Įkraunama...
Įkraunama...

Antras gimdymas po Cezario

mano pirmas cezariukas 3 kg, o antras gime naturaliai virs 4 kg, bet begemote nesijauciau tongue.gif antra gimdziau be epiduro, nes man jis netinka - iki kokiu 7-8 cm jokio skausmo nejauciu, o kai jau pradedu jaust, tai nuo tokio atsidarymo jau epiduro neduoda, bet skatinanciu gavau nemazai ir visa laika seke vaisiaus bukle, nes vandenys jau buvo pazaliave unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo HappyAngel: 16 balandžio 2011 - 14:30

 i 
Mielos (būsimos) mamos, tiesiog parašykite man AŽ, jei kas rašo įžeidžiančias žinutes, provokuoja. Į ginčus nesileiskite, taip pat nenusileiskite iki įžeidinėjančių lygio ir neįžeidinėkite pačios :)
Atsakyti
Noriu ir aš pasipasakoti... Pagimdžiau antrą natūraliai po pirmo CP. Gydytoja buvo labiau už CP, bet kai pareiškiau norą gimdyti pati, sušaukė konsilijumą ir jie nusprendė leisti man bandyti. Puikiai žinojau, kad viskas priklausys nuo gimdymo eigos. Medikams streso buvo daug, klausinėjo paskutiniais mėnesiais ar neskauda rando, echoskopu matavo rando storį ir t.t. Gimdymas nebuvo lengvas, nes galvytę truputį šonu suko, bet vis dėlto pagimdžiau pati. Sakė, jog trečią jau galėsiu be vargo pati pagimdyti smile.gif
Atsakyti
Pagimdžiau natūraliais takais praėjus lygiai po cezario pjūvio lygiai metams ir 11 men. Viskas įmanoma. Rando nei per nestuma nei per gimdyma nejauciau.
Atsakyti
Aš taip pat pagimdžiau naturaliai po CP. Tarpas tarp gimdymų 1 m. 10 mėn. Labai džiaugiuosi, kad viskas gerai baigėsi, gimdymas byvo sudėtingas ir mano gydytoja labai jaudinosi dėl mano būklės. Nors rando neskaudėjo nei nėštumo nei gimdymo metu.
Atsakyti
Pastojau 1m 4men po cezario. Tai antro neleido gimdyti paciai. Buvo vel cezaris. Antro nestumo pradzioj labai tempe randa.
Atsakyti
Aš po CP gimdziau labai lengvai, kaip jo ir nebūtų buvę. Barankas valgydama prieš pat stumimą. biggrin.gif
Atsakyti
ar irgi pati trecia pagimdziau, dvynukai cezariukai buvo.Gydytojai leido paciai rinktis cezaris ar naturalus gimdymas.Kadangi labai norejau norejau gimdyti pati,tai net dvejoniu nebuvo :ax:Kai pasakiau,kad jei tik man galima, tai tik pati gimdysiu, gydytoja nusistebejo tokiu mano apsisprendimu.Dar paklause, kas mane taip ikalbejo ax.gif Viskas vyko greitai, sklandziai, be nuskausminamuju, lelyte gime virs 4 kg. bigsmile.gif Jei dar karta reiktu rinktis, tai tik uz naturalu gimdyma, nors ir cezaris be jokiu komplikaciju buvo,bet antra karta paiko labiau thumbup.gif biggrin.gif
Atsakyti
Po nepilnai 3 metu gimdziau antra vaikuti naturaliai,pirmas buvo extra cezaris del nesiveriancio kaklelio ir blogejancios vaikelio bukles. Pastojus antra karta labai norejau pati pagimdyti, nusiteikiau nuo pat pradziu,kad viskas bus gerai, lankiau baseina,daug vaiksciojau ir tt. Gimdymas truko apie 24h,na juk buvau kaip pirmakarte(nes kaklelis pirma karta buvo atsiveres tik iki 5 cm). Gydytoja leido viskam vykti savaime,letai,kad netruktu randas, tik pacioj pabaigoj skatinamuju gavau,nes jau vakeliui reikejo greiciau islyst del apsisukusios virksteles. smile.gif
Papildyta:
dar pridesiu,kad po naturalaus gimdymo jauciausi psichologiskai labai gerai,nes to labai norejau..ir vaikeli zindyt iskart galejau. Bet fiziskai jauciausi isekusi,man buvo kirpimas kuris gijo kelias savaites,imunine sistema buvo labai nusilpus,pirma menesi prisimenu kaip kosmara. Po CP kita diena jau keliausi is lovos,o grizusi namo skraidziau kaip ant sparnu,kazkaip lengviau pernesiau pogimdyvini perioda. Na cia mano patirtis. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dajan @ 2012 05 07, 13:03)
Mergaites, tos kurios po CP pacios gimde, kaip viskas buvo: kaip supratote kad galite gimdyti pacios? kiek laiko truko gimdymas? Man idomus visi niuansai. As bijau kad atvaziavus i ligonine gydytojai tik suzinoje kad pries tai buvo CP, iskart mane pjaus, as del to net su daktarais nesitariau, as tiesiog bijoau kad mane privers CP daryti. Ir ar imanoma pagimdyti paciai po CP kai praeijo tik 1.5metu?

Na tikrai iskart niekas nepjaus smile.gif Gydytojas, su kuriuo pagimdziau naturalai po CP, sake kad tikimybe pagimdyto paciai po CP - 60%, po 2 CP - apie 30%. CP gali daryti, jei terminas suejo, jei gimdymo veiklos nera ir t.t. ka jie darytu tokiu atveju, nesvarbu ar buvo CP ar ne. Pas mane buvo praeje 1m. 8 men., tiesa mane pagulde antram CP, nes ejo 42 savaite ir jokiu gimdymo pozymiu, taciau mazius nusprende nelaukti ryto ir pasibelde pats vakare, o budintis gydytojas paklause ar tikrai noriu pati bandyti ir perspejo, kad kaip ir bet kuris gimdymas, sis gali baigtis ant operacines stalo. Bet mums pavyko naturaliai 4u.gif
Atsakyti
As jau su antru lelium ir galiu lyginti abu kartus. Skiriasi kaip diena ir naktis. Nors pirma karta irgi ruosiausi pati gimdyti, skaiciau knygas apie tai, bet vis gi per daug bijojau, speju, kad del to kaklelis neatsidarinejo net po skatinimu. Per saremius nekvepavau, vaikui oro ptitruko, dingo tonai ir skubiai operavo.
Si karta i rankas pakliuvo Semetos knyga "Gimdymas su sypsena". Ji man labai padejo. Pagimdziau pati, be nuskausminimo, saremiai nenuvargino, buvau rami. Zodziu thumbup.gif O busenos po gimdymo net nesulyginsi. Po pirmo karto grauziausi del nevykusio gimdymo, dabar esu labai patenkinta. Fizine bukle puiki, net baisu pagalvoti, jei reiketu dabar susirietus pilva saugant slankioti. Po gimdymo po 3 val. jau jauciausi gerai.
Tarp gimdymu buvo 2 m. tarpas, pjuvis sugijes, tai gydytoja ir nieko visai nesake.
Labai rekomenduoju gimdyti po cezario pacioms.
P.S. Turiu pasiulyti epiduro rinkini. Klaipeda.
Atsakyti
kaip as tikiuosi kad man leis po 1 ir 4 men paciai pabandyt....
Atsakyti