Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Pilates mankšta
Supermamų klubas > Grožis ir sveikata > Sportas ir dietos > Sportas
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Balta avele
Ar esate bande sita manksta, parsisiunciau is interneto video ir noreciau pradeti spotuoti namie, ir atsikratyti kokiu 3kg. Noreciau nuomoniu is bandziusiu sia manksta rolleyes.gif kokie rezultatai ir t.t.?
Mirabela
Ir as jau senai ieskau tos video,bet niekur nerandu,gal gali parasyti adresa is kur siunteis?
Balta avele
Siunciausi per emule programa
Mirabela
Gal gali parasyti tikslu pavadinima,nes man tai ismete visa kruva ir pradejo siusti visokius sportininkus,kuriu raumenys didesni uz mane pacia megalol.gif Aciu
Balta avele
Neatsimenu kaip tikslai reikia rasyti, nes draugas siunte, pas ji diena nakti kompas neisjungiamas, tai greitai parsiunte, o vadinasi pas mane kompe "Pilates Workout - DVD Rip pilates for dummies"
NERA
Nemačiau to dvd, bet galiu pasakyti, kad labai svarbu kvėpavimas, todėl, jeigu nėra aiškiai užakcentuota kada įkvėpti ir kada iškvėpti- informacija nieko verta-paprasčiausi pratimukai unsure.gif Aš pilates treniruotes vedu jau 4 metai, matau, kaip žmonės reaguoja ir kaip juos veikia.Todėl jeigu esat cholerikė ar mėgstat tempą-tikrai neverta net pasidėti unsure.gif
Tinulis
As sportuoju pagal sia programa jau 2 metai.Man labai padejo,numeciau truputi svorio,bet kas labiausiai patiko ir ko siekiau,tai sustiprejo kunas,tapau lankstesne,gyvibingesne. As net nestumo metu sportavau iki paskutines dienos,pagal spec. programa nescioms ir iskart po gimdimo vel pradejau .
As tikrai patenkinta. biggrin.gif
Balta avele
QUOTE(Balta avele @ 2004 12 27, 17:49)
Neatsimenu kaip tikslai reikia rasyti, nes draugas siunte, pas ji diena nakti kompas neisjungiamas, tai greitai parsiunte, o vadinasi pas mane kompe "Pilates Workout - DVD Rip pilates for dummies"
*

Siaip ten viskas labai aiskiai, kiekviena pratima letai parodo, ir kiekviename pratime akcentuoja kada ikvepti, kada iskvepti. Beveik su kiekvienu judesiu sako : "inhale, exhale"

Gal gali placiau paaiskinti apie sios mankstos privalumus ir kokiu rezultatu galima tiketis? unsure.gif

Balta avele
Oi sumaisiau, cia atsakymas NERA skirtas buvo.
Balta avele
QUOTE(Tinulis @ 2004 12 29, 18:20)
As sportuoju pagal sia programa jau 2 metai.Man labai padejo,numeciau truputi svorio,bet kas labiausiai patiko ir ko siekiau,tai sustiprejo kunas,tapau lankstesne,gyvibingesne. As net nestumo metu sportavau iki paskutines dienos,pagal spec. programa nescioms ir iskart po gimdimo vel pradejau .
As tikrai patenkinta. biggrin.gif
*

