Įkraunama...
Įkraunama...

Antras gimdymas po Cezario

QUOTE(visai kitokia @ 2009 05 14, 13:13)
as sutinku 200%, kad daugelis dalyku musu gyvenime vyksta pasitelkus savo prota-intuicija-valia-norus ir t.t. Laabai labai norint, tikiu, kad galima pagimdyt ir po pirmo, ir po antro cezario. Labai labai norint ir pienas gaminasi, ir net negimdziusios pradeda savu pienu maitint (taip raso mamu zurnalai, nors man tai skamba mistiskai)
Bet as asmeniskai nematau BUTINYBES taip noreti. Kol kas...


Nepykit,mamytės,kad įsikišiu,bet tik norėjau pasakyti iš savo patirties,kad tai,ką pacitavau yra tikrai tiesa,nes tuo įsitikinau pati.Aš pagimdžiau pati po pirmo CZ,nors esu mažo ūgio ir nestambių kaulų,o mergytė gimė didelė-3970g,pagimdžiau per 5val nuo sąrėmių pradžios ir be jokių komplikacijų thumbup.gif .Ir manau,kad tik dėl to,kad labai labai norėjau pagimdyti pati ir buvau įsitikinusi visu 100proc.,kad man tai pavyks ir viskas tikrai bus gerai smile.gif .Aš norėjau pati gimdyti tiek,kad man buvo nesvarbu net jeigu aš atsikankinsiu,o vėliau vis tiek teks daryti CZ.
Atsakyti
Po cezario pagimdziau naturaliai, nes labai norejau . Pirmas cezaris buvo del sedmenines pirmeigos. Tada labai bijojau del vaikelio ir iskart sutikau, kad darytu cezari. Si karta gydytojai siule cezari, bet as labai norejau gimdyti ir iskart pasakiau apie tai. Leido bandyti paciai, viskas vyko labai gerai, ir po 6 valandu jau turejau sveika dukryte. Tarp mergyciu 2 metai ir 3 men. skirtumas.
Daktare sake, kad po cezazio naturaliai gimdo mazdaug viena is penkiu ir kad labiausiai viskas priklauso nuo moters noro. Jeigu labai nori ir nusiteiki, tai viskas ir iseina. As nekalbu apie tas, kurios negali del kazkokiu rimtu fiziologiniu dalyku.
Beje, tiesa sakant, po cezario man buvo lengviau atsigauti negu po naturalaus gimdymo. Po cezario jau vakare gerai jauciausi ir lipau is lovos, vaziuodavau maitinti dukrytes. O po gimdymo dar kita diena negalejau islipti is lovos, alpau. Viskas priklauso nuo organizmo ir t.t.
Dabar planuosim ir trecia vaikiuka, tikiuos, kad ir vel iseis pagimdyti paciai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(liavamba @ 2009 05 18, 13:00)
. Pirmas cezaris buvo del sedmenines pirmeigos. Tada labai bijojau del vaikelio ir iskart sutikau, kad darytu cezari.
Beje, tiesa sakant, po cezario man buvo lengviau atsigauti negu po naturalaus gimdymo. Po cezario jau vakare gerai jauciausi ir lipau is lovos, vaziuodavau maitinti dukrytes. O po gimdymo dar kita diena negalejau islipti is lovos, alpau. Viskas priklauso nuo organizmo ir t.t.


Mano priežastis pirmo CZ ta pati mirksiukas.gif
drinks_cheers.gif Man t.p.lengviau atsigauti buvo po CZ,bet vis tiek geriau pačiai gimdyti mirksiukas.gif ax.gif
Atsakyti
O kam nors buvo CP del gimdymo veiklos nebuvimo? g.gif kazin antra kart ji atsirado ar ne g.gif
Atsakyti
QUOTE(angeloangel @ 2009 05 18, 19:51)
O kam nors buvo CP del gimdymo veiklos nebuvimo? g.gif  kazin antra kart ji atsirado ar ne g.gif


Žinau vieną mamytę,kuriai pirmas CZ buvo dėl to,kad neatsidarė kaklelis,o antrą pati pasigimdė smile.gif .Teoriškai nesuprantu,kaip taip gali būt,bet tikiu,kad čia irgi saviįtaigos,nusiteikimo,pasitikėjimo ir didelio noro pasėkmė rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Salvina @ 2009 05 19, 09:37)
Žinau vieną mamytę,kuriai pirmas CZ buvo dėl to,kad neatsidarė kaklelis,o antrą pati pasigimdė smile.gif .Teoriškai nesuprantu,kaip taip gali būt,bet tikiu,kad čia irgi saviįtaigos,nusiteikimo,pasitikėjimo ir didelio noro pasėkmė rolleyes.gif

as irgi pati sau bandau isiteigti ir net gi bandau visokiais budais to pasiekti irr vonioj guliu ir t.t. bet nepadeda man verysad.gif
nu dar yra kelios dieneles ax.gif
Atsakyti
QUOTE(angeloangel @ 2009 05 19, 10:01)
as irgi pati sau bandau isiteigti ir net gi bandau visokiais budais to pasiekti irr vonioj guliu ir t.t. bet nepadeda man verysad.gif
nu dar yra kelios dieneles ax.gif


o tai tau kaklelis kietas,nebuvo sąrėmių su pirmu ar kaip?



