Įkraunama...
Įkraunama...

Antras gimdymas po Cezario

QUOTE(Sweet Dreams @ 2010 02 04, 14:12)
Išvada turbūt tokia - po CP sėkmingas vaiko maitinimas labiausiai priklauso nuo personalo - padės ar sukis kaip nori unsure.gif


drinks_cheers.gif
Dar ir nuo salia esanciu artimuju ax.gif
As pirma para kai negalejau keltis, mb visada paduodavo, paimdavo, panesiodavo, kad atsirugtu thumbup.gif O va jau nuo antros - as pati smile.gif
Atsakyti
labutis na truputi paskaitinejau ir net nezinau ka daryt g.gif as du gimdymus turejau ir gimdziau pati ir daba laukiuos trecio ir galvoju apie cp bet man viskas gerai su leliukais as pati noriu cp,bet nutiko taip kad vyras prarado antra darba ir mano planai pusiau zlugo ne uz cp kainos kiek teko cia sm.skaitinet nemazos ir dabar nebezinau ka daryt unsure.gif
mano gimdymai buvo greiti su pirmu 4val.ir pagimdziau bet saremiu metu as pati labai dusau negalejau oro ikvept dejo man kaukes bet tai nieko nepadejo nes dar labiau dust pradejau vien nuo tos minties kad kauke ant veido ant manes reke daktare kad vaika uzdusinsiu jei nekvepuosiu buvo tiesiog baisios val.net keturiom lakstyt po lova pradejau blush2.gif
na o su antru vaikuciu per 3val.pagimdziau skausmai gimdymo metu buvo nezmoniski rekiau visa gerkle is skausmo kojos susispaude ir issizerkt nebgalejau kai pradejau gimdyt ir dar zveriska akusere pasitaike tai daktaras ssu vyru pribego mane iszargino ir abu kajas laike kol pagimdziau na vyras is streso per daug isikabino kad liko koja melyna biggrin.gif na ir ka galvoju baiges kosmaras bet ne priejo akusere manes sutvarkyt po valandos kai vaikiuka sutvarke tai galiu pasakyt prasidejo vos ne dar vienas gimdymas galu gale ant galo susiuvo nemarinta o kai atejo patikrint kaip kraujuoju tai maniau visos zarnos trykst pradejo ir ka jus manot as po to gimdymo buvau ligonis 2metus ir 3men.tik nesenai pradejau jaustis gerai kai pastojau su treciu ir dabar labai bijau kad vel nepavirsciau ligoniu po gimdymo tai todel ir noriu CP
NEPYKIT JEI AS CIA NEITEMA PARASIAU 4u.gif
Atsakyti
Keista tema... Kiek zinau tai pas mus negalima rinktis, turi buti indikacijos operacijai. Aisku uz pinigus padaroma viskas. Tada gal reiketu klausti ar pirkti CP.
O cia jau nuo daug ko priklauso... Nuo turimu pinigu kiekio, issilavinimo, supratimo apie gimdyma, gimdymo baimes ir kitu dalyku. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sweet Dreams @ 2010 02 04, 12:12)


Išvada turbūt tokia - po CP sėkmingas vaiko maitinimas labiausiai priklauso nuo personalo - padės ar sukis kaip nori unsure.gif

drinks_cheers.gif va va....


QUOTE(meilikatyte @ 2010 02 04, 22:54)
labutis na truputi paskaitinejau ir net nezinau ka daryt g.gif as du gimdymus turejau ir gimdziau pati ir daba laukiuos trecio ir galvoju apie cp bet man viskas gerai su leliukais as pati noriu cp,bet nutiko taip kad vyras prarado antra darba ir mano planai pusiau zlugo ne uz cp kainos kiek teko cia sm.skaitinet nemazos ir dabar nebezinau ka daryt unsure.gif
mano gimdymai buvo greiti su pirmu 4val.ir pagimdziau bet saremiu metu as pati labai dusau negalejau oro ikvept dejo man kaukes bet tai nieko nepadejo nes dar labiau dust pradejau vien nuo tos minties kad kauke ant veido ant manes reke daktare kad vaika uzdusinsiu jei nekvepuosiu buvo tiesiog baisios val.net keturiom lakstyt po lova pradejau blush2.gif
na o su antru vaikuciu per 3val.pagimdziau skausmai gimdymo metu buvo nezmoniski rekiau visa gerkle is skausmo kojos susispaude ir issizerkt nebgalejau kai pradejau gimdyt ir dar zveriska akusere pasitaike tai daktaras ssu vyru pribego mane iszargino ir abu kajas laike kol pagimdziau na vyras is streso per daug isikabino kad liko koja melyna biggrin.gif na ir ka galvoju baiges kosmaras bet ne priejo akusere manes sutvarkyt po valandos kai vaikiuka sutvarke tai galiu pasakyt prasidejo vos ne dar vienas gimdymas galu gale ant galo susiuvo nemarinta o kai atejo patikrint kaip kraujuoju tai maniau visos zarnos trykst pradejo ir ka jus manot as po to gimdymo buvau ligonis 2metus ir 3men.tik nesenai pradejau jaustis gerai kai pastojau su treciu ir dabar labai bijau kad vel nepavirsciau ligoniu po gimdymo tai todel ir noriu CP
NEPYKIT JEI AS CIA NEITEMA PARASIAU 4u.gif


