Įkraunama...
Įkraunama...

Skarlatina

QUOTE(Eglė* @ 2007 05 29, 13:23)
Mano mažyliai šiandien taipogi įtarė SKARLATINĄ.Labai įsigandau.Mažylė visa paberta,net visas veidelis.Bet liežuvis tai mūsų ne rožinis  g.gif  Kas jau sirgot,pasakykit kada turėtų pradėti luptis pirštukai ir padukai?Temperatūra pakilo iki 38 laipsnių.Jai labai niežti.Aš labai norėčiau tikėti,kad čia prakaitinis bėrimas,bet kuo toliau,tuo labiau panašu,kad skarlatina  g.gif Geriam antibijotikus labai stiprius,kur užtenka tik trijų dienų kurso.Tikiuosi liga nepasitvirtins.Skambinau į darželį,sakė nieks dar nesirgo  g.gif

Kas per antibijotikas, kurį užtenka tik 3 dienas gerti? blink.gif Skarlatina gydoma penicilinu ir privalomas kursas 7-10 dienų.
Su tuo lupimusi tai labai individualiai. Mums po penkių dienų nuo rankų pirštukų prasidėjo, paskui delniukai, kojų pirštukai. Apie 2 savaites. Vaizdas nekoks, nes grynai lupasi, o ne šiaip pleiskanoja.
Jeigu liežuvis neavietinis, gal jūs tiesiog lengva forma sergat.
Kraujo tyrimas ir tepinėlis iš gerklės turi parodyti infekcinį uždegimą.
Atsakyti
QUOTE(cute @ 2007 05 29, 14:40)
Kas per antibijotikas, kurį užtenka tik 3 dienas gerti?  blink.gif Skarlatina gydoma penicilinu ir privalomas kursas 7-10 dienų.
Su tuo lupimusi tai labai individualiai. Mums po penkių dienų nuo rankų pirštukų prasidėjo, paskui delniukai, kojų pirštukai. Apie 2 savaites. Vaizdas nekoks, nes grynai lupasi, o ne šiaip pleiskanoja.
Jeigu liežuvis neavietinis, gal jūs tiesiog lengva forma sergat.
Kraujo tyrimas ir tepinėlis iš gerklės turi parodyti infekcinį uždegimą.

Antibijotikas vadinamas AZITROX,negavau kapsulėmis,o šis tai tabletėmis,tai po puse tabletės trinu.Yra ir instrukcijoje parašyta,kad su šiuo antibijotiku gydoma skarlatina.Jie yra labai stiprūs.Šiandien jau temperatūros nuo pačio ryto nebeturi tfu,tfu,tfu,o ir kūnelis nebeatrodo toks raudonas.Tik gerklytė labai raudona.Man nuo gerklės jai nieko neliepė duoti,o gal galima kokių čiulpiamų tablečių g.gif
Atsakyti
QUOTE(cute @ 2007 05 29, 13:40)
Kas per antibijotikas, kurį užtenka tik 3 dienas gerti?  blink.gif Skarlatina gydoma penicilinu ir privalomas kursas 7-10 dienų.
Su tuo lupimusi tai labai individualiai. Mums po penkių dienų nuo rankų pirštukų prasidėjo, paskui delniukai, kojų pirštukai. Apie 2 savaites. Vaizdas nekoks, nes grynai lupasi, o ne šiaip pleiskanoja.
Jeigu liežuvis neavietinis, gal jūs tiesiog lengva forma sergat.
Kraujo tyrimas ir tepinėlis iš gerklės turi parodyti infekcinį uždegimą.

Yra tokiu antibijotiku, kuriuos geri tik 3 dienas, bet organizme jie dar laikosi 7 dienas. Vienas is tokiu, tiksliai negaliu parasyt pavadinimo, bet kazkaip panasiai skamba: Sumamed
Atsakyti
QUOTE(Erija @ 2007 05 30, 09:41)
Yra tokiu antibijotiku, kuriuos geri tik 3 dienas, bet organizme jie dar laikosi 7 dienas. Vienas is tokiu, tiksliai negaliu parasyt pavadinimo, bet kazkaip panasiai skamba: Sumamed

