Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Vonios kambario interjeras
Supermamų klubas > Mūsų namai > Namai
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
*re*
QUOTE(zyliukas @ 2007 06 18, 21:04)
Vonia "Vispool" Iris pirkome.
Akmens mase.
kaina apie 1700 lt
*

o kaip sekasi naudotis ja? Ar patenkinti? Mes irgi tokią pirkome, tik kad dar nesinaudojame...
yuki
QUOTE(linnn @ 2007 06 18, 21:06)
įdomu ar patogu taip dušai, juk prisitaško visur (nors man tai labai gražiai atrodo, bet ir darbo atkrenta, nereikia valyti kokių stiklinių ar kt. dušo durų. tongue.gif
*

užtai visas sienas ir grindis reik valyti biggrin.gif
zyliukas
QUOTE(*re* @ 2007 06 19, 11:10)
o kaip sekasi naudotis ja? Ar patenkinti? Mes irgi tokią pirkome, tik kad dar nesinaudojame...
*

oi mums tai liuks, dar kai esam labi dideli maudaliai, dviese issitenkam puikiausiai, be to as dabar laukiuosi nestuke.gif tai ant kampo kur sedima vieta padaryta labai patogu praustis smile.gif na bet cia besilaukianciom aktualu smile.gif
Saja
QUOTE(okkey @ 2007 06 19, 09:10)
nu zinok kuo toliau tuo labiau galvoju kad reikia daugiau spontanisku sprendimu daryti  bigsmile.gif  nes kuo daugiau ziurineji tuo labiau susipainioji  doh.gif  aisku plyteles dediesi zmogeli ilgesniam laikui tai ir todel pasirinkimas sunkesnis, bet del tapetu ir dazu as taip smarkiai neiimu i sirdi, juk praeis metai penki kokie, imsim ir atsinaujinsim , a ne taip bigsmile.gif  4u.gif

Tai taip user posted image. Su vonia sunkiau būtent todėl, kad ji ilgam laikui unsure.gif.
Papildyta:
QUOTE(zyliukas @ 2007 06 18, 20:32)
po didziuju remontu galiu ir as ideti savo vonia.

Gražu wub.gif. Ypač dekoriukas fainas, kaip nėrinys wub.gif.
coffe
palėpinio tipo vonios kambarys, tik fotkinta be blico

user posted image

user posted image
Emerencija
QUOTE(coffe @ 2007 06 19, 13:32)

Grazu wub.gif jauku wub.gif
Saja
QUOTE(coffe @ 2007 06 19, 13:32)

Ir čia gražu wub.gif. Nieko mandro, o gražu. Man pasirodė įdomus tamsus plintusiukas - ir atskiria sieną nuo grindų, ir praktiška, nes sienos apačioje tarpeliai greitai patamsėja nuo grindų plovimo.
SoJa
Coffe wub.gif
Ir tas tamsus plintusiukas liuks, o dar fainiau, kad ir vonios apdaila tokia wub.gif
*re*
QUOTE(zyliukas @ 2007 06 19, 10:38)
oi mums tai liuks, dar kai esam labi dideli maudaliai, dviese issitenkam puikiausiai, be to as dabar laukiuosi  nestuke.gif  tai ant kampo kur sedima vieta padaryta labai patogu praustis  smile.gif na bet cia besilaukianciom aktualu smile.gif
*

o kokie Jūsų vonios išmatavimai? Ėmėt trumpesnę ar ilgesnę?
zyliukas
QUOTE(*re* @ 2007 06 19, 20:56)
o kokie Jūsų vonios išmatavimai? Ėmėt trumpesnę ar ilgesnę?
*

trumpesne turbut, 154 * 95 Picola
Emerencija
Plyteles ant grindu isklijuotos taip, kad net kilimo nereikia biggrin.gif
user posted image

Papildyta:
Idomus vonios apsvietimas bigsmile.gif
user posted image
Emerencija
Kooookia vonia radau bigsmile.gif

user posted image
Saja
Kaip gražu nuotraukoje su apšvietimu, nors jokių gudrių raštų iš plytelių wub.gif. Gal tikrai dėl apšvietimo ir dar dėl žalių augalų...
*re*
QUOTE(zyliukas @ 2007 06 19, 20:38)
trumpesne turbut, 154 * 95 Picola
*

uoj, aš kažkaip kai skaičiau, tai net nepagalvojau, kad čia kitokia vonia. Nustebau dėl kainos. Mes tai Marea pirkom. doh.gif
Mojito
QUOTE(išprotėjusi @ 2007 06 19, 21:00)
user posted image
*

