Įkraunama...
Įkraunama...

Antras gimdymas po Cezario

QUOTE(LoveIs @ 2010 05 10, 14:58)
doh.gif
o tos mamytes, kurioms teko operacija - nežmogiškai mamos  blink.gif

idomiai cia zmoniskai ,manatlikinejo du cezarius bet nepasakyciau kad cia nezmoniskai jauciuosi tokia pati mama kaip ir naturaliai gimdziusios mamytes atrodo jos jaute skausmus ir as taipat jauciau skausmus taip kai atliekamas cezaris savo mazili pamatai po 20min bet paskui kiek laiko kenti skausmus
Atsakyti
Pirmas buvo ekstra cezaris, viena priezasciu - siauras dubuo. pasak operavusio gydytojo, kitas greiciausiai irgi bus cezaris, pati nepagimdysiu. negi su gydytoju gincysies g.gif , tai buvau jau kaip ir cezariui nusiteikusi. bet pagimdziau pati, ir visai lengvai. tiesa, antroji gime smulkesne nei vyresioji, gal todel taip lengvai viskas ir ejosi.
nesvaigau, kad butinia turiu jau pagimdyti pati, ar butinai man turi daryti CP. svarbiausiai - kad viskas gerai be komplikaciju baigtusi ir man ir mano vaikui. o kokiu budu - jau cia gydytoju, ar to kurio aukstai valia. po pirmos dukrytes gimimo tikrai nesijauciau blogesne mama nei tos, kurios pagimde pacios.dziaugiausi ( o ypac vyras dziaugesi, nes po visos nakties saremiu nelabai ir suvokiau, kas vyksta - o jis tai is salies ziurejo, ir niekuo padet negalejo verysad.gif ), kad viskas gerai baigesi, ir man ir dukrytei. juk tai yra svarbiausia, ar ne? thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(mazuika @ 2009 08 14, 13:24)
na kad tikrai duoda ir po cezario 10. mano mazoji gavo 10 ir 10. ax.gif


maniske irgi cezariuke, gavo 10 is 10 abu sykius..

Papildyta:
QUOTE(mazuika @ 2009 08 14, 13:24)
na kad tikrai duoda ir po cezario 10. mano mazoji gavo 10 ir 10. ax.gif


maniske irgi cezariuke, gavo 10 is 10 abu sykius..


dabar tarp gimdymu bus 15 men skirtumas blush2.gif tai ziuresim kaip cia bus, as nepakenciau savo cezariskos patirties todel dedu visas viltis ir naturalu gimdyma, ginius kolkas sako viskas ok, ziuresim kaip tliau bus, aisku ta mintis apie plysimus rando gasdina, bet kad ne taip jau daznai ji ir pasitaiko..
na tikekimes man pasiseks 4u.gif
Atsakyti
Pirmas buvo neplanuotas CP del to, kad paskutinemis minutemis vaikiukas pasisuko ir ejo veideliu i virsu.
Dabar daktarai kol kas nemato jokiu kliuciu gimdyti paciai smile.gif kaip bus istikruju - pamatysim vasaros gale biggrin.gif

Tiesa, sunelis pagal Apgar gavo 10/10.
Atsakyti
QUOTE(lauroone @ 2010 06 06, 20:32)
Pirmas buvo neplanuotas CP del to, kad paskutinemis minutemis vaikiukas pasisuko ir ejo veideliu i virsu.
Dabar daktarai kol kas nemato jokiu kliuciu gimdyti paciai  smile.gif  kaip bus istikruju - pamatysim vasaros gale  biggrin.gif

Tiesa, sunelis pagal Apgar gavo 10/10.

