Įkraunama...
Įkraunama...

remontą darom savomis rankomis

Apklausa: kodėl darėte, darote ar darysite remontą patys? (96 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(AudraB @ 2007 02 20, 14:56)
Na va kaip atrode seniau mano kambarys, dabar kiti baldai yra, na bet taip atrodo.
Ir noretume plesti kambari unsure.gif



nerodo schmoll.gif
Atsakyti
O kai as paspaudziu rodo doh.gif
Na bandau kitaip unsure.gif
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AudraB: 20 vasario 2007 - 14:32
susiprojektavau baldeli vonios ir nezinau ar ideti kur nors tos zalios spalvos ar ne g.gif patarkit ax.gif vaizdelis cia
Atsakyti
QUOTE(Forma @ 2007 02 20, 14:47)
susiprojektavau baldeli vonios ir nezinau ar ideti kur nors tos zalios spalvos ar ne  g.gif  patarkit  ax.gif  vaizdelis cia

nu žinok ne g.gif ir taip laaaaabai gražu wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Forma @ 2007 02 20, 14:47)
susiprojektavau baldeli vonios ir nezinau ar ideti kur nors tos zalios spalvos ar ne  g.gif  patarkit  ax.gif  vaizdelis cia

O tai kas ten per viduri sviecia, galima jei lempa, daryt zaliai svieciancia rolleyes.gif

Na tai kaip manot galima man ten griaut po langu aaaa g.gif
Atsakyti
QUOTE(Forma @ 2007 02 20, 15:47)
susiprojektavau baldeli vonios ir nezinau ar ideti kur nors tos zalios spalvos ar ne  g.gif  patarkit  ax.gif  vaizdelis cia


Forma, nematau, as kur cia butu galima idet spalvos. sugriautu ta "svaros" jausma. o siaip, vonioj galesi kada kokius sampunus ar krema ne vietoj numesti ir neatrodys netvarkinga, kai aplinkoj nedaug spalvu smile.gif
Papildyta:
QUOTE(AudraB @ 2007 02 20, 15:56)
Na tai kaip manot galima man ten griaut po langu aaaa g.gif



po langu galima. bet tik po langu, o virsuj ir sonuose - ne.
Atsakyti

QUOTE(AudraB @ 2007 02 20, 15:56)
O tai kas ten per viduri sviecia, galima jei lempa, daryt zaliai svieciancia rolleyes.gif

Na tai kaip manot galima man ten griaut po langu aaaa g.gif


na zaliu lempuciu tai tikrai nedesiu, juk siena zalia rolleyes.gif
manau griauk drinks_cheers.gif

QUOTE(indra* @ 2007 02 20, 16:13)
Forma, nematau, as kur cia butu galima idet spalvos. sugriautu ta "svaros" jausma. o siaip, vonioj galesi kada kokius sampunus ar  krema ne vietoj numesti ir neatrodys netvarkinga, kai aplinkoj nedaug spalvu smile.gif



QUOTE(akvilyte @ 2007 02 20, 15:53)
nu žinok ne  g.gif  ir taip laaaaabai gražu  wub.gif  wub.gif  wub.gif


aciuks.gif as irgi taip galvojau, bet issigandau, kad gal per balta bus blush2.gif ziuresiu ka vakare vyriukas pasakys ax.gif
Atsakyti
QUOTE(AudraB @ 2007 02 20, 14:26)
O kai as paspaudziu rodo doh.gif
Na bandau kitaip unsure.gif

g.gif pas tave ten šiferiu dengtas balkonas? g.gif jei taip tai nžn.. nesiryžčiau ten platint.... (per daug knisiaus) pas mane betoninis tas balkonas.. tai tik apšiltini ir psio.. iš išorės nieko nereik tvarkyt g.gif nebetn ja tikrai žinai ką ten darysi ir tikrai tau reikia tų trijų kvadratų g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo akvilyte: 20 vasario 2007 - 15:30
Na pas mane toks balkono remas, kaip matosi pro langa kito namo balkonai, ten betonas unsure.gif lygtai
Taip nedaug, bet kai vienas kambarys, o laukiuosi antro, tai..... Be to po desine sumasciau daryti iki lubu spinta, nes ten vis tiek atsikisusi dalis, o kaireje eina tiesiai su balkonu siena tai palei ta deti vaiko lova
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2007 02 20, 16:30)
g.gif  pas tave ten šiferiu dengtas balkonas?  g.gif  jei taip tai nžn.. nesiryžčiau ten platint.... (per daug knisiaus) pas mane betoninis tas balkonas.. tai tik apšiltini ir psio.. iš išorės nieko nereik tvarkyt  g.gif  nebetn ja tikrai žinai ką ten darysi ir tikrai tau reikia tų trijų kvadratų  g.gif

kur tu tenn ta siferi pamatei? g.gif
Audra as tavo vietoje didinciausi, tik gal ta balkono rema nuimciau visai ir stiklinciau iki grindu, tik galbut apatine dali daryciau su baltu uzpildu ne su stiklu g.gif aisku tai kainuos, bet vietos atzvilgiu jums tikrai reiketu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(burundukas @ 2007 02 20, 10:53)
Happy, tik neužtrukit, nes jau reikia greičiau tuos tapetus lupt lauk  lotuliukas.gif

o malonesniu darbu neturi? kokius veidrodzius nutepliot? ar siaip ka pagadint cool.gif

QUOTE(KristiTal @ 2007 02 20, 11:03)
Na pas mus ir sklypas yra, ir stovi sau ramiai. Mes nusprendem isirengti buta, o kaip bus kada pinigu, pradeti statytis namuka. Nes juk ir iki tol kol statysiesi irgi norisi graziai gyventi g.gif


mes i buta nekisom pinigu,nes zinojom,kad statysimes nama,nors ir sklypo ilgai ieskojom doh.gif ir dokumentus tvarke ilgai doh.gif Jei butume zinoje,kad taip ilgai viskas uztruks,gal butume ka ir dare,bet vis tikedavomes nu tuoj tuoj pajudes reikalai..


Papildyta:
reikia labai patarimo del spinteles, pas mane po veidrodziu bus kriaukle ir po ja darysis spintele, visas atstumas iki dekoro yra 120 cm,tai galvojau daryti spintele
po kriaukle apie 80 cm ir dar tilptu aukstesne spintele iki pat veidrodio 30 cm plocio, bet siandien apsiziuriu-ogi mano razetes ten padarytos doh.gif ,tai jei glausiu ten spintele-tai neis prieit prie rozeciu,o gal apziot spintele rozetes ir naudotis jomis atsidarius spinteles dureles? doh.gif
AR is vis nedaryt aukstesnes spinteles ir palikt tik tokia kokio plocio kriaukle? g.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
ir parodysiu vaiku kambary kury patys blush2.gif tapetavom
user posted image
user posted image
Atsakyti