Ir visa ta laika sportavai klube, ar namie?
Tinulis
As sportuoju namie,bet man labiau patiko knyga su visais paaiskinimais ir labai paprastais paveiksliukais.Nors cia yra labai daug ivairiu pilates knygu ir kaseciu,bet man labiausiai patiko BROOKE SILER " THE PILATES BODY" ,turejau jos ir knyga nestumui bei kasetes.
lepune
sveikutės! mane taip pat domina ši manksšos rūšis, bet nesu anksčiau mačiusi skelbimų.. kur jos vyksta? mane domina ar yra tokių treniruočių Kaune?
~Aura
jau siunciuos per bearshare smile.gif
fanda
mane irgi l.domina ši mankšta, tik nelabai turiu galimybių po sporto klubus vaikščioti, o parsisiūsti video nemoku cry.gif
bet užtai knygą nusipirkau :ALAN HODMAN "SISTEMA PILATESA" (rusų kalba), mankštos dar daryti nepradėjau, bet net nežinau ar užteks man šios knygos g.gif
gal žinot kaip ir kur galima gauti patikimos ir naudingos informacijos apie šią mankštą, o gal reikia tiesiog praeiti kursus kur sporto klube, o tik paskui išmokus pradėt namie mankštintis g.gif
tai gal galit patart , kur Vilniuje geriausia veda pilates treniruotes????(gal teks kažkaip pasiaukoti) smile.gif
Čili
pasisakysiu ir aš smile.gif
Pilateso treniruotes lankiau Kaune, Amazon Gym sporto klube smile.gif ir kągi - labai patiko, davė lankstumo, kadangi užsiėmimai vykdavo rytais - tai visai dienai energija garantuota thumbup.gif Svoris krito galbūt nuo intensyvesnių užsiėmimų (step, ABL ir panašių), o nuo pilateso pratimų visiškai atsigavo mano stuburas , kuris prieš tai buvo nabagiukas biggrin.gif
siūlyčiau toms,kurios mėgstate ramesnį sportą,mankštas,jogą ir pan. Pilatesas tuomet - jums skirtas 4u.gif
Chouchou
čili-o kokia kaina buvo viso sito dziaugsmo? ax.gif
Čili
QUOTE(katyte mamyte @ 2005 09 20, 21:42)
čili-o kokia kaina buvo viso sito dziaugsmo? ax.gif
*

na,kadangi pirkau abonementą 3 mėnesiams vasaros metu, tai kainavo 80lt/mėn, manau tokių akcijų bus prieš Kalėdas. Į kainą įėjo treniruokliai, asmeninė programa, pirtelė, bei įvairios treniruotės - Pilatesas kartą per savaitę būdavo, kaip dabar - negaliu pasakyti, pabandyk užeiti į tą sporto klubą ir tau maloniai papasakos kas ir už kiek ten biggrin.gif
Chouchou
aciu 4u.gif
~Aura
as for free video gavau smile.gif lb fajnaj atrodo
fanda
QUOTE(~Aura @ 2005 09 21, 15:54)
as for free video gavau smile.gif lb fajnaj atrodo
*

ar labai sudėtinga atsisiūsti? gal gali paaiškinti kaip ir iš kur atsisiuntei smile.gif please smile.gif
~Aura
www.bearshare.com atsisiunti sia programa, suinnstalioji ir i paieskos langa ivedi sios mankstos pavadinima... tau ju daug primes, bet siuskis su tiksliausiu pav. ir viskas smile.gif sportuok
Čili
Aura, o tavo atsisiųstam video ar sako kada įkvėpti,kada iškvėpti? Tai labai svarbu smile.gif
~Aura
aha sako thumbup.gif: inhale...exhale biggrin.gif o kiek ta manksta padeda?
Čili
QUOTE(~Aura @ 2005 09 22, 16:24)
aha sako thumbup.gif: inhale...exhale biggrin.gif o kiek ta manksta padeda?
*

na, jau rašiau mirksiukas.gif svorio nelabai numesi su ta mankšta, bet jei darysi ryte, tai energijos gausi dozę, grakštumo, laikysenos smile.gif jei su nugara problemų yra, tai Pilateso pratimai padeda atsikratyti smile.gif aišku ne per dieną ar savaitę biggrin.gif
braskel
Na, as irgi bandysiu parsisiusti BENT pasiziureti kas ten per manksta, nes nelabai girdeta.. tongue.gif
~Aura
sekmes 4u.gif
Germante
As siunciausi per emule. Uzrasius Winsor Pilates, ten ismeta daug. Turiu 5 DVD, bet labiausiai patinka tas 20 work out antras diskas. Labai super manksta thumbup.gif Nors sako kad ja daryti galima 3 kartus per savaite, kad butu rezultatas, bet stengiuosi daryti kiekviena diena.
~Aura
parasyk rezultatus smile.gif
braske24
reiks ir man pabandyti parsisiusti
braske24
as va vakar parsisiunciau pilates kompakta tai sian dariau manksta, liuks
braskel
Labas mergaites,
gal kas darot namie pilates manksta?
Man iskilo klausimas kiek laiko ji daroma? Kiek siunciuosi, visur ta manksta atliekama 20 minuciu? Bet taip trumpai ar buna koks efektas? Ar speja kunas apsilti? g.gif
Balta avele
QUOTE(lepune @ 2005 04 01, 16:54)
sveikutės! mane taip pat domina ši manksšos rūšis, bet nesu anksčiau mačiusi skelbimų.. kur jos vyksta? mane domina ar yra tokių treniruočių Kaune?
*

