Įkraunama...
Įkraunama...

Naminiai pyragai-2

QUOTE(hobo @ 2005 03 16, 09:23)
vasarelė, inka tikrai netinka. užtai ir neskanu gavosi. o su tikra tirpia kava gaunasi kaip karvutes skonis. aš dariau su "bond" tirpia kava.

o autrišką aišku galima ir be grietinėlės, bet vis tiek manau būtų ne tas efektas. miltų tikrai užtenka, tik kiaušus reik žiauriai gerai išplakt.


Viskas aisku, kodel man nesigavo kavos ziedas, iskilo, bet skonis tai schmoll.gif Kita kart meginsiu su normalia kava. Kapucino milteliai man atrodo irgi tinka?
Austriskam tortui kiek pamenu dejau ne konditerini, o karunos sokolada, nes nezinojau, kur to konditerinio gaut blush2.gif

Siandien zadu kepti morku pyraga, kuri Smike kepe, jei vel nesigaus, tai jau nebezinau, kas cia man pasidare, anksciau pyragus kedavau viena po kito blink.gif
Atsakyti
reikia ne normalios kavos, o tirpios. o kapucino gal ir tiks, kazkas man rodos jau darė su kapucinno. o konditerinio šokoladas būna pirkt sveriamas. "aibėj" visada būna. čia toks mažesniuose miestuose paplitęs kooperatyvų tinklas. bet karūna gal dar geriau, gi skanesnis, tik, kad brangesnis.
Atsakyti
QUOTE(une @ 2005 03 11, 16:45)
  taciau arba siandien vakare arba rytoj zadu ji gaminti pati,tada ir parasysiu "lietuvskiau" ir pasakysiu ar verta gamintis wink.gif


              cheese cake 

 

Une ar kepei ta surini pyraga g.gif as kazkaip nesiryztu, kol nezinau lietuvisku normu, labai jau noretusi pabandyt mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(singa @ 2005 03 16, 12:48)
Sveikos merginos,

Gal kas žinote kaip reikia iškepti "Draugystės" pyragą (senais laikais, dabar irgi taip vadinasi). Tai toks pyragas su varškės įdaru, kuris parduotuvse pardavinėjamas. Labai mėgstu šį pyragą, tik niekur nerandu recepto, gal kas žinote?


Mano brolio draugė tikrai skanią "Draugystę" kepa. Jei neužmiršiu, paimsiu receptą.
Atsakyti
Nu va mano morku pyragas jau garuoja ant stalo, ir jau spejau paragaut, neiskenciau blush2.gif Tik man pagal cukraus norma, kiek nurodyta recepte truputi per saldus.Kita kart desiu maziau.
einu dabar puost.Pasidarysiu krema is grietines ir zelatinos ir su svirkstu papuosiu.
Atsakyti
QUOTE(sirduze @ 2005 03 16, 15:13)
Une ar kepei ta surini pyraga g.gif  as kazkaip nesiryztu, kol nezinau lietuvisku normu, labai jau noretusi pabandyt  mirksiukas.gif


nea blush2.gif sestadieni salia musu nebuvo varskytes (tokios kokia mano manymu butu galima pakeisti philadelphia is bedos), o kitur taip ir nenusigavau.... o dabar prasidejo koliai... tai nezinau kada besuspesiu.... 4u.gif
Atsakyti
Reikia namie atleisti kamera, o ten daug saldytu vysniu,
gal kas zinot ka skanaus galiu isikepti?
Atsakyti
Nezinau, gal koks panasus pyragas jau ir buvo. Man ji iskepe prancuze, todel as ji vadinu "Prancuzisku pyragu su vysniom" biggrin.gif Vysnias naudojo sviezias, bet tikriausia tinka ir saldytos.

Pyragas susideda is pado ir skystos mases.
Tai va padui reikes:
2 kiausiniai
100 gr. cukraus
100 gr. sveisto
300 gr. miltu
truputis vandens

Is siu produktu uzminkom tesla, ir ja isklojam sviestu istepta forma. Tada suberiam 500 gr. vysniu ir uzpilam skysta mase, kuriai reikes:
6 kiausiniai
100 gr. cukraus
50 gr. grietines
5 saukstai miltu+ 1a.s. kepimo millteliu.



Idedu pyrago foto, tik as paskutini karta neturejau vysniu, tai dariau su persikais. SU vysniom skaniau ir atrodo graziau 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zole: 17 kovo 2005 - 12:11
QUOTE(une @ 2005 03 16, 18:12)
nea  blush2.gif sestadieni salia musu nebuvo varskytes (tokios kokia mano manymu butu galima pakeisti philadelphia is bedos), o kitur taip ir nenusigavau.... o dabar prasidejo koliai... tai nezinau kada besuspesiu....  4u.gif

AS vis negaliu atstoti blush2.gif tai dabar man paaiskinkit, tas Philadelphia suris tai toks tepamas, ir ju buna keliu rusiu, naturalus lengvas, su cesnaku, ir t.t. ar tai tas suris g.gif Kai pasaket kad jo LT nera, net susimasciau, gal as ne apie ta galvoju g.gif Siaip as ne LT, bet man regis as ji maciau ir LT, o pas mus tai jo pilna, bet tai ar cia tikrai tas g.gif Labai jau noriu to pyrago ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Vasarele @ 2005 03 16, 13:30)
Viskas aisku, kodel man nesigavo  kavos ziedas, iskilo, bet skonis tai schmoll.gif Kita kart meginsiu su normalia kava. Kapucino milteliai man atrodo irgi tinka?
Austriskam tortui kiek pamenu dejau ne konditerini, o karunos sokolada, nes nezinojau, kur to konditerinio gaut  blush2.gif

Siandien zadu kepti morku pyraga, kuri Smike kepe, jei vel nesigaus, tai jau nebezinau, kas cia man pasidare, anksciau pyragus kedavau viena po kito  blink.gif


Kapucino milteliai labai tinka- as su jais kepiau nes kavos neturejau! smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sirduze @ 2005 03 17, 12:18)
AS vis negaliu atstoti  blush2.gif  tai dabar man paaiskinkit, tas Philadelphia suris tai toks tepamas, ir ju buna keliu rusiu, naturalus lengvas, su cesnaku, ir t.t. ar tai tas suris  g.gif  Kai pasaket kad jo LT nera, net susimasciau, gal as ne apie ta galvoju  g.gif  Siaip as ne LT, bet man regis as ji maciau ir LT, o pas mus tai jo pilna, bet tai ar cia tikrai tas  g.gif  Labai jau noriu to pyrago  ax.gif


Na,sirduze, ne mano tas receptelis, bet manau, kad apie ta pati suri galvoji.Ir Lietuvoj kiek pamenu, jo yra.
Ir as to pyrago labai noriu, bet man pats gamybos procesas sudetingai atrodo, jei bandysi, butinai parasyk kaip sekesi. As siaip kitokio surio pyrago noriu (berods be sausainiu), bet jei ir sio skonis toks pat nerealus, gal kada isdrisiu iskept...
Atsakyti
QUOTE(merepopins @ 2005 03 16, 16:22)
Mano brolio draugė tikrai skanią "Draugystę" kepa. Jei neužmiršiu, paimsiu receptą.

Prašau tik nepamiršk. Labai laukiu "Draugystės" pyrago receptuko!
Atsakyti