viskas cia i tema, pilnai tave suprantu.. gimdymas gimdymui nelygus, bet jei nori patarimo, as tavo vietoj bandyciau tartis , juk lietuvoj viska ten tartis galima, kas nesuptu taves suzverejes personalas, o biski susvelnetu jiems nagiukai gal po koki pydisa duotum, ka zinau kiek ten reik duot.. na mano supratimu, cezaris bent jau man buvo labai sunki patirtis unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(meilikatyte @ 2010 02 05, 06:54)
labutis na truputi paskaitinejau ir net nezinau ka daryt g.gif as du gimdymus turejau ir gimdziau pati ir daba laukiuos trecio ir galvoju apie cp bet man viskas gerai su leliukais as pati noriu cp,bet nutiko taip kad vyras prarado antra darba ir mano planai pusiau zlugo ne uz cp kainos kiek teko cia sm.skaitinet nemazos ir dabar nebezinau ka daryt unsure.gif
mano gimdymai buvo greiti su pirmu 4val.ir pagimdziau bet saremiu metu as pati labai dusau negalejau oro ikvept dejo man kaukes bet tai nieko nepadejo nes dar labiau dust pradejau vien nuo tos minties kad kauke ant veido ant manes reke daktare kad vaika uzdusinsiu jei nekvepuosiu buvo tiesiog baisios val.net keturiom lakstyt po lova pradejau blush2.gif
na o su antru vaikuciu per 3val.pagimdziau skausmai gimdymo metu buvo nezmoniski rekiau visa gerkle is skausmo kojos susispaude ir issizerkt nebgalejau kai pradejau gimdyt ir dar zveriska akusere pasitaike tai daktaras ssu vyru pribego mane iszargino ir abu kajas laike kol pagimdziau na vyras is streso per daug isikabino kad liko koja melyna biggrin.gif na ir ka galvoju baiges kosmaras bet ne priejo akusere manes sutvarkyt po valandos kai vaikiuka sutvarke tai galiu pasakyt prasidejo vos ne dar vienas gimdymas galu gale ant galo susiuvo nemarinta o kai atejo patikrint kaip kraujuoju tai maniau visos zarnos trykst pradejo ir ka jus manot as po to gimdymo buvau ligonis 2metus ir 3men.tik nesenai pradejau jaustis gerai kai pastojau su treciu ir dabar labai bijau kad vel nepavirsciau ligoniu po gimdymo tai todel ir noriu CP
NEPYKIT JEI AS CIA NEITEMA PARASIAU 4u.gif

Suprantu tave labai labai. Sirdis plysta kai paskaitau ka moterys turi kartais iskesti.
Suprantu kad pinigai ant medziu neauga, bet vis delto nepirk kazko kas nelabai butina ir pasitaupykit jus blatui. Manau sveikata ir gera savijauta yra svarbiau negu smutkes ir pinigai, nes viska galima sutvarkyti, bet sveikatos nenusipirksi, o blogu atsiminimu neistrinsi. Pasiieskok geresnes daktares is susitark, gal but net nereikes CP, o tik normalaus zmogiskumo ir epiduros. Beje, pasikonsultuok su ginekologe apie problemas kilusias po ankstesniu gimdymu, juk sakai buvai ligonis, vadinasi tam yra priezastis, jeigu ne fiziologine tai psichine, o tai irgi yra labai svarbu. Manau dauguma ginekologu neatkreipia demesio, nepaklausia patys, jeigu nepradedi skustis negalavimais. Rupinkis savimi ir gero nesiojimo 4u.gif