labai grazu..aciu tau uz idejas...jei ne tu sitas skyrelis butu apmires...
Emerencija
QUOTE(Mojito @ 2007 06 20, 14:08)
labai grazu..aciu tau uz idejas...jei ne tu sitas skyrelis butu apmires...
*

bis.gif
Avita
Reikalinga firma kokybiškai pagaminti nemažą vonios spintelę 4u.gif Gal kas liko patenkinti kurios nors firmos pagaminta spintele, lauksiu firmų pavadinimų (Vilniuje).
glinglingas
gal kas darot atskira vaiku vone. prashom ideja smile.gif
user posted image

su dusho kabina
user posted image

labai jauki
user posted image

ir dar tokia
user posted image

Papildyta:
siais metais madinga auksine
user posted image

kas turi vietos, tai man bent jau tokios labai jaukios wub.gif
user posted image

ir dar viena ideja
user posted image

ir aplamai idedu sita puslapiuka neblogu ideju yra biggrin.gif
idejos bustui
Emerencija
QUOTE(glinglingas @ 2007 06 21, 10:38)
gal kas darot atskira vaiku vone. prashom ideja  smile.gif

cia ne tik vaikams, bet ir suaugusiems thumbup.gif
labai jauki

Jo, cia jau visas kambarys!!! bigsmile.gif Mano svetaines turbut nepakaktu, kad toki vonios kambary isirengti biggrin.gif
siais metais madinga auksine

Siais metais? blink.gif tai ka, taip iseina remontus reikia kas metus daryti, kad zengti koja su mada lotuliukas.gif Juk mados tai kas metus keiciasi ax.gif

Saja
ir dar tokia
user posted image

Na čia ir klozetas prie spintelės lotuliukas.gif. O vandeniui nuleisti matyt spintelės rankeną reikia paspausti mastau.gif
Emerencija
QUOTE(Saja @ 2007 06 21, 11:44)
Na čia ir klozetas prie spintelės  lotuliukas.gif. O vandeniui nuleisti matyt spintelės rankeną reikia paspausti mastau.gif
*

Ale tikrai bigsmile.gif greiciausiai ta rankena reikia spausti lotuliukas.gif
Zvaigzdziuke
QUOTE(Saja @ 2007 06 21, 11:44)
Na čia ir klozetas prie spintelės  lotuliukas.gif. O vandeniui nuleisti matyt spintelės rankeną reikia paspausti mastau.gif
*

tokie klozetai labai populiarus uzsienyje, ir visai patogus.., taip reikia nuleisti ta rankena, o viduje spinteles imontuotas vandens bakas 4u.gif
Saja
QUOTE(Zvaigzdziuke @ 2007 06 21, 12:42)
tokie klozetai labai populiarus uzsienyje, ir visai patogus.., taip reikia nuleisti ta rankena, o viduje spinteles imontuotas vandens bakas 4u.gif

Sakai, populiarūs? g.gif O aš pirmą kartą matau tokią nuotrauką unsure.gif. Atrodo juokingai biggrin.gif. Bet turėtų būti praktiškiau, negu plytelėmis apklijuotas mechanizmas - taisyti lengviau, ir net pakeisti visą mechanizmą galima nieko negriaunant. O gal ten iš viso paprastas bakelis, o ne potinkinis (nes per žemas potinkiniam) unsure.gif.
wowavyva
kaip jums tokios plyteles?
http://www.eurotopas.lt/index.php/pageid/163
puslapis euritopo streikuoja visa diena..
Elis@a
QUOTE(egle_83 @ 2007 06 21, 15:58)
kaip jums tokios plyteles?
http://www.eurotopas.lt/index.php/pageid/163
puslapis euritopo streikuoja visa diena..
*

4u.gif Man patinka sitos plyteles, ypac tinkancios prie modernaus, jaunatvisko interjero. Sakyciau Disco stiliuko . Ir puslapiukas geras, matau neblogas pasirinkimas plyteliu "Eurotope" O koka tavo rodomu plyteliu kaina?
Emerencija
Visai simpatiska vonia ax.gif
Gal kam patiks bigsmile.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Papildyta:
radau dar fainesnes plyteles bigsmile.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Avita
QUOTE(Avita @ 2007 06 21, 08:58)
Reikalinga firma kokybiškai pagaminti nemažą vonios spintelę 4u.gif  Gal kas liko patenkinti kurios nors firmos pagaminta spintele, lauksiu firmų pavadinimų (Vilniuje).
*

Nejaugi niekas nesigamino spintelių į vonią ir negali pasidalinti patirtimi g.gif g.gif g.gif g.gif g.gif g.gif g.gif g.gif g.gif
wowavyva
QUOTE(Elis@a @ 2007 06 21, 18:39)
4u.gif Man patinka sitos plyteles, ypac tinkancios prie modernaus, jaunatvisko interjero. Sakyciau Disco stiliuko . Ir puslapiukas geras, matau neblogas pasirinkimas plyteliu "Eurotope" O koka tavo rodomu plyteliu kaina?
*

