Įkraunama...
Įkraunama...

Rąstiniai namai 2


Norėjome paklausti, turime pirtelę, ką galėtumėte pasiūlyti vidinių sienų dažymui (bespalvio), ne pirties patalpos. Gal iš savo ptirties turite daugiau žinių?

Dėkui biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(flintas @ 2007 07 23, 12:23)
Norėjome paklausti, turime pirtelę, ką galėtumėte pasiūlyti vidinių sienų dažymui (bespalvio), ne pirties patalpos. Gal iš savo ptirties turite daugiau žinių?

Dėkui  biggrin.gif

as daziau kelmolio produktu vidaus darbams ekolin, patiko labai isryskeja medzio tekstura ir kvepia, visiskai ekologiska.
Atsakyti
QUOTE(sliekutis @ 2007 07 23, 15:28)
as daziau kelmolio produktu vidaus darbams ekolin, patiko labai isryskeja medzio tekstura ir kvepia, visiskai ekologiska.


Dėkui, domėjomės šia produkcija ankščiau, bet galvojau kad Klaipėdoje neprekiauja, apsirikau doh.gif . Dėkui bandysime ir mes gražinti savo pirtelę bigsmile.gif

Atsakyti
Na va, beveik baigtas ir musu rastinukas. Tik Jus cia visi kalbate apie staciakampius, o mes pasistateme is apvaliu rastu. Tai dabar mane domina, su kuo dabar galima dazyti namo isore ir kaip ja priziureti. Kokiu dazu galetumete patarti?? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Natalocka @ 2007 07 28, 13:00)
Na va, beveik baigtas ir musu rastinukas. Tik Jus cia visi kalbate apie staciakampius, o mes pasistateme is apvaliu rastu. Tai dabar mane domina, su kuo dabar galima dazyti namo isore ir kaip ja priziureti. Kokiu dazu galetumete patarti?? g.gif

patarciau remmersu tepti ir bent septyneta meteliu tikrai nieko nereiks daryti, ziurejau namus kurie tiek laiko nudazyti, tai puikiai atrodo, ir visiskai nesipraso perdazyti. bet kas liecia grazuma, tai graziausia yra kelmolio produkcije ekotep. labai isryskina medzio rieves, bet tikrai tiek netarnaus kaip remmersas. taigi jusu teise rinktis. tik nesirinkit dazyviu kurios deda plevele nes tada gailesites.
Atsakyti
Mes irgi namuka dazem remmersu: ir isore, ir vidu... Man tai grazu...dar nedaug laiko praejo, tai kaip laikys, negaliu pasakyti..
Atsakyti
Va dabar man kyla daug klausimų. tikiuosi čia man galėsite patarti, ką daryti. yra tokia beda. Tek kur anksčiau buvo šakelės dabar atsirado papuvimai, ju nedaug, bet vistiek neestitiška. Kas tokią problemą turi pašalinti, ar firma, kuri statė, ar čia jau yra mūsų bėdos. Ir kaip tai galima pašalinti? Namas yra statytas iš šlapios medenos? : g.gif Laukiu patarimų. Tiesog nežinau, tas kuris statė daug priburė, bet aš jam netikiu. Noriu viską išsiaiškinti, kaip čia galima panaikinti, kol nesumokėti visi pinigeliai schmoll.gif
Atsakyti

Norėjau taip pat paklausti, gal kas dažėte su LINOSEPU namo išorę, kaip ilgai išlaiko savo atspalvį, ar tai geras produktas, žinau kad natūralus, gal kam teko taip pat susidurti? schmoll.gif
Atsakyti
musu firma dabar vedzioja po rastinius namelius . tai elektros, signalizacijos, interneto laidai ira paciuose rastuose tik. perkant rastinius namelius turi buti detalus projektas kur kas stoves tada gamyklose rastuose padaro skules ir kai sustato nameli bereikia laidus tik suvarstyti ir viskas . nameliai suomiski. todel nesimato nei vieno laidelio.
Atsakyti
sveiki,
mes ir planuojam rastini nameli statyti, bet darbu dar tik pati pardzia.
norejau paklausti, kokia kaina gaunasi kvadratu sienos ar kvadrato gyvenamo ploto? iskaiciuojant medi , apsiltinima ir dar ko ten reikai.
buciau dekinga jei kas pasidalintu 4u.gif
ir kaip dauguma statot? samdot firma, ar atskirus zmones?
ir dar blush2.gif gal kas ka gero ar blogo girdejot apie 'termo snaige'?
Atsakyti
[quote=Natalocka,2007 08 01, 10:17]
deja pusis turi tokia yda ,o jei sttet is slapio tai gali ne tik sakeles bet ir melyni ruozeliai atsirasti,na bet jei iskentejot iskart nesustatet duru ir langu bent metelius ar du tai melis neturetu isimesti irastus.o vat sakeles firmele jums pageidaujant turetu isgrezti ir uztaisyti bet cia jau jusu tarpusavio susitarimo reikalas.
tik viena dar noriu pabrezti uz maza kaina mazai ir reikalauti ar tiketis galite,juk sutikote statyti is pigesniu medziagu .
Papildyta:
slapio medzio sienos m2 kainos nuo 280 ,dziovinto dziovyklose nuo 450-470uz sienos m2,aisku ismetant duru ir langu ertmes.cia tik rastines dalies kainos visi siltinimai ir kitkas yra atskiro susitarimo reikalas ,nes juk skiriasi kainos stogo dangu ir siltinimo medziagu.
cia aisku yra vidutines Lietuvos kainos ,neatsizvelgiant i sienoju stori jis nuo 16iki22cm
tai tik nuo o yra dar ir iki.......
savireklama.....mano atstovaujama firmele siulo 470uz m2 20cm storio dziovinta dziovykloje bet galimybe tik nuo sausio.
aisku daugelis firmu ta pati pasakys ,bet juk galima iki to laiko pamatelius komunikacijas susitvarkyti,todel domekites statytojais cia ju ir musu forume ne vienas esame kuo galesim patarsim
bildukas666@gmail.com
tiesa geriau kai rastine dali pastato ir surenka tas pats gamintojas ,ir aisku neblogai kai jis ir stoga uzdengia duris langus sudeda,juk tai tam tikru ziniu reikalaujantis darbas.tai ne tas pat kaip murinukan plastikinius sudeti,skirtumas didziulis
Atsakyti
QUOTE(bildukas666 @ 2007 08 01, 18:26)
slapio medzio sienos m2 kainos nuo 280 ,dziovinto dziovyklose nuo 450-470uz sienos m2,aisku  ismetant duru ir langu ertmes.cia tik rastines dalies kainos visi siltinimai ir kitkas yra atskiro susitarimo reikalas ,nes juk skiriasi kainos stogo dangu ir siltinimo medziagu.

aciu 4u.gif
Atsakyti