Įkraunama...
Įkraunama...

"Paparčio" pradinė mokykla

Labutis dar kartą 4u.gif
Norėjau pasiteirauti dėl uniformų. Girdėjau, kad galima perpikti vaikučių išaugtas uniformas, bet kaip sužinoti kas parduoda? bigsmile.gif Gal kas ką girdėjot? blush2.gif Žadam nuo rugsėjo eiti į pirmą klasę, taigi jau pradedam rūpintis blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(braskute_v @ 2012 04 17, 07:56)
Labutis dar kartą  4u.gif
Norėjau pasiteirauti dėl uniformų. Girdėjau, kad galima perpikti vaikučių išaugtas uniformas, bet kaip sužinoti kas parduoda?  bigsmile.gif  Gal kas ką girdėjot?  blush2.gif  Žadam nuo rugsėjo eiti į pirmą klasę, taigi jau pradedam rūpintis  blush2.gif


Galėsiu duoti žinoti, nes savo nešiu atiduoti mergaitės.Gal kam reikės smulkiai mažytei margytei už simbolinę kainą, o aš tuo pačiu irgi paimčiau kieno nors nebrangiai.Mergaitė labai smulki, bet jau apie 125, tai ūgis galėtų būti kaip po vasaros ir virš 130... tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Boni @ 2012 04 17, 11:15)
Galėsiu duoti žinoti, nes savo nešiu atiduoti mergaitės.Gal kam reikės smulkiai mažytei margytei už simbolinę kainą, o aš tuo pačiu irgi paimčiau kieno  nors  nebrangiai.Mergaitė labai smulki, bet jau apie 125, tai ūgis galėtų būti kaip po vasaros ir virš 130...  tongue.gif

Būtų smagu drinks_cheers.gif Maniškė aukšta, jau dabar apie 125 blush2.gif Gal negausim pagal savo ūgį biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(zitsuk @ 2012 04 22, 11:27)
Mano mergaitė aukšta ir jau baiginėjam mokyklą. Jei domintų, galėčiau išmatuoti ir jei tiktų perleisčiau už simbolinę kainą.

Žinoma, kad domina 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikos,

o kokios dabar tos uniformos,is ko susideda..kas kaip... blush2.gif
Atsakyti
Mergaitėms sarafainai, berniukams-kelnės su švarku. smile.gif
Atsakyti
supratau,aciu mirksiukas.gif
Atsakyti

 ! 
Skelbimams yra atskira tema arba Skelbimų lenta
Atsakyti
QUOTE(mama12345 @ 2012 03 08, 16:10)
gal kieno nors vaikutis mokosi pas Rasa Gintutienę arba joną Taparauską, planuojame lesiti nuo rugsėjo pirmokę dukrytę į šią mokyklą, o mačiau šie mokytojai turės pirmokėlius. Kokie tai mokytojai, ar griežti, ar kantrūs vaikams, ar vaikai mielai eina į mokyklėlę?

As visom penkiom uz mokytoja Jona, mano dukra lNKE Kzkada seniai, bet paliko tikrai labai gerus ispudzius. Mokytojas is didziosios raides, jo duoti pagrindai, dave tolesniam mokymui tikrai labai gerus rezultatus. Vaikai ji mylejo ir dar daug metu vis nueidavo ji sveikinti su rugsejo - aja. Jei vaikai nepamirsta mokytojo vadinasi kazka reiskia jis jiems thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Sveikutės, aš po vakar dienos susirinkimo. Mano pirmokė papuolė pas Rasą Gintutienę. Na, pirmas įspūdis superinis. wub.gif Paslapčia gal ir norėjau papulti pas Joną, bet kadangi mano vaikai nebuvo susidūrę su juo, tai pagalvojau, kad kaip papuls, taip. Kol kas gyvenu neblogais įspūdžiais. thumbup.gif Mokytoja pasirodė tokių šiltų akių blush2.gif
Gal yra dar mamyčių iš tos pačios klasės? 4u.gif
O gal yra mamyčių, kurių vaikučiai baigė pas ją? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ikiuke: 29 rugpjūčio 2012 - 07:52
Laba diena, tema apmirusi... verysad.gif

Gal yra ketvirtokų mamyčių ir gali pasidalinti įspūdžiais apie mokytojas? Norėčiau lesiti savo dukrą į šią mokyklą.
Atsakyti
QUOTE(Milinga @ 2013 01 02, 19:25)
Laba diena, tema apmirusi...  verysad.gif

Gal yra ketvirtokų mamyčių ir gali pasidalinti įspūdžiais apie mokytojas? Norėčiau lesiti savo dukrą į šią mokyklą.



man ir aktuali informacija...
Atsakyti