Įkraunama...
Įkraunama...

remontą darom savomis rankomis

Apklausa: kodėl darėte, darote ar darysite remontą patys? (96 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Forma @ 2007 03 14, 14:39)
pas mane ir sienos ir lubos tokios pat spalvos as nebenorejau marginti  schmoll.gif

Dazant ta pacia spalva sienas ir lubas ,visalaik lubos atrodys tamsesnes.
Atsakyti
QUOTE(korida @ 2007 03 14, 16:23)
Dazant ta pacia spalva sienas ir lubas ,visalaik lubos atrodys tamsesnes.


man to sayti nereikia tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(sinsiliuks @ 2007 03 14, 11:43)
Sveikos remontininkes,  biggrin.gif  biggrin.gif
Turiu viena klausimeli, tai tikiuosi galesit padet. blush2.gif
Gal zinote ar yra specialiu kliju, kurie uzmaskuotu tapetu sujungimus,t.y. kai vietose tie krasteliai neprisiklijuoja prie sienos, ar jus tiesiog su tais paciais klijais kokiu nors budu pataisot.
Reikia gi kaip nors taisyt paciu pridarytas klaidas  lotuliukas.gif , nors kai tapetavom tai atrode, kad kliju netgi per daug... g.gif



Tai daugiau nieko sita beda nekamuoja?
Atsakyti
jei ant sienos neprilipo-tai tepk tais paciai klijais kaip ir tapetavot,o jei
kur nors uzsikeite tapetas ir tenai atsoko-tada yra specialus klijai dekoro juostoms,panasus i lipala
Atsakyti
Sveikutes,norejau padekoti Fprmai uz patarima klijuoti ant lubu stiklo pluosto tapetus 4u.gif labia dabar graziai atrodo ir neskilineja thumbup.gif visoms remontuojancioms naujos statybos namucius patariu taip daryti thumbup.gif

oi mes vis dar nedaug padarem...nera kuo girtis doh.gif

Atsakyti
QUOTE(happy @ 2007 03 14, 18:15)
jei ant sienos neprilipo-tai tepk tais paciai klijais kaip ir tapetavot,o jei
kur nors uzsikeite tapetas ir tenai atsoko-tada yra specialus klijai dekoro juostoms,panasus i lipala


aciu reiks bandyti, taisyti brokus biggrin.gif
O juk tiems tapetams nieko neatsitiks jei ant ju virsaus klius tu kliju, ar ne...nes nelabai isivaizduoju, kaip kitaip tuos tarpelius uzpildyti tais klijais, vistiek ir tapetams klius...
oi....
Va todel dar vieno likusio kambarelio ir nenoriu tapetuoti, tai teks dazyti ir kokioj vietoj siaip tapetu paeksperimentuoti....
Atsakyti
pas mane ant vienu tapetu matosi kur tepta kliju doh.gif ,o ant kitu ne g.gif
Atsakyti
QUOTE(Cinderella @ 2007 03 14, 17:55)
Sveikutes,norejau padekoti Fprmai uz patarima klijuoti ant lubu stiklo pluosto tapetus 4u.gif labia dabar graziai atrodo ir neskilineja thumbup.gif visoms remontuojancioms naujos statybos namucius patariu taip daryti thumbup.gif

oi mes vis dar nedaug padarem...nera kuo girtis doh.gif


oi nera uz ka irnesakyk.gif tam cia ir diskutuojam rolleyes.gif

QUOTE(sinsiliuks @ 2007 03 14, 18:00)
aciu reiks bandyti, taisyti brokus  biggrin.gif
O juk tiems tapetams nieko neatsitiks jei ant ju virsaus klius tu kliju, ar ne...nes nelabai isivaizduoju, kaip kitaip tuos tarpelius uzpildyti tais klijais, vistiek ir tapetams klius...
oi....
Va todel dar vieno likusio kambarelio ir nenoriu tapetuoti, tai teks dazyti ir kokioj vietoj siaip tapetu paeksperimentuoti....