QUOTE(Bramune @ 2010 02 05, 07:19)
Keista tema... Kiek zinau tai pas mus negalima rinktis, turi buti indikacijos operacijai. Aisku uz pinigus padaroma viskas. Tada gal reiketu klausti ar pirkti CP.
O cia jau nuo daug ko priklauso... Nuo turimu pinigu kiekio, issilavinimo, supratimo apie gimdyma, gimdymo baimes ir kitu dalyku.  g.gif

Manau kiekvienas protingas gydytojas kuris bent jau kazkiek domisi psichologija ir rupinasi savo pacientasis pasakys, kad indikacija cezariui gali buti moters psichologine busena ypac po ankstesniu siaubingu gimdymu. Ginekologai neturi but vien mechanikai ir gimdymas nera mechaninis procesas, todel turi buti atsizvelgta i mamos emocijas, savijauta, nes vaiko atejimas i si pasauli nera vien jo isstumimas, svarbu kad vaikas butu laukiamas, mylimas, apkabintas, pamyluotas, kad butu rysys su mama ar teciu, o ne tik issumtas, apziuretas, suvystytas i adijaliuka, isiurbta nosyte, isvalytos rauksles ir pan. Ka gali vaikui duoti issekusi nuo skausmo, slogios nuotaikos, paluzusi mama? Nesvarbu jam kaip jis gims, svarbu, kad mama ji myletu, jo lauktu su dziaugsmu ir gerom emocijom, kad butu rysys, kad butu gera atmosfera aplinkui, geros emocijos, maziau streso ir pan.

Atsakyti
QUOTE(Taigi @ 2010 02 03, 23:40)
smagu dėl nėštumo  thumbup.gif

na aš visgi manau daktarai irgi turi savo priežaščių kodėl taip sako - sąrėmiai gi ne begalinai, o gal tas skausmas kitoks. Jei gyd. sakys nedarysim epidūro, nes galit nejust kaip plyšta randas, nejaugi sakysi "ne, darykit epidūrą vistiek"  g.gif Aišku tas randas gali plyšt gali neplyšt.
Mes čia visko galim prikalbėt ir prigalvot, net gali būt kad vienas daktaras vienaip sako, o kitas kitos nuomonės, bet svarbiausia yra ką sakys prižiūrintis gydytojas. Ar tas pas kurį gimdysi wink.gif

I jusu pasisakyma jei gydytojas taip sakys as jo paklausciau " o kas man is to, kad as tai pajusiu?" jeigu gydytojas jus operuojant sakys "nedarysim nuskausminimo nes jus nejausit kaip mes jus pjaunam", ka jus atsakysite tada?


