Įkraunama...
Įkraunama...

Pilates mankšta

QUOTE(MELDA @ 2008 04 22, 23:11)


Sveikutes, mamytes,
tesiu tema del Pilates treniruociu. Prisirankiojau ivairios info apie pilates nauda. Jau turiu "kabli", ketinu lankyti pilates treniruotes. Grupinese esu buvusi. Bet suzinojau, kad Azuolyno sporto centre atsidaro Pilates studija, kur bus vedamos individualios pilates treniruotes arba mazose grupese smile.gif . Tik problema, kad brangoka g.gif . Ju internetiniame puslapyje jau yra kainos, daugokai blink.gif Teks taupyt ax.gif Nes savo "kupra" noriu palikti praeity smile.gif O jei kuri zinote kur galima rasti pigiau, rekomenduokit;)
Atsakyti
www.amazongym.lt

user posted image


ir kaina neribojamas laiku t.y.


user posted image


kaip manot?


Atsakyti
Manau, kad mane erzini, nes labai labai norėčiau pas Olegą į pilates, tik toloka - apie 100 km ax.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Bezdžionė @ 2008 09 30, 12:41)
Manau, kad mane erzini, nes labai labai norėčiau pas Olegą į pilates, tik toloka - apie 100 km  ax.gif biggrin.gif


tikrai, turi tie kauniečiai krūva privalumų biggrin.gif , nors migruok ten 4u.gif
Atsakyti
Labas, as va vakar irgi nuejau pirma karta i Pilates. Patiko, tik beda ta, kad nesuprantu ne vieno treneres zodzio... siaip tai aisku, kas ir kaip, pasiskaiciau papildomai info, tik neaisku del kvepavimo. Zinau, kad jis labai svarbus, bet kada ikvepti, iskvepti - neaisku.
Gal kas galite pasidalinti? Ar tai turi buti tiesiog tolygus, gilus kvepavimas, be jokiu sulaikymu? Ar ikvepti tik pro nosi, ar per burna - nes maciau, kad daro ivariai...
Aciu, jei kas parasysite kokia minti ta tema.
Atsakyti
turiu problemu del stuburo tai pilatesas ir kalanetika yra idealiausios treniruotes, esu labai patenkinta rezultatais thumbup.gif
Atsakyti
Gal yra merginu ir moteru lankanciu pilates Kaune Silainiuose? 4u.gif Labai idomu atsiliepimai.
Atsakyti
QUOTE(Dagilis @ 2008 10 03, 00:32)
Labas, as va vakar irgi nuejau pirma karta i Pilates. Patiko, tik beda ta, kad nesuprantu ne vieno treneres zodzio... siaip tai aisku, kas ir kaip, pasiskaiciau papildomai info, tik neaisku del kvepavimo. Zinau, kad jis labai svarbus, bet kada ikvepti, iskvepti - neaisku.
Gal kas galite pasidalinti? Ar tai turi buti tiesiog tolygus, gilus kvepavimas, be jokiu sulaikymu? Ar ikvepti tik pro nosi, ar per burna - nes maciau, kad daro ivariai...
Aciu, jei kas parasysite kokia minti ta tema.


kvepuojama apatine krutines lastos dalimi (paprasyk, trenere turetu parodyti kaip). pilvas "itrauktas".
ikvepiama pro nosi, iskvepiama pro burna, net girdisi tokios minkstos "š" snypstimas.
kvepavimas nesulaikomas.
kai yra svarbu, treneris turi pasakyti, kada ikvepiama, kada iskvepiama. parastai esant pasipriesinimui yra iskvepiama.
Atsakyti
sveikutes, jungiuosi prie jusu, manau geriau uz viska yra darbas su savimi namie, nusipirkti knyga Rose rodriguez, " Pilateso amnksta'' ir bus geriausia. Daug kur reikia susikaupti, atsipalaiduoti, ten labai aiskiai kiekvienas pratimas aprasytas. Bent jau mano nuomone, geriau nei su treneriu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gintek @ 2008 12 08, 19:52)
sveikutes, jungiuosi prie jusu, manau geriau uz viska yra darbas su savimi namie, nusipirkti knyga Rose rodriguez, " Pilateso amnksta'' ir bus geriausia. Daug kur reikia susikaupti, atsipalaiduoti, ten labai aiskiai kiekvienas pratimas aprasytas. Bent jau mano nuomone, geriau nei su  treneriu  smile.gif

Gera knyga. Viena iš nedaugelio lietuvių kalba. Aišku, darbo su treneriu neatstoja, bet turint pagrindus galima puikiai dirbti namuose.
Atsakyti
Domiuosi ir as kazkiek pilates, lankau uzsiemimus viena karta i savaite (zinoma noreciau dazniau, bet kad neiseina). Kitoje temoje radau sia nuoroda http://www.videojug....reat-abdominals. Cia yra video klipukai su tos pacios grupes pratimais. Pasirode visai nieko, galite pasiziureti kas bandote mankstintis namie ir kas suprantate angliskai smile.gif
Atsakyti
Sveikutes.

Pagaliau radau tai ko ieškojau. Pajutau stuburo skausmus, todėl skubiai noriu jį gelbėti. Paskaitinėjusi jūsų mintis, supratau, kat pilates mankšta man puikiai tinka.
Gal galėtumėte parašyti, kuriame Kauno klube vedama tokia mankšta. Būčiau labai dėkinga. Geriausia būtų Šilainiuose ar netoli Kalniečių.
Atsakyti