Įkraunama...
Įkraunama...

Skarlatina

QUOTE(jurda @ 2008 03 17, 09:06)
Sveikos,
susirgom ir mes vakar skarlatina: temp. iki 38,5, raudona gerkle, berimas, liezuvis su baltomis apnasomis. Pasak gydytojo, po kelių dienų apnašos išnyks, liežuvis taps avietinis. Kunelio bėrimas lyg išnyko, tebuvo 1 dieną, bet labai bijau tos odelės lupimosi ir komplikacijų. Prirašė leidžiamą peniciliną, tai leidžiamės į raumenis. Lankom darželį, gal ten pasigavo bacilą. Kokią dar bacilą pasigaus?

O kodėl iš karto leidžiamus g.gif
Ir šiaip paskaičius kokius antibiotikus išrašo gydytojai įdomu pasidarė, kad skirtingus, mums išrašė DURACEF, susirgom šeštadienį, bet maniau, kad angina, pakilo teperatūra ir gerklytė dukrytei skaudėjo, o vakar pamačiau avietinį liežuvį, temperatūros jau neturėjo tai nuvedžiau pas gydytoją, iš karto diagnozavo skarlatiną ir išrašė tą Duracefą, nuo kosulio Prospaną, gaila, kad ne mūsų gydytoja buvo, nes pati serga, o kita, bet tikiuosi žino ką rašo unsure.gif Prisiskaičiau apie tą ligą ir labai neramu pasidarė, kokios komplikacijos gali būt, bet tikėkimės geriausio - lengviausios formos savo sirgaliukams mirksiukas.gif Sėkmės besigydantiems 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(cute @ 2008 02 04, 22:16)
Man tai nesuvokiamas dalykas, kaip sergant skalratina aplamai galima gydytis namuose, o ne infekcinėj ligoninėj, maža to, dar ir į darželį eiti  doh.gif  Kokie daktarai leidžia tokį  gydymo režimą?

Seragant skarlatina nebūtina gydytis ligoninėje, ligoninė reikalinga tada, jei liga komplikuojasi, ar sergant sunkesne jos forma mirksiukas.gif Tačiau dėl darželio ar apskritai viešųjų įstaigų lankymo negali būti ir kalbos schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Čiunčia @ 2008 03 18, 12:33)
Seragant skarlatina nebūtina gydytis ligoninėje, ligoninė reikalinga tada, jei liga komplikuojasi, ar sergant sunkesne jos forma  mirksiukas.gif Tačiau dėl darželio ar apskritai viešųjų įstaigų lankymo negali būti ir kalbos  schmoll.gif

Tai dabar ir aš jau žinau. Neseniai persirgom antrą kartą, tai namuose gydėmės. Pirmas kartas buvo tikrai sunkus ir galvojau, kad bet kuris užsikrėtęs ta liga sunkiai perserga. Man net ligoninėj aiškino, kad privalo ir išberti ir delniukai luptis. Pasirodo tikrai ne visada.
Linkiu tos lengvos skarlatinos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(cute @ 2008 03 18, 12:58)
Tai dabar ir aš jau žinau. Neseniai persirgom antrą kartą, tai namuose gydėmės. Pirmas kartas buvo tikrai sunkus ir galvojau, kad bet kuris užsikrėtęs  ta liga sunkiai perserga. Man net ligoninėj aiškino, kad privalo ir išberti ir delniukai luptis. Pasirodo tikrai ne visada.
Linkiu tos lengvos skarlatinos  4u.gif

OOOO, tai ja ir antra karta susirgti galima doh.gif
Bet tai ta lengva forma sakyciau lazda su dviem galais. Tiesiog kad gali ir nenustatyti jos ir neskirti tinkamo gydymo.
Musu atveju - po ligos vis daugeja eritrocitu slapime. Dabar paskyre labai labai daug tyrimu. Kol nera atsakymu, nieks neaisku.
Atsakyti
[quote=Čiunčia,2008 03 18, 11:27]
O kodėl iš karto leidžiamus g.gif
Net norejo leidžiamus į veną, bet sakiau, kad neturėsim galimybės susileist. Prašiau, kad įstatytų kateterį, bet atsakė, kad stato, tik ligoninėj gulintiems:(
Kadangi susirgom 7-nį, tai 1-nį su infekcinės ligoninės išrašu nuėjau pas savo gydytoją, bet gaila, kad ji atostogauja. Tai kita gydytoja irgi sakė, kad nebūtina leidžiamų, išrašė ospen (geriamas penicilinas) tablečių. Šiandien norėjau sugirdyti, pasirodo jas reikia praryti, tai niekaip nesigavo net su sultimis. Labai bjaurus skonis-pelėsiai..Bet ar gali 3,9 metų vaikas praryti tabletę? Tai vėl teko leisti. Jei taip reikės 10 dienų, neliks sveikos vietos. O kraujo tyrimų net nesiūlė niekas daryti. Šiandien eisiu į vaistinę, gal duos OSPEN suspensiją, gal ji geresnio skonio? O šianakt vėl skaudėjo ausytęsad.gif
Atsakyti
[quote=cute,2008 03 18, 12:58]
Tai dabar ir aš jau žinau. Neseniai persirgom antrą kartą, tai namuose gydėmės. Pirmas kartas buvo tikrai sunkus ir galvojau, kad bet kuris užsikrėtęs ta liga sunkiai perserga. Man net ligoninėj aiškino, kad privalo ir išberti ir delniukai luptis. Pasirodo tikrai ne visada.
Linkiu tos lengvos skarlatinos 4u.gif
[/quote]
[/B]Ačiū 4u.gif , tikrai tikiuosi, kad ji bus lengva ir be komplikacijų smile.gif