Nenorejau pasakyt, kad saremiai nesiskiria nuo plysimo skausmo, bet kai reki del saremio ir pradesi rekt del plysimo vargu ar kam padarysi ispudi, kad kazkas vyksta negero.
Del epiduros: epiduros metu nescioji turi buti stebima pastoviai, visu pirma pastoviai monitoruojama vaisiaus sirdies veikla, gimdos susitraukimai, daznai matuojamas kraujospudis, turi but pastatyta laselka, ivestas kateteris ir turi bent jau akusere ar kazkas kitas is personalo stovet prie lovos, geriausiu atveju prie gretimo stalo. Gimdyma turiu omeny ne tik stumima, o ir per saremius. Gimdos plysimas pirmiausia nepasireiskia tuom, kad subliuksta pilvas, beje pilvo subliuskima gali pamatyt ir akusere, nereikia tam mamos pojuciu, o jeigu jau taip butinai mama turi stebet tai uzdek ranka ant pilvo is stebek, tikrai pastebesi kiekvieno susitraukimo metu nezmoniskai kietejancia gimda. Kaip sakiau epiduros metu turi buti pastoviai monitoruojama, taip pat epiduros metu gali buti leidziami normalus (o ne arkliski) kiekiai skatinamuju, jeigu gydytojas ar akusere nezino kaip juos duozuot ir gerokai padaugina tai ir sveikiausia gimda gali plyst, tam nereikia but turejus cezario. Esant gimdos plysimui gali krist arterinis spaudimas, gali pakisti saremiu grama CTG, pakisti vaisiaus monitoravimo rezultatai, visa tai monitoruojama, o ne pasikliaujama mamos nuojauta. Kas is to kad plysus gimdai kris kraujospudis ir mama kolapsuos, tai ka jus ten jau bepasakysit, viskas bus akivaizdu ir reikes gelbeti gyvybe, o kai viskas suvesta per laselka galima lasint skyscius atstatyt kraujo kieki, perpilti krauja, leisti greitai vaistus, jei suleista epidurine nejautra suleidus daugiau nuskausminamuju jus gali pjauti keliu minuciu begyje, masazuoti , uzspausti gimda be jokiu skausmu. Paaiskinkit man durnai, kam reikalingas tas moters patiriamas skausmas?
Del begaliniu ir ne begaliniu saremiu tai pasakysiu tiek, kad man jie buvo beveik begaliniai ir plysimas ar pjovimas yra tuo metu dzin. Beje, plysau, tiesa ne gimda, o tarpviete( 4 laipsnio plysimas), rekiau nu ir kas is to? stovejo ir ziurejo, paskui po dvieju valandu pasirode gydytojas ir isveze i operacine.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dax: 06 vasario 2010 - 09:09
Gal ir inkstų operacijos, neturėdamos problemų su inkstais dar pačios panorėkit. CP yra operacija, t.y. chirurginis įsikišimas, kuris kaip ir visi kiti daromi su medicinine indikacija. Daryt be jos, tik dėl psichologinės skausmo ar pan. baimės, kaip bežiūrėsi, bet negalima. Logika psicholigines problemas spręst skalpeliu labai "originali". Jos gydomos kitaip. Na galima, žinoma viskas galima už pinigus. Todėl ir siūlau sveikų inkstų operaciją, gal susimokėjus padarytų. Diskutuot čia nesiruošiu, tiesiog logika...baisu skaityt. CP yra operacija, ne saldainis pagal pageidavimą. Su galimom savo pasekmėm. Medikų paklauskit. Ir kišt save po dar ir ta rizika kai visiškai nereikia, o tik "noriu"...skamba švelniai sakant mažvaikiškai.

QUOTE(Dax @ 2010 02 06, 03:59)
Ka gali vaikui duoti issekusi nuo skausmo, slogios nuotaikos, paluzusi mama? Nesvarbu jam kaip jis gims, svarbu, kad mama ji myletu, jo lauktu su dziaugsmu ir gerom emocijom, kad butu rysys, kad butu gera atmosfera aplinkui, geros emocijos, maziau streso ir pan.

Tą patį ką ir neišsekus, rūpestį ir meilę (ach kaip romantiška - po CP visos tik šypsos, tik myli, yra euforijoj, ko nepasakysi apie natūraliai gimdžiusias, ar ne?cool.gif "Palūžus" - įspūdingi epitetai doh.gif ). Paskaitykit kokių sunkesnių gimdymo istorijų jei tuo netikit ir pamatysit, kaip jaučiasi motina,kad ir po paties sunkiausio gimdymo, kai pamato ir apkabina savo mažiuką. Kai supranti dėl ko tai ir kad tai geriausia tavo vaikui, atrodo gal kiek kitaip, nei "kam čia išsekinėt, kai susimokėjus galiu"nevargt", nes tai jau ir yra davimas. Ką jau čia labiau tuo momentu gali duot supjaustyta ir savarankiškai net pasiverst negalinti? Rado būdą suromantizuot CP. Jokios romantikos jame nėra. Tai yra medicininė intervencija, kuri turi būti daroma tada kai reikia, o ne tada kai užsimanau.Ne atsitiktinai gamtos surėdyta, kad vaikai gimsta taip kaip gimsta. Tai ir yra vaikui geriausia. CP yra pagalba tada, kai to geriausio duoti dėl medicininių priežasčių neišeina, kai gamtai reikia padėti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hi :): 06 vasario 2010 - 10:03
Mano gimdymas buvo kaip grazus sapnas , palyginus su CP.Taigi vel gi kas geriau???Net nezinau ka ir pasakyti verysad.gif
Atsakyti
smile.gif+2010 02 06, 17:51-->
QUOTE(hi smile.gif @ 2010 02 06, 17:51)
Gal ir inkstų operacijos, neturėdamos problemų su inkstais dar pačios panorėkit. CP yra operacija, t.y. chirurginis įsikišimas, kuris kaip ir visi kiti daromi su medicinine indikacija. Daryt be jos, tik dėl psichologinės skausmo ar pan. baimės, kaip bežiūrėsi, bet negalima. Logika psicholigines problemas spręst skalpeliu labai "originali". Jos gydomos kitaip. Na galima, žinoma viskas galima už pinigus. Todėl ir siūlau sveikų inkstų operaciją, gal susimokėjus padarytų. Diskutuot čia nesiruošiu, tiesiog logika...baisu skaityt. CP yra operacija, ne saldainis pagal pageidavimą. Su galimom savo pasekmėm. Medikų paklauskit. Ir kišt save po dar ir ta rizika kai visiškai nereikia, o tik "noriu"...skamba švelniai sakant mažvaikiškai.


