Įkraunama...
Įkraunama...

"Paparčio" pradinė mokykla

Noreciau papriestarauti organzaa .Pagal visus istatymus ir t.t. uz vaikus mokykloje atsako butent mokytojai,ir jei pirmokeliui ar antrokeliui sunku priminti kad,vaikeli,tau laikas valgyti,tai kuo tuomet uzsiima mokytoja,jei net nesidomi savo aukletiniais? g.gif g.gif Zinoma, toki dalyka reiktu pakontroliuot ir tevams,bet vistik aukletojai nenudzius liezuvis zodi pasakius.Kazkaip savo vaikysteje nepamenu,kad pradinuku maitinimas butu ju paciu reikalas-budavo valandos ir mokytojos ne kavute lekdavo pagert,o pacios vaikus i valgykla lydedavo.Siap ar taip,pradiniu kalsiu mokytoja tai ne vien sausas pedagogas destantis lietuviu kalba,bet kartu ir mazuju aukletojas,padedantis adaptuotis naujame gyvenimo etape.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Giedruma: 02 sausio 2011 - 20:02
Deja, Giedruma, dabar taip nebera. Pagal dabartine svietimo koncepcija mokytojas nebera aukletojas, jis tera mokytojas. Si auklejimo funkcija buvo eliminuota kaip sovietinis palikimas. Kartu su pazymiais iki 5 klases. Kartu su pagarba mokytojui. Siuolaikinis mokytojas bijo mokiniu ir ju tevu. Nes jie turi visas galias, o mokytojas - faktiskai beteisis. Cia taip kalbu, nes turiu giminaite mokytoja, ir siaip su jais pabendrauju kartais. Ir man labai gaila mokytoju, nes nebeliko jiems galimybiu vaikus aukleti, nes uz kiekviena grieztesni zodi gali buti nubausti. Todel dabar auklejimo funkcija palikta tevams ir tik tevams, ir tik jie yra atsakingi uz savo vaiku auklejima. Gal todel dabar treciokas gali mokytoja ir "pasiusti", o jam nieko uz tai nebus g.gif... Taip, pamenu kaip augom mes, kaip graziai su mumis bendravo mokytoja, ji buvo antroji mama, ir nuvesdavo pavalgyti, ir supindavo kasas, jei reikia, ir subardavo, jei reikia, ir pastaba parasydavo, ir dvejeta. Dabartinis mokytojas atejo, pasistenge perteikti zinias ir nuejo namo. Dar kruva popieriu sutvarke. O jau pavalges ar ne, ismoko ar ne - tai dabartiniais laikais tik tevu rupestis ir atsakomybe. Tokia realybe.
Atsakyti
SVEIKI, matau esu itariama korupcija, jei nuo siol taip vadinama asmenine nuomone, labai gaila...Dziugina tai, kad yra ir geranorisku forumo dalyviu, kurie mato ir teigiamus dalykus, susijusius su mokykla. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(veronikap @ 2011 01 25, 21:17)
SVEIKI, matau esu itariama korupcija, jei nuo siol taip vadinama asmenine nuomone, labai gaila...Dziugina tai, kad yra ir geranorisku forumo dalyviu, kurie mato ir teigiamus dalykus, susijusius su mokykla.  doh.gif


