Įkraunama...
Įkraunama...

remontą darom savomis rankomis

Apklausa: kodėl darėte, darote ar darysite remontą patys? (96 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(SoJa @ 2007 03 19, 17:11)
o kaip ta baldinė plokštė atrodo ?  blush2.gif


tokia is kurios gaminami baldai, tarkim virtuves ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Forma @ 2007 03 19, 15:24)
mes kolidoriuje grindis plytelem klojom o sienu apdaila darysim is baldines plokstes  rolleyes.gif



Kaip idomu. O tada ta baldine plokste kiek cm susiaurins kolidoriu?
Atsakyti
Bet ar nebrabrangu? unsure.gif



P.s. mano diedas vonią baigia pastatyt hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(KristiTal @ 2007 03 19, 17:50)
Kaip idomu. O tada ta baldine plokste kiek cm susiaurins kolidoriu?


2cm min ant sienos ax.gif

QUOTE(Abonentienė @ 2007 03 19, 18:21)
Bet ar nebrabrangu?  unsure.gif
P.s. mano diedas vonią baigia pastatyt  hihihi.gif


cia jau kaip kam biggrin.gif priklausomai nuo to kokie dideli norai... ir nuo to kaip nesinori lyginti ziaurai nelygiu sienu... biggrin.gif
Atsakyti
nu nelabai įsivaizduoju kaip tokia apdaila gali atrodyt blink.gif g.gif per visą plotą dėsit??? g.gif
Atsakyti
Labukas,
Kad pradėjot apie kolidorių, aš kažkaip irgi svarsčiau kad fainai būtų su ta baldine plokšte, nes pas mus dabar išdažyta, tai kažkokia tragedija. Bet koridorius labai jau mažas verysad.gif Forma o kaip geriau ar tarkim tokią ištisinę plokšte ar kažkaip suskaidytą g.gif Aš esu mačiusi koridorių vieni architektai darėsi iš baldinės plokštes, bet jiems gamino tokias a la plyteles stambias ir po to klijavo, tai labai gražiai atrodė wub.gif

Su Akvilyte sudubliavom klausimą mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Smiltis: 20 kovo 2007 - 07:55
QUOTE(Zuiqtis @ 2007 03 19, 16:31)
o kokios pas tave grindis kambary? tokias darykit ir kolidoriui  rolleyes.gif  pas mus tai bus grindys medines, tokios pat kaip kambariuose  rolleyes.gif



Pas mane bus skirtingos. Tas koridorius eis ir iki virtuvės su valgomuoju, tai ten bus plytelės, bet kadangi ten bus šildomos grindys tai viskas OK. Vienam kambary bandysiu panaudoti dar prieš 20 metų nupirktas ąžuolines parketlentes (gaila gi sukūrenti blush2.gif ) Svetainėje norėčiau kokio riešuto lentų, o dar vienam kambary tai jau žiūrėsiu kiek pinigėlių liks.
Dabartiniame mūsų butelyje tai visame išvien sudėtos parketlentės. Pradžioj tai buvo labai gražu, o dabar tai ir plyšiukai atsirado, o ir virtuvės zonoj tai tik spėjam šveisti doh.gif O prieškambarys tai nuolat kilimėliu užklotas, nes jei jo nebūtų, tai bijau net pagalvot kas iš tų parketlenčių būtų likę doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Forma @ 2007 03 19, 16:31)
tokia is kurios gaminami baldai, tarkim virtuves  ax.gif


vau kokia liuks idėja thumbup.gif
o gal galima plačiau kur tų plokščių ieškot ? Nes man vis tiek reikėtų gipskartonį tvirtinti, o paskui dar jį dailinti, o čia jau būtų superinis sprendimas iškarto thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SoJa: 20 kovo 2007 - 07:59
QUOTE(akvilyte @ 2007 03 20, 07:52)
nu nelabai įsivaizduoju kaip tokia apdaila gali atrodyt  blink.gif  g.gif  per visą plotą dėsit??? g.gif


man atrodo,kad bus labai grazu,jei tai tik kokia viena siena nes viso holo tokio nelabai isivaizduoju g.gif As maciau is pilko kamscio tokiom alia plytelem isdeta siena-irgi ziauriai patiko,net nebuciau pagalvojus,kad ten kamstis schmoll.gif
Atsakyti
Na, ka vakar jau buvo pliušku pliušku biggrin.gif Kaip baltas zmogus opasijutau biggrin.gif

Beje man vonia per didele, negaliu atsigult, skestu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2007 03 20, 07:52)
nu nelabai įsivaizduoju kaip tokia apdaila gali atrodyt  blink.gif  g.gif  per visą plotą dėsit??? g.gif



As kazkuriam zurnale is paskutinio nr maciau, tai ten virtuves viena siena tokia buvo, tai atrode super drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(Abonentienė @ 2007 03 20, 08:50)
Beje man vonia per didele, negaliu atsigult, skestu  doh.gif



Tai tu tik dziaukis, kad vonia didele thumbup.gif , su vyru abu tilpsit mirksiukas.gif , o mano tai man vienai per maza doh.gif
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2007 03 20, 08:52)
nu nelabai įsivaizduoju kaip tokia apdaila gali atrodyt  blink.gif  g.gif  per visą plotą dėsit??? g.gif


pabandysiu kokios foto paieskoti, mes desim juostom vertikalios su tarpeliais ax.gif

QUOTE(Smiltis @ 2007 03 20, 08:54)
Labukas,
Kad pradėjot apie kolidorių, aš kažkaip irgi svarsčiau kad fainai būtų su ta baldine plokšte, nes pas mus dabar išdažyta, tai kažkokia tragedija. Bet koridorius labai jau mažas  verysad.gif Forma o kaip geriau ar tarkim tokią ištisinę plokšte ar kažkaip suskaidytą  g.gif Aš esu mačiusi koridorių vieni architektai darėsi iš baldinės plokštes, bet jiems gamino tokias a la plyteles stambias ir po to klijavo, tai labai gražiai atrodė  wub.gif

Su Akvilyte sudubliavom klausimą  mirksiukas.gif


istisine sunku uzdeti ir ne visais atvejais imanoma. siaip dazniausiai ta plokste neklijuojama o kabinama ant spec laikikliu.

QUOTE(SoJa @ 2007 03 20, 08:58)

vau kokia liuks idėja  thumbup.gif
o gal galima plačiau kur tų plokščių ieškot ? Nes man vis tiek reikėtų gipskartonį tvirtinti, o paskui dar jį dailinti, o čia jau būtų superinis sprendimas iškarto  thumbup.gif


pas baldu gamintojus, seniuose, ermitaze, visur kur apsipirkineja baldininkai. nezinau ar patiems darytis tai paprastas sprendimas g.gif

QUOTE(Abonentienė @ 2007 03 20, 09:50)
Na, ka vakar jau buvo pliušku pliušku biggrin.gif Kaip baltas zmogus opasijutau biggrin.gif

Beje man vonia per didele, negaliu atsigult, skestu  doh.gif


o man kaip tik maza, kojas reikia susikelti i virsu jei nori issitiesti g.gif o turit pagalvele? nes kai pasidedi galva ant pagalveles tai labai thumbup.gif nors ir be jos galima, siaip gal tu bandai galva ant briaunos pasideti g.gif tai taip nereikia daryti schmoll.gif ax.gif
Atsakyti
As savo prieskambario balda irgi noriu daryti kad butu ta baldine plokste g.gif
Atsakyti