Įkraunama...
Įkraunama...

remontą darom savomis rankomis

Apklausa: kodėl darėte, darote ar darysite remontą patys? (96 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
nu as bisky pasigirsiu blush2.gif : istapetuota jau svetaine, prieskambaris ,sumontuoti laiptai - man grazu wub.gif , nuvaziuoju ir nenoriu gryzt wub.gif
Atsakyti
QUOTE(happy @ 2007 03 31, 20:21)
nu as bisky pasigirsiu  blush2.gif : istapetuota jau  svetaine, prieskambaris ,sumontuoti laiptai - man grazu  wub.gif , nuvaziuoju ir nenoriu gryzt  wub.gif



Sveikinu 4u.gif 4u.gif Nepamirsk idet foto, norim pasidziaugti kartu thumbup.gif .
Atsakyti
QUOTE(happy @ 2007 03 31, 19:21)
nu as bisky pasigirsiu  blush2.gif : istapetuota jau  svetaine, prieskambaris ,sumontuoti laiptai - man grazu  wub.gif , nuvaziuoju ir nenoriu gryzt  wub.gif



labai fainai bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif gerai kad patinka, nors is tikro ne tame esmė, o tame, kad namai, jie ir su plikom sienom mieli wub.gif

O man daug kas nepatinka, va nugrybavom ziauriai virtuves su plytelem, prie pat iėjimo tokia nesamonė padaryta, kurios neistaisysi, tik kazkaippaslept galima wacko.gif
Atsakyti
QUOTE(Elis@a @ 2007 03 31, 22:15)
Sveikinu 4u.gif  4u.gif  Nepamirsk idet foto, norim pasidziaugti kartu thumbup.gif .

su foto tai bisky beda doh.gif dingo mano fotikas,bijau,kad nebutu kas statybose nuknakcines doh.gif ,bet kazkur yra senutelis fotikas- jei ka su juo nufotkinsiu g.gif

Abonentiene- o gal bisky perdedi? gal gal nieko baisaus su tom plytelem?
gal ten istaisyt kazkaip galima g.gif
Atsakyti
QUOTE(happy @ 2007 04 01, 07:37)
su foto tai bisky  beda  doh.gif  dingo mano fotikas,bijau,kad nebutu kas statybose nuknakcines  doh.gif ,bet kazkur yra senutelis fotikas- jei ka su juo nufotkinsiu  g.gif

Abonentiene- o gal bisky perdedi? gal gal nieko baisaus su tom plytelem?
gal ten istaisyt kazkaip galima  g.gif


ai , zinai, kai buna galas plyteliu, tai tas galas matomoj vietoj, ir virsutine plytele tarsi atsokus, visa eiles tokia del nelygios sienos. Bandysim kazkaip slept, o turejo graziai jos uzsibaigt ir viskas.
Atsakyti
Abonentiene- pas mane irgi atsokus,bet man tai visai nieko.. nezinau kaip bet uzbaigiamas tas kantas kazkaip,kiek prisimenu Forma pasakojo,kad jie des aliuminio apvaduka,pas mus tai toj vietoj su glaistu rodos uzteps ir uzdazys kaip siena.. Gal dar kas geresniu minciu turi g.gif
Atsakyti
QUOTE(happy @ 2007 04 01, 14:00)
Abonentiene- pas mane irgi atsokus,bet man tai visai nieko.. nezinau kaip bet uzbaigiamas tas kantas kazkaip,kiek prisimenu Forma pasakojo,kad jie des aliuminio apvaduka,pas mus tai toj vietoj su glaistu rodos uzteps ir uzdazys kaip siena.. Gal dar kas geresniu minciu turi  g.gif


as irgi su glaistu ir uzsimerksiu sad.gif
eikit mergos vsiai siandien be nuotaikos, pasiziuriu ta valgoma dalis keliose vietose gerai įbrėžta sad.gif susinervinau ant tiek, kad valerijonus gert praėjau. negana to, esu nepatenkinta kur siena nudažyta, ji man ant tiek šlykšti, kad nemoku apsakyt. ta balta spalva kaip kaimo bibliotekos tūlike, ant tiek "pigi". Gal ir perdedu, bet nervinuos, nežinau ką daryt, taip lengvai nepakeisi, juk viskas sudeta, galiu tik baltais dazyt ir viskas. Be to, dar tokiu mini įbrėžimų radau ant viršutinių spintelių, ir išvis man jos sunkiai nusivalo, atrodo nuvalau vienoj vietoj, tai kitoj dėmėta, stiklą lengviau nuvalyt sad.gif

žodžiu nieko gero
Atsakyti
Abonentiene, gal tau šiandien tokia diena, kad viskas blogai... schmoll.gif Man irgi taip būna. Išsimiegu ir visos blogos nuotaikos praeina. biggrin.gif
Atsakyti
Abonentiene- ne tavo diena siandien,kad taip viskas blogai atrodo doh.gif
ryt manau viskas ne taip baisiai atrodys. Pas mane kazkas is darbininku ibreze stalvirsy,kazkas kambario duris ireze blink.gif - bet nesiparinu del to,nelabai ir matosi dzin irnesakyk.gif Pries kelias dienas panasiai sizavau kaip tu del prieskambario sienu,tokios nykios jios man atrode doh.gif ,ciut ne blioviau prie ju,bet
istapetavau viena siana siaudais ir man jau grazu wub.gif ,tikiuosi ir tu kitom akim paziuresi ir nebeatrodys tragiskai mirksiukas.gif
Atsakyti
labas wacko.gif
abonentiene.. nesinervink... mes irgi pradzioj matėm visas kliurkas, o po kokio mėn viskas buvo dzin tongue.gif

aš negyva doh.gif bandėm bent aplinką apsitvarkyt.... nu siaubas.. neprisėsdami nuo 9 iki 3varėm doh.gif ir tik kai grįžom , pajaučiau kad dirbau doh.gif rankų nejaučiu, kojų irgi doh.gif siaubas kas ten darėsi.. tieeeeeeeeeeeeeeek visko sudeginom.. bet dar vienas šiukšlynas liko, bet paliesim jį tik po statybų.. oi nzn nzn..

bet dabar sakiau neskubėsiu... pasidarysiu tiek kad galėtų gyvent... o kitur tai tikrai nelėksiu akis išdegus... kad nebūtų kaip su butu, kai po metų viskas atrodė negražu doh.gif bet ten daba taaaaaaip baisu kad mane net pagalvojus nupurto doh.gif nu kaip nors......
Atsakyti
Abonentiene, reikia tau greičiau pyplių namuose ... ir ne vieno, tada viskas bus dzin į dėmes ir įbrėžimus. Bile švarios grindys ir gerai lotuliukas.gif

O pas mus po vėlykų meistras ateina doh.gif Prasidės...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurgitak: 01 balandžio 2007 - 21:04
ačiū, mergaitės, jūs kaip greitoji pagalba user posted image

mamuke68
Na, taip, bet defektai neišnyksta biggrin.gif Vakar buvom pas kaimynus, įkurtuves šventėm alc.gif

jurgitak
Bus ir pas mus pyplių biggrin.gif greit


akvilyte
pas mus taip su keliais dalykais irgi buvo biggrin.gif Nes visumą matai, o ne daiktus,. nors juk as tai zinau, o virtuvinis dar tokioj vietoj, nu pastoviai akis badys, jei paliksiu...


happy kokias šiaudais biggrin.gif bigsmile.gif Nagi bžnagi, pasakok
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Abonentienė: 02 balandžio 2007 - 07:05