Įkraunama...
Įkraunama...

Antras gimdymas po Cezario

sveikos. norejau paklaust. ksi pirmas buvo cezaris, ir jai antras vel cezaris. tai kaip jie daro ta randa? pjauna per ta pati randa ar ne?
Atsakyti
Tiksliai nežinau, bet kai man darė pirmąjį CP , minėjo kad antrąjį galima bus daryti toj pačioj vietoj. Galima randą du kartus pjauti. Šiandien buvau konsultacijoj, suplanuotas CP, tad antradienį bus matyt ar toj pačioj vietoj pjaus. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(strazduks @ 2010 08 12, 15:32)
Tiksliai nežinau, bet kai man darė pirmąjį CP , minėjo kad antrąjį galima bus daryti toj pačioj vietoj. Galima randą du kartus pjauti. Šiandien buvau konsultacijoj, suplanuotas CP, tad antradienį bus matyt ar toj pačioj vietoj pjaus.  ax.gif

4u.gif o tau kaip dare pirma.per pilva ar bikini(po pilvu) nes mano pazystamai dare kur pilvas ir turi 2 didelius randus taiatrodo nelabai unsure.gif
Atsakyti
Man darė po pilvu, randas nedidelis. Aš stambaus sudėjimo, tai kažin kaip būtų su pjūviu per pilvą, o šis tik pasislėpęs po pilvuku, (užkritęs pilvas). Tai mano sudėjimo problemėlė.
Atsakyti
QUOTE(Milda_Milda @ 2010 08 10, 20:06)
Neteisybe, tai gi kiek pagimdo po cp schmoll.gif



QUOTE(myliu @ 2010 08 11, 22:46)
Netiesa mirksiukas.gif Aš antrąjį gimdžiau pati po cp. Tiesa, ne visuose miestuose leidžia pačioms gimdyt po cp. Gyvenu mažam miestuke ir daktarė iškart perspėjo, kad jei norėsiu gimdyt pati, tai teks važiuot kitur.

nemeluokit, kad netiesa 4u.gif
po CP galima paciai gimdyti jeigu pjuvis horizantalus darytas. o jeigu nuo bambos vertikaliai per visa pilva tai neleidzia tada paciai gimdyti, man taip sake gydytoja atlikusi cezari su pirmu vaikeliu 4u.gif aciu jai kad papjove teisingai lotuliukas.gif antra mylimuka pasigimdziau pati biggrin.gif ir dabar kai galiu palyginti CP ir naturalu gimdyma tai as tik uz naturalu ( nors gimdziau nuo 5 ryto kai vandenys nubego iki 9 vakaro)
Atsakyti
QUOTE(lina.pukotukas @ 2010 08 14, 16:04)
nemeluokit, kad netiesa  4u.gif
po CP galima paciai gimdyti jeigu pjuvis horizantalus darytas. o jeigu nuo bambos vertikaliai per visa pilva tai neleidzia tada paciai gimdyti, man taip sake gydytoja atlikusi cezari su pirmu vaikeliu  4u.gif aciu jai kad papjove teisingai  lotuliukas.gif  antra mylimuka pasigimdziau pati  biggrin.gif ir dabar kai galiu palyginti CP ir naturalu gimdyma tai as tik uz naturalu ( nors gimdziau nuo 5 ryto kai vandenys nubego iki 9 vakaro)

Ar moteris gimdys pati, po cp, priklauso ne nuo vertikalaus ar horizontalaus atlikto pjuvio. Tai priklauso nuo to, kiek laiko praejo po operacijos(nemaziau 3 metu) ir nuo buvusio pjuvio isplonejimo augant nestumui.
Atsakyti
QUOTE(vija8 @ 2010 08 14, 16:16)
Ar moteris gimdys pati, po cp, priklauso ne nuo vertikalaus ar horizontalaus atlikto pjuvio. Tai priklauso nuo to, kiek laiko praejo po operacijos(nemaziau 3 metu) ir nuo buvusio pjuvio isplonejimo augant nestumui.