Tai čia tie ir sakė,jog yra iš tos Sumamedo grupės
Atsakyti
Pazanga medicinoj smile.gif Mano sunus kai sirgo( pries 3metus) tai buvo paskirtas ilgiausias Penicilino kursas.
Atsakyti
Jau mano pupai gerėja,vakar jau temperatūra nebepakilo.o ir spuogiukai jau ne tokie ryškūs,nebeatrodo tokia raudona.Tik gerklytė dar labai raudona
Atsakyti
Sveikatos ir kantrybės. Labai greitai turėtų pasveikti, vaistukai staigiai padeda.
Atsakyti
Mano abi sirgo ,bet ar skarlatina-tai klausimas.Mazaja isbere ir gerkle buvo tokio raudonumo,ypac liezuvelis,kad atrodo ten nulupta.Sitai diagnoze-skarlatina,bet niekas nesilupo g.gif Vyresnele kartu susirgo,berimo nebuvo,bet luposi padai-uzrase-angina mirksiukas.gif taip ,kad neaisku kas is tikro per liga.Bet antibiotikus saziningai 10 d gere abi ax.gif
Atsakyti
Mano mazyle (2m) irgi lytai prasirgo. Tik kazkaip keistai g.gif Liezuviukas avietinis lyg ir buvo - nelabai raudonas, bet su spuogeliais. Berimas buvo vos vos iziurimas - gydytoja sake, kad ten berimas, as nebuvau garantuota. Nei padukai, nei delniukai nesilupo. Tai ir nesu tikra, ar ten buvo skarlatina, ar ne ax.gif
Bet antibiotiku kursa sugerem saziningai.
Atsakyti
o mūsų tai liežuviukas ne avietinis,o su baltom apnašomir raudonas tikrai nebuvo g.gif
Šiandien pas gydytoją,tai žiūrėsim ar patvirtins diagnozę
Atsakyti
QUOTE(Eglė* @ 2007 06 01, 10:53)
o mūsų tai liežuviukas ne avietinis,o su baltom apnašomir raudonas tikrai nebuvo  g.gif
Šiandien pas gydytoją,tai žiūrėsim ar patvirtins diagnozę


Manoji vakar susirgo. verysad.gif
Gydytoja itare skarlatina, tai dar israse ir siuntima i ifekcine ligonine. Kadangi buvo velus vakaras, tai jokiu tyrimu nedare, bet irgi itare skarlatina. Siaip jau visi pozymiai atitinka, tik nera vadinamojo skarlatinos trikampio (oda ties nosimi ir smakru nepabalusi)... g.gif
Priskyre antibiotikus, geriam. Siandien jau temperaturos nera, lyg ir berimas apmazejes...
Ziuresim, kaip bus su liezuviu (ar pasidarys avietinis, spalva turi atsirasti 2-4 diena) ir ar veliau lupsis odele (cia kaip patvirtinimas, kad buvo skarlatina)....
Kol kas liezuviukas irgi tik su baltom apnasom ir labai raudonos, patinusios tonziles...

Tik idomu, kur uzsikrete... g.gif Skambinau i darzeli, tai sako, kad ne..., ne vienoj grupej nera skarlatinos...

Atsakyti
QUOTE(SAULUZA @ 2007 06 01, 17:26)
Manoji vakar susirgo.  verysad.gif
Gydytoja itare skarlatina, tai dar israse ir siuntima i ifekcine ligonine. Kadangi buvo velus vakaras, tai jokiu tyrimu nedare, bet irgi itare skarlatina. Siaip jau visi pozymiai atitinka, tik nera vadinamojo skarlatinos trikampio (oda ties nosimi ir smakru nepabalusi)...  g.gif
Priskyre antibiotikus, geriam. Siandien jau temperaturos nera, lyg ir berimas apmazejes...
Ziuresim, kaip bus su liezuviu (ar pasidarys avietinis, spalva turi atsirasti 2-4 diena) ir ar veliau lupsis odele (cia kaip patvirtinimas, kad buvo skarlatina)....
Kol kas liezuviukas irgi tik su baltom apnasom ir labai raudonos, patinusios tonziles...

Tik idomu, kur uzsikrete...  g.gif Skambinau i darzeli, tai sako, kad ne..., ne vienoj grupej nera skarlatinos...

Man ir iki šiol nedaeina,kur galėjom pasigauti tokią ligą g.gif Nors sakė,kad tokia bacila gali apkrėsti ir žmogus sergantis angina.


O mums tai taip nieks ir nepatvirtino ir nepaneigė diagnozės.
Padarė vakar ir kraujo tyrimus,bet ir jie nieko aiškaus nepasako.
Gydytoja sakė,kad gali pradėti luptis,tik po dviejų savaičių
Atsakyti