mano pirmas CP irgi del sios priezasties buvo, o su siuo nestumu labai gydytojai primygtinai siulo vel CP verysad.gif
labai noriu pati, jau gimda pora cm prasiverusi, pilvas nusileides, leliukui viskas ok, taciau ryt terminas ir jei iki antradienio neprasides veikla, darys CP verysad.gif
be to ir gydytojai labai atkalbineja nuo naturalaus gimdymo, puola gasdinti, jog plis gimda, kad labai rizikuoju ir tt, ir tt doh.gif prasau leisti bent pabandyti, tai leidzia tik todel, kad negali uzdrausti, bet jei galetu, tai operuotu ir viskas unsure.gif ir tai, pabandyti gal leis, taciau jau prigasdino, kad nesitikeciau jokiu nuskausminamuju, nes turiu jausti, jei kas ne taip ir esant maziausiam nukrypimui, is karto operuos verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(pukuote1 @ 2010 05 10, 13:34)
O paciai norisi zmogiskai bent karteli pasijusti tikra mama smile.gif

Matau daug reakcijų sukėlė šis sakinukas smile.gif. Bet puikiai tave suprantu. Pati taip pat jaučiausi nepilnavertė mama, kad dukra gimė planinio cezario pagalba.
Nežinia kas dėl to kaltas. Daug atsakomybės verčiu Šemetos kursams, po to užaugau aplinkoje, kur moteriškės nuoširdžiai dalinosi patirtimi apie sunkius gimdymus ir kokios dėl to jos puikios mamos, kad tai sukūrė tikrą ryšį su vaiku.
Man to komplekso padėjo atsikratyti draugė, kuri pareiškė, kad konteineriuose pamesti ir pakasti vaikai yra natūraliai pagimdyti. Ir kur tas ryšys? Paskui ilgai juokiausi ir nutariau, kad blaivus protas su nėštumu nedraugauja lotuliukas.gif
Galiausiai nusipurčiau tų minčių kai mano artima draugė pagimdė vaikelį, kuris sunkaus gimdymo metu buvo sutraumuotas ir liko visiškai neįgalus.

Gimdymas nėra puikios motinystės garantas, o tik šio proceso dalis. Ryšys formuojasi nuo pat pirmų pradėjimo minučių, galvoju, kad net ir prieš tai. Jei esi jautrus, šiltas, besalygiškai duodantis žmogus - nereikia jokių kančių, kad vaiką mylėtum. O savam mažiui vis tiek esi vienintelė ir pati geriausia, gražiausia mama wub.gif
Atsakyti
oij kiek as prisiskaiciau neigiamu atsiliepimu apie CP kai planavom pirmaji gimdyma, ir kaip dabar del to gailiuosi!! nes tai be abejo sukele daug neigiamu emociju, visokiu svarstymu, asaru ir ttt. bet galu gale vistiek man buvo atliktas CP bet todel niekada nesijauciau nepilnaverte mama. man nebutina kentet didziausius skausmus kad mylet vaika. mane kaip tik fizinos skausmas veikia neigiamai. ir dar kad vaikas neturi tokio rysio su mama doh.gif mano dukriukui jau 3 metai ir tooookia maminuke wub.gif as tiesa pasakius net neisivaizdavau kad taip galima jausti savo vaiko nuotaikas, sirgimus, nemigas..... ir galiu pasakyt kad tikrai ne visos mamos, net ir gimdziusios naturaliai, yra tokios jautrios savo vaiku atzvilgiu mirksiukas.gif taip kad visos tos kalbos is pirsto lauztos ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Milda_Milda @ 2010 05 31, 13:55)
Bluebell ir laurone, lauksim naujienų nors dar daug laiko rolleyes.gif Būtinai parašykit kaip jus seksis  mirksiukas.gif
Bluebell, o jei vis del to bus cezaris, labai pergyventum?  smile.gif
keista aš dar net neneščia, bet man aktualūs šitie dalykai doh.gif  doh.gif  doh.gif

visiskai normalu, kad dar nenescia, o tuo domiesi. as dar pries atliekant cp domejaus kas butu ateity ar jau butinai antras cp.
na , ka galiu pasakyt, jauciuos gerai, svorio proto ribose priaugus, fiziskai gan normaliai pasiruosus, moraliskai irgi, datarai vis dar sutinka del gimdymo, o ju aplankiau nemazai ir t.t.
na jeigu rekes cp tai reikes, juk zinau, kad ne del pasismaginimo ji darytu, tik tuo atveju jei butu gresme, na o jei kazkas gresia leliukui tegul man ir simta ceaziu daro, bile viskas oki butu, bet gaila butu jei nepavyktu gimdyt paciai, aisku ne katastrofa, bet gaila ir tiek.

