Įkraunama...
Įkraunama...

VIP dieta

Labas rytas 4u.gif
Na ka pamaitinau savo lelyte,reikes eiti paciau kazka sukrimst.
Del saldiklio tai siaip ir iki dietos ji naudojau kavai, arbata pripratus be cukraus gert, bet kava be cukraus ne kaip.
O dabar vis bandau rast kiek jame angliu ir tik siandien ryte radau,kad 0,2.
Tai super- tikrai ir i varske istirpint ir idet galima ir i kavute.
MMMM super thumbup.gif
Apie Nutella...........patylesiu,tik seiles varvet pradejo tongue.gif
maniskis irgi megejas ant batono ir su pienu........brr kaip skanu.
bet aciu dievui jei as nenupirksiu-pats irgi nepirks.
Vakar dar snikersa virtuvej atkasiau ir pasiziurejau jog 100g tik 55 angl, o batonelyje tik 50gramu,tai iseina 27,5 angl.
Tai jau jei labai prispirs galima ir suvalgyt 4u.gif blush2.gif

Baklazanuose atrodo ,kad 4 ar 5 ang
tai gi sis produktas yra mums leidziamas.

beje su baklazanu dar kazkur gera receptuka turiu, veliau paieskosiu ir idesiu.
Atsakyti
Labuka,

nu nezinojau, kad snickersas ne toks jau ir pavojingas biggrin.gif Bet vistiek, gerai kad nera ju namuose, nes dar nezinia ar su 1 prasisukciau biggrin.gif Kai pagalvoji, kad per 5 min gali tiek susigadinti, kiek jau atsilaikei, tai neverta, oj kaip neverta biggrin.gif
Atsimenu, rasei kad pirksi svarstykles, tai as jau laukiu, dviese bus smagiau svertis! smile.gif
Deja, siandien maniskes svarstykles nuvyle, svoris stovi vietoj.. Bet pati kalta, nes vakar pietus valgiau 12.00- 3 desreles ir agurka. Paskui kokia 4val - 4 surio lazdeles su kava. Grizau namo is paskaitu 10.30 vakare, o jau alkana buvau! Apie nieka kita galvot negalejau tik apie maista blush2.gif Issiviriau 2 kiausinius, juos dar idariau ant greicio su saliami desra ir agurko biski, majonezo.. Sukirtau ir matyt kazko truko, tai dar vyno 2 taures isipyliau ir dar su saliami desra ir surio biski.. ojei ojei kokie naktipieciai doh.gif galejau atsigerti ko ir eiti miegot, bet tai ne.. Butu bent kiek pakrites svoris.. Visa diena susigadinau, o dziaugiausi, nes dar ir pasivaiksciojau gerokai vakar, galvojau nu tikrai turetu patirpti lasinukai.
Bet tie 2 kg nukrite vistiek jauciasi. Jauciuosi geriau. Atsimenu pries menesi pirkau kelnes, kurias vos uzsegiau ir abejojau ar pirkti ar ne, tai dabar jau dirzo reikia, arba turiu vis i virsu patempti eidama smile.gif Gal ir nepamesciau, bet toks klynas pasidaro, jei nepatempiu. O kaip tau? Jauciasi kas nors? Juk 4 diena jau?
O visame baklazane tiek angliu, ar 100gr? Retai juos perku, zinau kad dideli, bet kiek atsimenu, tai lengvi buna.

Idedu picos pado recepta, visas tik 7g angliu, jei skaitai angliskai:

Low carb pizza crust

This is a variation of my flax meal focaccia bread, which is a dense "good for you" type of bread. It makes a pizza that is about 12 inches in diameter, although you can spread it thinner and larger if you want.
Prep Time: 15 minutes
Cook Time: 15 minutes
Total Time: 30 minutes

Ingredients:
1 and 1/2 C flax seed meal (sumaltos semenys kaip suprantu)
2 teaspoons baking powder
1 teaspoon salt
1 teaspoon oregano
Sweetener to equal about 1 Tablespoon of sugar
3 Tablespoons of oil
3 eggs
`1/2 C water
Preparation:
Preheat oven to 425 F.

Mix dry ingredients together.
Add wet ingredients, and mix very well.
Let sit for about 5 minutes to thicken.
Spread on pan (I put it on a silicon mat or greased parchment paper).
Bake for 15-18 minutes until cooked through, then add toppings and cook until they are done.

