Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambario interjeras

QUOTE(SoJa @ 2007 06 11, 06:56)
Ačiū Jurg@ už foto  4u.gif
Labai gražiai padaryta thumbup.gif Bet kadangi pas mane to rėmelio nebus (arba bus jei kitaip nepavyks vandens nuolydžio sureguliuot), tai aš ir vėl nežinioj sad.gif Man įdomiausia kaip tas plyteles supjaustyti toj vietoj kur pas Jus rėmelis  blush2.gif

Mes tai irgi jokio bortelio nedarysim, vandeniui gi visai nedidelio nuolidzio reikia, kad jis begtu
Atsakyti
QUOTE(pabegusi nuotaka @ 2007 06 12, 11:45)
Mes tai irgi jokio bortelio nedarysim, vandeniui gi visai nedidelio nuolidzio reikia, kad jis begtu


Kiek konsultavausi tai sakė, kad užtenka 1 cm nuolydžio.
Atsakyti
Sveikos, mergičkos,
Nugi jaučiuosi skolinga šitam skyreliui - prieš kokį pusmetį "nufyrinau" keletą idėjų iš čia, kai įsirenginėjom name vonias, tai įdedu dabar savo vonių nuotraukyčių - gal ir jums kas patiks rolleyes.gif

I aukšto vonia:
user posted image

user posted image

user posted image

Ir II aukšto vonia:
user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(fishaqua @ 2007 06 12, 22:27)
Sveikos, mergičkos,
Nugi jaučiuosi skolinga šitam skyreliui - prieš kokį pusmetį "nufyrinau" keletą idėjų iš čia, kai įsirenginėjom name vonias, tai įdedu dabar savo vonių nuotraukyčių - gal ir jums kas patiks  rolleyes.gif

I aukšto vonia:
user posted image

user posted image

user posted image

Ir II aukšto vonia:
user posted image

user posted image



Grazu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(fishaqua @ 2007 06 12, 23:27)
Sveikos, mergičkos,
Nugi jaučiuosi skolinga šitam skyreliui - prieš kokį pusmetį "nufyrinau" keletą idėjų iš čia, kai įsirenginėjom name vonias, tai įdedu dabar savo vonių nuotraukyčių - gal ir jums kas patiks  rolleyes.gif

I aukšto vonia:
user posted image

user posted image

user posted image

Ir II aukšto vonia:
user posted image

user posted image


thumbup.gif Kaip grazu ir jauku thumbup.gif 4u.gif O nisa su sviestuvais uz vonios (1 foto ) is gipsokartono formavot?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elis@a: 13 birželio 2007 - 01:25
Fishaquoa labai gražu ir spalvos tokios jaukios wub.gif
tik baltos spintelės man kažkodėl tai ligoninę primena , na čia tik mano nuomonė blush2.gif
kaip jūms gerai kai vonios tookios didelės, o kai bute 2ant2 tai nėr ką ten ir darytis verysad.gif
gal kada namą turėsiu , o dabar tik pasvajoju blush2.gif
Atsakyti
siaip visai fainai thumbup.gif
man tik kliuva dideleje erdveje dar skalbykla su dziovykla ikistos, gal kokia sirma reiketu daryti ar ka ax.gif mums architektas suprojektavo , tiesa II aukste, 12 kv vonia, tai niekaip jaukiai nesudeliojau visko, tai atskyriau tas patalpas, ri dabar turesiu 7.5 kv vonia ir 3.5 kv skalbykla, uztat vonioje nesivolios jokiu nereikalingu dalykeliu thumbup.gif
bet cia pagal kiekvieno poreikius 4u.gif

tiesa, kokios firmos I auksto WC? ir kuo reikia apkalti vonia kad po to plyteles isklijuoti ? gispo kartonu ? o priejimas prie vamzdziu padarytas ? blush2.gif
ai ir dar kausimelis- ar gerai apsviecia veida tas veidrodis su sviestuvais ? t.y. ar pakanka sviesos ? nesinoretu dar apsvietimo virs veidrodzio ? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bomba: 13 birželio 2007 - 08:15
QUOTE(Bomba @ 2007 06 13, 09:12)
mums architektas suprojektavo , tiesa II aukste, 12 kv vonia, tai niekaip jaukiai nesudeliojau visko, tai atskyriau tas patalpas, ri dabar turesiu 7.5 kv vonia ir 3.5 kv skalbykla, uztat vonioje nesivolios jokiu nereikalingu dalykeliu  thumbup.gif
bet cia pagal kiekvieno poreikius  4u.gif



drinks_cheers.gif pas mumi irgi atskira skalbykla 3m2 bus šalia 1a. san.mazgo, tai ten ir skalbinius planuoju džiauti žiemos metu, nes kol kas džiovykė planuose nenumatyta.
Atsakyti
QUOTE(fishaqua @ 2007 06 12, 23:27)
Sveikos, mergičkos,
Nugi jaučiuosi skolinga šitam skyreliui - prieš kokį pusmetį "nufyrinau" keletą idėjų iš čia, kai įsirenginėjom name vonias, tai įdedu dabar savo vonių nuotraukyčių - gal ir jums kas patiks  rolleyes.gif

Kaip gražu, ypač pirma nuotrauka wub.gif. O užuolaida prie vonios bus?
Atsakyti
QUOTE(fishaqua @ 2007 06 12, 23:27)
Sveikos, mergičkos,
Nugi jaučiuosi skolinga šitam skyreliui - prieš kokį pusmetį "nufyrinau" keletą idėjų iš čia, kai įsirenginėjom name vonias, tai įdedu dabar savo vonių nuotraukyčių - gal ir jums kas patiks  rolleyes.gif

I aukšto vonia:




Labai grazu wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(išprotėjusi @ 2007 06 13, 11:17)
Labai grazu  wub.gif  thumbup.gif

man ir labai patiko vonia...skoninga, neperkrauta... wub.gif
Atsakyti
fishaqua labai gražu wub.gif
Atsakyti