Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambario interjeras

Asmeniškai man tokio žalsvumo plytelės tikrai atrodo "šiltai". Nors buvau pas draugę, tai jos naujų statybų bute vonios sienos juodomis plytelėmis išlotos, grindys - tamsiai rudos su ornamentu. Nu, kaip gražu, atsižiūrėt negalėjau! mirksiukas.gif Tik esu girdėjusi, kad juodoms plytelėms labai didelės priežiūros reikia, kad kiekvienas vandens lašas matosi doh.gif Bet juk ir šviesias reikia valyti ax.gif
Atsakyti
cia labai idomu,tik aisku ne musu namuciams toks,bet labai linksma biggrin.gif user posted image
o va cia man nerialiai grazu
user posted image
Atsakyti
QUOTE(vida/d @ 2007 07 09, 12:27)
cia labai idomu,tik aisku ne musu namuciams toks,bet labai linksma biggrin.gif user posted image
o va cia man nerialiai grazu

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
jau turiu plyteles i vaiku vonia ... pagaliau doh.gif treciadieni pradeda kloti thumbup.gif

aparici, corten kolekcija wub.gif
Atsakyti
QUOTE(mamuke68 @ 2007 07 09, 10:27)
Aš dėl grindų irgi svarstau, bet renkuosi tarp oranžinio ir geltono varianto. Juk baltų grindinių nėra g.gif ,tik oranžinės arba geltonos, na dar mėlynos arba žalios, bet jau čia prie kitos, žalios spalvos. g.gif

o kurios ten geltonos buvo g.gif vargelis jau nzn ka daryt doh.gif

QUOTE(Vijurka @ 2007 07 09, 10:41)
Asmeniškai man tokio žalsvumo plytelės tikrai atrodo "šiltai". Nors buvau pas draugę, tai jos naujų statybų bute vonios sienos juodomis plytelėmis išlotos, grindys - tamsiai rudos su ornamentu. Nu, kaip gražu, atsižiūrėt negalėjau! mirksiukas.gif Tik esu girdėjusi, kad juodoms plytelėms labai didelės priežiūros reikia, kad kiekvienas vandens lašas matosi doh.gif Bet juk ir šviesias reikia valyti ax.gif

pas mane bute dabar yra juodos plyteles,nu tai jau tikrai kad lasai visi matosi,valyt ir valyt reik doh.gif jei nenuvalai tai tuoj balti taskai lieka doh.gif
Atsakyti
Man DK davė lankstinuką su plytelių pavyzdžiais, būtent šios COLORE kolekcijos. Ten yra abu variantai-žalias ir raudonas. Pasiteirauk , gal tavo mieste DK duos ir tau. O ir sudėti abu pavyzdžiai pardėj yra. 4u.gif
Atsakyti
graziu plyteliu uztikau internete rolleyes.gif

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Man vidurinis pvz. su gėlėmis patinka ax.gif Tik gal visa vonia tai per daug gėlėta būtų, reiktų pamėtyt kur ne kur, bet šiaip labai žavu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(kusachius @ 2007 07 09, 18:14)
graziu plyteliu uztikau internete  rolleyes.gif

user posted image

user posted image

user posted image


man tai schmoll.gif tik kriaukle paskutineje nuotraukoje thumbup.gif
o plyteles visos per daug margulynas, ir kazkas man te to jose doh.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgaval @ 2007 07 10, 13:27)
man tai  schmoll.gif  tik kriaukle paskutineje nuotraukoje  thumbup.gif
o plyteles visos per daug margulynas, ir kazkas man te to jose  doh.gif

man irgi perdaug margos schmoll.gif
Atsakyti

Sveikos,
noriu jūsų paklaust į ką reik atkreipti dėmesį renkantis dušo kabiną.
Gal ir praleidau, nes ne visą temą perskaičiau ax.gif

Atsakyti
Sveikutes 4u.gif Noriu irgi pasidalinti patirtimi del vonios, remontuojames visa buta, tai nuo A iki Z viska keitem, susidejom i vonia zalsvas plyteles, negaliu atsidziaugt kaip graziai atrodo wub.gif
del tamsiu plyteliu, tai tikrai grazu ir prabangiai atrodo, bet ir prieziuros reikalauja, dazniau plaut, kad visada graziai atrodytu 4u.gif
Atsakyti