Įkraunama...
Įkraunama...

Antras gimdymas po Cezario

QUOTE(Butaforija @ 2007 08 26, 12:31)
Mano klausimas gali pasirodyti kvailas, bet nejaugi jei as galiu pagimdyti pati visvien galiu rinktis ar naturalus gimdymas ar planinis cezaris  g.gif


o pas tave pirmas gimdymas?
Jei važiuosi į ligoninę nesitarus, tai teks bandyti gimdyti pačiai.
jei susitarsi iš anksto su gydytoju, tai gal priims ir planiniam cezariui ir kainą pasakys. Man taip atrodo.


QUOTE(Jolanccike @ 2007 08 26, 13:51)
O mano klausimas kitoks  smile.gif  O ar pirmas gimdymas uzsibaiges ekstra cezario pjuviu nera kontrdikacija sekanciam cezariui atlikti? Na ta praem ar tai nera priezastis atlikti planinio cezario nesiojant antra vaikeli?


Tikrai ne, viskas priklauso nuo priežasčių ir nuo rando kokybės. Bet jei esi visiškai sveika ir gerai jautiesi, nėra jokių indikacijų atlikti cezarį dėl vaikelio ar dėl tavo pačios būklės, tai gali bandyti gimdyti pati.
Atsakyti
Sveikos
Pasidalinsiu patirtimi ir aš. Maniškis irgi extra cezariukas. Prieš gimdymą lankėm su vyru kursus, skaitėm literatūrą ir visaip kaip ruošėmės natūraliai gimdyt. Nors visada į klausimą apie gimdymą atsakydavau: gimdysiu pas puikų gydytoją, jei kas, išpjaus. Tai va, ir buvo "jei kas" ir pjovė. O jei rimtai, tai 14 val. laukėm kol atsidarys kaklelis ir vaikas įsistatys į gimdymo takus. Bet atsidarius 8 cm. vaikas ne tik kad neįsistatė ir nenusileido (šiaip ir ėjo veidu į viršų, netaisyklingai), bet dar užvertė galvytę aukštyn, ko pasekoje, buvo žiaurus noras stumti, o galimybių pačiai pagimdyti 0 (čia jau po operacijos gydytojas rodė vadovėlius kas kaip buvo ir kas grėsė). Taigi staigiai supakavo ir ...
Taigi norėjau pasakyti, kad tikrai nereikia smerkti tų, kurios pačios renkasi operaciją. Mamos nuojauta visada pasako kaip reikia elgtis ir beveik visada ji būna teisi. Nors tikrai negalvojau, kad man prireiks Cezario, maniau, kad taip pasiruošusi, tikrai pagimdysiu pati, bet tas "jei kas", į kurį nekreipiau dėmesio ir juokavau buvo teisus.

Beje, gimdžiau pas gydytoją, kuris tikrai yra už natūralų gimdymą. Ir Naujųjų išvakarėse man palinkėjo kitiems metams... dar vieno lėliuko bigsmile.gif Kai paklausiau, kaip su tais 2-3 metais po operacijos, tai patikino, kad praėjus 2 metams po operacijos, galima sėkmingai ir pačiai pagimdyti (sakė praėjus tokiam laikui paprastai jau viskas būna sugiję ir pats tinkamiausias laikas). Čia 2 metus įskaitant ir 9 nėštumo mėn. Taigi, pastojus, kai jūsų pirmam būtų metai ir 3 mėn., jau galima prašyti, kad leistų pačiai gimdyti.

Beje, po cezario, tikrai labai lengvai atsigavau ir labai džiaugiausi, kad galiu sėdėti. Bet visgi jei kada nors antras, tai norėčiau natūraliai.
Sėkmės visoms, lengvo ir greito 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gitanak @ 2007 08 31, 16:59)
Bet atsidarius 8 cm. vaikas ne tik kad neįsistatė ir nenusileido (šiaip ir ėjo veidu į viršų, netaisyklingai), bet dar užvertė galvytę aukštyn, ko pasekoje, buvo žiaurus noras stumti, o galimybių pačiai pagimdyti 0 (čia jau po operacijos gydytojas rodė vadovėlius kas kaip buvo ir kas grėsė).



