Įkraunama...
Įkraunama...

Antras gimdymas po Cezario

QUOTE(Santa-I @ 2009 02 03, 11:49)
Na man iš pašalinių poveikių buvo tik šaltkrėtis(bet jis gali būt ir po pilnos narkozės) ir nemalonu buvo tai,kad nejaučiau kojų kokias dar 6val po operacijos(man rodos šiek tiek perdozavo vaistų),tai negalėjau pasišlapint,o lašėjo lašelinės,tai statė kateterį,bet neskaudėjo visai biggrin.gif O visa kita tai buvo gerai,nejaučiau nei kai dūrė į nugarą,nei galvos po to skaudėjo,nei nugaros,nei pykino,nieko.Ir iš viso,nežinau kodėl,bet man pirmą parą kol gulėjau net pjūvio neskaudėjo(nuskausminančių atsisakiau dėl to).Antrą parą leido keltis,tai iš karto atsistojau,pjūvį šiek tiek skaudėjo,bet pakenčiamai smile.gif ,susiveržiau diržu tuo po gimdymo skirtu iš karto ir buvo gerai.
Nei aš kokių garsų girdėjau,nei ką jaučiau.Pajaučiau tik kažką kai vaikelį išėmė,bet tai tikrai nebuvo kažkas nemalonaus ir išgirdau jo verksmą po to,daugiau jokių ten nei garsų,nei pojūčių man nebuvo biggrin.gif


o tai kateterio pries operacija neivede? pjuvi tai man skaudejo, leisdavo vaistus sesutes kasdien ir dar pries isvaziuojant is ligonines suleido... tikrai jauciasi... ir atsikeliau tik trecia para, vaiksciot maziau skauda, zymiai sunkiau apsiverst lovoj ant kito sono
Atsakyti
QUOTE(alize @ 2009 02 02, 21:58)
tai cia ne nugaros skausmai nesibaigiantys, kai i stubura duria  doh.gif plius galvos skausmas garantuotas



man leido vaistus per stubura didele doze (tiesa veliau ir pilnos narkozes gavau)bet nei stuburas,nei galva neskaudejo.....
Atsakyti
QUOTE(alize @ 2009 02 03, 17:04)
o tai kateterio pries operacija neivede? pjuvi tai man skaudejo, leisdavo vaistus sesutes kasdien ir dar pries isvaziuojant is ligonines suleido... tikrai jauciasi... ir atsikeliau tik trecia para, vaiksciot maziau skauda, zymiai sunkiau apsiverst lovoj ant kito sono


Įvedė ir prieš operaciją,bet po to teko dar kartą,nes šlapimo pūslė negali būt pilna, gimda nesitraukia unsure.gif,o pastoviai man nelaikė to kateterio įvesto schmoll.gif .Man sunkiausia būdavo pats atsikėlimas ir išlipimas iš lovos rolleyes.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Santa-I: 03 vasario 2009 - 18:04
QUOTE(georgiana @ 2009 02 02, 08:46)
o darant daline narkoze labai jautiesi kaip pilvelis tvarkomas g.gif


Nieko nehaučiau. Apskritai, savijauta buvo plaukiojančioje būsenoje lotuliukas.gif Kaip apsinešusi jaučiausi. Atsimenu, kaip parodė vaiką, pasakė kas gimė ir viskas. Tada veiksmas buvo pooperacinėje palatoje rolleyes.gif

QUOTE(alize @ 2009 02 02, 16:35)
man su pilna narkoze dare, as bijojau, kad galiu neistvert garsu visokiu, kai vanduo isbega, pjauna, siuna... labai baisu buvo operacijos metu?