Atsakyti
QUOTE(Salvina @ 2009 05 19, 12:40)
o tai tau kaklelis kietas,nebuvo sąrėmių su pirmu ar kaip?

su pirmu man nuleido vandenis ir skatinamaisiai issaukinejo gimdyma, nes kaklelis buvo kietas ir nepasiruoses.
Pragulejau su saremiais apie 6 valandas o kaklelis ne kiek neprasivere, gydytoja pirstais gal 1 cm pravere ir viskas, vaiko toniukai eme silpneti ir mane isveze i operacine unsure.gif
dabar vel tas pats kaklelis kietas uzsisklendes ir net nesiruosia gimdymui doh.gif
uz tai man idomu ar kam taip buvo ir ar ivyko kaip mano akusere sako stebuklas blush2.gif nes man sake tik per stebukla toks kaklelis pats prasivers doh.gif
Atsakyti
QUOTE(angeloangel @ 2009 05 19, 14:15)
su pirmu man nuleido vandenis ir skatinamaisiai issaukinejo gimdyma, nes kaklelis buvo kietas ir nepasiruoses.
Pragulejau su saremiais apie 6 valandas o kaklelis ne kiek neprasivere, gydytoja pirstais gal 1 cm pravere ir viskas, vaiko toniukai eme silpneti ir mane isveze i operacine unsure.gif
dabar vel tas pats kaklelis kietas uzsisklendes ir net nesiruosia gimdymui doh.gif
uz tai man idomu ar kam taip buvo ir ar ivyko kaip mano akusere sako stebuklas blush2.gif  nes man sake tik per stebukla toks kaklelis pats prasivers doh.gif



o kodėl tau nuleido vandenis,pernešiojai ar kaip?
Tavo atveju geriau būtų laukti natūralios gimdymo veiklos pradžios(kada savaime nubėgs vandenys arba prasidės sąrėmiai) bent jau iki 41sav, o po to jau žiūrėti.Gal ir įmanoma tau pagimdyti pačiai,bet aišku tai užtruktų netrumpai,nes kietas kaklelis atsidarinėja ilgai;svarbiausia gimdymo metu nestresuoti ir nebijoti,kad bus kažkas blogai,o susikaupti ir visas mintis ir jėgas nukreipti į tai,kad ir sau,ir vaikeliui palengvinti tą atėjimą.Žinau vieną mamytę(ne po CZ),kurios kaklelis iki pat gimdymo buvo labai kietas,ji pagimdė pati,bet gimdė ilgai(gal parą kažkur) ir sunkiai,jai pavyko tik savo užsispyrimo dėka.Jei turi tiek ryžto ir noro,pasitiki savo jėgom,bandyk mirksiukas.gif .Sėkmės 4u.gif ir būtinai parašyk kaip sekėsi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Salvina @ 2009 05 19, 17:37)
o kodėl tau nuleido vandenis,pernešiojai ar kaip?
Tavo atveju geriau būtų laukti natūralios gimdymo veiklos pradžios(kada savaime nubėgs vandenys arba prasidės sąrėmiai) bent jau iki 41sav, o po to jau žiūrėti.Gal ir įmanoma tau pagimdyti pačiai,bet aišku tai užtruktų netrumpai,nes kietas kaklelis atsidarinėja ilgai;svarbiausia gimdymo metu nestresuoti ir nebijoti,kad bus kažkas blogai,o susikaupti ir visas mintis ir jėgas nukreipti į tai,kad ir sau,ir vaikeliui palengvinti tą atėjimą.Žinau vieną mamytę(ne po CZ),kurios kaklelis iki pat gimdymo buvo labai kietas,ji pagimdė pati,bet gimdė ilgai(gal parą kažkur) ir sunkiai,jai pavyko tik savo užsispyrimo dėka.Jei turi tiek ryžto ir noro,pasitiki savo jėgom,bandyk mirksiukas.gif .Sėkmės 4u.gif  ir būtinai parašyk kaip sekėsi ax.gif

buvau siandien apziuroj, sake, jog man pagimdyti paciai be sansu, ketvirtadieni darys CP. nes vandenukai po truputi bega ir vaikuciui gali negerai buti jei dar lauksim verysad.gif
su pirmu gulejau gimdykloj su saremiais tokiais kad galeciau jau kaip ir stumti o kaklelis nei suminkstejes nei prasiveres...
pasake kad ir dabar butu tas pats, todel nerizikuos vaikucio sveikata...
na ka padarysi...
Atsakyti
Perskaiciau jusu patarimus, patirtis ir mintis thumbup.gif Didele dalimi priklauso ir nuo nusiteikimo, o po to aplinkybes
Atsakyti
Sveikos na va po pirmo cezario gavau antra taip pat ir daktarai labai dziauges kad neleido gimdyti paciai, nes randas buvo ziauriai isplonejes ir pusle uzkelta i virsu kuria per operacija atstate unsure.gif atsistojau zymiai greiciau nei po pirmo nes neissikankinau pati bandydama gimdyti, nes kaklelio rankom net praplest si kart niekaip negalejo unsure.gif
Atsakyti