Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: remontą darom savomis rankomis
Supermamų klubas > Mūsų namai > Namai
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Camea
o as tai noriu isikelti tik tada kai viskas bus sutvarkyta blush2.gif jau seniai galim gyventi naujam bute, bet vat ne, man reikia tvarkos ir jokiu dulkiu doh.gif bet jau jau .. greitai ax.gif
vazonas
Mes negalejom sau to leisti smile.gif

nudaze virtuve biggrin.gif kraupu kol kas biggrin.gif
Forma
QUOTE(Abonentienė @ 2007 03 12, 13:14)
Nu tai saunuoliai jūs, man labai sunkui taip būtų, nors dabar prasides irgi pirkimai iš algų  doh.gif  Ir su plikom sienom labai sunku būtų vajei vajei. O mes ir nesiženyjam, nes pinigų neturim, krc ziuresim, gal pataupysim, nors seniai reikėjo, aš garndrų labai noriu į svečius biggrin.gif

o kazi imanoma kokiais lakstais sienas apsiltint is vidaus? nezinau kokiais, bet kazkuom gal imanoma? nes jau visiskas š, langai pakeisti, viskas ok ir šalta
*

imanoma apsiltinti, tik gali buti bedu su rasojimu ir pelesiu, zodziu visada geriau siltinti is lauko.

QUOTE(Abonentienė @ 2007 03 12, 15:42)
Mes negalejom sau to leisti  smile.gif
nudaze virtuve  biggrin.gif  kraupu kol kas  biggrin.gif
*

mes irgi sau neleidome moketi uz nuoma dar tiek pat kiek cia uz paskola reikia atiduoti schmoll.gif

kodel kraupu biggrin.gif

o maniskis dabar svetaineje sviestuvus kabina clap.gif
vazonas
QUOTE(Forma @ 2007 03 12, 17:45)
imanoma apsiltinti, tik gali buti bedu su rasojimu ir pelesiu, zodziu visada geriau siltinti is lauko.
mes irgi sau neleidome moketi uz nuoma dar tiek pat kiek cia uz paskola reikia atiduoti  schmoll.gif

kodel kraupu  biggrin.gif

o maniskis dabar svetaineje sviestuvus kabina  clap.gif
*

spalva buvo negrazi, kai uzdaze antra karta jau dziaugiuosi smile.gif Būsim ryškūs, ne tas žodis biggrin.gif

gerai jums, mes tai kabinsim lauk is darbinio ta sviestuva, gal jis ir nieko bet ne mums, gaila babkiu, nu gal panaudosim i koridoriu verysad.gif Aišku, galima nekreipt demesio, bet negalim biggrin.gif
Papildyta:
Va tas šviestuvas sad.gif ryzam kambary niekaip

user posted image

O čia virtuvė, ziuresim kaip sudejus baldus bus, tikiuosi pigiai neatrodysim doh.gif Nors sakau, antras sluoksnis jau zymiai geriau, pries tai buvo tokia spalva skysta, kad nu naciart

user posted image

user posted image

user posted image

Papildyta:
Trecias sluoksnis su kitais dazais, nes ano atysplavio jau nesugebejo sumaisyt, sako, nepazymejo ir pan, tai pirkom brangesnius padlas, tai nugesino ryškumą. Abiems sutartinai ana spalva buvo gražesnė, bet didelio skirtumo nėra. Nu ziuresim
gili_upė

Papildyta:
Trecias sluoksnis su kitais dazais, nes ano atysplavio jau nesugebejo sumaisyt, sako, nepazymejo ir pan, tai pirkom brangesnius padlas, tai nugesino ryškumą. Abiems sutartinai ana spalva buvo gražesnė, bet didelio skirtumo nėra. Nu ziuresim
*

