Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambario interjeras

įkelsiu vonių foto jei pomidorai2.gif neapmėtysit cool.gif
Atsakyti
QUOTE(ashley @ 2007 06 13, 18:36)
Noriu tavęs paklausti, koks tikslas masiškai dėti tokias neskoningas nuotraukas (nors buvo ir iššimčių)? Skonį tavo lyg ir perpratau, bet toks masinis teršimas forumo, mane trikdo. Aš duomiuosi interjerais, bet kiekvieną kartą, kuomet pamatau, kad yra naujų prirašytų žinučių ir jas visas peržiūrėjus, mane aplanko gilus nusivylimas ir erzelis, kad tiek daug beskonybės.....

poster_ban.gif Pristabdyk savo veiklą IŠPROTĖJUSI a?  4u.gif

Kiekvienam savo ax.gif , man asmeniskai patinka ISPROTEJUSIOS altruistinis darbas thumbup.gif Aciu tau, ISPROTEJUSI 4u.gif
Atsakyti
user posted image

user posted image

user posted image

Atsakyti
QUOTE(Elis@a @ 2007 06 14, 00:04)
Kiekvienam savo ax.gif , man asmeniskai patinka ISPROTEJUSIOS altruistinis darbas thumbup.gif  Aciu tau, ISPROTEJUSI 4u.gif


tai pvz eurotopo puslapyje yra virs 200 pavyzdziu vonios interjero, tai gal man visus cia perkelti po viena? hihihi.gif
aj, gal geriau nueikit ir pacios pasiziurekit
VONIOS INTERJERAI
Atsakyti
QUOTE(indra* @ 2007 06 14, 10:34)
tai pvz eurotopo puslapyje yra virs 200 pavyzdziu vonios interjero, tai gal man visus cia perkelti po viena?  hihihi.gif
aj, gal geriau nueikit ir pacios pasiziurekit
VONIOS INTERJERAI


aciu Indra 4u.gif labai saunus puslpiukas bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(indra* @ 2007 06 14, 10:34)
aj, gal geriau nueikit ir pacios pasiziurekit
VONIOS INTERJERAI


mda... Stalčius taip ir atsidarė... swoon.gif
va čia tai gražumų yra.... Bet turbūt kainos irgi atitinkamos... ?
Atsakyti
Man Eurotope irgi nerealiai gražu, bet kainytės tikriausiai nemažos. Labai patiko klozetukas ir bide iš ten, ir plytelės, ir nors netoli nuo namų ta parduotuvė, vis neprisiruošiu ten užsukti. Gal kas buvote?
Atsakyti
QUOTE(Kishkute @ 2007 06 14, 13:11)
Man Eurotope irgi nerealiai gražu, bet kainytės tikriausiai nemažos. Labai patiko klozetukas ir bide iš ten, ir plytelės, ir nors netoli nuo namų ta parduotuvė, vis neprisiruošiu ten užsukti. Gal kas buvote?


kainos ten tikrai ne mazos, bet ir plyteles bei santechnika tikrai verti demesio. pagrinde, visos kolekcijos kurtos zinomu dizaineriu, yra ir tokiu plyteliu, kur dekoro 1vnt. ~3000Lt kainuoja biggrin.gif. bet yra ir normaliu kainu, beigi pernykciu kolekciju ispardavimu ir pan. galima deretis, jei daugiau imate smile.gif
Atsakyti
QUOTE(indra* @ 2007 06 14, 10:34)
tai pvz eurotopo puslapyje yra virs 200 pavyzdziu vonios interjero, tai gal man visus cia perkelti po viena?  hihihi.gif
aj, gal geriau nueikit ir pacios pasiziurekit
VONIOS INTERJERAI

o nezinai, gal yra puslapys tos firmos kur priesais eurotopa gyvena? cia tam nic'e, nes as ten nusiziurejus mirksiukas.gif
Atsakyti
Merginos, ką galite pasakyti apie Hatria produktus Wc bide ir pan. Mes bute jau 10 metų naudojamės Gustavsbergo klozetu - nepavedė. Bet ruošiamės įsirenginėti naujus namus, tai žiūrim įvairius variantus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ashley @ 2007 06 13, 17:36)
Noriu tavęs paklausti, koks tikslas masiškai dėti tokias neskoningas nuotraukas (nors buvo ir iššimčių)? Skonį tavo lyg ir perpratau, bet toks masinis teršimas forumo, mane trikdo. Aš duomiuosi interjerais, bet kiekvieną kartą, kuomet pamatau, kad yra naujų prirašytų žinučių ir jas visas peržiūrėjus, mane aplanko gilus nusivylimas ir erzelis, kad tiek daug beskonybės.....

poster_ban.gif Pristabdyk savo veiklą IŠPROTĖJUSI a?  4u.gif

man ir patinka nuotraukos randu daug geru ideju, taip ir toliau isprotejusi thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Smagu, kad yra tokiu kurioms patinka mano idetos nuotraukos thumbup.gif
Ieskodama ideju savo namais, ieskau nuotrauku, kuriuos patinka arba yra kazkuo isskirtines ar kitokios negu tos iprastines "tradicines" tokias ir idedu cia. Kad kitos ideju ir minciu pasisemtu smile.gif
O nuotraukas dedu ne as viena tongue.gif pati moderatore deda tongue.gif be jokiu prierasu tongue.gif
***

user posted image
Papildyta:
user posted image
Papildyta:
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo išprotėjusi: 14 birželio 2007 - 22:56