Įkraunama...
Įkraunama...

Vilniaus "Svajos" darželis-mokykla

Sveikos mamytes!!!!!!!

Noreciau Jusu nuomones apie ši darzeli. Gyvenam mes Lazdynuose ir rusisku tera tik 2 darzeliai. Ar geras tas darzelis? g.gif
Atsakyti
Mane irgi domina sitas darzelis!!!! rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SIEMENS: 04 birželio 2007 - 15:52
Tenka tik kartais pro jį praeiti, man tai labai patinka kaip tvarkoma aplinka, gražios laipynės. O kiek teko stebėti auklėtojos užsiima su vaikais thumbup.gif (bent jau kieme). Atrodo labai tvarkingas darželis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(rimante2 @ 2007 06 14, 21:49)
Tenka tik kartais pro jį praeiti, man tai labai patinka kaip tvarkoma aplinka, gražios laipynės. O kiek teko stebėti auklėtojos užsiima su vaikais thumbup.gif (bent jau kieme). Atrodo labai tvarkingas darželis thumbup.gif


Aciu!!!!!!
Atsakyti
QUOTE(ALONDRA @ 2007 05 21, 10:40)
Sveikos mamytes!!!!!!!

Noreciau Jusu nuomones apie ši darzeli. Gyvenam mes Lazdynuose ir rusisku tera tik 2 darzeliai. Ar geras tas darzelis?  g.gif


Mano sunus lanke šį darželį-mokyklą nuo 3 metų iki 5klases. Tik geri atsilepimai thumbup.gif
Atsakyti
mano kaimynes abu sunus irgi lanko si darzeli ir mokykla, labai juo patenkinti.
sako aukletojos labai geros ir siaip kaip mokykla labai stipri.
Atsakyti
thumbup.gif Ir mano vaikas lanke darzeli, o dabar jau pirmokas cia pat. Darzelis superinis, antra vaikeli jau uzrasiau nuo 2009 rugsejo, nes veliau vietos galim jau negauti... doh.gif
Atsakyti
tai cia mokykla net iki 5 klases? o ar patugu vaikui paskui bus pereiti po 5 klases i kita mokykla? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Eziuke @ 2008 01 03, 23:00)
tai cia mokykla net iki 5 klases? o ar patugu vaikui paskui bus pereiti po 5 klases i kita mokykla?  g.gif


4u.gif Pereiti reikes po 4 klases - i 5. Bet gi jis ne vienas pereis, dazniausia beveik visa klase eina i ta pati mokykla toliau, jei ne visa, tai bent puse tikrai. Man atrodo, kad tokia sistema net geriau vaikui, nes kai jis eina i 1 klase, tai pereina is darzelio, jau turi draugu, ir net aplinka visai pazistama. Vis del to 1 klase - tai labai didelis stresas vaikui. Ir dar - penktokui jau lengviau adaptuotis mokykloje nei pirmokui. Mano manimu, darzelis-mokykla yra saugesne nei mokykla 1-12. Bet to kiek zinau apie mokyklu reforma - tokiu mokyklu (1-12) bus vis maziau ir maziau. Po trupuciuka mokyklos pereina prie 4+4+4 sistemos.
Atsakyti
QUOTE(machita @ 2007 10 02, 21:11)
thumbup.gif Ir mano vaikas lanke darzeli, o dabar jau pirmokas cia pat. Darzelis superinis, antra vaikeli jau uzrasiau nuo 2009 rugsejo, nes veliau vietos galim jau negauti... doh.gif

Nu tai thumbup.gif , mano antras irgi užrašitas nuo 2009 rugsėjo, susitiksim drinks_cheers.gif


QUOTE(Eziuke @ 2008 01 03, 22:00)
tai cia mokykla net iki 5 klases? o ar patugu vaikui paskui bus pereiti po 5 klases i kita mokykla?  g.gif


Netorejom jokiu problemu schmoll.gif
Atsakyti
siandien pasiskambinau, man labai maloniai atsake... kad ten priima tik nuo 3 metu... wink.gif
Atsakyti
Mano mergaitės lanko šį darželį-mokyklą, tik geri atsiliepimai thumbup.gif Vaikai gauna labai daug dėmesio 4u.gif Aišku, tėveliai duoda pinigėlių į mokyklos fondą rolleyes.gif bet už tai yra visur švaru, šilta ir labai jauku mirksiukas.gif
Atsakyti