[/quote]

o cia spalva tokia netolygi todel kad ka tik dazyta g.gif
vazonas
QUOTE(JABLYNKST @ 2007 03 12, 18:09)
o cia spalva tokia netolygi todel kad ka tik dazyta g.gif
*

ne, nuo apšvietimo, nuo fotiko, nuo daug ko priklauso, šiaip dėmių nėra jokių jau, beje po pirmo sluoksnio buvo ir labai šlykščiai
rosenda
QUOTE(Abonentienė @ 2007 03 12, 18:07)
spalva buvo negrazi, kai uzdaze antra karta jau dziaugiuosi smile.gif Būsim ryškūs, ne tas žodis biggrin.gif

gerai jums, mes tai kabinsim lauk is darbinio ta sviestuva, gal jis ir nieko bet ne mums, gaila babkiu, nu gal panaudosim i koridoriu  verysad.gif  Aišku, galima nekreipt demesio, bet negalim biggrin.gif
Papildyta:
Va tas šviestuvas sad.gif ryzam kambary niekaip

user posted image
O čia virtuvė, ziuresim kaip sudejus baldus bus, tikiuosi pigiai neatrodysim  doh.gif Nors sakau, antras sluoksnis jau zymiai geriau, pries tai buvo tokia spalva skysta, kad nu naciart

user posted image

user posted image

user posted image

Papildyta:
Trecias sluoksnis su kitais dazais,  nes ano atysplavio jau nesugebejo sumaisyt, sako, nepazymejo ir pan, tai pirkom brangesnius padlas, tai nugesino ryškumą. Abiems sutartinai ana spalva buvo gražesnė, bet didelio skirtumo nėra. Nu ziuresim
*

Na pirmiausia baldai, man labai Jūsu gražus,tikrai thumbup.gif O siena tai g.gif dabar dar sunku spresti,bet drasus Jūs biggrin.gif Aš spalvas irgi labai myliu wub.gif
Camea
Abonentienė , grazus sviestuvas ax.gif bet jau sienu ryskumas bigsmile.gif drasus jus cool.gif as tai bijociau tokios spalvos blush2.gif man geriau ryskios detales, jei atsibosta galima legvai pakeisti ax.gif
vazonas
QUOTE(rosenda @ 2007 03 12, 18:25)
Na pirmiausia baldai, man labai Jūsu gražus,tikrai thumbup.gif O siena tai g.gif  dabar dar sunku spresti,bet drasus Jūs biggrin.gif Aš spalvas irgi labai myliu wub.gif
*

Ačiūm rosenda, mes norim kaip norim, ir kol kas tfu tfu tfu, neapsišovėm, reik daryt ką širdis sako, dzin ką kiti mano rolleyes.gif

QUOTE(Lalaa @ 2007 03 12, 18:55)
Abonentienė , grazus sviestuvas  ax.gif  bet jau sienu ryskumas  bigsmile.gif  drasus jus  cool.gif  as tai bijociau tokios spalvos  blush2.gif man geriau ryskios detales, jei atsibosta galima legvai pakeisti  ax.gif
*

O man nepatinka švisetuvas, bet skylutes išgrežėm, nežinau kaip čia bus. matai ne mūsų stiliui jis sad.gif patys sėdim ir galvojam, kas čia mums užėjo doh.gif

O mes spalvų nebijom tongue.gif Kai uždažiau pirmą juostą, net širdis suspurdėjo, kaip gera buvo matyt, iš laimės šokinėjom lotuliukas.gif
beje, noriu pasidžiaugt, kad trečias sluoksnis su kitais dažais viską sutvarkė, super patenkinti esam, spalva sodri, ne pigi thumbup.gif (nežinau kaip paaiškint, ką tai reiškia, gal suprasit biggrin.gif būna spalvos pigios ir ne, nuo sodrumo priklauso, būna, kad gaunas kaip nedadaryta)

user posted image
rosenda
QUOTE(Abonentienė @ 2007 03 12, 19:09)
Ačiūm rosenda, mes norim kaip norim, ir kol kas tfu tfu tfu, neapsišovėm, reik daryt ką širdis sako, dzin ką kiti mano  rolleyes.gif

Tai aišku 4u.gif

Va dabar, man irgi graži spalva,tikrai nepigi,žinau ka turi omeny mirksiukas.gif
vazonas
Su visokiom nesekmėm, pagaliau užbaigėm thumbup.gif (pasilikom dažų, kad kai viską sudėsim užbaigt)
Visdėlto mes priderinom prie baldų ir mums svarbiausia patinka iki nukritimo clap.gif clap.gif
realiai ir baldai ir kolona šviesiau šiek tiek

user posted image
AudraB
Mergaites patarkit, zadam stiklinti balkona, kuri firma geriau HRONAS ar ALUPLAST help.gif help.gif help.gif
Saja
QUOTE(Abonentienė @ 2007 03 12, 13:14)
o kazi imanoma kokiais lakstais sienas apsiltint is vidaus? nezinau kokiais, bet kazkuom gal imanoma? nes jau visiskas š, langai pakeisti, viskas ok ir šalta
*

