Įkraunama...
Įkraunama...

Timpos, tamprės, leginsai ir pan.

Sveikutes,

Gal galit pagelbet - noriu timpu, kurios butu is tokios neskaidrios storesnes medziagos, blizgios tokios, na kaip tos timpos kur madoj pries kokius 10-12 metu buvo, bet niekur tokiu nerandu. Tu plonuciu arba medvilniniu pilna visur, o va sitokias, kokiu noriu, matau tik pas gatvej vaikstancias merginas... ax.gif Ir noriu kad jos butu neilgesnes kaip vos vos uz keliu... Na galetu buti ir ne blizgios, bet storesnes... rolleyes.gif Atrodo keista kai dabar toks bumas, kad negaliu rast, na bet tikrai nzn, kur jos slepiasi... g.gif Gal zinot kuri?
Atsakyti
Kiek žinau Zaroj yra pirkti, bet pati tai nečiupinėjau, tai negaliu pasakyti ar storesnės unsure.gif
Atsakyti
Berschkoj,sepaloj..
Atsakyti
QUOTE(kryyste @ 2007 06 16, 14:28)
Kiek žinau Zaroj yra pirkti, bet pati tai nečiupinėjau, tai negaliu pasakyti ar storesnės  unsure.gif



Hmmm... sepaloj tai matavaus, bet s dydis buvo beveik iki ciurnu ir nelabai aptemptos... schmoll.gif o bershkoj tai kaip as ten neuzmaciau, nesenai buvau g.gif reiks atidziau ziurinet rolleyes.gif
Atsakyti
seppaloj yra visiškai juodų ir m dydžio. Motivi dar pažiūrėkit (ten berods mačiau blizgius leginsus g.gif )
Atsakyti
as tai berzkoj ir teranovoj maciau
Atsakyti
Labai graziu Le Redoute yra wub.gif
Net ir pati susigundziau nusipirkau, nes tokiu Lt nera wub.gif
Atsakyti
Neapsisprendziu, kurie man labiausiai patinka doh.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Papildyta:
user posted image
user posted image
Atsakyti
user posted image man tai sitos thumbup.gif
reikia ziuret prie ko nesiosi g.gif ,nes gal ne visos tiks 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bagyra666: 27 birželio 2007 - 11:11
visos atrodo labai graziai. tik niekaip naisivaizduoju prie ko butu galima derint tas baltas su vysniomis
Atsakyti
QUOTE(zaRAza @ 2007 06 27, 09:52)
Neapsisprendziu, kurie man labiausiai patinka doh.gif
user posted image
user posted image


šitos tai išvis gražios wub.gif
Atsakyti
Paaiskinkit man, tundrai, kuo skiriasi timpos, tampres ir leginsai. Timpos tai zinau kaip atrodo, bet timpres ir leginsai g.gif
Atsakyti