Įkraunama...
Įkraunama...

VIP dieta

Pasiskaiciau Editoj apie sia dieta ir man patiko. Tik nezinau visu jos subtilybiu. Vakar ir siandien laikausi ir man patinka. GAl yra eksperciu sioje srityje arba norinciu kartu ja laikytis. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(simoneta @ 2007 06 28, 14:46)
Pasiskaiciau Editoj apie sia dieta ir man patiko. Tik nezinau visu jos subtilybiu. Vakar ir siandien laikausi ir  man patinka. GAl yra eksperciu sioje srityje arba norinciu kartu ja laikytis.  mirksiukas.gif

papasakok daugiau, nes Editos neskaiciau thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
Dietos esme suvalgyti kuo maziau angliavandeniu, t.y. apie 40g angliavandeniu. Labai panasu i Atkinsono dieta ,nes valgomi baltymu ir riebalu turintys maisto produktai.
reikia labai riboti angliavandenius ir tiek.
MAn tai patinka nes as be mesos negaliu nei dienos, o duonos ir saldumynu man gali nebuti.
NA trumpai tiek .
Atsakyti
QUOTE(simoneta @ 2007 06 28, 15:31)
Dietos esme suvalgyti kuo maziau angliavandeniu, t.y. apie 40g angliavandeniu. Labai panasu i Atkinsono dieta ,nes valgomi baltymu ir riebalu turintys maisto produktai.
reikia labai riboti angliavandenius ir tiek.
MAn tai patinka nes as be mesos negaliu nei dienos, o duonos ir saldumynu man gali nebuti.
NA trumpai tiek .

aha aciu
Atsakyti
Ši dieta, ilgą laiką slėpta po devyniais užraktais, buvo vadinama ir „Kremliaus dieta“, ir „Amerikos astronautų dieta“, ir „Balerinų dieta“. Mes ją pavadinome „VIP dieta“ ir tau, išties labai svarbiam asmeniui, atskleidžiame jos paslaptis.

Dietos esmė
Ši dieta sukurta žmonėms, kuriems nieko netrūksta, kurie nepratę ko nors atsisakyti, juolab kęsti alkį, bet kuriems antsvoris gali reikšti svaigios karjeros pabaigą. Ilgai sukę galvas, kaip padėti iš gero gyvenimo papilnėjusiems žmonėms atsikratyti nereikalingų kilogramų, dietos sudarytojai suprato, kad veiksmingiausia būtų apriboti angliavandenių kiekį. Tuomet baltymingų produktų galima valgyti gana daug ir vis tiek lieknėti!
Negaudamas įprasto duonos, bandelių, įvairiausių kruopų, saldumynų ir vaisių kiekio organizmas sparčiai atsikrato skysčių pertekliaus, o trūkstamos energijos, kurios angliavandenių turtingi produktai suteikia daugiausia, priverstas semtis iš sukauptų riebalų atsargų.

Dietos privalumai
Lieknėjama gana sparčiai: per savaitę galima atsikratyti iki 5 kg! Daugeliui ši dieta patraukli tuo, kad nereikia skaičiuoti kalorijų. Maisto produktai vertinami gerokai mažesniais dydžiais – balais (pagal tai, kiek juose angliavandenių). 1 g angliavandenių – tai maždaug 1 balas. Norintiesiems sulieknėti siūloma rinktis maistą, kurio vertė per dieną neviršija 40 balų (t. y. apie 40 g angliavandenių). Tiems, kuriems rūpi nepriaugti svorio, galima surinkti net 60 balų. Dietos laikytis nesunku, nes yra nemažai sočių produktų (mėsa, žuvis, kiaušiniai, grybai, aliejus), kurių vertė – 0 – 0,5 balo.

Dietos trūkumai
* Ilgiau kaip 20 dienų VIP dietos laikytis nepataria net didžiausi šios dietos entuziastai, nes dėl nuolatinio angliavandenių trūkumo apima prasta nuotaika. Tai lemia organizmo cheminiai procesai: smegenys išskiria mažiau serotonino – vadinamojo geros nuotaikos hormono.
* Dieta visiškai netinka sergantiesiems širdies, inkstų, kepenų ligomis, podagra. Jiems baltymų perteklius gali rimtai pakenkti.
* Laikytis šios dietos gana brangu. Tereikia palyginti, kiek kainuoja duona, miltai ar kruopos, kurių valgyti nerekomenduojama, ir kiek – mėsa, žuvis, sūris, kurių galima valgyti iki soties. Kita vertus, dėl to ši dieta ir vadinama VIP!
Plačiau skaitykite žurnale yu.gif Gal turite kuri ta numeriuka editos ir galite mums parasyti apie sia dieta smulkiau?
Atsakyti
DEKUI. UZ TOKI ISSAMU APRASYMA. bET LABAI DAUG AISKINIM O TAME APRASYME O ESME PAPRASTA, ARBA AS KAZKO NESUPRANTU.
Atsakyti
na kaip as suprantu tai tai pat labai paprasta tik ne iskarto ateisna i galva paskaicius sitoki straipsni!Tai esme ta kad valgai mesa, zuvi ir pieno produktus, atsisakai miltiniu patiekalu,cukraus,saldumynu, vaisiu!ar ne taip as suprata?o kaip su darzovem? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(vitalija... @ 2007 06 28, 17:12)
na kaip as suprantu tai tai pat labai paprasta tik ne iskarto ateisna i galva paskaicius sitoki straipsni!Tai esme ta kad valgai mesa, zuvi ir pieno produktus, atsisakai miltiniu patiekalu,cukraus,saldumynu, vaisiu!ar ne taip as suprata?o kaip su darzovem? rolleyes.gif