Skaičiau laikraštyje, kad žmonės šiltinasi ir iš išorės vien savo butą. Iš lauko įdomiai atrodo - toks atsikišęs sluoksnis, palyginus su kaimynų sienomis, bet užtat šilta viduje. Tik nežinau, kur kreiptis, kad taip apšiltintų, gal į kokią statybinę firmą g.gif.
happy
Abonentiene-man labai patinka tavo oranzinis kambarys thumbup.gif , virtuves baldai
,kad faini ir spalva liuiksiska-jau nebesikartosiu thumbup.gif ir tos lubos bordo graziai isipaiso , tik man durys iskrenta is konteksto blush2.gif Viskas modernu modernu o jos man tokios kaimiskos blush2.gif
SoJa
QUOTE(Saja @ 2007 03 13, 10:35)
Skaičiau laikraštyje, kad žmonės šiltinasi ir iš išorės vien savo butą. Iš lauko įdomiai atrodo - toks atsikišęs sluoksnis, palyginus su kaimynų sienomis, bet užtat šilta viduje. Tik nežinau, kur kreiptis, kad taip apšiltintų, gal į kokią statybinę firmą g.gif.
*

Įdomu ar visa tai teisėta ? g.gif Juk bendrą vaizdą tai gadina, o beto jei tą namą kada nors renovuos tai turėsi gi visą šitą apšiltinimą išardyti.
Man tai truputį pikta kai žmonės susideda langus ne pagal projektus, įsistiklina balkonus taip, kaip jiems patinka, o tada kai pradeda rinkti parašus namo renovavimui - kryžium gulasi, kad tik jų savivalės niekas neišluptų. Jeigu namas - daugiabutis, tai kažkaip visus klausimus reikėtų derinti tarpusavyje, o ne "byle man gerai"
happy
QUOTE(Saja @ 2007 03 13, 10:35)
*

man tai ner baisiau kai daugiabuciuose zmones daro beleka su savo sienom,balkonais ir t.t. , pas viena ziurek balkonas raudonas,pas kitas stiklytas,pas kita ziurek kaminiukas isvestas blink.gif , suprantu,kad norisi gyvent siltai ir patogiai,bet gal galima tai padaryti nedarkant bendro vaizdo mad.gif
Saja
QUOTE(happy @ 2007 03 13, 11:53)
man tai ner baisiau kai daugiabuciuose zmones  daro beleka su savo sienom,balkonais ir t.t. , pas viena ziurek balkonas raudonas,pas kitas stiklytas,pas kita ziurek kaminiukas isvestas  blink.gif , suprantu,kad norisi gyvent siltai ir patogiai,bet gal galima tai padaryti nedarkant bendro vaizdo  mad.gif
*

Na, senų daugiabučių su nesudarkytu išoriniu vaizdu matyt nebeliko, tai pastorinus dar sienas daug blogiau nebus irnesakyk.gif. O ką daryti, jei su kaimynais dėl renovacijos nepavyksta susitarti, visi vidiniai šiltinimo būdai išnaudoti (langai pakeisti ir pan.), o namuose šalta, o jei dar mažų vaikų yra? Čia aš ne apie save, pas mus namuose šilta, bet užjaučiu tuos, kurie šala. Dėl teisėtumo - man atrodo, kad tai buvo teisėta (gal leidimą gavo? g.gif), nes laikraštyje rašė kaip apie gerą pavyzdį (berods tai buvo "Lietuvos ryto" priede "Būstas" prieš kelis mėnesius).
vazonas
QUOTE(happy @ 2007 03 13, 10:50)
Abonentiene-man labai patinka tavo oranzinis kambarys  thumbup.gif , virtuves baldai
,kad faini ir spalva liuiksiska-jau nebesikartosiu  thumbup.gif  ir tos lubos bordo  graziai isipaiso , tik man durys iskrenta is konteksto  blush2.gif  Viskas modernu modernu o jos man tokios kaimiskos  blush2.gif
*