Džiugu, kad viskas baigesi gerai 4u.gif man buvo labai panašiai. ir dabar antro laukiuosi, pirmam bus 1,5 m, kai gims jo sesute.

kai klausiau ar galėsiu pati pagimdyti, RK gydytojas (berods Žaliunas pavarde) sakė, kad jei vaikas buvo blogai įsistatęs ir veiduku ėjo, gali būti, kad kažkas su mamos dubens anatomija (jis gudriau tai pasakė), ir gali būti jei pirmam taip buvo patogiau įsitaisyti, gali būti kad ir antras taip įsitaisys. aišku ne tai ne taisyklė, bet taip būna. kažkaip nebuvau girdėjus iš mamų nieko panašaus. nieko guodžiančio unsure.gif bet vis tiek pati bandysiu gimdyti.

o dėl nuojautos, tai tikrai galvojau, pati pagimdysiu. viduje kažkas nedavė ramybės, bet nekreipiau dėmesio, neleidau sau net galvoti, kad bus kažkas ne taip.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Maniuta: 01 rugsėjo 2007 - 08:26
Man po antro cezario atėjęs gydytojas pasakė - pati būtumėt nepagimdžiusi unsure.gif . Operacijos metu paaiškėjo, kad gimdos randas jau prasiskyręs blink.gif . ... Trečią leliuką prisakė planuot po dvejų metų. O taip norisi greičiau... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(vaivos juosta @ 2007 10 21, 15:14)
. Operacijos metu paaiškėjo, kad gimdos randas  jau prasiskyręs  blink.gif . ...



Koks siaubas! as dabar irgi laukiuosi po pirmo cezario. taip noriu pati pagimdyti. bet kas butu, jei randas prasiskirs gimdymo metu!? staigiai i operacine? gal geriau planuoti is kart cezari. verysad.gif gerai kad is viso leidzia trecia kart pastoti. girdejau po dvieju cezariu trecia isnesioti sunkiau. randas per silpnas. as irgi noriu treju
Atsakyti
Aš po pirmojo cezario net nesirinkau normalaus gimdymo. Baimė del galimo išsiskirti rando, del kt. dalykų- buvo stipresnė. Du cezarius jau apturėjau- viskas sėkmingai. Gyd leido trečią planuoti po 2 metų.
Atsakyti
Pries menesi po pirmo cezario pagimdziau pati. tarp berniuku 2.6 m skirtumas.
cezaris darytas del gresiancio placentos prieslaikinio atsiskyrimo. si karta sakiau padarysiu viska, kad tik galeciau gimdyti pati. gydytojas si mano nora palaike. kiek supratau, tokiu norinciu labai nedaug pasitaiko.
sunkiausia buvo islaukti naturalios veiklos. nes skatinti vaistais nelabai galima del galimo gimdos plysimo. taciau islaukiau ir sakyciau visai lengvai (vyro zodziais netgi labai lengvai) pagimdziau 4 kg svorio drucki vaikinuka. siek tiek plysau, bet po 16 val trukusio tuso is gimdyklos parejau pati ir sedejau ta pacia diena.
labai dekinga gydytojai ir akuserei, priemusiom gimdyma (mano gydytojas kaip tycia isvaziavo i konferencija).

jeigu pirmas cezaris darytas ne del fiziologiniu mamos organizmo ypatumu (siauru klubuir pan.), tai manau tik noro ir nusiteikimo reikia pagimdyti paciai. as labai norejau gimdyti pati. ir net skausmas nebuvo toks baisus. nors per pirma gimdyma skaudant jau verkiau krokodilo asarom, o si karta net nekilo tokios minties, kad jau man baisu ir blogai. nors skaudejo tikrai gerokai labiau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tinka: 21 spalio 2007 - 21:20
Gal dar yra kas per šį laiką pagimdė natūraliai po cezario? Pasidalinkite pas ką gimdėte.
Nes aš iki šiol dar neapsisprendžiau. Šiaip girdėjau, kad gydytojai dažnai pasako, kad randas prasiskyręs, čia kad jiems nereikėtų tokių gimdymų priiminėti ir rizikuoti.
Atsakyti
as irgi antra pagimdziau po cezario biggrin.gif nors vaikutis buvo 4 kg smile.gif

