Įkraunama...
Įkraunama...

Antras gimdymas po Cezario

man irgi pirma dare cezari,praejo jau trys metai po operacijos,tuoj gimdysiu antra karta ir antra as nerizikuosiu ir darysiu cezari.tiktai pasitarus su gydytoju,kiuris visa nestuma priziuri nestuma galima pasitarti ar jis leistu gimdyti ar nerekomenduotu rizikuoti,geriau po cezario gimdyti kai praeina daugiau negu 4 metai,kad gimda suaugtu normaliai,nes jau karta pjauta gimda niekada nebus tokia kurios gimde pacios,tai yra faktas.mano mociute dirba prie tokiu operaciju ir pas ja nesenai gimde uzsispyrusi moteris,kuriai pirma vaikeli per cezari iseme o po 3 metu antra ji butinai norejo gimdyti pati,nors ir daktaras paaiskino kokia rizika,viso to finalas buvo kad jai begimdant suplyso gimda ir ji pati vos nenukraujavo ir leliuko gimimas komplikavosi,ekstra reikejo gelbeti ju abieju gyvybes verysad.gif ,bet taip atsitinka ne visom,buna ir tokiu atveju kad po cezario antra vaikeli gimdancios pacios tiesiog issauna leliukus bigsmile.gif be jokiu komplikaciju.
Atsakyti
Na jei jokiu komlikaciju nera tai aisku galima pagimdyti ir paciai, nors gydytojai labiau linke rekomenduoti antra irgi cezari, kad tiesiog gimdos raumo siules vietoje buna susiaurejes ir susilpnejes, todel gali tiesiog neatlaikyti rolleyes.gif Mano atveju, tai apie antro naturalu gimdyma net snekos nebuvo, nes pirmu atveju atsikankinus virs 16 val isveze ekstrinei operacijai, kurios metu isryskejo rimtos komplikacijos. Jei butu gydytojai leide, buciau norejusi antra mazyle pagimdyti pati, nors veliau issiaikinau, kad mano vyras butu uzdraudes man tai padaryti, tiesiog jam uzteko vaizdu ir mano kanciu is pirmo gimdymo unsure.gif
Atsakyti
As irgi turejau 2 skirtingus gimdymus-pirma-cezari,antra-naturalu,na,neissiplesiu,tik galiu pasakyti kad simta kart fainiau pagimdyti paciai,naturaliai-daug lengvesnis atsigavimas po gimdymo,tiek fiziskai,tiek emociskai ir siaip smagu patirti ,matyti,kaip gimsta vaikiukas,nei kad kaip po operacijos gauti leliuka lyg ir nezinia is kur(man buvo pilna narkoze per operacija).Taip kad linkiu kitakart naturalaus gimdymo 4u.gif
p.s.skirtumas tarp gimdymu-2,5 metu,manau jau optimalus laikas rando tvirtumui,kita vertus man jis puikiai gijo is karto,nelabai as ir tikejau tokiom istorijom,kad jis gali plysti gimdant kita kart..tiesa,abi mergaites ,tiek pirmoji-ceraziuke,tiek antroji-gime tokio pacio svorio-4,2kg smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo klaara: 07 rugsėjo 2009 - 21:32
Aš manau, kad natūralus gimdymas yra geriausias tiek kūdikiui, tiek motinai. Cezario pjūvis yra tik išeitis tuo atveju, kai pagimdyti pačiai nėra galimybės (neatsidaro gimda, neteisinga vaisiaus padėtis, rizika vaiko ar motinos gyvybei ar pan.). Tikrai yra tokių moterų, kurios tiesiog bijo pačios gimdyti ir reikalauja Cezario.
Atsakyti
Pasirinkimas dar turetu priklausyt ir nuo to, kiek planuojate turet vaikuciu. Planuojancioms daugiau nei 3, labai rekomenduociau gimdyt naturaliais takais. Nes po triju cezariu sekmingo ir be komplikaciju nestumo tikimybe labai sumazeja.
Ypac jei pirmasis cezaris darytas del vaikucio problemu ir iki jo gimdos kaklelis buvo bent dalinai atsiveres siulau naturalu gimdyma - sie faktoriai didina sekmingo gimdymo po cp tikimybe.
Papildyta:
QUOTE(Laura01 @ 2009 04 05, 23:40)
na as dar su savo gydytoja nekalbejau sia tema, kas yra geriau, bet pati vis pagalvoju, kad gal cezaris butu ne taip kudikiui rizikinga. skaiciau, kad gimusiu per cezari kudikiu galvytes buna tobulai apvalios, o naturaliai gimusiu tokios "pasiglamze", kol islenda per siaura tarpa. kudikiui nereiktu 'stengtis' ir kankintis, ji graziai kaip kiausinuka atsargiai isimtu... o randas tai sugis..


