Įkraunama...
Įkraunama...

Dovanos Tėvo dienos proga...

Na Mamyčių diena jau prabėgo, artėja Tėvelių diena mirksiukas.gif paplepėkim kaip paminit Tėvelių dieną, ar dovanojat dovanas ar tik gėlytes g.gif na kaip nudžiuginat tėvelius jų dieną g.gif
O kaip elgiatės jei dar jūsų pačių vaikučiai maži, ar sveikinat savo vyrus savo vaikučių vardu? g.gif ax.gif
Atsakyti
Na mano dukrytei pernai buvo beveik 10 mėnesių per tėvelio dieną. Aš užsakiau puodelį su dukrytės nuotrauka smile.gif Ir abi įteikėme bigsmile.gif Šiems metams trūksta fantazijos, kolkas nieko nesugalvoju doh.gif
Atsakyti
ax.gif Aš pabandysiu marškinėlius su dukrų foto padaryti ir kokiu nors užrašu ale MANO TURTAS ar pan...
Atsakyti
Gal turite kokiu geru uzrasu ant marskineliu tecio dienos proga ? ax.gif Galvoju padovanoti savo teciui mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Laimuciuks @ 2007 05 23, 13:18)
Gal turite kokiu geru uzrasu ant marskineliu tecio dienos proga ?  ax.gif Galvoju padovanoti savo teciui  mirksiukas.gif


Kadangi esu tėvelio dukrelė, tai saviškiui padovanojui prieš keletą metų su užrašu "Geriausias pasaulyje tėtis". Toooks laimingas buvo, net ašarą išspaudė ir po šiai dienai taupo biggrin.gif
Atsakyti
o sakykit kokios kainos ant marškinėlių ir ant puodelių g.gif labai gera mintis bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(ddaivux @ 2007 05 24, 08:12)
o sakykit kokios kainos ant marškinėlių ir ant puodelių g.gif labai gera mintis bigsmile.gif



nuo 25 lt. www.copy1.lt www.asmeniskai.lt mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ddaivux @ 2007 05 24, 10:13)

Nu ar radai mirksiukas.gif aš lyg ir norėčiau,bet ten jiems kaip suprantu tel reikia skambinti g.gif
Atsakyti
Nezinau, bet as manau ,kad jau pabodo marskineliai ir puodeliai su nuotraukomis.Noretusi kazko originalesnio.tik niekaip nesugalvoju verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(ddaivux @ 2007 05 24, 11:13)




paskutine info apie Copy1 sad.gif
Atsakyti
Va mane irgi kankina mintys apie dovana MB pirmos tevo dienos proga ax.gif kazkaip kol kas galvoju apie tokia dovanele su maziaus atvaizdu smile.gif
Atsakyti
As pernai Rimi maciau pries Tevo diena ivairiu puodeliu, leksciu...su uzrasais mylimiausiam teciui,geriausiam teciui..., bet gal ir banalu ax.gif Noretusi kazko kas tikrai tiktu ir patiktu, butu miela wub.gif bet nesugalvoju verysad.gif
Atsakyti