[quote=jurda,2008 03 18, 13:47]
[quote=Čiunčia,2008 03 18, 11:27]
O kodėl iš karto leidžiamus g.gif
Net norejo leidžiamus į veną, bet sakiau, kad neturėsim galimybės susileist. Prašiau, kad įstatytų kateterį, bet atsakė, kad stato, tik ligoninėj gulintiems:(
Kadangi susirgom 7-nį, tai 1-nį su infekcinės ligoninės išrašu nuėjau pas savo gydytoją, bet gaila, kad ji atostogauja. Tai kita gydytoja irgi sakė, kad nebūtina leidžiamų, išrašė ospen (geriamas penicilinas) tablečių. Šiandien norėjau sugirdyti, pasirodo jas reikia praryti, tai niekaip nesigavo net su sultimis. Labai bjaurus skonis-pelėsiai..Bet ar gali 3,9 metų vaikas praryti tabletę? Tai vėl teko leisti. Jei taip reikės 10 dienų, neliks sveikos vietos. O kraujo tyrimų net nesiūlė niekas daryti. Šiandien eisiu į vaistinę, gal duos OSPEN suspensiją, gal ji geresnio skonio? O šianakt vėl skaudėjo ausytęsad.gif
[/quote]
Na, aišku viskas tada, bet mums iš karto išrašė suspensiją Duracef dešimčiai dienų, dukrytė geria mielu noru, sako skanu biggrin.gif Tyrimų jokių nepasiūlė, bet vis tiek reikės prašytis vėliau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Čiunčia: 18 kovo 2008 - 15:29
Vakar pradėjom gert OSPEN suspensiją. Geria normaliai, kad tik nebeleisčiau į užpakaliuką.
Atsakyti
O man jau nuo vakar vakaro ir pačiai gerklę labai skauda, bet liežuvis normalus, skarlatina sirgusi nesu, o gali prikibti, nors gal tik angina sukilusi verysad.gif Bet temperatūra tik 37,3 kol kas unsure.gif
Atsakyti
Na, ciuncia, pasikaitinek visa temele. Cia tiek daug info...
Skarlatina serga vaikai nuo 2 iki 8neriu metu. Suaugusiems si bacila sukelia angina. Tiek trumpai. Kai vaikas susirgo, as po triju dienu irgi iskritau su angina.
Atsakyti
QUOTE(lietutis @ 2008 03 20, 08:03)
Na, ciuncia, pasikaitinek visa temele. Cia tiek daug info...
Skarlatina serga vaikai nuo 2 iki 8neriu metu. Suaugusiems si bacila sukelia angina. Tiek trumpai. Kai vaikas susirgo, as po triju dienu irgi iskritau su angina.

Jau senai temą perskaičiau, kai tik susirgo dukriukas, bet gi ne viską gali žmogus atsiminti mirksiukas.gif sveikas.lt skaičiau, kad šia liga dažniausiai serga 2-8m. vaikai, bet kartais paaugliai ir suaugusieji, visko gi būna. Bet, kaip ir sakai, ši bacila man sukėlė anginą mirksiukas.gif
Atsakyti
Prieš susergant mano dukrai, man irgi buvo pakilusi angina ir buvau labai užkimusi, jokio balso negalėjau išleist
Atsakyti
Mano dukra susirgo trečią kartą doh.gif Vėl ligoninė sad.gif Vėl penicilinas į veną. Vėl per šventes ir ligoninėj žinoma konvejeriu viskas. Vėl niekas nepaėmė pasėlio iš gerklytės, kad nustatyti bakterijos jautrumą antibijotikui. Daktarei mat neargumentas pasirodė trečias kartas doh.gif
Atsakyti