prisiduosiu jau greit papasakosiu kaip viskas buvo 4u.gif
Atsakyti
Man su pirmu buvo sunkus gymdymas, kaklelis neatsdarinejo, pagimdziau po 22 val, jau priduses buvo silpnukas. Antram tp gymdyma kviete, prasikankinau 11val, pasirode kad veltui, nes virkstele laike vaikiuka, teko CP daryt doh.gif . Na po jo tai kosmaras, geriau pacia gymdyt, prasikankinau, nei vaikelio paimt, nei pamaitint nu nieko, guli kaip kareivis ir nepajudi. Tad su treciu vos pastojus is kart pasakiau kad gimdysiu pati, nes cp tikrai nenoriu, nors tp pastojau dar po cp nebuvo praeje 2m, ir joks daktaras nepriestaravo. Tik vat dabar bijau, kad man kaklelis vel neatsidarys, o kiek zinau skatinamuju, bei epidura nelabai duoda po CP. tad nezinau kaip cia bus, liko 3 d iki termino... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Nissalija @ 2010 07 15, 00:54)
nei pamaitint nu nieko, guli kaip kareivis ir nepajudi.

kodel?
as is karto maitinau, tik parvezta i palata g.gif
Atsakyti
Turiu jau dvi princeses ir abidvi vistik su CP pagalba atejo i si pasauli smile.gif O bandem abu kartus naturaliai, tiakad but zinojus kuom baigsis kiekvienas gimdymas, tikrai buciau uzsiprasius planini CP, bet deja deja . .. .

O priezastys buvo tokios: pirmosios princese tai kaip ir viskas buvo idealiai, nestumas idealus, kaip is knygos, pasiprase 2 d anksciau termino, islaukiau visus saremius, emiau epidura, ir ka - rezultate - galvyte nesistato, neina lele nors tu ka doh.gif tai nusprende nerizikuot, nebandyt israst dviracio, o ir kadangi buvau susitarus su gydytoja, tai matomai ziurejo i viska atsakingai - pasiule CP, zinoma as ir sutikau biggrin.gif

Antras atvejis is esmes tas pats, tik gal eiga iki jo skiriasi biggrin.gif nes visas gimdymas su pacia operacija tetruko 3 valandas rolleyes.gif tai kaip ir labai nepykstu, kad is si princese nepanoro lyst pro adatos skylute hihihi.gif

Sy kart irgi tariausi su gydytoja, kuom as esu tiesiog neispasakytai laimingai, nes tikiu, kad jos profesionalumas, sekmingai numate laiku, kad vistik reikia CP. Buvo pilnas jau atsidarymas ir sako, paziuresiu as dar kaip leles galvute, viena kita syki paziurejo, sako nieko nebus - nepraeis lelyte pro klubus, varom CP. vat toks tai patyrimas biggrin.gif

O tiap jau planavom, kad antroji bent gims naturaliai, bet deja deja . .. . zinoma nuo to mano meiles jai neka maziau, kaip tik su antru vaiku tik jos daugiau atsirado wub.gif
Atsakyti
Aš taip pat gimdžiau pati po pirmo cp. Skirtumas tarp vaikų1,9m. Su pirmu ilgai kankinausi be epiduros ir gimdos kalelis visai neatisdarinėjo vos iki 2 cm atsidarė per 12 val, nuo tada kai pradėjo bėgti vandenys ir galiausiai leliukas pavargo ir darė cp. Su antru iškart pasiėmiau epidūrą, nors sarėmiai jau 5 val truko bet atsidarymas tebuvo 1 cm po epiduros per val atsidarė dar 3 cm ir po truputį veikla vyko. Taip man ir pavyko pagimdyt smile.gif dėl ko aš labai džiaugiuosi, nes po cp labai ilgai negalėjau atsigauti ir pilvas košmariškai atrodė. O daba daug geriau iškar t galėjau eiti ir jaustis normaliu žmogumi, kad galli leliuką pati kilnoti be skaumų smile.gif
Atsakyti