Bent aš nieko negirdėjau schmoll.gif Tik vaikas surėkė, parodė didelėm akim burbulą ir viskas.
Atsakyti
QUOTE(Santa-I @ 2009 02 03, 18:57)
Įvedė ir prieš operaciją,bet po to teko dar kartą,nes šlapimo pūslė negali būt pilna, gimda nesitraukia unsure.gif,o pastoviai man nelaikė to kateterio įvesto schmoll.gif .Man sunkiausia būdavo pats atsikėlimas ir išlipimas iš lovos rolleyes.gif .


o man kateterio neistraukinejo, iseme tik pries paciai atsikeliant is lovos, tai dar patinus para pavaiksciojau, kol organizmas pats skyscius normaliai salint pradejo

islipt tai tikrai sunku, bet vaiksciojant zymiai lengviau ir maziau skauda, negu lovoj gulint
Atsakyti
Sveikos.Lapkriti 08metu dare cezario pjuvi. Kitas gymdymas bus per planini cezari del nepalankios akuserines anamnezes. Noriu paklaust gal yra tokios kurios po pirmo cezario praejus metams ar maziau pastojo? Kaip vystesi nestumas, ar pavyko isnesiot iki gymdimo vaikeli? Rudeni noreciau planuot vaika.
Atsakyti
Sveikos mamos 4u.gif man irgi buvo ekstrinis cz, kolkas tik vienas. Galiu trumpai pasidalint info:
QUOTE(georgiana @ 2009 02 02, 08:46)
o darant daline narkoze labai jautiesi kaip pilvelis tvarkomas g.gif

QUOTE(alize @ 2009 02 02, 22:16)
as tai tiesiog nenorejau girdeti, kad dabar pjaunam cia, suspaudziam ta, susiunam ana, galvojau, man per sunku bus klausytis ir atsimint po to

Man nieko nesijaute ir negirdejau ka jie ten snibzdejosi, labai norejosi miego, vis tik naktis, diena isvargau su saremiais, bet stengiausi neatsijungt, labai bijojau. Siaip operacija trunka apie pusvalandi, bet mano mazule ja keliant lauk spyre ir perplese gimda, o ir kaklelis buvo suplesitas po saremiu, tai operacija uztruko 3 valandas, ir gale operacijos jau jauciau skausmus, gerai atsimenu ta jausma kai kazka gramde desiniau unsure.gif
Buvo ir viena komplikacija - tas baisuminis galvos skausmas. Bet tai ne taisykle, ne visoms buna, tiesiog nuskausminant kadangi iskart nepataike, sunku per saremius isgulet visiskai ramiai, tai kaip aiskino kazkoks skystis nubego. Ta skausma pajutau tik antros dienos pabaigoj kai pagaliau pameginau keltis. Tragedija. Paskui geriau litrais vandeni iki ziaugciojimo ir lasino citramona, per kelias dienas susitvarke.. Tas gijimas aisku nemalonus. Pirma savaite blogai, mano mazule gime 4.5 kg, tai bijojau ja kelt. O kai pabandziau, maniau plysiu visa. Gal man taip atrodo, kad atsisakinejau vaistu nuskausminanciu, nes maziuke po vaistu visiskai neimdavo kruties, matyt skonis nepatiko. Ir siaip sunkiai mokesi valgyt. Po savaites tas gijimas taip sustipreja, kad atrodo kiekviena diena vis gyvesne. Netgi budavo nueini miegot tokia pusiau invalide, atsikeli daug sveikesne.. patiko man tas ejimas i prieki.
O dabar itariu kad vel laukiuosi unsure.gif noriu antro vaikelio, svajojau apie pametinukus, antras kudikelis jau seniai gyveno mano sirdy, bet ta baime.. juk visom rekomenduoja bent metus palaukt. Einu ieskot laimingu istoriju. O gal sikart dar ir paciai pavyktu pagimdyt thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Chelsea @ 2009 02 05, 21:04)
Sveikos mamos 4u.gif man irgi buvo ekstrinis cz, kolkas tik vienas. Galiu trumpai pasidalint info:
Man nieko nesijaute ir negirdejau ka jie ten snibzdejosi, labai norejosi miego, vis tik naktis, diena isvargau su saremiais, bet stengiausi neatsijungt, labai bijojau. Siaip operacija trunka apie pusvalandi, bet mano mazule ja keliant lauk spyre ir perplese gimda, o ir kaklelis buvo suplesitas po saremiu,  tai operacija uztruko 3 valandas, ir gale operacijos jau jauciau skausmus, gerai atsimenu ta jausma kai kazka gramde desiniau unsure.gif
Buvo ir viena komplikacija - tas baisuminis galvos skausmas. Bet tai ne taisykle, ne visoms buna, tiesiog nuskausminant kadangi iskart nepataike, sunku per saremius isgulet visiskai ramiai, tai kaip aiskino kazkoks skystis nubego. Ta skausma pajutau tik antros dienos pabaigoj kai pagaliau pameginau keltis. Tragedija. Paskui geriau litrais vandeni iki ziaugciojimo ir lasino citramona, per kelias dienas susitvarke.. Tas gijimas aisku nemalonus. Pirma savaite blogai, mano mazule gime 4.5 kg, tai bijojau ja kelt. O kai pabandziau, maniau plysiu visa. Gal man taip atrodo, kad atsisakinejau vaistu nuskausminanciu, nes maziuke po vaistu visiskai neimdavo kruties, matyt skonis nepatiko. Ir siaip sunkiai mokesi valgyt. Po savaites tas gijimas taip sustipreja, kad atrodo kiekviena diena vis gyvesne. Netgi budavo nueini miegot tokia pusiau invalide, atsikeli daug sveikesne.. patiko man tas ejimas i prieki.
O dabar itariu kad vel laukiuosi unsure.gif noriu antro vaikelio, svajojau apie pametinukus, antras kudikelis jau seniai gyveno mano sirdy, bet ta baime.. juk visom rekomenduoja bent metus palaukt. Einu ieskot laimingu istoriju. O gal sikart dar ir paciai pavyktu pagimdyt thumbup.gif