Žinau verysad.gif Aš jų tiesiog pakest negaliu:( zinok prie ryzo dar derinasi, o kitur ne verysad.gif Bet jokių šansų pakeist, diedui patinka, tai net nesiginčyju, dar abejotų, tai kiščiau aš jas velniop
happy
QUOTE(Abonentienė @ 2007 03 13, 21:28)
Žinau  verysad.gif  Aš jų tiesiog pakest negaliu:( zinok prie ryzo dar derinasi, o kitur ne  verysad.gif  Bet jokių šansų pakeist, diedui patinka, tai net nesiginčyju, dar abejotų, tai kiščiau aš jas velniop
*

a kodel liudnu sypseniuku pridejai? va kai ieskau priekabiu tai ir randu blush2.gif ,o siaip tai jauciu net nepastebeciau mirksiukas.gif
vazonas
QUOTE(happy @ 2007 03 13, 21:41)
a kodel liudnu sypseniuku pridejai? va kai ieskau priekabiu tai ir randu  blush2.gif ,o siaip tai jauciu net nepastebeciau  mirksiukas.gif
*

Kadangi diedas SM lankosi, tai pasakysiu geltonai, kad as jam apmelavau, nes jis labai dziaugesi kai istate, sakiau jo, fainos ir pan, nors jis mate kad man ne schmoll.gif bet tai buvo su tusciom sienom, o dabar tai kai yra sis bei tas tai išvis ne. Aišku, pripratom, tai dzin. Nors va, kelis kart pasakiau, kad man jos visai nepatinka, tai kaip supratau jam irgi ne, bet tiesiog neleidzia to galvot, nes pinigų tai ne 100 litų.

Kai gyvensim, aišku nepasistebės, juk akių nebado, tik rankenas reik pakeist (bet i kokias prie medzio doh.gif )
Papildyta:
Užtat aš mirštu kaip man gražu tie pasakiški žibintukai wub.gif Man laaabai gražu, o jaukumas neišpasakytas smile.gif Ir svarbiausia galim degint visa para, laiko apie 10 metų, vatu 0,01 biggrin.gif

user posted image
user posted image
Lupos
QUOTE(Abonentienė @ 2007 03 13, 22:10)
Užtat aš mirštu kaip man gražu tie pasakiški žibintukai  wub.gif  Man laaabai gražu, o jaukumas neišpasakytas smile.gif Ir svarbiausia galim degint visa para, laiko apie 10 metų, vatu 0,01  biggrin.gif

user posted image
user posted image
*

Man irgi jie labai patinka. Pas mane svetaineje taip pat yra, tik kitokios formos. Labai jaukumo priduoda ir taip graziai melsvai sviecia thumbup.gif
gili_upė
QUOTE(Abonentienė @ 2007 03 13, 00:37)
Su visokiom nesekmėm, pagaliau užbaigėm  thumbup.gif  (pasilikom dažų, kad kai viską sudėsim užbaigt)
Visdėlto mes priderinom prie baldų ir mums svarbiausia patinka iki nukritimo  clap.gif  clap.gif
realiai ir baldai ir kolona šviesiau šiek tiek
user posted image
*

o jei ne paslaptis kokie cia dazai mirksiukas.gif butent tas trecias sluoksnis
vazonas
Nežinau, o ir diedo neklausiu dabar, nes pykstu, nes jis ką tik suėdė visą dešrą cry.gif
Lupos
QUOTE(Abonentienė @ 2007 03 13, 23:26)
Nežinau, o ir diedo neklausiu dabar, nes pykstu, nes jis ką tik suėdė visą dešrą cry.gif
*

Nejuokink lotuliukas.gif

Labai idomu virtuves galutini varianta pamatyti thumbup.gif
vazonas
QUOTE(KristiTal @ 2007 03 13, 23:56)
Nejuokink lotuliukas.gif