Va va mane irgi domina kur kaune galima butu lankyt? Ir kokios kainos?
Meila
Aš parsisiunčiau iš Tako fttp, bet dar nemėginau blush2.gif
zuikad
Mergyckos gal kas turit lankstinuka arsiaipnuotraukyciu, kaip ta manksta daroma, ydekit prasau smile.gif

braskel
QUOTE(zuikad @ 2005 12 27, 05:49)
Mergyckos gal kas turit lankstinuka arsiaipnuotraukyciu, kaip ta manksta daroma, ydekit prasau smile.gif
*

bandyk per interneta parsisiust, nes medziagos tai tikrai daug. mirksiukas.gif
zuikad
Tai as ir klausiu, gal kas jau rado arba bent jau koki saituka yra rades, nes tosinformacijos tikrai yra dau, tik deje jinai visiskai nepraktine verysad.gif
braskel
QUOTE(zuikad @ 2005 12 29, 06:24)
Tai as ir klausiu, gal kas jau rado arba bent jau koki saituka yra rades, nes tosinformacijos tikrai yra dau, tik deje jinai visiskai nepraktine  verysad.gif
*

NA, gal turi kokia programele kompiuteryje, kur butu galima viska is interneto siustis? as turiu tokia warez, tai ten irasai PILATE ir tuomet gali siustis jos pratimukus, dazniausiai trukme 20min. o is lankstinuku ar nuotraukyciu ne ka tesuprasi, nes ten tokie paprasti pratimai derinami su kvepavimu ir beabejo teisingu atlikimu smile.gif smile.gif
Carlen
Sveikos merginos,

as lankau Pilates treniruotes Sky Gym sporto klube, Ateities gatveje. Labai faina trenere, viska labai aiskiai parodo. Nors paprastai labiau megstu aktyvesnius sportus, bet Pilates man labai patiko. Ir jauciu su kiekviena treniruote kaip kunas stipreja, nors siaip dar lasinukai oi kaip trukdo teisingai pratimus atlikti smile.gif
Adlim'a
Tai, ČILI, sakai gerai pilatesas turinciom problemų su stuburu (pvz kai slansteliai ne vietoj)?
Papildyta:
Tai ,ČILI, sakai pilatesas gerai turintiems stuburo problemų (pvz slanksteliai ne vietoj)? Tada reitų pabardyt...
Nedera
Labas, parsisiunciau toki filmuka "Pilates for dummies" ar pan. vadinasi, bet kadangi anglu klb, tai nesuprantu kaip kvepuot ir pan. unsure.gif
Dainuliuke
kiek zinau pilates yra ir Gelezinej ledi, ir Linijoj (Kaune), aisku tai tik viena grupiniu treniruociu dalis.. Na man jos nelabai rolleyes.gif bet pabandyti verta, gali jums ir patikti, kiekvienam pagal skoni 4u.gif
devil with angel wishes
[SIZE=7][FONT=Geneva] as jau atlieku tuos pratimus apie du menesius,man juos rekomendavo drauge smile.gif ,pastebejau,kad ne tik kunas sustangrejo,bet ir galva man neskauda,nors pries tai turejau su tuo problemu rolleyes.gif
missxxx
O aš norėčiau paklausti kaip reikia kvepuoti, nes susidūriau su įvairiomis nuomonemis, vieni sako kad įkvėpti per nosį o iškvėpti per burną, o filmuke, na kurį parsisiunčiau, lygtai sako kad ir įkvėpti ir iškvėpti per nosį. Lankau aerobiką ir pabaigoje atliekame pilateso pratimus, trenere sako iškvėpti per burną. Tai nebežinau kaip teisingai???