Kiek pravaziavom parduotuviu, tai eurotope ir murestoj yra ka rintis. bent jau mums... Zinok, tikslios kainos nepamenu (pasakysiu antradieni), bet mazdaug taip: vienspalves didesnes plyteles apie 60lt kv.m., dekoriukai su gelytemis apie 40-50lt vnt., mazesni dekorai pigesni. zinau, kad kaina viena is priimtiniausiu buvo situ. buvo ir dar graziu plyteliu ten, bet jau kainos simtais litu...
axa
QUOTE(Avita @ 2007 06 22, 08:42)
Nejaugi niekas nesigamino spintelių į vonią ir negali pasidalinti patirtimi g.gif  g.gif  g.gif  g.gif  g.gif  g.gif  g.gif  g.gif  g.gif
*

mes gaminome 'Baldų gamoje'. Viskas labai normaliai buvo thumb_yello.gif . Bet prieš ~2 metus.
Avita
QUOTE(axa @ 2007 06 22, 08:05)
mes gaminome 'Baldų gamoje'. Viskas labai normaliai buvo  thumb_yello.gif . Bet prieš ~2 metus.
*

Ačiū 4u.gif
okkey
niu ka moteros mano fronte va tokios tai ziniosssss - pagaliau turiu wc plytkas yahoo.gif yahoo.gif gerai kad treciadieni vakare jas parsivezem nes siandien jau atej meistriukas ir darbuojasi tease.gif tease.gif

aisku plykos ten eilines jokiu super duper, bet ale va galvos skausmo jau nebera irnesakyk.gif

niu shakes zinokit garaze grindu plytkas mes patys dedam, tai visa diena tarpus spakliavbau, a jomajoja koks darbas doh.gif jau rankas atsiploviau kokiems metams i prieki..pabrauki kurliuko ir vel isplauni, vel brauki ir vel isplauni..ir taip milijna kartu doh.gif
Slapux
Sakykit, o halogenus lubose galima 220w montuot? Ar būtina 12v ir transformatorius dėt mastau.gif
_PostScriptum_
gal kas zinot kur galima butu apziureti vonios baldu foto (kad butu su stalu kur kraukle isistato).gal kas turit idomesniu foto? ax.gif
Linda
QUOTE(Bomba @ 2007 06 13, 18:55)
hmm, o as tai drysciau papriestarauti smile.gif nors daznoje foto nieko gero nematau, bet kai kuriuose randu kas patinka, ir esu dekinga isprotejusiai kad taupo mano laika, kuri praleisciau bevartant interjeru puslapius  4u.gif
o skaityti temas kur tik zinutes bent jau man nuobodu  doh.gif
*

As taip pat dekinga uz vienoje vietoje tiek sudetu nuotrauku 4u.gif Kurios man negrazios, tiesiog neziuriu, o tarp visu perziuretu puslapiu radau sau 2 savo svajoniu vonias thumbup.gif Aciu 4u.gif
Tik va atskiru wc kambariu pasigedau sad.gif
nengamo
QUOTE(PUka @ 2007 06 17, 15:33)
nieko nesuprantu, merginos ko jus kabinates del tu foto, tema juk nemokama  g.gif  ... pralekit pro tas nuotraukas jei jos jus taip vargina, beto jos nesikartoja tos pacios, kiekviena karta skirtingos  umn.gif

Man asmeniskai labai gerai ir patinka foto ikelimas i tema, juk ir kalbame apie VONIOS kambari, ruosiames remontuotis visa buta, tai man aktualu VISKAS ir kiekvienos asmenine patirtis ir interjero nuotraukos, o eiti per google ir dar rankiotis is galybes foto kam? kai man labai padeda SM tema ir jau turiu keleta foto kuriomis vadovausimes darant remonta  4u.gif
*

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif Pas mus irgi užėjo "remontų metas".Peržiūrėjau visą temą,ir tose nuotraukytėse tikrai radau daug idėjų,nes aktualu ir spalvų deriniai ir išdėstymas ir įvairios detalės ax.gif
Ieva-Pieva
user posted image user posted image

user posted image
Papildyta:
user posted image

Ieva-Pieva
user posted image
Papildyta:
user posted image
Papildyta:
user posted image
Papildyta:
user posted image
Papildyta:
user posted image
Papildyta:
user posted image
Papildyta:
user posted image
Papildyta:
user posted image
Rendi
labai atsiprasau uz taip sudetas nuotraukas, nes kitaip nesigauna doh.gif ir tikiuos kad nesikartoja ax.gif

vonia

nereali

dar viena

dar

priespaskutine

paskutine

Ieva-Pieva, graziu yra thumbup.gif
Emerencija
QUOTE(Ieva-Pieva @ 2007 06 24, 20:55)