Nutritional Analysis: Whole crust has 7 grams of effective carbohydrate, plus 52 grams fiber, 47 grams protein, 130 grams healthy fat, and 1525 calories.

Atsakyti
sveikos 4u.gif
o ziuriu mano mylima temuke atsigavo bigsmile.gif jei jau yra besilaikanciu gal ir man jos griebtis bigsmile.gif nes vienai liudna ax.gif
bet ale pradzioj reikia pasiruost vel maisto sverimui biggrin.gif
kiek planuojat issilaikyt g.gif blush2.gif nes siaip ilgai mergeliukai neissilaik jei skaitet temuke ax.gif
Atsakyti
Sveikute 4u.gif

kaip smagu, kad musu daugeja! smile.gif prasom jungtis, kuo daugiau palaikanciuju, tuo lengviau atsilaikyti pries pagundas biggrin.gif
Kiek skaiciau, tai negalma laikytis ilgiau nei 20d. Tai as ir planuoju tiek ir atsilaikyti, nors dar nezinau ar iseis. Siandien man tik 6d. Bet jau taip atsibodo netilpti i savo rubus, arba rengtis tamsiai. Ot, negaliu! doh.gif Jau supykau ant saves, kad vis verkslenu, o nieko nedarau. Tai nusprendziau- dabar arba niekada. Arba ir toliau storesiu arba iki vasaros atrodysiu tobulai biggrin.gif
O kiek tu, rutuliuks, nori numesti?
Papildyta:
Rutuliuks, dabar tik pamaciau, kad liniuote isidejus. As irgi noreciau isidet, bet nemoku.. Tai mes panasiai norim numesti smile.gif
Atsakyti
paspausk ant mano liniuotes ir pasidarysi mirksiukas.gif tik ten angliskai yra 4u.gif o po to su"url" ta uzrasa nusikopini ir idedi i savo parasa mirksiukas.gif
na as nzn kaip cia man dabar padaryt su ta dietike nuo ryt jos imtis ar kaip nes man nusimato du savaitgaliai giesni blush2.gif sy savaitgali jau suplanavom saslus na nebent kas pasikeistu tada jau jokiu grieku o kita savaitgali vaiko gimtadienis tai jau tikrai kad griesysiu biggrin.gif blush2.gif
tai gal nuo ryt vel imsiuos sito reikalo o savaitgali tiesiog pagriesysiu ir teik po to vel susimsiu biggrin.gif ale bus liudna iki galo suslaukt nes tada jau teks vienai laikytis nes visgi savaites skirtumas tarp musu rolleyes.gif o tai kaip su prisidavimais gal penktadieniais savaites minusiuka pasisakom ar kiekviena diena kiek numetem ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Pepsi @ 2011 01 25, 18:18)
Labuka,

nu nezinojau, kad snickersas ne toks jau ir pavojingas  biggrin.gif  Bet vistiek, gerai kad nera ju namuose, nes dar nezinia ar su 1 prasisukciau biggrin.gif Kai pagalvoji, kad per 5 min gali tiek susigadinti, kiek jau atsilaikei, tai neverta, oj kaip neverta  biggrin.gif 
Atsimenu, rasei kad pirksi svarstykles, tai as jau laukiu, dviese bus smagiau svertis!  smile.gif
Deja, siandien maniskes svarstykles nuvyle, svoris stovi vietoj.. Bet pati kalta, nes vakar pietus valgiau 12.00- 3 desreles ir agurka. Paskui kokia 4val - 4 surio lazdeles su kava. Grizau namo is paskaitu 10.30 vakare, o jau alkana buvau! Apie nieka kita galvot negalejau tik apie maista  blush2.gif Issiviriau 2 kiausinius, juos dar idariau ant greicio su saliami desra ir agurko biski, majonezo.. Sukirtau ir matyt kazko truko, tai dar vyno 2 taures isipyliau ir dar su saliami desra ir surio biski.. ojei ojei kokie naktipieciai  doh.gif  galejau atsigerti ko ir eiti miegot, bet tai ne.. Butu bent kiek pakrites svoris.. Visa diena susigadinau, o dziaugiausi, nes dar ir pasivaiksciojau gerokai vakar, galvojau nu tikrai turetu patirpti lasinukai.
Bet tie 2 kg nukrite vistiek jauciasi. Jauciuosi geriau. Atsimenu pries menesi pirkau kelnes, kurias vos uzsegiau ir abejojau ar pirkti ar ne, tai dabar jau dirzo reikia, arba turiu vis i virsu patempti eidama  smile.gif  Gal ir nepamesciau, bet toks klynas pasidaro, jei nepatempiu. O kaip tau? Jauciasi kas nors? Juk 4 diena jau?
O visame baklazane tiek angliu, ar 100gr? Retai juos perku, zinau kad dideli, bet kiek atsimenu, tai lengvi buna.