ir as taip supratau, tik va beda galiu nevalgyt, saldiu dalyku be niltu is vis galiu gyventi, duona ne beda, o vaisiai , neisivaizduoju doh.gif g.gif
Atsakyti
na darzoves tokios kaip agurkai , pomidorai ir kopustai tai dar nieko. Bet jau bulves ir morkos, tai ne. O is vaisu tai kol kas gilinausi tik i braskes tai 100g 7 g angliav. O bananu tai daug.

Na kol kas antra diena, tai viskas man ciki. Ziuresim kas bus toliau. smile.gif
Atsakyti
Man taip pat beda su vaisiais, bet jie nedraudziami tiesiog reikia "sekti" angliavandeniu kieki!pvz sausainiu 100g ju net 158!As prie jusu jungiuosi nuo rytojaus pradedu.ir man labai idomu, susidomejau ziauriai!
Simoneta pasidalink valgiarasciu ka valgai 4u.gif ok?Kad mums butu lengviau isivaziuoti wink.gif http://www_kalorijos_lt/skaiciuokle/ labai pades pasiskaiciuoti angliavandenius, na ka ziuresim kas cia gausis.Jei per savaite iki 5kg galima numesti, tai man kaip ir uztektu savaiteles laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(vitalija... @ 2007 06 28, 18:43)
Man taip pat beda su vaisiais, bet jie nedraudziami tiesiog reikia "sekti" angliavandeniu kieki!pvz sausainiu 100g ju net 158!As prie jusu jungiuosi nuo rytojaus pradedu.ir man labai idomu, susidomejau ziauriai!
Simoneta pasidalink valgiarasciu ka valgai 4u.gif ok?Kad mums butu lengviau isivaziuoti  wink.gif http://www_kalorijos_lt/skaiciuokle/ labai  pades pasiskaiciuoti angliavandenius, na ka ziuresim kas cia gausis.Jei per savaite iki 5kg galima numesti, tai man kaip ir uztektu savaiteles  laugh.gif

NA nemanau kad 5 kg nukris, man kazkaip nerealu.
O valgau as virtas desreles su agurku ar pomidoru, vakar troskinausi vistos kulsele, valgiau lrabu lazdeles kelias. Siandien valgiau silkes, desreliu, varskes su jogurtu, ir dar turiu neisnaudotu tasku.
Atsakyti
QUOTE(simoneta @ 2007 06 28, 17:31)
NA nemanau kad 5 kg nukris, man kazkaip nerealu.
O valgau as virtas desreles su agurku ar pomidoru, vakar troskinausi vistos kulsele, valgiau lrabu lazdeles kelias. Siandien valgiau silkes, desreliu, varskes su jogurtu, ir dar turiu neisnaudotu tasku.

Na jo 5kg tikrai nerealu doh.gif .Dar ziurint ir tai, kad pvz koloriju kiekiu ju gali suvalgyti ir daugiau kaip rekomenduojamos paros norma 1200kcal (norint liekneti greitai), o angliavandeniu normos 40g gali ir nepasiekti!va kas man idomiausia g.gif ar tikrai imanoma tik ribojant angliavandenius suliekneti?nors as manau kad imanoma 4u.gif
galiu sakyti, kad man 2-a diena!nes vakar vos tik radau sia dieta , karto ir emiau riboti angliavandenius!Neskaitant mano ryte suvalgytu "miusli" lotuliukas.gif ju suvartojau 33g.O vakare saunuole suvalgiau tik 2riekelis 13pro riebumo varskes surio thumbup.gif ir arbatos zalios, zinoma be cukraus!Na vakare atsizymesiu apie siandienos valgiarasti ir angl kieki! tongue.gif
Papildyta:
Kvieciu jungtis daugiau norinciu!Bus smagiau! essen.gif gathering.gif
Atsakyti