Įkraunama...
Įkraunama...

Dovanos draugei-panelei

Labai prasau wisu mamyciu pagalbos!!!Mano panelei uz men sukanka 19 metuku...ir as net net neisiwaizuoju ka galeciau jai padowanoti..sad.gif Jos didziausias pomegis yra sokiai, ji soka go go. smile.gif Padekit prasau man..wink.gif is anksto dekuj..smile.gif
Atsakyti
Neaisku kokia suma galetum skirt dovanai,tai gali buti ir sidabro dirbiniai,dabar pasirinkimas labai didelis,kad ir auskariukai,ziedelis.Jei zinai jos patinkanti kvapa,tai tada kvepaliukus,o galu gale nueik i sarma ir nupirk ceki,tada issirinks,tai kas jai patinka smile.gif Zodziu panelei labai daug ka gali padovanot.Sekmes tongue.gif
Atsakyti
Padovanok grandinėlę su pakabuku jusų abiejų pirmos vardo raidės [ užsisakyk pas juvelyrą] sidabro ar aukso - pagal galimybes ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Goodmother @ 2007 05 08, 14:09)
Padovanok grandinėlę su pakabuku jusų abiejų pirmos vardo raidės [ užsisakyk pas juvelyrą] sidabro ar aukso - pagal galimybes  ax.gif

O gal zinote, kiek mazdaug tos grandineles su raidem kainuotu? Siaip wisaj gal ir nebloga ideja..wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Tomukas- @ 2007 05 10, 18:12)
O gal zinote, kiek mazdaug tos grandineles su  raidem kainuotu? Siaip wisaj gal ir nebloga ideja..wink.gif

as pirmoj eilej laukciau ispudingos puokstes su 19 roziu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(idile @ 2007 05 10, 17:35)
as pirmoj eilej laukciau ispudingos puokstes su 19 roziu  wub.gif


drinks_cheers.gif tikrai kad gėlės pirmoj vietoj būtų... svarbiausia ne dovana,o kaip tu ją pateiki smile.gif
Atsakyti
QUOTE(idile @ 2007 05 10, 17:35)
as pirmoj eilej laukciau ispudingos puokstes su 19 roziu  wub.gif

schmoll.gif o aš tai skintų gėlių nemėgstu verysad.gif
man pirmoj vietoj būtų jei gaučiau kokių prabangių saldumynų rinkinį.
o rimtesnės dovanos -- pagal galimybes ir poreikius. mirksiukas.gif
papuošalai manau turėtų praeit
Atsakyti
cia reik ziureti kaip mergaite reaguoja i tas geles mirksiukas.gif man pvz kvietkai tai tik pinigu svaistymas biggrin.gif nu gal as per didele materialiste.. bet per gimtadieni is savo brangiausiojo noreciau gauti kazka, kas ilgiau gyventu nei kad geles biggrin.gif patiktu betkas is papuosalu.. o jei dar isgraviruotu ka nors tai isvis isbuciuociau visa biggrin.gif dar pagalvok, ka mergaite megsta labiau.. ziedus, apyrankes ar grandineles g.gif as pvz ant apyrankiu pasinesus, tai man jas kasmet galetu dovanoti biggrin.gif nors as ir pati kasmet kieno nors paprasau apyrankes, nors ir zinau kad ilgai nenesiosiu, ba jos man visos suluzta pastoviai biggrin.gif ale ko noret, viena gavus gimtadienio proga sugebejau per ta pati savo gimtadieni ir sulauzyti blink.gif pasidziaugiau kokia valanda net biggrin.gif
Atsakyti
Na kad is papuosalu as jau net nzn ka ir bedowanoti, nes ir tajp daznai as wisokius ziedukus ir apyrankes dowanoju...smile.gif noretusi kazko orginalesnio, kad pakeltu nuotajkele tongue.gif o kad gelytes dowanosiu taj cia sawaime aisq..jai taj labaj patinka..taciau noriu kazka padowanoti ir tokio, kad ilgaj butu galima atsiminti...wisokie cekiai man tikraj nepriimtina.. schmoll.gif materialistas pasirodyciau tada...net nzn as..pasimetes esu db. unsure.gif
Papildyta:
As galwoju, kad reiketu padowanoti ka nors kas susije su sokiais, nes ji jau 5 metaj kajp lanko sokius..smile.gif O pinigu as galeciau skirti iki 300lt. ka uz tokia suma butu galima sugalwoti? 4u.gif
Atsakyti
Negi niekas negali pasiulyti dar kokios nors idejos? verysad.gif Labai prasau pagalbos!!!! unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Tomukas- @ 2007 05 16, 23:34)
Negi niekas negali pasiulyti dar kokios nors idejos?  verysad.gif  Labai prasau pagalbos!!!! unsure.gif

o laikroduka turi? g.gif butu mazesne suma tai galeciau privardinti sudniekiu, o dabar kai tokia didele tai net neisivaizduoju pati doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuiqtis @ 2007 05 16, 23:48)
o laikroduka turi?  g.gif  butu mazesne suma tai galeciau privardinti sudniekiu, o dabar kai tokia didele tai net neisivaizduoju pati  doh.gif


O ka is sudniekiu galetum sugalwoti? As zinau, kad nei as nei mano drauge nera materialiste ir ji labaj apsidziaugtu gawus daug wisokiu smulkmenu..as tajp manau..smile.gif Kad geliu puokste didele pirksiu jau cia aisq..bet ka dar galeciau sugalwoti? g.gif 4u.gif
Papildyta:
Na laikroduko kiek zinau neturi, bet kad manau nelengwa butu ji isrinkti be pacio zmogaus.. unsure.gif o ceki kazkaip nepatogu man dowanoti...taj per daug banalu... blink.gif
Atsakyti