Nekalbu apie tai kai zmogus nenori vien del kazkokiu nesamoniu, bet jeigu pirmas gimdymas buvo traumuojantis ir zmogus jautesi ligoniu tiek laiko, tai deretu pagalvot apie tai kas geriau. Jeigu baisu skaityt, neskaityk, isvis nelabai supratau ka tu norejai pasakyt? savo pasibaisejima ar tai, kad naturalus gimdymas neturi pasekmiuir riziku?

QUOTE
Tą patį ką ir neišsekus, rūpestį ir meilę (ach kaip romantiška - po CP visos tik šypsos, tik myli, yra euforijoj, ko nepasakysi apie natūraliai gimdžiusias, ar ne?cool.gif "Palūžus" - įspūdingi epitetai    doh.gif ). Paskaitykit kokių sunkesnių gimdymo istorijų jei tuo netikit ir pamatysit, kaip jaučiasi motina,kad ir po paties sunkiausio gimdymo, kai pamato ir apkabina savo mažiuką. Kai supranti dėl ko tai ir kad tai geriausia tavo vaikui, atrodo gal kiek kitaip, nei "kam čia išsekinėt, kai susimokėjus galiu"nevargt", nes tai jau ir yra davimas. Ką jau čia labiau tuo momentu gali duot supjaustyta ir savarankiškai net pasiverst negalinti? Rado būdą suromantizuot CP. Jokios romantikos jame nėra. Tai yra medicininė intervencija, kuri turi būti daroma tada kai reikia, o ne tada kai užsimanau.Ne atsitiktinai gamtos surėdyta, kad vaikai gimsta taip kaip gimsta. Tai ir yra vaikui geriausia. CP yra pagalba tada, kai to geriausio duoti dėl medicininių priežasčių neišeina, kai gamtai reikia padėti.

Jus paskaitykite pogimdyvines depresijos skyreli, problemos po gimdymo skyreli ir dar daug skyreliu. Gimdymo istorijos yra rasomos tada kai jautiesi zmogumi, o ne kai jautiesi ligoniu, kaikurioms ta gimdymo istorija pasiraso po metu,dvieju, penkiu po gimdymo. Zinoma, kad mama rasydama savo gimdymo istorija vaikeli pavadins stebukleliu. As irgi vadinu savo vaika stebukleliu ir myliu nezmoniskai, bet turiu begale nuoskaudu del to, ko mano vaikas negavo pirmomis jo gyvenimo dienomis. Romantikos eni CP nei naturaliam gimdyme nematau visiskai jokios.
Musu taip mylimai gamtai yra nusisvilpt kokiu budu ateina vaikai, per koki skausma ir kiek is ju mirsta, kiek mirsta mamu. Gyvenam ne viduramziais kur moterys peredavo vaikus ir mirdavo nesulaukusios 40-ties. O sapaliojimai apie tai kas vaikui geriausia, tai jusu nuomone jam geriausia islyst i sviesa suspausta galvyte, uzstrigti tarp motinos dubens kaulu, tada gydytojas pasiima i pagalba vakumo ekstraktoriu arba reples. Paklauskit jus suaugusiu vaiku ar jiems geriau, kad ju mama gimdydama suplyso nuo ausies iki ausies, kad turi po gimdymo sveikatos problemu, kad mama turi psichologiniu problemu ir pan. kiek is tu vaiku taip jau dziaugsis ir didziuosis, kad mama juos pagimde naturaliai kaip gamta surede?
Apie mokejima: dazniausiai nestukes moka uz zmogiskuma kurio, deja, truksta akuseriniuose skyriuose. Nescia moteris nera nei vista kuri turi isperet savo vaika, nepaisant kas bus po to, nei kiaule kuria galima skerst bile kaip.
Atsakyti
QUOTE(meilikatyte @ 2010 02 05, 00:54)
labutis na truputi paskaitinejau ir net nezinau ka daryt ..