na pas mane mazesnis nei metai tarpas ir man leido paciai gimdyti tongue.gif
Atsakyti
ginekologe sake,kad galima.mano antras cp.trecia planuoju naturaliai,jei vaikas nesedes
Atsakyti
QUOTE(lina.pukotukas @ 2010 08 15, 10:12)
na pas mane mazesnis nei  metai tarpas ir man leido paciai gimdyti  tongue.gif

reiskiasi buves pjuvis gerai suauges, neisplonejas. Toks atvejis, kada gimdoma po metu, yra retas, daug rizikos.
Atsakyti
QUOTE(Milda_Milda @ 2010 08 03, 13:28)
Bluebell, bet vistiek neaisku, kodel planinis CP ? Juk dar 4 d. ir del ko pavojinga ? Niekas neaisku. Kokioj ligoninej ruosiesi gimdyti? Tik nesakyk, kad antakalnyje gun_rifle.gif  gun_rifle.gif  gun_rifle.gif


as gimdziau Paryziuje, amerikieciu ligoninej ax.gif
hehe, na ka jau 15 dienu po cp, pradedu i zmogu panaset.

labai baltai pavydziu visoms kam pavyko pagimdyt po cp naturaliai 4u.gif 4u.gif

pavojinga laukti buvo todel, kad gali randas plysti. sake vaikas didelis nusimato. gime grazuolyte 3.3 kg doh.gif [ nu sorry bet ne 5 kg **** ]

siaip aisku ir daktaras apsidraude tokiu budu, is kitos puses, menkai ir as noreciau, kad man prasidejus saremiams plystu gimda kur nors pakeliui i ligonine, neduokdie doh.gif
kadangi leliuke buvo baisiai aukstai, galvele nei kiek neisistacius,nenusileidus, kaklelis tvirtas ir uzsirietes [ g.gif ] ir jokios veiklos tai ir papjove mane...
o tiek ruosiausi, tiek kursu lankiau, ir jogas ir baseinus spec ir ka tik nori.
gaila man.
labai gaila.
sunkiai tveriau ta operacija ir nusibliovus buvau iki traukuliu, man siaubeks tas cp yra, ir kaip ana syk, tik i trecia para atsistojau ir nualpau duse , varge vargeli.
daugiau vaikuciu nebeplanuojam, o ir trecio cp, nuosirdziai sakau, nebeistverciau.
vis klausiu saves o kas butu buve, gal buciau pagimdzius ''lengvai ir greitai'' ar ka. nezinau.
nors mano ginius ir ten visos akuseres simta sykiu aiskino KAD SKATINTI NEGALIMA PO C !! [gal jeigu daugybe metu butu praeje ...o pas mane tik virs metu vos vos]
vienintele nauda, kad su ginium susitariau kad nupjautu gabala skuros nuo pilvo [ligonine labai brangi ir privati, bet koks man skitumas, draudimas man viska apmokejo, o ginius ar taip ar taip tris tukst gauna uz viska] tai jis pjove virs rando ir po randuir tokiu budu iseme apie 4 cm odos. tai dabar pilvas gerokai gerokai greiciau susitrauke nei po pirmo cp, is esmes atrodau kaip vos vos nescia, toks nedidukas pilvelis likes, aisku dar didokas, na kaip cia pasakyt, na trumpai tariant atrodo puikiai palyginus su anuo sykiu. turiu omeny, kad atrodai kaip pagimdzius, nebeatrodau kaip nescia !!
tik pats randas kolkas sudinai atrodo, kazkoks ilgas ir nelygus.

na zodziu. neisiu i sitas temas ir daugiau neskaitysiu, nesigadinsiu sau nei nervu nei ko.
visoms kam reikia 4u.gif ir kas tik norit linkiu lengvai pagymdyt, kad nereiktu pjaut !!! 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Naujausia literatūra sako, kad po CZ antrą gimdyti natūraliai yra saugiau, nei pakartotinis pjūvis ax.gif Čia aišku reikia atsižvelgti į priežastis, dėl ko darytas CZ.
Pjūviai šiais laikais daromi ne vertikalūs, todėl tikimybė, kad jie plyš yra labai labai maža, ji šiek tiek padidėja, jei yra leidžiami skatinamieji, tačiau ir tuomet išlieka gana maža.

Atsakyti
Turbo sraige pasakei naujiena g.gif
Taip noreciau, na beprotiskai noreciau pati antra pagimdyt ax.gif siek tiek baisu kad arpas nedidelis, bet gal sis nebus toks uzsipyres ir sutiks su mamytes svajonem ax.gif nors ginius sake sansu labai mazai antram paciam gimt...
Atsakyti