Įkraunama...
Įkraunama...

Skydliaukė, kur išsitirt?

Manau , kad yra bėdų su skydliauke, norėčiau išsitirt, bet ne poliklinikoj. Nes poliklinikoj tik laiko gaišinimas. Kur Vilniuje galima tai atlikti privačiai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vobla: 30 gruodžio 2004 - 16:31
QUOTE(vobla @ 2004 12 30, 16:32)
Manau , kad yra bėdų su skydliauke, norėčiau išsitirt, bet ne poliklinikoj.  Nes poliklinikoj tik laiko gaišinimas. Kur Vilniuje galima tai atlikti privačiai?



Nors aš ne iš Vilniaus, bet manau, kad tai atliekama bet kurioje privačioje ambulatorijoje. Yra daroma echoskopija ir priduodamas kraujas gormonų kiekiui.
Atsakyti
O kodėl būtinai privačiai? Tegu šeimos gydytoja duoda siuntimą į universitetines klinikas, o jei ne-pati ten kreipkis ir susimokėk už konsultaciją be siuntimo. Brangiau, negu už privačias paslaugas, nekainuos, aišku. užtrukti gali ilgiau.
Atsakyti
QUOTE(mykolė @ 2004 12 30, 18:35)
O kodėl būtinai privačiai? Tegu šeimos gydytoja duoda siuntimą į universitetines klinikas, o jei ne-pati ten kreipkis ir susimokėk už konsultaciją be siuntimo. Brangiau, negu už privačias paslaugas, nekainuos, aišku. užtrukti gali ilgiau.

Tai vat tame ir bėda, kad laiko užims. Pirmiausia turėsiu atsėdėt kilometrinę eilę pas terapeutę, kad gaučiau siuntimą pas endokrinologą, paskui atsėdėt eilę prie endokrinologo, kad vėl galėčiau atsėdėt eilę prie ultragarso kabineto, paskui eilę kraujui priduot, vėl eilę pas endokrinologą, kad sužinot rezultatus. Pridėjus tai kad man iki poloklinikos į vieną pusę maždaug valanda kelio, plius gydytojai kaip taisyklė dirba skirtingom dienom skirtingu metu- gausis tai, kad visą savaitę turėsiu nedirbt, kas man yra nereali prabanga. Todėl ir norėčiau viską sutvarkyt max. per dieną...Į bet kokį privatų kabinetą neišeina nueit, nes nežinau ar ten bus reikalinga įranga, monkės biznis jei pradės tyrimams siuntinėt po kitas įstaigas... Todėl ir temą užvedžiau....
Atsakyti
ash skydliauke tikrinausi privaciai zveryne,na kainos nei aukshtos nei zemos,atrodo medicinos stebuklas vadinasi,sheip ten jei ka labai geros labaratorijos,dauguma privaciu kliniku siuncia analizus daryti pas juos,jei reiks galiu atsiusti gyd telefona
Atsakyti
QUOTE(Tabonita @ 2004 12 31, 10:55)
ash skydliauke tikrinausi privaciai zveryne,na kainos nei aukshtos nei zemos,atrodo medicinos stebuklas vadinasi,sheip ten jei ka labai geros labaratorijos,dauguma privaciu kliniku siuncia analizus daryti pas juos,jei reiks galiu atsiusti gyd telefona


Būčiau dėkinga.. parašyk man tą telefą į a.ž. ir dar būtų šaunu jei kiek apie kainas apšviestum, nes aš nieko nesigaudau šioj srity....
Atsakyti
o gal kas zinot kur kaune butu galima issitirt skydliauke
Atsakyti
QUOTE(braske24 @ 2005 09 27, 16:10)
o gal kas zinot kur kaune butu galima issitirt skydliauke


Medicinos centras
UAB"VIA MEDICA"
Sukilėlių pr.88A, Kaunas
tel.8 27 387979
Gyd.Gintautas Kazanavičius

Vieną dieną padaro tyrimus, kitą dieną sužinai rezultatą(pasako ir telefonu).
Tas pats gydytojas konsultuoja ir Vilniuje, tik nežinau kur ir kada, bet Kauno telefonu, manau, pasakytų mirksiukas.gif
Atsakyti
Jo...Tiem, kas neturi laiko tikrai reikėtų eit pas privatų gydytoją, nes aš kai tyriaus skydliaukę, tai eilėj stovėjau kartais po porą valandų kartu su visom bobulėm doh.gif Ir kol išsityriau , praėjo pora savaičių, manau,kad privačioj gydykloj tą buvo galima padaryti per daug trumpesnį laiko tarpą 4u.gif
Atsakyti
Skydliaukę galima išsitirti privačiai (yra visa reikalinga įranga, jokio laiko gaišinimo, rezultatus galima susižinoti net pasiskambinus po 2val., išrašoma pažyma su visais rezultatais):

"Geromeda"
Naugarduko g. 50-11, Vilnius
tel: 2162050, 2162699

arba

"Medicinos stebuklas"
Sėlių g.3/Saltoniškių g.29, Vilnius
tel: 2790349

kiek domėjausi Geromedoje pigiau. Sėkmės 4u.gif
Atsakyti
Aš lankausi Geromedoj pas gyd. Skuodytę. Ir konsultacija (30 lt), ir tyrimai čia pigiausi, atrodo. O jei eini pas endokrinologą poliklinikoj, tai tyrimus reikia darytis vistiek privačiai (bent jau Centro pol), o paskui vėl žygiuot pas gyd su tyrimais, grynas laiko gaišimas.
Atsakyti
QUOTE(eglita @ 2005 09 28, 08:36)
Medicinos centras
UAB"VIA MEDICA"
Sukilėlių pr.88A, Kaunas
tel.8 27 387979
Gyd.Gintautas Kazanavičius

    Vieną dieną padaro tyrimus, kitą dieną sužinai rezultatą(pasako ir telefonu).
Tas pats gydytojas konsultuoja ir Vilniuje, tik nežinau kur ir kada, bet Kauno telefonu, manau, pasakytų mirksiukas.gif

Nu geras blink.gif Šiandien norėjau užsiregistruoti pas gyd. Kazanavičių konsultacijai, aiškiai pasakė, kad jis ligonių nekonsultuoja blink.gif
Atsakyti