Įkraunama...
Įkraunama...

remontą darom savomis rankomis

Apklausa: kodėl darėte, darote ar darysite remontą patys? (96 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Abonentiene, idek vonios foto 4u.gif

As manau kad nera dazu plytelems, net neisivaizduoju kad jas butu galima dazyti g.gif
Atsakyti
QUOTE(KristiTal @ 2007 03 27, 21:37)
Abonentiene, idek vonios foto 4u.gif

As manau kad nera dazu plytelems, net neisivaizduoju kad jas butu galima dazyti g.gif



dar nera spinteles, nepabaigta apdaila ir siaip bordakai, nu bet galiu siek tiek parodyt smile.gif

Šiaip nesitikejau, kad vietos dar tiek daug. Nuotraukose spalva biski ne ta, o ten tie rastai is arti, sieneles.



user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

ir grindys labai svarios biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Abonentienė: 27 kovo 2007 - 22:35
QUOTE(Forma @ 2007 03 20, 11:53)
o man kaip tik maza, kojas reikia susikelti i virsu jei nori issitiesti  g.gif  o turit pagalvele? nes kai pasidedi galva ant pagalveles tai labai  thumbup.gif  nors ir be jos galima, siaip gal tu bandai galva ant briaunos pasideti  g.gif  tai taip nereikia daryti  schmoll.gif  ax.gif


Forma, kaip supratau kalbat apie vonia Rosa II ax.gif O kokio ilgio pas jus vonia?
Mes kaip tik ruošiamės pirkti Rosa II, tik negalim apsispręst dėl dydžio g.gif
Atsakyti
Na, aš ne Forma , bet gal galiu pasakyt irgi savo nuomonę biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif ankstesnej zinutej rašiau, jog rinkomes didziausią ir nesigailim ir del busimu vaiku, ir vyrui neanksta, ir abu taskemes, super.

dydziai yra trys, labai jau didelis tas pasirinkimas biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Abonentienė: 28 kovo 2007 - 00:05
QUOTE(Abonentienė @ 2007 03 28, 01:03)
Na, aš ne Forma , bet gal galiu pasakyt irgi savo nuomonę biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  ankstesnej zinutej rašiau, jog rinkomes didziausią ir nesigailim ir del busimu vaiku, ir vyrui neanksta, ir abu taskemes, super.

dydziai yra trys, labai jau didelis tas pasirinkimas biggrin.gif


Aš taip pat galvoju apie didžiausią, bet gal ir mažesnėj pakankamai vietos išsitiesti (mano ūgis 172cm) g.gif
Rašo, kad 150*105 dydžio Rosa savo vidine erdve atitinka klasikinę stačiakampę 180 ilgio vonią.. Ar tai tiesa?? g.gif

Atsakyti
Na, kad ne. 180 atitinka didziausia
Atsakyti
QUOTE(Abonentienė @ 2007 03 28, 00:23)
dar nera spinteles, nepabaigta apdaila ir siaip bordakai, nu bet galiu siek tiek parodyt smile.gif

Šiaip nesitikejau, kad vietos dar tiek daug. Nuotraukose spalva biski ne ta, o ten tie rastai is arti, sieneles.
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

ir grindys labai svarios biggrin.gif



Kaip as noreciau tokios vonios wub.gif wub.gif
Deja pas mus ji 1.5x1.5 ir cia tualetas kartu su vonia blink.gif
Tai ideju kaip jaukiai ir graziai pasidaryti tikrai stinga frusty.gif
Nu bet dar metelius su vonios remontu palauskim, nes uzsimanem vasara paatostogauti kur nors nuvykti, pamatyti, rudeni man masinyte pirkti, tad vonia lauks iki kitos vasaros, tai dabar galvoju kaip ja laikinai pagrazinus, kad ji sillta butu karsta.gif
Atsakyti
QUOTE(Abonentienė @ 2007 03 27, 21:27)
labavakar  bigsmile.gif
keitem interneta, tai savaite teko be jo  doh.gif
pas mus ta didziausia, maniskis uzsimane, nors norejau mazesnes, del vietos, bet dabar nesigailiu, vietos vonios kabary dafiga, ir labai jauciasi tas dydis.
Bandziau ir galva pasidet ant briaunos, nu man per didele i viskas, skestu biggrin.gif pagalveles neturim, man brangi pasirode, ir galvojau, kad nereikes, o pasirodo, gal ji visdel to praverstu  g.gif


na as be pagalveles neisivaizduoju gulejimo schmoll.gif , butu labai nepatogu
o pas tave vonios kranas ne vietoj padarytas g.gif neziurejot i vonios montavimo schemas ar palikot taip kaip buvo padaryta statybininku?

QUOTE(KristiTal @ 2007 03 27, 22:37)
Abonentiene, idek vonios foto 4u.gif

As manau kad nera dazu plytelems, net neisivaizduoju kad jas butu galima dazyti g.gif


kazkokie dazai yra

QUOTE(conviva @ 2007 03 28, 00:56)
Forma, kaip supratau kalbat apie vonia Rosa II ax.gif  O kokio ilgio pas jus vonia?
Mes kaip tik ruošiamės pirkti Rosa II, tik negalim apsispręst dėl dydžio  g.gif


pas mus 150cm, as 167 ugio issitiest neiseina schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Forma: 28 kovo 2007 - 08:03
QUOTE(Forma @ 2007 03 28, 07:53)
o pas tave vonios kranas ne vietoj padarytas  g.gif  neziurejot i vonios montavimo schemas ar palikot taip kaip buvo padaryta statybininku?


taip buvo padaryta, nepamastem visai apie tai, gal but imanoma ir pratempt (nors gal ir ne, nezinau, kai nusipirkom, jau keist nieko nebegalejom, viskas buvo pravedziota), todel turim dabar nepatogumu, ypac kol baldu ner, ir tuo paciu kraiukles ner. smile.gif
Bet išgyvensim biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Abonentienė: 28 kovo 2007 - 08:14
Abonentiene, grazi vonia!
drinks_cheers.gif
Atsakyti
man pati vonia tai good.gif na o plyteles ne mano skonio ax.gif
Atsakyti
Abonentiene, grazi vonia o ypač su šuneliu 4u.gif
Atsakyti