Įkraunama...
Įkraunama...

VIP dieta

As vakare valgiau baklazanu apkepo, ziauriai skanu buvo, bet kai be duonos, darzoviu, buvo gana sausa, nuo surio rieboka, skrandis sustojo doh.gif

Ryt vakare valgysiu grudeta varske su sauksteliu uogienes, jei diena angliu nevirsysiu labai, vakarui varskei uzteks thumbup.gif

Na pepsi Jus tai be galo mazai norite sverti blink.gif -116 is ugio, tai man turetu buti 40kg swoon.gif

reikia paskaiciuoti, kiek siandien angliu sunaudojau g.gif
Papildyta:
18-20 mazdaug thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aurosoma: 27 sausio 2011 - 19:36
http://www.youtube.c...player_embedded
cia reikia garsiai klausytis ir spet skaityt lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
as sunaudojau kazkur apie 30 ax.gif
tai ryt penktadienis ryt prisiduodam svoriukus ir liniuotes keiciam bigsmile.gif
Atsakyti
Na, taip atrodo, kad mano svoris butu lb mazas. Bet kiek atsimenu save sveriancia 50kg paauglystej, niekada nenesiojau maziausio dydzio kelniu- nes uzpakalis buvo didokas. Beto pas mane ant klubu daug riebalu kaupiasi, o paskui jie lipa is kelniu blush2.gif Gal mano toks kuno sudejimas, kad visur plona, iskyrus ta vieta doh.gif matyt cia reik i apimtis ziuret, ne kg. Beto mano drauges panasaus ugio daugiau sveria, o nesioja mazesnio dydzio kelnes ir ju figura daug proporcingesne nei mano. Ir riebalai nelenda is kelniu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rutuliuks mamyte @ 2011 01 27, 20:53)
http://www.youtube.c...player_embedded
cia reikia garsiai klausytis ir spet skaityt  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


ziauriai, ziauriai geras thumbup.gif visi prisijuokem lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

QUOTE(rutuliuks mamyte @ 2011 01 27, 21:13)
as sunaudojau kazkur apie 30  ax.gif
tai ryt penktadienis ryt prisiduodam svoriukus ir liniuotes keiciam  bigsmile.gif


man prisidavimas po vienos dienos, ziuresim kaip bus, kazkaip jauciu, kad nieko gero, apsunkus nuo tokio maisto jauciuosi. jei bus pliusas blink.gif

QUOTE(Pepsi @ 2011 01 27, 21:21)
Na, taip atrodo, kad mano svoris butu lb mazas. Bet kiek atsimenu save sveriancia 50kg paauglystej, niekada nenesiojau maziausio dydzio kelniu- nes uzpakalis buvo didokas. Beto pas mane ant klubu daug riebalu kaupiasi, o paskui jie lipa is kelniu  blush2.gif Gal mano toks kuno sudejimas, kad visur plona, iskyrus ta vieta  doh.gif  matyt cia reik i apimtis ziuret, ne kg. Beto mano drauges panasaus ugio daugiau sveria, o nesioja mazesnio dydzio kelnes ir ju figura daug proporcingesne nei mano. Ir riebalai nelenda is kelniu smile.gif


aisku kiekvienam individualiai, tik baisokai skamba tie kg unsure.gif
Atsakyti
man irgi sende pirma diena mirksiukas.gif nes vakar tokia bado dienike buvo nors bandziau tipo iskrovaut biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rutuliuks mamyte @ 2011 01 27, 22:15)
man irgi sende pirma diena  mirksiukas.gif  nes vakar tokia bado dienike buvo nors bandziau tipo iskrovaut biggrin.gif

as tai bijau, kad man sita dieta netiks, tokia sunki jauciuosi. atrodo, nekimsau bilenkiek, bet apsunkino skrandi toks baltyminis maistas. ziuresim kaip ryt bus. jei pirmas tris dienas jausiuosi ne kaip ir svoris nekris, tikrai mesiu ax.gif
Atsakyti
Na ka arteja penktadienis......
As tai kaip ir galvojau 23h skrandis pradejo marsus groti,bet grieztai pasakiau NE NE NE,o dar ir mama uzsuko i svecius su zefirais,ir barankom mazytem aplietai kazkokiu glaistu.
Nu bet gi ir sakiau kad dietos laikausi,kad negalima, nu tai ne!
Bet kazkodel susilaikiau nuo pagundos ir apsiribojau tik arbatele.
O paskiau sukroviau jai viska atgal.

taip dieta ne is lengvuju, valgai dazniausiai sunku maista,kuris taip pat ir sunkiai virskinamas o dar ir riebus buna.
Siandien po savuju salotu,tai net teko espumizana gert,taip baisiai pilvas issipute.

Beje,mergickos, jus ir sversites tik penktadieniais smile.gif
Aisku taip idomiau butu, bet kai pavalgau,vis begu ant svarstykliu ziuret ar nepadidejo svoris smile.gif
O skaiciau kazkur rase jos ir vakarais velai valge ir nemazom porcijom, bet tik leistina norma ir svoris mazejo.