NEPYKIT JEI AS CIA NEITEMA PARASIAU 4u.gif

viskas i tema mirksiukas.gif
Tavo vietoje negaliu atsidurt, tad tiksliai ir nepatarsim ax.gif Bet jei man butu tokia situacija, manau tikrai snekeciau su ginekologe del galimybes CP unsure.gif

QUOTE(Dax @ 2010 02 06, 05:59)
Manau kiekvienas protingas gydytojas kuris bent jau kazkiek domisi psichologija ir rupinasi savo pacientasis pasakys, kad indikacija cezariui gali buti moters psichologine busena ypac po ankstesniu siaubingu gimdymu. ..

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif

smile.gif+2010 02 06, 11:51-->
QUOTE(hi smile.gif @ 2010 02 06, 11:51)
Gal ir inkstų operacijos, neturėdamos problemų su inkstais dar pačios panorėkit..


O jums maziukas po CP prilygsta inkstams blink.gif Nu ir palyginimas doh.gif
Bent jau as nesuprantu ka tiksliai norejot pasakyt unsure.gif
Atsakyti
Aš ir apie tą palyginimą su inkstais nelabai supratau g.gif Tai jei pradėt dabar lyginti pjaustymus, tai ko moterys puola plastines operacijas darytis?Čia juk irgi kūno pjaustymai g.gif
O gamtai tikrai nusispjauti - kokiu keliu tas Lelius ateis - čia tik perdėtas natūralisčių rėkimas, kad išsikankinusi ir plyšusi moteris - tai euforija.Mazochistės - sakyčiau doh.gif Gerai, galima tris valandas gal pakentėti, o jei lipi sienom 16val., jei vaikas jau dūsta, jei mama jau su šv.Petru kalbasi - o po ala ,,laimingos,,pabaigos dar pusmetį bliauna iš siaubo, ką teko patirti??Ir čia skaitosi 21amžius, čia gimdymo ,,kaifas,,.O tuos pinigus moki ar nemoki - rankas ginai vistiek kiša Ten ,,iki alkūnių,, - tai jautiesi kaip sėklinė karvė, sakyčiau...Dingsta visi etiškumai, moteriškas paslaptingumas.Po gimdymų dvejų jaučiausi būtent taip - kaip pro Tą galą išskersta, išmėsinėta karvytė - nes buvo begalo sunkūs ir ilgi gimdymai.Gerai, lenkiu galvą, kam pavyksta lengvai ir greitai, bet...ne visos gi tą laimingą gamtos bilietą būna ištraukusios ax.gif
Tad dabar jau esu susitarusi dėl CO, ir laukiu Šventės, kada susitiksim su savo Stebuklu...Per daug sunkiai mes Jį prisikvietėm, kad galėtume vėlgi rizikuoti mano lipimais sienomis ar vaiko uždusimu...Iškęsiu visus pjaustymus, randus ar kokias komplikacijas - bet esu įsitikinusi, kad cezario operacija saugiausias atėjimas būtent Leliui į šį pasaulį.O Mamos...Mamos vienodai kenčia - ar natūraliai gimdo, ar operaciją apturi - abu būdai yra vienodai ir skausmingi ir rizikingi.Bet Mus visas vienija vienas Tikslas - gimęs Vaikelis...
Atsakyti
QUOTE(Amri32 @ 2010 02 07, 15:42)
Tad dabar jau esu susitarusi dėl CO, ir laukiu Šventės, kada susitiksim su savo Stebuklu...Per daug sunkiai mes Jį prisikvietėm, kad galėtume vėlgi rizikuoti mano lipimais sienomis ar vaiko uždusimu...Iškęsiu visus pjaustymus, randus ar kokias komplikacijas - bet esu įsitikinusi, kad cezario operacija saugiausias atėjimas būtent Leliui į šį pasaulį.O Mamos...Mamos vienodai kenčia - ar natūraliai gimdo, ar operaciją apturi - abu būdai yra vienodai ir skausmingi ir rizikingi.Bet Mus visas vienija vienas Tikslas - gimęs Vaikelis...

drinks_cheers.gif Man antra cezaro operacija tapo sunkesne nei tiketasi, betas vistiek dziaugiuosi viskuom, gretitai atsigavau ir esu labai laiminga smile.gif
Dziugaus susitikimo su mazyliu 4u.gif
Atsakyti