Idedu picos pado recepta, visas tik 7g angliu, jei skaitai angliskai:

Low carb pizza crust

This is a variation of my flax meal focaccia bread, which is a dense "good for you" type of bread. It makes a pizza that is about 12 inches in diameter, although you can spread it thinner and larger if you want.
Prep Time: 15 minutes
Cook Time: 15 minutes
Total Time: 30 minutes

Ingredients:
1 and 1/2 C flax seed meal  (sumaltos semenys kaip suprantu)
2 teaspoons baking powder
1 teaspoon salt
1 teaspoon oregano
Sweetener to equal about 1 Tablespoon of sugar
3 Tablespoons of oil
3 eggs
`1/2 C water
Preparation:
Preheat oven to 425 F.

Mix dry ingredients together.
Add wet ingredients, and mix very well.
Let sit for about 5 minutes to thicken.
Spread on pan (I put it on a silicon mat or greased parchment paper).
Bake for 15-18 minutes until cooked through, then add toppings and cook until they are done.

Nutritional Analysis: Whole crust has 7 grams of effective carbohydrate, plus 52 grams fiber, 47 grams protein, 130 grams healthy fat, and 1525 calories.

Jo snikersiukus ir aplamai visus (dabar vadinu juos BLOGAISIAIS produktais) geriau nepiknaudziauti.
O 4g angl yra 100g baklazane.

svarstykles savo gausiu tik rytoj, verysad.gif
o taip jau norisi pasisvert. Is ismatavimu tai nuo liemens dingo 1 geras cm.
na ir tai gerai ir dziugu, nes jau kelis men tik augo tie cm,o ne mazejo.

As tai pripirkau tu baklazanu ir vakarienei dariau stai ka:

Supjausciau zalia kumpi gabaliukais, pakepinai su cesnakais.
Atskirai pakepinau grybus su svogunais.

Baklazana (maziuku pripirkau) per puse, ant jo mesytes dar ant virsaus svogunu ir grybu ir viska i orkaite, kai jau iskepe pabarsciau surio.
Skanumelis thumbup.gif
Manau turetu buti ne daugiau 5-6 angl.vienoj puselej.

O ryte siandien issiviriau 2 kiausinius, bet ir tai dvieju nesuvalgiau,
megstu kiausinius,bet jauciu,kad greit vaiksciuosiu i KO KO KO cipsesiu biggrin.gif

Pietu neturejau- nesinorejo!
Tai taip lengvai jauciuosi!
Tikiuosi neprispirs 22h alkis, nes vakariene buvo 17.30

P.S. deja angliskai nesuprantu blush2.gif

Ir labai dziaugiuosi tavo numestais 2kg, nes uzsiaugint juos labai lengva,o atsikratyt reikia daug pastangu!



Papildyta:
QUOTE(rutuliuks mamyte @ 2011 01 25, 18:38)
sveikos  4u.gif
o ziuriu mano mylima temuke atsigavo  bigsmile.gif  jei jau yra besilaikanciu gal ir man jos griebtis  bigsmile.gif  nes vienai liudna  ax.gif
bet ale pradzioj reikia pasiruost vel maisto sverimui  biggrin.gif
kiek planuojat issilaikyt  g.gif  blush2.gif  nes siaip ilgai mergeliukai neissilaik jei skaitet temuke  ax.gif

Rutuliuks,dziugu kad nusprendei prie musu prisijungti.
Tikrai jau kuo daugiau palaikanciu asmenu, tuo geriau!

beje maisto as nesveriu,o taip kazkaip is akies, nes per diena tikrai zinau kad 40 ang. nesuvalgau.