Labai idomu virtuves galutini varianta pamatyti thumbup.gif
*

Man irgi įdomu unsure.gif Nepatikėsi, bet dar įdomiau nei tau biggrin.gif
kolona pabaigta, apacioje plyteles siandien diedas pabaigs (tegul užspringsta jis ta dešra, o tokia skani buvo, rūkyta sad.gif ), ryt ar poryt pabaigiam siena nudazyt, plyteles dzin, ant galo paliksim, bo nebespejam (ant sienos), i psio, skambinam meistriukui, virtuvė virtuvytė blizgėdama pas mus atvažiuos smile.gif
happy
QUOTE(Abonentienė @ 2007 03 13, 23:26)
*

oi prajuokinai nuo pacio ryto lotuliukas.gif

o del duru tai man jos iskrenta is konteksto del to,kad lakuotos,perdazius kokia kita spalva butu visai normaliai..
SoJa
QUOTE(Abonentienė @ 2007 03 13, 22:10)
[color=yellow]
Užtat aš mirštu kaip man gražu tie pasakiški žibintukai  wub.gif  Man laaabai gražu, o jaukumas neišpasakytas smile.gif Ir svarbiausia galim degint visa para, laiko apie 10 metų, vatu 0,01  biggrin.gif

user posted image
user posted image
*

Papasakokit ir man tundrai kas čia per stebuklingi žibintukai ? blush2.gif
vazonas
QUOTE(SoJa @ 2007 03 14, 08:36)
Papasakokit ir man tundrai  kas čia per stebuklingi žibintukai ?  blush2.gif
*

as tau i kokią fizikę panaši? biggrin.gif Pavadinimą pasakyčiau, ne daugiau biggrin.gif

QUOTE(happy @ 2007 03 14, 08:29)
oi prajuokinai nuo pacio ryto  lotuliukas.gif

o del duru tai man jos iskrenta is konteksto del to,kad lakuotos,perdazius kokia kita spalva butu visai normaliai..
*

Siūlė perdažyt, bet aš nesutikau, mat prisiziurejau vaikystej kaip atrodo dažytos tvarto durys huh.gif
O žinai, kad ten beveik nelakuota, mūsų meistras išvis sakė kad ten nelakuota, nu bet kad lyg lakuota biggrin.gif
Lupos
Tos lempos kazkaip sviesos diodai, ar tokiu principu veikia, ar kazkas panasaus, doh.gif kazka man elektrikas aiskino. Ir kad jos tipo nekeiciamos nes labai jau ilgai dega. 4u.gif
sinsiliuks
Sveikos remontininkes, biggrin.gif biggrin.gif
Turiu viena klausimeli, tai tikiuosi galesit padet. blush2.gif
Gal zinote ar yra specialiu kliju, kurie uzmaskuotu tapetu sujungimus,t.y. kai vietose tie krasteliai neprisiklijuoja prie sienos, ar jus tiesiog su tais paciais klijais kokiu nors budu pataisot.
Reikia gi kaip nors taisyt paciu pridarytas klaidas lotuliukas.gif , nors kai tapetavom tai atrode, kad kliju netgi per daug... g.gif
SoJa
QUOTE(Abonentienė @ 2007 03 14, 08:47)
as tau i kokią fizikę panaši? biggrin.gif Pavadinimą pasakyčiau, ne daugiau  biggrin.gif

*

lotuliukas.gif nu aš irgi ne fizikė, todėl užtektų pavadinimo ar apibūdinimo, kad sugebėčiau elektrikui ir Senukuose (ar kur tokias parduoda) paaiškinti ko noriu.
Rianka
Merginos, ar visos virtuvės lubas dažėte baltai? g.gif
Mačiau pvz. kur nudažyta viena spalva visa patalpa, atrodė neblogai... ax.gif
Ką patartumėt?
rolleyes.gif
happy
QUOTE(Rianka @ 2007 03 14, 10:54)
Merginos, ar visos virtuvės lubas dažėte baltai?  g.gif
Mačiau pvz. kur nudažyta viena spalva visa patalpa, atrodė neblogai...  ax.gif
Ką patartumėt?
rolleyes.gif
*

pas mane nebaltos schmoll.gif sienos kazkokios pieniskos,o lubos tie patys dazai tik spalvos dvigubai maziau dejoma.. Nu gal aiskiai pasakiau
Forma
QUOTE(Rianka @ 2007 03 14, 11:54)
Merginos, ar visos virtuvės lubas dažėte baltai?  g.gif
Mačiau pvz. kur nudažyta viena spalva visa patalpa, atrodė neblogai...  ax.gif
Ką patartumėt?
rolleyes.gif
*