ir pirma, ir antra gimdziau pas Tvaronaviciene is VGN. Gydytoja klause ar noriu pati gimdyti - sakiau kad noriu... tai leido pabandyti, nors sake, kad shansai nuliniai kad pagimdysiu pati. Nes pirma karta vandenys nutekejo ir saremiu nebuvo, nepadejo net 12 val. skatinamuju leidimimas, kaklelis atsidare tik 7 cm ir galiausiai viskas baigesi cezariu,o gydytoja ispejo kad priezastys linkusios kartotis... bet si karta vyko viskas kitap: vandenys nenutekejo, o kaklelis atsidare , tiesa nelabai greitai.. beveik para uztruko doh.gif
Del skatinamuju... tai gydytoja iskart pasake, kad po pirmo cezario, gimdant antra karta skatinamuju dozes galima leisti tik minimalias (man taip ir dare, ir tik pabaigoje leido siek tiek). O jei nuteka vandenys be saremiu - tada nera kalbu - iskart pjauna...
Taigi viskas turi vykti labai idealiai, kad pagimdyti paciai po cezario, nes jei tik kas ne taip - nerizikuoja - iskart pjauna ...
Likiu visoms lengvu gimdymu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vaivos juosta @ 2007 10 21, 14:14)
Man po antro cezario atėjęs gydytojas pasakė - pati būtumėt nepagimdžiusi  unsure.gif . Operacijos metu paaiškėjo, kad gimdos randas  jau prasiskyręs  blink.gif . ... Trečią leliuką prisakė planuot po dvejų metų. O taip norisi greičiau...  verysad.gif

Vaivos juosta, o tu ką nors jautei - tą rando prasiskyrimą? g.gif Ar prasiskyrė būtent jau operuojant?
Nuo ko gali prasiskirti?
* * *
Ar leidžia gimdyti natūraliai, jei po cezario pjūvio operacijos praėjo 1,5 metų?
Atsakyti
QUOTE(*Niki* @ 2008 01 11, 01:30)
Vaivos juosta, o tu ką nors jautei - tą rando prasiskyrimą?  g.gif Ar prasiskyrė būtent jau operuojant?
Nuo ko gali prasiskirti?
* * *
Ar leidžia gimdyti natūraliai, jei po cezario pjūvio operacijos praėjo 1,5 metų?



mano lygiai toks pats tarpas tarp gimdymų. šiaip kalbėjau su 4 skirtingais gydytojais, kurie priiminėja gimdymus. Razumas (VGN) kategoriškai pareiškė ne, visi kiti suteikė vilties pačiai pagymdyti. taip ir bučiau padarius, tik randas labai išplonėjo, neatlaikys sąrėmių, todėl pirmadienį laukiu planinės. šiaip, kad plonėja randas nejaučiu, bet kas savaitę vis plonesnis, reikia stebėti.
Atsakyti
QUOTE(Maniuta @ 2008 01 12, 15:19)
mano lygiai toks pats tarpas tarp gimdymų. šiaip kalbėjau su 4 skirtingais gydytojais, kurie priiminėja gimdymus. Razumas (VGN) kategoriškai pareiškė ne, visi kiti suteikė vilties pačiai pagymdyti. taip ir bučiau padarius, tik randas labai išplonėjo, neatlaikys sąrėmių, todėl pirmadienį laukiu planinės. šiaip, kad plonėja randas nejaučiu, bet kas savaitę vis plonesnis, reikia stebėti.

Maniuta, kur tave operuos? Razumas gal? VGN?
O kaip nustato, kad randas plonėja? Echoskopiją kai daro? g.gif
Kiek tau savaitėlių, kad jau darys CPO?

Sėkmės tau pirmadienį - ech, jau pamatysi savo lėliuką! wub.gif
Atsakyti