Įkraunama...
Įkraunama...

Naminiai pyragai-2

QUOTE(jolaxus @ 2005 09 30, 07:38)
Turėtų buti neblogas, ir dar labai panašus į mano kepamą pyragą su arbata ir džiovintais vaisiais. Nežinau ar kas bandė, va čia buvau detaliai aprašius visą procesą siūlau pabandyt blush2.gif


kazkas panasaus tik pas man uogiene pas tave dziovinti vaisiai, gal su vaisiais ir skaniau reiks pamegint mirksiukas.gif
Atsakyti
Šiandien kepiau kavos žiedą, gavosi labai gerai thumbup.gif Pas mane orkaitė elektrinė, tai nustačiau 190 temperatūrą ir kepiau su kaitinimu tik iš apačios, kai praėjo 45 min, patikrinau, ogi vidus dar skystas, nors viršus jau gerai parudęs...Tada sumažinau iki 180 ir dar po 15 min iškepė, nors viršus ir šiek tiek sutrūko. Pyragas skanus, nors man labiau gaivūs patinka rolleyes.gif Bet vyras labai gyrė, jam jis super. Pagalvojau, kad kavos žiedas turbūt kažkaip subalansuotas vyrų skonio receptoriams biggrin.gif Jei kepsit, duokit ragaut vyrams, manau, sulauksit daug pagyrų thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(egliuke @ 2005 10 02, 22:15)
Šiandien kepiau kavos žiedą, gavosi labai gerai thumbup.gif Pas mane orkaitė elektrinė, tai nustačiau 190 temperatūrą ir kepiau su kaitinimu tik iš apačios, kai praėjo 45 min, patikrinau, ogi vidus dar skystas, nors viršus jau gerai parudęs...Tada sumažinau iki 180 ir dar po 15 min iškepė, nors viršus ir šiek tiek sutrūko. Pyragas skanus, nors man labiau gaivūs patinka rolleyes.gif Bet vyras labai gyrė, jam jis super. Pagalvojau, kad kavos žiedas turbūt kažkaip subalansuotas vyrų skonio receptoriams biggrin.gif Jei kepsit, duokit ragaut vyrams, manau, sulauksit daug pagyrų thumbup.gif


jau sulaukem.... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lotute @ 2005 09 16, 22:53)
nu va, tiek ieskojau tiek ieskojau, o reikejo paskutini puslapi atsiversti ir paieskot doh.gif  doh.gif kiek laiko buciau sutaupius, bet nieko, kiek čia gerų dalykėlių atradau kad thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif


dziaugiuosi kad tiko ax.gif
Atsakyti
o i kavos zieda vietoj tirpintos kavos galima deti kakavos?
ir jei jau dedi ta tirpinta kava tai kaip tuos miltelius tik ideti ar juos reikia istirpinti biski vandneyje ir tada pilti i tesla?
et..kazkaip nedrasu daryt
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kreiziuke: 04 spalio 2005 - 21:17
Sveikos 4u.gif Aš čia naujokė ir iki šiol tik skaičiau Jūsų pasisakymus, bet šiandien nusprendžiau parašyt, kadangi pagaliau vakar, prisiskaičiusi Jūsų receptų nusprendžiau kažką pagamint rolleyes.gif Man tai buo didelis žygdarbis, kadangi nieko nekepiau gal kokius 6 metus sad.gif (na taip tiesiog susiklostė) Taigi savo taikiniu padariau bea "kavinį žiedą" ax.gif Nuvariau po darbo į pardę, nupirkau mikserį, miltų, kepimo miltelių ir ivairiausiu kitų prieskonių (kadangi nekepiau anksčiau, tai nieko ir neturėjau verysad.gif )
Žodžiu mikseris buvo papigiajskas, tai penktoj plakimo minutėj - margarino neatlaikė blink.gif Bet, ačiū Dievui, atkasiau seną tarybinį mikserį, kuris viską atlaiko smile.gif
Nu vienžo, iškepiau tongue.gif Aptepiau tuo padažu kaip pasakyta ir viskas liux thumbup.gif
Kaip man - tai jis tox viduj labai jau biskvitinis, sausokas, bet kaip pirmam kartui - super:)
Į darbą šian atnešiau, visi jau gyrėsmile.gif
Bet dabar mano tikslas - pyragas su įdaru, kad viduj būtų kažkas faino:)
Ačiū Jums labai smile.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Kreiziuke @ 2005 10 04, 22:16)
o i kavos zieda vietoj tirpintos kavos galima deti kakavos?
ir jei jau dedi ta tirpinta kava tai kaip tuos miltelius tik ideti ar juos reikia istirpinti biski vandneyje ir tada pilti i tesla?
et..kazkaip nedrasu daryt