pas mane ir sienos ir lubos tokios pat spalvos as nebenorejau marginti schmoll.gif
Rianka
O tai tiesa ar ne, kad jeigu nudažyta visa patalpa viena spalva, tai labai matosi nelygumai visokie, tie kur tarkim siena susilieja su lubomis? g.gif unsure.gif
Forma
QUOTE(Rianka @ 2007 03 14, 14:38)
O tai tiesa ar ne, kad jeigu nudažyta visa patalpa viena spalva, tai labai matosi nelygumai visokie, tie kur tarkim siena susilieja su lubomis?  g.gif  unsure.gif
*

mano nuomone nelygumai matosi labiau kai i kampa sueina dvi skirtingos spalvos, be to jei dazoma skirtingomis spalvomis dazniausiai sienos spalva nedazoma iki pat lubu , paliekama juostele poros cm , kuri dazoma lubu spalva.
korida
QUOTE(Forma @ 2007 03 14, 14:39)
pas mane ir sienos ir lubos tokios pat spalvos as nebenorejau marginti  schmoll.gif
*

Dazant ta pacia spalva sienas ir lubas ,visalaik lubos atrodys tamsesnes.
Forma
QUOTE(korida @ 2007 03 14, 16:23)
Dazant ta pacia spalva sienas ir lubas ,visalaik lubos atrodys tamsesnes.
*

man to sayti nereikia tongue.gif
sinsiliuks
QUOTE(sinsiliuks @ 2007 03 14, 11:43)
Sveikos remontininkes,  biggrin.gif  biggrin.gif
Gal zinote ar yra specialiu kliju, kurie uzmaskuotu tapetu sujungimus,t.y. kai vietose tie krasteliai neprisiklijuoja prie sienos, ar jus tiesiog su tais paciais klijais kokiu nors budu pataisot.
Reikia gi kaip nors taisyt paciu pridarytas klaidas  lotuliukas.gif , nors kai tapetavom tai atrode, kad kliju netgi per daug... g.gif
*

Tai daugiau nieko sita beda nekamuoja?
happy
jei ant sienos neprilipo-tai tepk tais paciai klijais kaip ir tapetavot,o jei
kur nors uzsikeite tapetas ir tenai atsoko-tada yra specialus klijai dekoro juostoms,panasus i lipala
Cinderella
Sveikutes,norejau padekoti Fprmai uz patarima klijuoti ant lubu stiklo pluosto tapetus 4u.gif labia dabar graziai atrodo ir neskilineja thumbup.gif visoms remontuojancioms naujos statybos namucius patariu taip daryti thumbup.gif

oi mes vis dar nedaug padarem...nera kuo girtis doh.gif

sinsiliuks
QUOTE(happy @ 2007 03 14, 18:15)
jei ant sienos neprilipo-tai tepk tais paciai klijais kaip ir tapetavot,o jei
kur nors uzsikeite tapetas ir tenai atsoko-tada yra specialus klijai dekoro juostoms,panasus i lipala
*

aciu reiks bandyti, taisyti brokus biggrin.gif
O juk tiems tapetams nieko neatsitiks jei ant ju virsaus klius tu kliju, ar ne...nes nelabai isivaizduoju, kaip kitaip tuos tarpelius uzpildyti tais klijais, vistiek ir tapetams klius...
oi....
Va todel dar vieno likusio kambarelio ir nenoriu tapetuoti, tai teks dazyti ir kokioj vietoj siaip tapetu paeksperimentuoti....
happy
pas mane ant vienu tapetu matosi kur tepta kliju doh.gif ,o ant kitu ne g.gif
Forma
QUOTE(Cinderella @ 2007 03 14, 17:55)
Sveikutes,norejau padekoti Fprmai uz patarima klijuoti ant lubu stiklo pluosto tapetus 4u.gif labia dabar graziai atrodo ir neskilineja thumbup.gif visoms remontuojancioms naujos statybos namucius patariu taip daryti thumbup.gif

