Įkraunama...
Įkraunama...

Pilates mankšta

QUOTE(Marzde @ 2006 07 30, 17:11)
Vis galvoju ir aš pilates pabandyti savarankiškai. Sakykit ar pačios išmokot viską taisyklinagi daryti, ar geriau palankyti kokiam klube, o poto namuose mankštintis?
Ir man įdomu apie nemokamą parsisiuntimą  4u.gif

Jai turi galimybe palankyk klube 4u.gif Tau parodys kaip taisiklingai visus pratimus daryti...Kai tik pradejau pilates man tie pratimai atrode labai lengvi bet istikruju nemokejau kaip juos daryt(ejau 2 menesius i treniruotes)...Kai igausi bendra supratima manau tik tada gali daryti namuose 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Puikute @ 2006 07 29, 18:32)
Jai ne paslaptis merginos  galit pasakyti ta linka kur galima parsisiusti sia manksta  ax.gif  As pati tai perkuosi diskus bet biski brangokai gaunasi  blink.gif  Nemokamai geriau 4u.gif

As parsisiunciau is ARES (tokia programa parsisiuntimui) bet manau mankastu video visur gali rasti ir FTP ir Donkey ir kt. Jei nelabai drauge su kompu, paklausk kas biski draugas. Siaip tai visi paaugliai zino sitas parsisiuntimo programas, nes siunciasi nemokamus zaidimus, muzika, filmus ir t.t. Jei ka sakyk padesiu issamiau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(hakura @ 2006 07 31, 16:55)
As parsisiunciau is ARES (tokia programa parsisiuntimui) bet manau mankastu video visur gali rasti ir FTP ir Donkey ir kt. Jei nelabai drauge su kompu, paklausk kas biski draugas. Siaip tai visi paaugliai zino sitas parsisiuntimo programas, nes siunciasi nemokamus zaidimus, muzika, filmus ir t.t. Jei ka sakyk padesiu issamiau  mirksiukas.gif

O tu negaletum sakykim ARES programos linka atsius kad ja isigyt ...Ar uz ja reikia moketi...jai taip vistiek butu ciotka jai atsiustum ACIU LABAI LABAI 4u.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Puikute @ 2006 07 31, 23:42)
O tu negaletum sakykim ARES programos linka atsius kad ja isigyt ...Ar uz ja reikia moketi...jai taip vistiek butu ciotka jai atsiustum  ACIU LABAI LABAI 4u.gif  drinks_cheers.gif

Siaip tai mano vyras parsiunte sita programa, tai vat as nelabai zinau ax.gif internetinio adreso. O gal tu Skype turi, as tau persiusciau? Mano nikas Skype hakura24, jei turi paskambink ir atsiusiu mirksiukas.gif . Jei ne, vakare vyro paklausiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(hakura @ 2006 08 01, 04:45)
Siaip tai mano vyras parsiunte sita programa, tai vat as nelabai zinau  ax.gif  internetinio adreso. O gal tu Skype turi, as tau persiusciau? Mano nikas Skype hakura24, jei turi paskambink ir atsiusiu  mirksiukas.gif . Jei ne, vakare vyro paklausiu  4u.gif

Turiu Skype as tave susiradau.. blush2.gif mano nikas aushrela ryt ryte turiu reikalu tai jai gausis po ryt....musu laikas skiriasi ir nzn kiek valandu su lietuva pas mus 7 val skirtumas ...o su jumis net nzn? g.gif Nesinori nakti trukdyti parasyk kada galeciau paskambyt 4u.gif ACIU
Atsakyti
Pries kanors siusdami pas lietuviskus Pilates istruktorius pasiziurekite kur jie to mokesi g.gif , o po to galvokite ar tai yra tai ko norite? Siulyciau pasiziureti cia: www.pilates-studija.lt
Ir pasieme bet kuria pilates knygute nepulkit iskart studijuoti pratimu, pasiziurekite kas parasyta pratarmeje...
Atsakyti
Na, va, vakat po ilgos pertraukos vėl pagaliau pradėjau sportuoti blush2.gif . Labai ilgai rinkausi pagal kokį DVD sportuoti, nes senas ir lengvas jau buvo atsibodęs. Bet nei vienos naujos treniruotės ir neišsirinkau, nes visos buvo man per sunkios. Todėl ir toliau reikės sporuoti "FOT DUMMIES". doh.gif .
Beje, po pilateso užsiimu Joga. tongue.gif
Atsakyti
Pilates – tai treniruočių metodas, kuriame sujungti įvairūs rytų ir vakarų treniravimosi metodai. Ypač akivaizdi tai-či ir jogos įtaka.

Jei Jūsų tikslas- harmoningas kūno vystymas, streso mažinimas, raumenų koordinacijos ir balanso gerinimas, dera savijauta ir puiki išvaizda, tuomet Pilateso užsiėmimai būtent Jums!

Trumpa Pilates atsiradimo istorija: dar prieš antrąjį pasaulinį karą jaunuolis iš Vokietijos Džozefas Pilatesas, būdamas gan silpnos sveikatos ir norėdamas šiek tiek sustiprėti , sukūrė savitą treniruočių metodiką ir pradėjo pagal ją intensyviai treniruotis. Po kurio laiko jis tapo cirko žvaigžde ir kovų ringo siaubu. Be to būdamas septyniasdešimties, pozuodavo dailininkams, stebindamas visus savo jaunatvišku kūnu.

Pilateso sistemos esmė - giliųjų kūno raumenų lavinimas. Klasikinės fitneso treniruotės metu didžiausias krūvis tenka paviršiniams, stipriesiems raumenims, o giluminiai raumenys beveik nepasiekiami. Būtent tuo ir skiriasi Pilateso sistema nuo fitneso ar aerobikos treniruočių. Užsiėmimo metu visi judesiai atliekami plastiškai ir tolygiai. Daromas minimalus pakartojimų skaičius. Vertinama ne judesių kiekybė, bet kokybė. Nuolat reikia sukoncentruoti mintis į treniruojamą raumenį. Pilates užsiįmimai gerina sąnarių paslankumą, raiščių elastingumą, raumenų balansą, koordinaciją bei ištvermą.
Atsakyti
Kam tikrai įdomu:

Amerikos:
www.pilates-studio.com/
www.winsorpilates.com
www.pilatesmethodalliance.org
www.stottpilates.com
www.hermit.com
www.peakpilates.com
www.pilates-marybowen.com

Didžiosios Britanijos:
www.alanherdmanpilates.co.uk
www.pilatesfoundation.com
www.bodycontrol.co.uk
www.pilates-institute.com
www.polestarpilates.co.uk

Aišku čia ne visos, bet tik pagrindinės mokyklos.

Lietuvoje:
www.pilates-studija.lt
Visa kita - sporto klubai
Atsakyti
o čia iš kur programą galima parsisiūst
Atsakyti
QUOTE(godule @ 2006 10 15, 23:13)
o čia iš kur programą galima parsisiūst



Cia yra kelios Pilates treniruotes

http://www.ediet.ru/...m...asc&start=0


4u.gif
Atsakyti
http://rapidshare.co...part2.part1.rar
http://rapidshare.co...part2.part2.rar
http://rapidshare.co...part2.part3.rar


slaptazodis CompuSmart

ciagalima atsisiust biski pilateso, biski jogos, biski kikbokso, stepo ir baleto. po 10 min ....
gal kam patiks.
Atsakyti