siaip tai kol nesudziuve klijai reikia nuvalyti su skudureliu ir nieko nesimato
Atsakyti
QUOTE(Forma @ 2007 03 14, 18:02)
siaip tai kol nesudziuve klijai reikia nuvalyti su skudureliu ir nieko nesimato


cia gal ir nuo tapetu priklauso,nes pas mane ant vienu matos o ant kitu ne,klijavom abejus vienu kartu
Atsakyti
QUOTE(sinsiliuks @ 2007 03 14, 09:43)
Sveikos remontininkes,  biggrin.gif  biggrin.gif
Turiu viena klausimeli, tai tikiuosi galesit padet. blush2.gif
Gal zinote ar yra specialiu kliju, kurie uzmaskuotu tapetu sujungimus,t.y. kai vietose tie krasteliai neprisiklijuoja prie sienos, ar jus tiesiog su tais paciais klijais kokiu nors budu pataisot.
Reikia gi kaip nors taisyt paciu pridarytas klaidas  lotuliukas.gif , nors kai tapetavom tai atrode, kad kliju netgi per daug... g.gif

Tais pačiais, visiems tikrai taip būna, nėra čia problemų,ir iškart reiktų sutvarkyt tokius dalykus, kai tik užklijuoji tapetą.



QUOTE(SoJa @ 2007 03 14, 09:58)
lotuliukas.gif nu aš irgi ne fizikė, todėl užtektų pavadinimo ar apibūdinimo, kad sugebėčiau elektrikui ir Senukuose (ar kur tokias parduoda) paaiškinti ko noriu.


Auskciau aiskino kaip ten vadinasi, diodai, dar ten kokie velniai, jo mums irgi sake, degs forever, t.y. iki kito remonto tai tikrai biggrin.gif
O del pavadinimo, nagi, pamaciau, kad dezutes tai tų rėmelių, o lemputės atskirai buvo parduodamos be jokiu ten ipakavimu, nes jos panasios labiau i laidukus su kazkokiu blynu mazu, nei i lemputes (pvz as pati gyvenime pamacius nepasakyciau, kad tie daiktai gali sviesti), tai nezinau kaip tau ir padet g.gif
Zodziu meistrui gali pasakyt, sviecia labai ilgai metų metais, ryja 0,01 vato, kainuoja brangiai (bet pagal amziskuma labai pigiai), šviesa minimali, daugiau dėl grožio, ir jos ne lemputes, o tokios kaip sagos su laidukais.
Papildyta:
QUOTE(Cinderella @ 2007 03 14, 16:55)
Sveikutes,norejau padekoti Fprmai uz patarima klijuoti ant lubu stiklo pluosto tapetus 4u.gif labia dabar graziai atrodo ir neskilineja thumbup.gif visoms remontuojancioms naujos statybos namucius patariu taip daryti thumbup.gif

oi mes vis dar nedaug padarem...nera kuo girtis doh.gif


Tfu, kad juos velnias, gyvenime nebenorėčiau stiklo pluošto savo gyvenime sutikt biggrin.gif
fear.gif
Atsakyti
Šiandien buvom rinktis tapetų, tai grįžom nieko nepešę, tik dar labiau susipainioję, ką norim namuose pasidaryti. doh.gif
Pas mus prieškambaryje per vidurį yra arka. Kaip atrodytų, jei sienos būtų ištapetuotos, o arka nudažyta? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgitak @ 2007 03 14, 22:07)
Šiandien buvom rinktis tapetų, tai grįžom nieko nepešę, tik dar labiau susipainioję, ką norim namuose pasidaryti.  doh.gif
Pas mus prieškambaryje per vidurį yra arka. Kaip atrodytų, jei sienos būtų ištapetuotos, o arka nudažyta? g.gif


unsure.gif man nepatiktų unsure.gif Nebent žymiai tamsesnio atspalvio. bet žinai, esu mačius tapetuotą arką, nu man ne schmoll.gif
Atsakyti