Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambario interjeras

Kaip fainai vonia atrodo su ta banga thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Dew @ 2007 06 05, 17:20)
O mes jau isklijavom vonia dvarcioniu colore kolekcijos plytelem jau pries gera menesi kai tik atsirado jos prekyboje. Derinom zalia su balta ir dekoriukais zaliais  thumbup.gif Bet jau kiek pasiklausau tai labai daug kas tas plyteles perka, jau vien musu laiptinej bus du beveik identiski vonios kambariai  doh.gif , tai vis pamastom gal paskubejom su tom plytelem g.gif O kaina tai apie 47 lt uz kv. m. jei gerai pamenu, o pritaikius naujakuriu nuolaida gavosi po 39 lt uz kv. m.

ir mes sitas nusiziurejom tik morkavu plyteliu ir tom gelem piesinuku,to piesinuko kaina 250,plyteles regis 47ar 49lt,o nuolaidas dabar dar duoda 15proc ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Aikutė @ 2007 06 06, 09:46)
Bet pas mūsų pažįstamus nebus, o pas nepažįstamus tegul būna. Man jos tokio gaivumo duoda, bent jau taip atrodo. Noriu ir viskas  tongue.gif

drinks_cheers.gif As irgi apsisprendziau deti sitas spalvotas,vietoj anksciau issirinktu neutraliu plyteliu.Jau isivaizduoju,kaip niuru ziemos ryta ateisiu i savo silta ir geleta vonia.... wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasa32: 06 birželio 2007 - 21:53
lubos vonioje bigsmile.gif

user posted image
Papildyta:
user posted image
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image


user posted image
Papildyta:
http://www.all-stroy...lery/kuc/13.jpg

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo išprotėjusi: 06 birželio 2007 - 22:42
user posted image
Papildyta:
user posted image
Atsakyti
user posted image


user posted image


user posted image
Papildyta:
user posted image
Atsakyti

user posted image



Mergaitės, noriu Jūsų paklausti, ar galima plyteles suklijuoti, be tų apvadų ?
Aš nelabai suprantu kaim jie reikalingi: dėl grožio, ar čia kokia ypatinga konstrukcija be kurios tos plytkos nesilaikys ?
Negražu man tie apvadai sad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SoJa: 07 birželio 2007 - 07:09
o kuria dali tu vadini apvadais? vidurine juosta mazu plyteliu? jos nera butinos, cia tik del grozio idetos.
O jeigu apvadu vadini kampo juosta, tai ji reikalinga, kad kampas grazus butu. galima ir be jos, bet sunkiau padaryti lygiai.
smile.gif
Atsakyti
QUOTE(saulutem @ 2007 06 07, 07:25)
o kuria dali tu vadini apvadais? vidurine juosta mazu plyteliu? jos nera butinos, cia tik del grozio idetos.
O jeigu apvadu vadini kampo juosta, tai ji reikalinga, kad kampas grazus butu. galima ir be jos, bet sunkiau padaryti lygiai.
smile.gif



Antrą varijantą blush2.gif Man tie kampai su tais apvadais, tai labai negražūs schmoll.gif
Atsakyti
Sveikutes, norejau paklausti pirkusias is dvarcioniu salotines plyteles colore su gelem,- per kiek laiko jos atsidure jusu namuose, ar ilgai laukti uzsakymo..maniskis visada visur veluoja, kita sav ateina plytelcikas, o MB uzsakines tik ryt doh.gif
Atsakyti