Vaisius yra prisitaikes buti "glamzomas" - normalaus gimdymo metu tai jam nei kiek nepakenkia, netgi yra teoriju, kad tai ji stimuliuoja ir paruosia gimimui. O pailga galvytes forma man labai grazu naujagimiams. wub.gif Jie tokie ir turi but. Veliau ji issitaiso - kaulai grizta i savo vietas, priesgalvis rezorbuojasi ir galva vystosi kaip genetiskai jai uzprogramuota.
P.S. As gimiau per cp, o mano brolis naturaliai - mes labai panasus ir musu galvos forma labai panasi.
Apskritai galvos formai labiausiai gali pakenkt rachitas kudikysteje.
Atsakyti
Jei viskas moteriai gerai - tik natūralų gimdymą 4u.gif
Atsakyti
sveikos mamytes,noriu paklausti tu kurios po pirmo cezario antra pasigimde naturaliai 4u.gif ar leidzia pocezario pernesioti antra vaikiuka ilgiau nustatyto termino? nes man lygtai sake kad neleis g.gif ar skatino jums gimdyma po cezario? nes man kaskaip atrodo kad negalima skatinti kadangi atrodo kad gali neatlaikyti randeliai blink.gif isivaizduoju kad saremiu metu buna viska sunkiausiskesti antra karta gimdant...
gal kas patarimu kokiu turite wub.gif kaip jums prasidejo gimdimas po pirmo cezariuko? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(undinėle @ 2009 09 12, 17:16)
sveikos mamytes,noriu paklausti tu kurios po pirmo cezario antra pasigimde naturaliai  4u.gif  ar leidzia pocezario pernesioti antra vaikiuka ilgiau nustatyto termino? nes man lygtai sake kad neleis g.gif ar skatino jums gimdyma po cezario? nes man kaskaip atrodo kad negalima skatinti kadangi atrodo kad gali neatlaikyti randeliai  blink.gif isivaizduoju kad saremiu metu buna viska sunkiausiskesti antra karta gimdant... 
gal kas patarimu kokiu turite  wub.gif  kaip jums prasidejo gimdimas po pirmo cezariuko?  4u.gif


Ne i visus klausimus del tam tikru aplinkybiu galiu atsakyti ,bet ka galiu tai atsakau-saremiai antra karta buvo lengvesni ir trumpesni nei pirma karta(visgi antra karta gimdos kaklelis atsidarineja),taip kad nemanau ar pirmas cezaris ar ne-nuo to nepriklauso saremiu sunkumas-lengvumas.Gimdymas prasidejo atsiradus saremiams,t.y.-iprastai panasiai kaip ir pirma karta,tik pirma karta vandenys nubego patys,o antra karta prisireike jau juos nuleisti.Del pernesiojimo-jei skaiciuot pagal mediku terminus-tai taip,kaip ir pernesiojau savaite kazkur,pagimdziau savaite veliau nei buvo numatyta,taciau is tiesu leliukas nebuvo pernesiotas,vandenys buvo grazus ir gimdymas prasidejo pagal maniskius skaiciavimus ir tada,kai jau pats kudikis nusprende kada metas jam gimti smile.gif

Dar galiu papasakoti trumpai istorija kaip vieno pazistamo zmona turejo pirma cezari,net nebesvajojo antro gimdyti pati,buvo susitarta del operacijos datos,o gimdymas prasidejo anksciau,ir greit ir sekmingai pagimde pati

Taip kad sekmes ir auksciau nosi smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(undinėle @ 2009 09 12, 16:16)
sveikos mamytes,noriu paklausti tu kurios po pirmo cezario antra pasigimde naturaliai  4u.gif  ar leidzia pocezario pernesioti antra vaikiuka ilgiau nustatyto termino? nes man lygtai sake kad neleis g.gif ar skatino jums gimdyma po cezario? nes man kaskaip atrodo kad negalima skatinti kadangi atrodo kad gali neatlaikyti randeliai  blink.gif isivaizduoju kad saremiu metu buna viska sunkiausiskesti antra karta gimdant... 
gal kas patarimu kokiu turite  wub.gif  kaip jums prasidejo gimdimas po pirmo cezariuko?  4u.gif


PO PIRMO CEZARIO ANTRA GIMDANT GALI TIK MINIMALIAI SKATINTI.. JEI NERA VEIKLOS ISKART PJAUNA ax.gif
AS PO PIRMO CEZARIO SUNKIAI, BET PAGIMDZIAU ANTRA PATI, NORS GYDYTOJA BUVO NUTEIKUS KAD SANSU BEVEIK NERA. SEKMES VISOMS 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo veriru: 13 rugsėjo 2009 - 18:48
http://www.marijampo...ia-kudikio-dnr/
Atsakyti
QUOTE(mazuika @ 2009 08 14, 13:28)
pries kiek laiko jums buvo darytas cezaris??
nes as va neseniai suzinojau, kad vel laukiuosi (pora sav nestumas), o mano mazajai dar tik 10 men, tai kai ateis laikas kitam leliukui, nuo CP bus praeje viso labo mazdaug metai ir 7 men. o gydytojas rekomendavo nors du metelius palaukt......... tai dabar baisus rupestis, kad tik viskas ok butu.... nors apie naturalu gimdyma po tiek laiko turbut nera ne ko svajot g.gif


Aš kai buvau po 6 savaičių po gimdymo konsultacijoj, bent jau pas mus ligoninės ginekologė sakė kad palaukt apie 9 mėn. po gimdymo, o tada jau drąsiai galima planuot. Ji taip pat minėjo kad galimybė pačiai gimdyt būtų (nes CP man buvo darytas dėl pre-eklampsijos ir kad vaiko galvytė nesistatė, tai ne tokios priežastys kad kito nebūtų galima natūraliai pagimdyti, pvz. jei per siauri klubai, tada tik CP). Tai jūs kaip ir tilptumėt į tai laiko atžvilgiu.
Atsakyti
QUOTE(undinėle @ 2009 09 12, 17:16)
gal kas patarimu kokiu turite  wub.gif  kaip jums prasidejo gimdimas po pirmo cezariuko?  4u.gif


Man tai prasidėjo likus 2 dienoms iki termino,tai nežinau,kaip būtų,jei būčiau pernešiojus,bet nerimo buvo,kad tik suspėt biggrin.gif .O prasidėjo tai vandenų nubėgimu,ko irgi išsigandau,bet laimei po 10min prasidėjo ir sąrėmiai.O kaklelis atsidarė iki 10cm iš viso per 4 val thumbup.gif



Atsakyti