O del girimusi savo pasisekimais,galim karta i savaite kokia diena padaryt.
dietos zadu laikytis-tiek,kiek istversiu, nes 20kg tikrai nenumesiu per 20d,o ir nesveika taip.
Ir dar kiek skaiciau rusiskame forume, nera parasyta jog daugiau nei 20d negalima.
Ten aplamai raso kad kai svoris artes prie norimojo,reikia i valgiarasti po truputi prideti ir vaisiu, ir riesutu ir kitu produktu.
veliau galima ir torto gabaliuka per svente. blush2.gif

tiesa pasakius 2 karta taip rimtai susigriebiau ir laikausi dietos, bet sis riztingiausias!
Ir tikiuosi su palaikymu bus lemtingas.

Atsakyti
kinga kodel rizikingiausias? g.gif blush2.gif
na jei zn kad maiste yra anglevandeniu tai geriau juos pasisvert nes taip galima ir virsyt o jei virsyji vadinasi griesyji ir nekris kg ax.gif 4u.gif na bent cia mano toks supratimas nors aisku kai ilgiau pasilaikiau sitos dietos irgi dejau is akies cia pries kelias savaites bandziau vel jos pasilaikyt ir is akies dejau bet ale nelabai isejo laikytis tada dar nebuvau tam tikrai pasiryzusi o dabar kadangi jau yra liniuote tai reikia ir imtis kazko rimto kad kg kristu o ne kiltu i virsu doh.gif nes vien maziau valgyt ir nevalgyt po 18 neuztenka ax.gif
o beja valgyt reikia daznai ir po ne daug o ne viena ar du sykius ir tik prisikimst mirksiukas.gif
Atsakyti
rutuliuks, aciu uz liniuote, pabandziau isideti, paziuresim ar veiks smile.gif
as irgi nesveriu maisto, tiesiog ziuriu maisto produktu etiketes. Gyvenu ne Lietuvoje, tai cia visur raso. Galiausiai nueinu i prekybos centra ir perku tuos produktus, kurie nevirsija 4g angl. Paskui ka nors pasigaminu is ju. Bet pagrinde valgau tuos, kas turi 0-1. Tai jau ir angliu neskaiciuoju, nes ju suvartoju tik apie 20.
Siandien norejau Kingos siulyta vistiena gamintis, bet jau tokia alkana buvau, tai tik jautienos kepsni greitai pakepiau keptuvej ir su agurku marinuotu suvalgiau. O desertui- zele be cukraus, su 0g angl. Vakarienes kol kas nenoriu, nes pietavau velai. Bet del visa ko pasistaciau didziuli Colos Zero buteli ir vis atsigeriu, tai alkio nejauciu. Burbuliukai pripildo skrandi rolleyes.gif zinau, kad nesveika, bet jau senai geriau kola, tai gal nieko baisaus.
Beje, as irgi tuoj pradesiu cipset, o tai kas diena- kiausinius irgi ryju biggrin.gif Bet man nesvarbu, svarbu lasiniai krenta, busim figuringos vistytes thumbup.gif
O mano cia pirmoji dieta. Iki siol uztekdavo paskaityt, kad valgyt reikia vos ne salotos lapa per diena, tai iskarto atbaidydavo. O sita dieta- liux, bent jau gyvent galma ax.gif kartais tik atprasdavau nuo saldumynu, tai pradedavau daugiau salotu, vaisiu valgyt ir svoris pakrisdavo per pora menesiu kokiais 3kg. Bet paskui koks balius- tortukas, saldainiukas ir vel prasidedavo.. Ir niekada dar nebuvau pasiekus savo idealaus svorio. Tikiuosi sis kartas lemtingas cool.gif O nevalgyt po 18val man tiesiog neimanoma. Gal ismoksiu kada.
Gera ideja prisiduoti svori kokia savaites diena. Galma penktadieni, kada jums geriau. Man tai nesvarbu smile.gif
Liux baklazanu receptas, aciu, savaitgali reiks nusipirkti ir pabandyti pasidaryt ax.gif
Ruosiuosi kuria diena pasidaryt ta pica, paskui parasysiu ar gavosi ir kaip dariau jei noresit.



