Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambario interjeras

user posted image
Atsakyti
Ale, isprotejusi, tu tikrai isprotejusi thumbup.gif . Is kur tiek graziu nuotrauku trauki? ax.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(aiwa @ 2007 06 07, 14:24)
Ale, isprotejusi, tu tikrai isprotejusi thumbup.gif . Is kur tiek graziu nuotrauku trauki? ax.gif  thumbup.gif



blush2.gif

Is kur daugiau kaip ne is interneto biggrin.gif


user posted image
Atsakyti
Atsiprasau už pesimizmą, bet aš abejoju ar imanoma be patirties graziai plyteles išklijuoti blush2.gif O jei dar dideli plota, tai isvis greiciau gala gauti galima doh.gif Beje, nuosavas brokas turetu ypatingai akis badyti biggrin.gif Be to, paskaiciuokit, kiek brangiu plyteliu sugadinsit kol ismoksit tom staklem naudotis ir dailiai pjaustyt. O kai reikes skyles vamzdziam isgrezt, ar tuos kampus nelaimingus nuslifuot... doh.gif
O šlifuoja su tokiu besisukančiu disku, net nezinau kaip tas aparatas vadinasi. blush2.gif Beje, mano meistrai tikrai patyre atrode, bet beslifuodami tai nemazai plyteliu pagadino, gerai kad netycia buvau per daug uzpirkus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lota @ 2007 06 07, 14:42)
Atsiprasau už pesimizmą, bet aš abejoju ar imanoma be patirties graziai plyteles išklijuoti  blush2.gif

Beje, nuosavas brokas turetu ypatingai akis badyti  biggrin.gif 

Be to, paskaiciuokit, kiek brangiu plyteliu sugadinsit kol ismoksit tom staklem naudotis ir dailiai pjaustyt.

O kai reikes skyles vamzdziam isgrezt, ar tuos kampus nelaimingus nuslifuot... doh.gif

Beje, mano meistrai tikrai patyre atrode, bet beslifuodami tai nemazai plyteliu pagadino, gerai kad netycia buvau per daug uzpirkus  biggrin.gif

nu reik į viską optimistiškai žiūrėt ir pavyks tongue.gif o jei galvosi kad va aš nieko nesugebu tai net nebandysiu.. o jei pabandžius gaunasi tai kodėl gi ne g.gif aš va žinojau kad vamzdžių tai tikrai neišveddžiosiu tai nei nebandžiau bigsmile.gif

irnesakyk.gif badė gal mėn... juolab kad visai nedaug padariau bigsmile.gif tik va ant grindų vienoj vietoj tikrai nelabai kaip suėjo.. tai bado akis iki šiol.. kai tik ant klūziko zedžiu cool.gif

na manau kad tie kurie ieško alternatyvos meistrams, neperka pačių brangiausiu plytkų blush2.gif galima nusipirkt porą pigių plytelių ir papjaustinėt jas bigsmile.gif

na čia jau sunkiau, bet jei nagingas vyras tai išgręš bigsmile.gif pati aš nei nebandžiau schmoll.gif

nu va matai, meistrai patyrę, bet vistiek sugadino plytkų tongue.gif

nu atsiprašau kad aš čia taip.. bet nenumuškim žmonėm ūpo bigsmile.gif juk lietuva auksarankių kraštas bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo akvilyte: 07 birželio 2007 - 14:17
Nu plytelės tai nepigios blush2.gif Bet tos plytelių klojimo kainos doh.gif o beto jokios garantijos, kad padarys gerai doh.gif Mano draugei tai sugadino sad.gif Išklijavo nelygiai, klaikiai apskritai. net nepasivargino išpjauti nereikalingos armatūros gabaliuko, jis tiesiog plytelę pragręžė ir tą gelžgalį taip ir paliko blink.gif Draugė aišku jam nedamokėjo, bet kas iš to: ir vonia sugadinta ir plytelės verysad.gif
Kitai draugei, kol ji darbe buvo tai meistrai ant grindų sudėjo raštuotas plyteles taip kaip jos dežėse sudėtos buvo blink.gif Kai paklausė kodėl netaikė pagal raštą, tai pasakė, kad to daryti jinai jų nepaprašė doh.gif
Jau pati esu susidūrus kai betonuotojai visuose kambariuose skirtingą lygį padarė doh.gif Nu tai ką, teko viską išlyginamuoju sluoksniu užvaryt doh.gif Juos labai nustebino, kad aš noriu vienodo lygio visame bute lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(SoJa @ 2007 06 07, 15:59)
Nu plytelės tai nepigios  blush2.gif Bet tos plytelių klojimo kainos  doh.gif o beto jokios garantijos, kad padarys gerai  doh.gif Mano draugei tai sugadino sad.gif Išklijavo nelygiai, klaikiai apskritai. net nepasivargino išpjauti nereikalingos armatūros gabaliuko, jis tiesiog plytelę pragręžė ir tą gelžgalį taip ir paliko  blink.gif Draugė aišku jam nedamokėjo, bet kas iš to: ir vonia sugadinta ir plytelės  verysad.gif
Kitai draugei, kol ji darbe buvo tai meistrai ant grindų sudėjo raštuotas plyteles taip kaip jos dežėse sudėtos buvo  blink.gif Kai paklausė kodėl netaikė pagal raštą, tai pasakė, kad to daryti jinai jų nepaprašė  doh.gif
Jau pati esu susidūrus kai betonuotojai visuose kambariuose skirtingą lygį padarė  doh.gif Nu tai ką, teko viską išlyginamuoju sluoksniu užvaryt  doh.gif Juos labai nustebino, kad aš noriu vienodo lygio visame bute  lotuliukas.gif



O čia tai geras, reikia atskiros temos (nors yra tokia "klaidų skrynelė"), kaip paaiškinti darbininkams ko tu iš jų nori, kokius sakinius parinkti lotuliukas.gif , ką patikslinti, kad padarytų bent jau normaliai.

O dėl klijavimo patiems, niekas negimė mokėdamas, o kai kuriems plytelių klojėjams tai gali būti irgi antras ar trečias objektas blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linnn: 07 birželio 2007 - 15:11
user posted image
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
user posted image
Atsakyti