*

oi nera uz ka irnesakyk.gif tam cia ir diskutuojam rolleyes.gif

QUOTE(sinsiliuks @ 2007 03 14, 18:00)
aciu reiks bandyti, taisyti brokus  biggrin.gif
O juk tiems tapetams nieko neatsitiks jei ant ju virsaus klius tu kliju, ar ne...nes nelabai isivaizduoju, kaip kitaip tuos tarpelius uzpildyti tais klijais, vistiek ir tapetams klius...
oi....
Va todel dar vieno likusio kambarelio ir nenoriu tapetuoti, tai teks dazyti ir kokioj vietoj siaip tapetu paeksperimentuoti....
*

siaip tai kol nesudziuve klijai reikia nuvalyti su skudureliu ir nieko nesimato
happy
QUOTE(Forma @ 2007 03 14, 18:02)
siaip tai kol nesudziuve klijai reikia nuvalyti su skudureliu ir nieko nesimato
*

cia gal ir nuo tapetu priklauso,nes pas mane ant vienu matos o ant kitu ne,klijavom abejus vienu kartu
vazonas
QUOTE(sinsiliuks @ 2007 03 14, 09:43)
Sveikos remontininkes,  biggrin.gif  biggrin.gif
Reikia gi kaip nors taisyt paciu pridarytas klaidas  lotuliukas.gif , nors kai tapetavom tai atrode, kad kliju netgi per daug... g.gif
*

Tais pačiais, visiems tikrai taip būna, nėra čia problemų,ir iškart reiktų sutvarkyt tokius dalykus, kai tik užklijuoji tapetą.

QUOTE(SoJa @ 2007 03 14, 09:58)
lotuliukas.gif nu aš irgi ne fizikė, todėl užtektų pavadinimo ar apibūdinimo, kad sugebėčiau elektrikui ir Senukuose (ar kur tokias parduoda) paaiškinti ko noriu.
*

Auskciau aiskino kaip ten vadinasi, diodai, dar ten kokie velniai, jo mums irgi sake, degs forever, t.y. iki kito remonto tai tikrai biggrin.gif
O del pavadinimo, nagi, pamaciau, kad dezutes tai tų rėmelių, o lemputės atskirai buvo parduodamos be jokiu ten ipakavimu, nes jos panasios labiau i laidukus su kazkokiu blynu mazu, nei i lemputes (pvz as pati gyvenime pamacius nepasakyciau, kad tie daiktai gali sviesti), tai nezinau kaip tau ir padet g.gif
Zodziu meistrui gali pasakyt, sviecia labai ilgai metų metais, ryja 0,01 vato, kainuoja brangiai (bet pagal amziskuma labai pigiai), šviesa minimali, daugiau dėl grožio, ir jos ne lemputes, o tokios kaip sagos su laidukais.
Papildyta:
QUOTE(Cinderella @ 2007 03 14, 16:55)

*

Tfu, kad juos velnias, gyvenime nebenorėčiau stiklo pluošto savo gyvenime sutikt biggrin.gif
fear.gif
Jurgitak
Šiandien buvom rinktis tapetų, tai grįžom nieko nepešę, tik dar labiau susipainioję, ką norim namuose pasidaryti. doh.gif
Pas mus prieškambaryje per vidurį yra arka. Kaip atrodytų, jei sienos būtų ištapetuotos, o arka nudažyta? g.gif
vazonas
QUOTE(Jurgitak @ 2007 03 14, 22:07)
Šiandien buvom rinktis tapetų, tai grįžom nieko nepešę, tik dar labiau susipainioję, ką norim namuose pasidaryti.  doh.gif
Pas mus prieškambaryje per vidurį yra arka. Kaip atrodytų, jei sienos būtų ištapetuotos, o arka nudažyta? g.gif
*

unsure.gif man nepatiktų unsure.gif Nebent žymiai tamsesnio atspalvio. bet žinai, esu mačius tapetuotą arką, nu man ne schmoll.gif
vazonas
QUOTE(happy @ 2007 03 14, 17:09)
pas mane ant vienu tapetu matosi kur tepta kliju  doh.gif  ,o ant kitu ne g.gif
*

ajetau, kaip čia taip? blink.gif
Camea
QUOTE(Jurgitak @ 2007 03 15, 00:07)
Šiandien buvom rinktis tapetų, tai grįžom nieko nepešę, tik dar labiau susipainioję, ką norim namuose pasidaryti.  doh.gif
*

pazistama situacija del tapetu, kol mes isirinkom tai .... o arka siulau dazyti ax.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.