Labai prašau patarimo, o gal ir tikslaus asakymo bigsmile.gif
shoei
QUOTE(missxxx @ 2006 02 21, 15:14)
O aš norėčiau paklausti kaip reikia kvepuoti, nes susidūriau su įvairiomis nuomonemis, vieni sako kad įkvėpti per nosį o iškvėpti per burną, o filmuke, na kurį parsisiunčiau, lygtai sako kad ir įkvėpti ir iškvėpti per nosį. Lankau aerobiką ir pabaigoje atliekame pilateso pratimus, trenere sako iškvėpti per burną. Tai nebežinau kaip teisingai???

Labai prašau patarimo, o gal ir tikslaus asakymo    bigsmile.gif
*

Is principo kaip kvepuosi nera didelio skirtumo.Jei tai vyksta treniruotes gale, tai trenere teisi.
missxxx
Ačiū už atsakymą smile.gif
vaida_pb
As vakar sporto klube BodygGym (Vilnius) isbandziau pilates. Buvo kiek nuobodoka, bet todel kad as megstu tempa, taciau ejau i sia treniruote iskart po kuno dizaino treniruotes, tai atsipalaidavimau tikrai gerai thumbup.gif .
Visalaik kvepavom per nosi ikvepiant ir per burna iskvepiant. Vat.
O po visko trenere pakomentavo, kad si treniruote ne taip baisiai aktyvi lieknejant. Jei megsti letas, bbe choreografijos treniruotes, tada geriau vaiksciot i kalanetika. O pilates skirta daugiau sveikatos buklei ir savijautai gerinti, ir demesys daugiausia nukreiptas i stubura. Tiesa, buvo ir tokiu pratimuku, kur ir nelengva buvo.
Puikute
Sveikute Gera cia tema pas jumis manau faina visoms pasidalinti savo ziniomis...smile.gif Pilates jau uzsimineju 3 metus , tai sustoju tai vel gryztu.. Per ziema biski pasilepinau ir priaugau kelis kg...Tai dabar einu i Gym'a 2kartus i savaite ir namie bandau kiekviena diena daryti pilates... fitness4.gif ...
Cia kazkas klause kaip teisingai reikia kvepuoti...Mano instruktore sako kvepuoti per nosi, o kada reikia atsipalaiduoti sako ikvepti per nosi iskvepti per burna...nezinau kiek tiesa as bent jau taip darau ...O del aktyvumo Vaida_pb tai netiesa pilates ilgina ir treniruoja raumenis, gerina jusu laikysena, gerina kraujotaka,netgi duoda daug energijos...Yra ir visokiu programu pilates atsipalaiduoti ir deginti riebalus (kurioje pakeliamas sirdie ritmas) Pilates super tinka gerai zmonem kurie nori numesti svori kadangi kai treniruoji raumenis jie degina riebalus 4u.gif
Aislanda
QUOTE(braskel @ 2005 12 28, 23:37)
bandyk per interneta parsisiust, nes medziagos tai tikrai daug.  mirksiukas.gif
*

Ejau per www.google.lt ir ieskojau apie pilates tai nieko verysad.gif gal kuri tikrai galite ideti kokiu nuotraukyciu ir t.t aisku jeigu nesunku 4u.gif
pepilota
Sveikos, merginos!
Pilatesa sportuoju dar visai neseniai. Apie men. Negalvojau, kad taip patiks. Siaip visada buvau intensyvaus sporto megeja, o dabar i aerobika nenoriu net paziuret.
sportuoju namie. Mama is Rusijos parveze DVD. Is pradziu buvo gerai, bet dabar ryskiai per lengva. Ten skirta pradedantiesiems.
Cia visos kalbat, kad parsisiuntet tai is ten, tai is ten.

Bukit geros, parasykit konkreciai, kaip reikia parsisiusti? As nesu labai gera kompiuteraste, tai man reikia gana nuosekliai parasyti.

Labai labai labai prasau!!!!!!!!!!! Aciu visoms!!!!!!!!!
MELDA
I r man blush2.gif blush2.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.