Sveikos, mamytės, norėčiau įsijungti į diskusijas, nes šiais metais ruošiuosi leisti savo sūnelį į pirmą klasę. Mes gyvename netoli “Paparčio” todėl pirmiausia norėčiau kuo daugiau sužinoti apie šią mokyklą, nes esu tos nuomonės, kad labai svarbu, kokia bus pirmoji mokytoja. Manau, kad tai didele dalimi lems, ar vaikas norės eiti į mokyklą ir mokytis ar ne. Man taip pat labai svarbu, kaip mokykloje yra dėstoma užsienio kalba, todėl perskaičius atsiliepimus apie anglų kalbos mokytoja ėmaiu abejoti šia mokykla. Būtų gerai gauti išsamesnės informacijos .
Atsakyti
Sveikos, mamos, noreciau ir as pasiteirauti,nes nuo rudens noreciau leist i sia mokykla,Tiksliau tai mes su drauge noretume savo vaikus leist i viena klase, kad butu lengviau, vedziot ir pan, tik girdejau kad direktore nelabai nori kad abu i viena klase, Butu labai gaila. ir dar kad neleidzia pasirink mokytojos,
Atsakyti
Noriu ir as issakyti nuomone apie sita mokykla. Vienas mano vaikas sia mokykla jau baige, o kito tikrai cia neleisiu.Pradesiu nuo pradziu. Tik atnesus prasyma priimti i mokykla jus pasitiks direktores rustus veidas su prasymu\reikalavimu skirti mokyklai 2 procentus. Uz tuos pinigus, kol mokesi mano vaikas, mokykloje nebuvo padaryta nieko. Visi klases remontai tik uz tevu pinigelius. O patvarkyti ten tikrai yra dar daug ka. Dabar girdejau kalbas , kad pinigeliai renkami mokyklos stadiono pastatymui. Tik neaisku kur jis ten tilps ir kada tai bus. Mokytojos rinktis grieztai neleidzia.Taip pat ir vaikus tarkim is vienos darzelio grupes irgi kelia i skirtingas klases. Ner ko draugauti doh.gif Susirinkimas teveliu buna karta metuose. Renginiu mokykloje jokiu. Pas anglu mokytoja Kersyte geriau nepapulti, nes kiek idesite darbo patys tiek ir turesite. Ji per daug nesistengia. Mokiniu ziniu ivertinimui reikalavimai labai auksti. Tai auksciausia ivertinima jusu vaikas tures nebent pirmoj klaseje. O pradinukai juk taip nori tu aukstesniu ivertinimu ax.gif
Tokia mano patirtis is sios mokyklos gyvenimo smile.gif O jus jau rinkites 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(alminte @ 2011 01 28, 13:55)
Sveikos, mamytės, norėčiau įsijungti į diskusijas, nes šiais metais ruošiuosi leisti savo sūnelį į pirmą klasę. Mes gyvename netoli “Paparčio” todėl pirmiausia norėčiau kuo daugiau sužinoti apie šią mokyklą, nes esu tos nuomonės, kad labai svarbu, kokia bus pirmoji mokytoja. Manau, kad tai didele dalimi lems, ar vaikas norės eiti į mokyklą ir mokytis ar ne. Man taip pat labai svarbu, kaip mokykloje yra dėstoma užsienio kalba, todėl perskaičius atsiliepimus apie anglų kalbos mokytoja ėmaiu abejoti šia mokykla. Būtų gerai gauti išsamesnės informacijos .

Jeigu gyvenate arti Paparcio patariu rinktis Vetrunge vienareiksmiskai, net negalvokit. Papartyje linkiu tik nepapult pas Erika angliste, bus beda doh.gif vaiku Papartyje daugiau gyvenanciu aplinkui, o i vetrunge atveza is visu kauno rajonu, jau vien tai reiskia, kad verta ten vezti.
Atsakyti
Jei einate į darželį tai gal kokį balandžio mėnesį pradės mokytojai iš mokyklų vaikščioti, tai irgi padeda apsispręsti...

Man tai labai patinka Papartis, tad aš abiem rankom už jį thumbup.gif

Atsakyti
Bent i musu darzeli is Paparcio nei vienas mokytojas nebuvo atejes. Nesivargina jie tokiais dalykais. lotuliukas.gif
Atsakyti
Mes tai Viavorykštę lankėm, pas mus tai atėjo iš gal kokių 5 mokyklų...
Atsakyti
O kaip vis dėl to "Papartyje" su anglų kalbos pamokom? girdėjau, kas Suzukyje pirmokam anglų, o nuo antros ir rusų kl....o čia pas mus lyg ne viskas taip...
Atsakyti
Mano nuomone, tai pirmokam tą anglų dar per anskti.Jie tegul lietuviškai teisingai išmoksta kalbėti...

O Papartyje su anglų yra gerai.Mano dukra mokėsi pas direktorės dukrą ir dabar penktoje klasėje varo tik 9 ir 10 thumbup.gif

Žinoma, norėti mokytis irgi reikia mirksiukas.gif
Atsakyti