aciu tau uz silta ir sviezia informacija, o pati neliudeki del tu rupesteliu, paskaiciau juos, nereikia schmoll.gif ir man taipp buvo del barniu ir nerimo ir aisku hormonu,siek tiek aprimo, bet ka gali zinoti kada kas blink.gif o as begu skaityti tavo mazosios gimimo istorijos, ikiuka laikykis, zinok tu ne viena musu forume daug kiek gali m palaikom 4u.gif
Atsakyti
Aciu uz siltus zodzius 4u.gif paguodos srityje supermama nepakeiciama thumbup.gif
Atsakyti
daugeli daktaru stebina faktas,kas po pirmojo cezario,antraji vaikeli pagimdziau pati.tikiuosi,kad tokiu mamyciu yra ne viena 4u.gif ir gal but mes padrasinsime kitas mamytes,kurios mano,kad po cezario tai jau tik tokiu budu gali ateiti kiti vaikuciai i si pasauli.
Atsakyti
smile.gif
Atsakyti
man su pirmuoju taip pat teko patirti cezari,nors kaip sakoma lelius "sedejo''ir buvo 4kg,bet pradzioj dar bandziau pati pagimdyti,bet kai pirmoji iskrito virkstele ir lelius pradejo dusti,tai greitai buvau nuvezta operuoti.Ziauru kaip po to jauciausi.Menesi pragulejau ligoninej,buvo baisios komplikacijos.Kai laukiausi antro,tikrai turejau tik viena minti-gimdyti paciai naturaliu budu.Nors lauke visa operacine pasiruosusi(del visa ko,nes anot ju galejo kilti daug nenumatytu atveju),as pagimdziau pati,gana lengvai,palyginus su pirmaja patirtimi ir trecia diena jau buvome namuose.tikiuosi,kad ir su treciu leliuku viskas eisis sklandziai 4u.gif
Atsakyti