Tai ka iki rytojaus.
labanaktukas. :*
Atsakyti
as is pradziu sirgau ta liga lipimu ant svrstykliu istisa diena per laika pradejau lipt tik ryte ir vakare o dabar tik ryte lipu na ir diena nebent kai mazaja einu guldyt uzkliuna uz akiu tai uzlipu doh.gif
na siaip manu kad nera gerai valgyt vakarais kad ir kokia ten ta dieta bebutu mirksiukas.gif jei jau visai blogai neina istvert tai arbatos siltos isgeri ir gerai yra ax.gif vat db jauciu kad noriu valgyt bet tikrai kad jokiu budu neisiu valgyt schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif
na ka labos ir iki ryt prisidavimu mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
labas rytas 4u.gif

QUOTE(kinga33 @ 2011 01 28, 00:19)
Na ka arteja penktadienis......
As tai kaip ir galvojau 23h skrandis pradejo marsus groti,bet grieztai pasakiau NE NE NE,o dar ir mama uzsuko i svecius su zefirais,ir barankom mazytem aplietai kazkokiu glaistu.
Nu bet gi ir sakiau kad dietos laikausi,kad negalima, nu tai ne!
Bet kazkodel susilaikiau nuo pagundos ir apsiribojau tik arbatele.
O paskiau sukroviau jai viska atgal.

taip dieta ne is lengvuju, valgai dazniausiai sunku maista,kuris taip pat ir sunkiai virskinamas o dar ir riebus buna.
Siandien po savuju salotu,tai net teko espumizana gert,taip baisiai pilvas issipute.

Beje,mergickos, jus ir sversites tik penktadieniais smile.gif
Aisku taip idomiau butu, bet kai pavalgau,vis begu ant svarstykliu ziuret ar nepadidejo svoris smile.gif
O skaiciau kazkur rase jos ir vakarais velai valge ir nemazom porcijom, bet tik leistina norma ir svoris mazejo.

Tai ka iki rytojaus.
labanaktukas. :*


tikrai sunkus maistas, bet as sau radau jau visai nebloga sios dietos varianta thumbup.gif

QUOTE(rutuliuks mamyte @ 2011 01 28, 00:52)
as is pradziu sirgau ta liga lipimu ant svrstykliu istisa diena per laika pradejau lipt tik ryte ir vakare o dabar tik ryte lipu na ir diena nebent kai mazaja einu guldyt uzkliuna uz akiu tai uzlipu  doh.gif
na siaip manu kad nera gerai valgyt vakarais kad ir kokia ten ta dieta bebutu mirksiukas.gif  jei jau visai blogai neina istvert tai arbatos siltos isgeri ir gerai yra  ax.gif  vat db jauciu kad noriu valgyt bet tikrai kad jokiu budu neisiu valgyt  schmoll.gif  schmoll.gif  schmoll.gif
na ka labos ir iki ryt prisidavimu  mirksiukas.gif  4u.gif


as irgi sergu lipimo ant svarstykliu liga, bent du dartus per diena tai uzlipu, man misija neimanoma, kokia savaite nesisverti doh.gif

ka gi, penktadienis, gal koki 500g ir nukrito ir tai dar su klaustuku, mano mechanines svarstykles, tai tiksliai negaliu pasakyti.

liniuotes nekeiciau, net nezinau ar verta, tiek numesti gramai toki ant klaustuko. gal tegul lieka.
Papildyta:
vis del to pakeiciau liniuote smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aurosoma: 28 sausio 2011 - 09:13
Labas rytas, mergaitės, skaitau jusu temelę jau beveik savaitėlę ir jau 5 dienas pati stengiuosi skaičiuoti anglius. Sekasi labai gerai, tik skirtumas tas, kad palyginti su manim jus visos laaaabai plonos ir tikriausiai jums nelabai yra nuo ko kristi. Kadangi mano lašiniai smarkiai juda, tai man iki šiandien jau nukrito 3 kg thumbup.gif Norėčiau ir aš prisijungt, jei priimsit, ir kartais pabendraut. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(gauja2 @ 2011 01 28, 10:29)
Labas rytas, mergaitės, skaitau jusu temelę jau beveik savaitėlę ir jau 5 dienas pati stengiuosi skaičiuoti anglius. Sekasi labai gerai, tik skirtumas tas, kad palyginti su manim jus visos laaaabai plonos ir tikriausiai jums nelabai yra nuo ko kristi. Kadangi mano lašiniai smarkiai juda, tai man iki šiandien jau nukrito 3 kg  thumbup.gif Norėčiau ir aš prisijungt, jei priimsit, ir kartais pabendraut. rolleyes.gif

laba. saunus rezultatai thumbup.gif aisku, kad priimsim, Jus dar ilgiau laikotes sios dietos, nei as biggrin.gif
Trumpai prisistatykite, ugis, svoris dabartinis, tikslas ax.gif
Atsakyti