Nu jau cia vonios kambarys bigsmile.gif ne vonia, o sandeliukas hihihi.gif

nu cia bigsmile.gif pirmiausiai i akis krinta tas medis, bigsmile.gif is vienos puses originalu, o is kitos puses, tai kaimu dvelkia blush2.gif

o cia tai mozaika biggrin.gif nen neina suprasti ar cia plyteles ar cia dazai ar koks kitas velnias unsure.gif biggrin.gif biggrin.gif
helena
Papildyta:
user posted image
*

Čia gėris tikras
Rendi
QUOTE(helena @ 2007 06 25, 00:31)
Čia gėris tikras
*

o tas medis nuo šilumos ir drėgmės neišsipūstų kaip nors?kažkaip nelaba ilgaamžiška atrodo g.gif ax.gif
Slapux
QUOTE(Slapux @ 2007 06 22, 16:09)
Sakykit, o halogenus lubose galima 220w montuot? Ar būtina 12v ir transformatorius dėt mastau.gif
*

g.gif ax.gif
Saja
Slapux, vieni halogenai yra žemos įtampos ir reikia transformatoriaus, kiti 220V ir nereikia transformatoriaus. Atitinkamai ir šviestuvai skirti arba vieniems, arba kitiems halogenams. Manau, kad lubose ir tas, ir tas gali tikti g.gif.
Ieva-Pieva
QUOTE(indruckaa @ 2007 06 24, 22:48)
o tas medis nuo šilumos ir drėgmės neišsipūstų kaip nors?kažkaip nelaba ilgaamžiška atrodo g.gif  ax.gif
*

medis voniai specialiai apdorojamas, kaip jachtoms mirksiukas.gif
Rendi
QUOTE(Ieva-Pieva @ 2007 06 25, 07:50)
medis voniai specialiai apdorojamas, kaip jachtoms  mirksiukas.gif
*

a mat nezinojau doh.gif ax.gif
Slapux
QUOTE(Saja @ 2007 06 25, 01:33)
Slapux, vieni halogenai yra žemos įtampos ir reikia transformatoriaus, kiti 220V ir nereikia transformatoriaus. Atitinkamai ir šviestuvai skirti arba vieniems, arba kitiems halogenams. Manau, kad lubose ir tas, ir tas gali tikti  g.gif.
*

Tai tą žinau, man įdomu ar tinka 220 dėl vonioj esančios drėgmės g.gif Vienas elektrikas vienaip sako, kitas antraip mastau.gif unsure.gif
jadzka
QUOTE(Ieva-Pieva @ 2007 06 25, 06:50)
medis voniai specialiai apdorojamas, kaip jachtoms  mirksiukas.gif
*

O kaip apdorojamas? Specalus lakas ar kas?
Nerytė
Ach... kaip noreciau didelio vonios kambario rolleyes.gif
Saja
QUOTE(Slapux @ 2007 06 25, 17:13)
Tai tą žinau, man įdomu ar tinka 220 dėl vonioj esančios drėgmės   g.gif Vienas elektrikas vienaip sako, kitas antraip mastau.gif  unsure.gif

Kiek supratau iš to, ką radau internete, galima vonioje ir 220V. Tik geriau rinktis lemputes ne 220V, o 230-250V, kad neperdegtų greitai dėl įtampos svyravimų (čia ne tik vonioje). Ir geriau rinktis specialiai apsaugotas nuo drėgmės (su tinkama saugos klase IP), nors nebūtinai. Bet 12V lemputė yra saugesnė (radau pavyzdį - jei vonioje perdega lemputė, kai stovi iki pusės vandenyj, tai 12V gali pakeisti net neišjungdamas elektros, o 220V užmuš doh.gif). Jei skaitai rusiškai:
apie tai, kad galima 220V (šešta pastraipa)
apie saugos klases, ir apie 12V saugumą (skyrelyje apie transformatorius paskutinė pastraipa)
Pas mane irgi bus halogenai be transformatoriaus, tik išorinis šviestuvas, o ne įleistas į lubas - toks 4u.gif.
-Braskeele
mergaites,o ka gi veikia jusu vyrai jei jum net lemouciu vatais reik dometis lotuliukas.gif lotuliukas.gif argi ne maloniau tie remontai eitusi,jei jusu darbai baigtusi ties plyteliu ir klozetu isrinkimu? blink.gif ne moteriskas cia darbas "filosofuot" kekiu vatu lemputes isukinet thumbup.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.