Papildyta:
Kazkas ne taip su tuo parasu. Gal dabar veiks blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pepsi: 26 sausio 2011 - 04:13
QUOTE(rutuliuks mamyte @ 2011 01 25, 21:57)
kinga kodel rizikingiausias? g.gif  blush2.gif


RUTULIUKS ne rizikingiausias,o ryztingiausias! ax.gif
As taip pat kaip ir pepsi stengiuosi valgyt tuos produktus,kuriuose 0-1angl, o kitu pvz kaip suri, desra matai koks sworis yra pakuoteje, pvz jei 300g padalini i 3 dalis ir leidi sau ta 1 gabaliuka per diena suvalgyt.
nes pirkti svarstykles maisto sverimui, na tai ir papildomos islaidos ir jau reikia vest tada visa angliu buhalterija biggrin.gif

Beje ka nusprendei,ar dabar prisijungsi prie musu,ar po saslyku?
Bet saslus gi galima valgyt tik be duonos, o su kokiu agurku. ax.gif
Papildyta:
Ooooo PEPSI tavo dabartinis svoris beveik yra mano svajoniu svoris doh.gif
Noreciau sverti kokius 57kg.
na aisku gal jei tiek sverciau pastoviai noretusi maziau. blush2.gif

beje ka skanaus siandien zadat gamint?
Pusryciausiu kava su suriu,(kiausiniu nebenoriu doh.gif ) o pietums zadu juros lydeka issikept. tongue.gif
Vakarienei gal padarysiu salotas is krabu lazdeliu, rauginto agurko,dar galima kiausini idet ir su majonezu.

Vakarop pagaliau turesiu savo svarstykles drinks_cheers.gif ir galesiu pamatyt rezultata 4 dienu,jei jis aisku bus. blush2.gif
Atsakyti
laba visoms. 4u.gif nuo rytojaus zadu ir as prisijungti. mirksiukas.gif Vis trepsiu vietoje, numetu svori, priaugu. dabar noriu imti ir numesti nuos nelemtus lasinius iki pavasario, kai reikes naujo garderobo thumbup.gif

Info apie mane: didziausias svoris 75kg, ugis 156cm, siuo metu sveriu 61kg, idealus svoris pagal mano ugi 46kg, bet ar tiek noriu nezinau, nes tiek sveriau tik 6 klaseje, kai buvau mazesnio ugio, tai nezinau kaip man atrodytu tie kg. manau uztektu ir 49kg.

ka tik grizau is parduotuves, prisipirkau ivairios mesos, zuvies, kiausiniu, surio, saldiklio... ziuresim kaip seksis rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Aurosoma @ 2011 01 26, 14:31)
laba visoms.  4u.gif  nuo rytojaus zadu ir as prisijungti.  mirksiukas.gif  Vis trepsiu vietoje, numetu svori, priaugu. dabar noriu imti ir numesti nuos nelemtus lasinius iki pavasario, kai reikes naujo garderobo  thumbup.gif

Info apie mane: didziausias svoris 75kg, ugis 156cm, siuo metu sveriu 61kg, idealus svoris pagal mano ugi 46kg, bet ar tiek noriu nezinau, nes tiek sveriau tik 6 klaseje, kai buvau mazesnio ugio, tai nezinau kaip man atrodytu tie kg. manau uztektu ir 49kg.

ka tik grizau is parduotuves, prisipirkau ivairios mesos, zuvies, kiausiniu, surio, saldiklio... ziuresim kaip seksis  rolleyes.gif

Sveikute, malonu jog musu tampa vis daugiau!
taip pat smagu kad tavo tikslas jau ipusejo,papasakok kaip atsikratei 14kg.
na saunuole tikra! gal taip pat laikeisi sios dietos?
Atsakyti
QUOTE(kinga33 @ 2011 01 26, 15:48)
Sveikute, malonu jog musu tampa vis daugiau!
taip pat smagu kad tavo tikslas jau ipusejo,papasakok kaip atsikratei 14kg.
na saunuole tikra! gal taip pat laikeisi sios dietos?

Po trupuciuka. toks buvo mano didziausias svoris, kai buvau 15 metu tiek sveriau, po to numeciau, ir kai vaziavau gimdyti buvo toks svoris, is ligonines po savaites vargo grizau be 12 kilogramu, bet pradejo augti, numeciau nemazai, ir vel pradejo augti. dabar po tupuciuka meciau, tai kalorijas skaiciavau, tai delcios dietos laikiausi, siek tiek numetu, siek tiek grizta, bet judu i prieki. taciau labai jau letai. dabar tikiuosi rimtai susiimti ir numesti vienu ipu visa likusi svori. buciau labai labai patenkinta jei pavyktu 10kg mnumesti, tiek sveriau 5-6 klasej doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aurosoma: 26 sausio 2011 - 17:12