Įkraunama...
Įkraunama...

Pilates mankšta

QUOTE(zuikad @ 2005 12 29, 06:24)
Tai as ir klausiu, gal kas jau rado arba bent jau koki saituka yra rades, nes tosinformacijos tikrai yra dau, tik deje jinai visiskai nepraktine  verysad.gif

NA, gal turi kokia programele kompiuteryje, kur butu galima viska is interneto siustis? as turiu tokia warez, tai ten irasai PILATE ir tuomet gali siustis jos pratimukus, dazniausiai trukme 20min. o is lankstinuku ar nuotraukyciu ne ka tesuprasi, nes ten tokie paprasti pratimai derinami su kvepavimu ir beabejo teisingu atlikimu smile.gif smile.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,

as lankau Pilates treniruotes Sky Gym sporto klube, Ateities gatveje. Labai faina trenere, viska labai aiskiai parodo. Nors paprastai labiau megstu aktyvesnius sportus, bet Pilates man labai patiko. Ir jauciu su kiekviena treniruote kaip kunas stipreja, nors siaip dar lasinukai oi kaip trukdo teisingai pratimus atlikti smile.gif
Atsakyti
Tai, ČILI, sakai gerai pilatesas turinciom problemų su stuburu (pvz kai slansteliai ne vietoj)?
Papildyta:
Tai ,ČILI, sakai pilatesas gerai turintiems stuburo problemų (pvz slanksteliai ne vietoj)? Tada reitų pabardyt...
Atsakyti
Labas, parsisiunciau toki filmuka "Pilates for dummies" ar pan. vadinasi, bet kadangi anglu klb, tai nesuprantu kaip kvepuot ir pan. unsure.gif
Atsakyti
kiek zinau pilates yra ir Gelezinej ledi, ir Linijoj (Kaune), aisku tai tik viena grupiniu treniruociu dalis.. Na man jos nelabai rolleyes.gif bet pabandyti verta, gali jums ir patikti, kiekvienam pagal skoni 4u.gif
Atsakyti
[SIZE=7][FONT=Geneva] as jau atlieku tuos pratimus apie du menesius,man juos rekomendavo drauge smile.gif ,pastebejau,kad ne tik kunas sustangrejo,bet ir galva man neskauda,nors pries tai turejau su tuo problemu rolleyes.gif
Atsakyti
O aš norėčiau paklausti kaip reikia kvepuoti, nes susidūriau su įvairiomis nuomonemis, vieni sako kad įkvėpti per nosį o iškvėpti per burną, o filmuke, na kurį parsisiunčiau, lygtai sako kad ir įkvėpti ir iškvėpti per nosį. Lankau aerobiką ir pabaigoje atliekame pilateso pratimus, trenere sako iškvėpti per burną. Tai nebežinau kaip teisingai???

Labai prašau patarimo, o gal ir tikslaus asakymo bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(missxxx @ 2006 02 21, 15:14)
O aš norėčiau paklausti kaip reikia kvepuoti, nes susidūriau su įvairiomis nuomonemis, vieni sako kad įkvėpti per nosį o iškvėpti per burną, o filmuke, na kurį parsisiunčiau, lygtai sako kad ir įkvėpti ir iškvėpti per nosį. Lankau aerobiką ir pabaigoje atliekame pilateso pratimus, trenere sako iškvėpti per burną. Tai nebežinau kaip teisingai???

Labai prašau patarimo, o gal ir tikslaus asakymo    bigsmile.gif

Is principo kaip kvepuosi nera didelio skirtumo.Jei tai vyksta treniruotes gale, tai trenere teisi.
Atsakyti
Ačiū už atsakymą smile.gif
Atsakyti
As vakar sporto klube BodygGym (Vilnius) isbandziau pilates. Buvo kiek nuobodoka, bet todel kad as megstu tempa, taciau ejau i sia treniruote iskart po kuno dizaino treniruotes, tai atsipalaidavimau tikrai gerai thumbup.gif .
Visalaik kvepavom per nosi ikvepiant ir per burna iskvepiant. Vat.
O po visko trenere pakomentavo, kad si treniruote ne taip baisiai aktyvi lieknejant. Jei megsti letas, bbe choreografijos treniruotes, tada geriau vaiksciot i kalanetika. O pilates skirta daugiau sveikatos buklei ir savijautai gerinti, ir demesys daugiausia nukreiptas i stubura. Tiesa, buvo ir tokiu pratimuku, kur ir nelengva buvo.
Atsakyti
Sveikute Gera cia tema pas jumis manau faina visoms pasidalinti savo ziniomis...smile.gif Pilates jau uzsimineju 3 metus , tai sustoju tai vel gryztu.. Per ziema biski pasilepinau ir priaugau kelis kg...Tai dabar einu i Gym'a 2kartus i savaite ir namie bandau kiekviena diena daryti pilates... fitness4.gif ...
Cia kazkas klause kaip teisingai reikia kvepuoti...Mano instruktore sako kvepuoti per nosi, o kada reikia atsipalaiduoti sako ikvepti per nosi iskvepti per burna...nezinau kiek tiesa as bent jau taip darau ...O del aktyvumo Vaida_pb tai netiesa pilates ilgina ir treniruoja raumenis, gerina jusu laikysena, gerina kraujotaka,netgi duoda daug energijos...Yra ir visokiu programu pilates atsipalaiduoti ir deginti riebalus (kurioje pakeliamas sirdie ritmas) Pilates super tinka gerai zmonem kurie nori numesti svori kadangi kai treniruoji raumenis jie degina riebalus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(braskel @ 2005 12 28, 23:37)
bandyk per interneta parsisiust, nes medziagos tai tikrai daug.  mirksiukas.gif
Ejau per www.google.lt ir ieskojau apie pilates tai nieko verysad.gif gal kuri tikrai galite ideti kokiu nuotraukyciu ir t.t aisku jeigu nesunku 4u.gif
Atsakyti