taigi įsiskaityk į receptą įdėmiai. parašyta "Į likusią pusę įmaišome kavą ištirpinta tame šaukšte vandens".
su kakava nebandžiau, nemanau, kad bus ryškus skonis, greičiau spalva tik. Kava duoda daugiau skonio ir aromato.
Atsakyti
turiu klausimą apie naminį pyragą ax.gif
vakar namie kepėm kažkokį naujovišką obuolių pyragą. na, gavosi per sladus, bet klausimas ne apie tai. recepte parašyta, kad glajui reikia 4 šaukštų cukraus ir šaukšto išsijoto cukraus. tai kuo jie skiriasi? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(mutantė @ 2005 09 29, 11:44)
ARBATINIS PYRAGAS
1 stiklinė labai stiprios mėgstamos arbatos
1 stiklinė cukraus
2 šaukštai aliejaus
1 šaukštelis sodos
žiupsnelis druskos
4 šaukštai uogienės
1,5 stiklinės miltų
sviesto formai patepti
džiūvėsėlių formai pabarstyti

Sodą sudedame į uogiene, išmaišome ir 5 min. paliekame. Paskui į uogienę supilame arbatą,aliejų, cukrų, druską, miltus. Viską labai gerai išmaišome. Formą ištepame sviestu ir pabarstome džiūvėsėliais. Supilame tešlą ir kepame orkaitėje 200C temperatūroje.

Šis pyragas ne visiems gali patikti, mano vyrui jis neskanus schmoll.gif

savaitgalį kepiau šitą pyragą. Nu man tai patiko - svarbiausia paprasta ir greit thumbup.gif Kai pradėjau viską dėti šiek tiek nustebau, kad čia nereikia kiaušinių, netgi pagalvojau, kad gal praleista, tačiau pasiryžau nieko nepridėti, tik va miltų tai kažkaip man daugiau suėjo - su 1,5 stiklinės labai jau skysta buvo...
O va vyrui irgi iš pradžių nelabai patiko, bet žiūriu, kad prisijaukino skonį - per vakarą nė trupinuko neliko tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolaxus: 18 spalio 2005 - 07:01
Aš irgi kažkada kepiau tokį arbatinį pyragą, iš tikrųjų k eista kad be kiaušinių. Bet skanus smile.gif Toks gana savotiškas. Labai paprasta iškepti
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2005 10 17, 17:05)
turiu klausimą apie naminį pyragą  ax.gif
vakar namie kepėm kažkokį naujovišką obuolių pyragą. na, gavosi per sladus, bet klausimas ne apie tai. recepte parašyta, kad glajui reikia 4 šaukštų cukraus ir šaukšto išsijoto cukraus. tai kuo jie skiriasi?  blink.gif

tas išsijotas cukrus -- tai tikriausiai cukraus pudra. Matyt, praleistas žodis "pudra" ax.gif
Atsakyti
QUOTE(bea @ 2005 10 05, 09:22)
taigi įsiskaityk į receptą įdėmiai. parašyta "Į likusią pusę įmaišome kavą ištirpinta tame šaukšte vandens".
su kakava nebandžiau, nemanau, kad bus ryškus skonis, greičiau spalva tik. Kava duoda daugiau skonio ir aromato.


as bandziau ir su kakava.taip spalva ryskesne,bet skanu! 4u.gif
Atsakyti