiek butu biggrin.gif beja kinga o tu matuojies matmenis g.gif as pasimatavau tai lyg mazesni skaiciai bet db tiksliai nepamenu kiek buvo kai paskutini syk matavaus blush2.gif
eisiu virt kiausiniu biggrin.gif
el japonu dietos ne aciu as tikrai tokios nesiimsiu ax.gif 4u.gif man biski per ziauru dabar pameginsiu kai nustosiu sitos laikytis tiesiog maziau valgyt vakare neprisikirst na islaikyt sita svori kokia savaite o paskui ziuresiu ko cia imsiuos ax.gif o dar sestadieni nusimato torto valgymas biggrin.gif blush2.gif
Atsakyti
Man šiandien truputi linksmiau -300 gr. Ziuresim kas bus rytoj.
Japoniskos as irgi truputi bijau - labai jau drastiska atrodo. Bandysiu dar sita iki penktadienio.
Atsakyti
as tai galvoju apie l.chazeno dieta g.gif drauge laikosi tikrai matosi rezultatai thumbup.gif tik reiktu ten idemiau issikaityt nes pradzioj man ji nepatiko bet vat drauge kai papasakojo apie ja tai visai nieko pasirode g.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(rutuliuks mamyte @ 2011 02 02, 14:56)
as tai galvoju apie l.chazeno dieta  g.gif  drauge laikosi tikrai matosi rezultatai  thumbup.gif  tik reiktu ten idemiau issikaityt nes pradzioj man ji nepatiko bet vat drauge kai papasakojo apie ja tai visai nieko pasirode  g.gif  bigsmile.gif

vis stebiu kaip jums sekasi. 4u.gif man japoniska tai slyksti skonio prasmem, o Chazano, tai skani, bet sako moterim labai po jos svoris grizta, tada mastai ar verta... as vakar buvau issekus, daug problemu, nekreipiau demesio ka valgau, tai siandien +2kg doh.gif kai jau soka, tai soka mano svoris, ko imtis nezinau.

beja gal zinote kokiu papildu kokybisku atstatyti nervu sistema, pati organizma, daug bedu, maziukas nuvaro nuo koju, dar neatsigavus nuo jo auginimo, atostogu niekada nera, visos problemos susideda, atrodo jau protelis tuos nuvaziuos. siandien visa diena galva sukasi, tokia pavargus, issekus ne tas zodis. gydytojai jei pasakysiu, tai ji pati nieko nomalaus nepataria, iskarto siuntimai, siuntimai...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aurosoma: 02 vasario 2011 - 15:53
aurosoma na drauge bent kiek zinau ir rpeis nestuma su ten ta dieta numete svori g.gif ai kas cia zino nes jei is rimtuju tai nuo visu grista svoris jei pradedi vel kimst ir neziuret ka valgai ir kiek mirksiukas.gif po visu dietu reikia stabilizacijos bet deja reta kuri tai islaiko 4u.gif
kas del nervuku tai man irgi reiktu bet ale kaip rast tokius stebuklingus kur isgerei tabletike ir jau viskas gerai doh.gif zinok kelias dienas tiesiog stengiaus nekrept demesio i mazojo isdaigas,o dar savaitgali su draugais atsipalaidavom tai jauciausi kitas zmogus iki sio ryto daugiau nei puses valandos prasiklausyto pageidavimu koncerto(mazoji tiek pracype isikibus i vartelisu kuriuos sende pastaciau salione kad neiseitu nes ten silciau nei virtuvej) doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti