Įkraunama...
Įkraunama...

remontą darom savomis rankomis

Apklausa: kodėl darėte, darote ar darysite remontą patys? (96 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Mergaites gal galit patart kur pigiausiai ir didziausias pasirinkimas yra roletu plastikiniams langams blush2.gif
Atsakyti
a galiu truputi ne i tema paklausti? biggrin.gif
jei pas zmogu gyvenamoje palepeje yra tokie pagyvene balkiai. dabar tas zmogus darosi remonta ir nori juos apsiuti gipskartoniu blink.gif. man ta mintis pasirode visiskai nekokia. cia man tas pats, kas pvz akvariuma pasiradyti nepermatoma, ar pan. o ka dar galima padaryti, apart to, kad juos atnaujinti ir palikti matomus? labai reikia patarimo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(AudraB @ 2007 03 05, 14:26)
Mergaites gal galit patart kur pigiausiai ir didziausias pasirinkimas yra roletu plastikiniams langams blush2.gif

g.gif niekuo siuo klausimu negaliu padėt, bet jei pati moki siūt tai žinok pigiau romanetės mirksiukas.gif dėk vietoj roletų tiesiai ant lango tongue.gif

QUOTE(indra* @ 2007 03 05, 14:28)
jei pas zmogu gyvenamoje palepeje yra tokie pagyvene balkiai. dabar tas zmogus darosi remonta ir nori juos apsiuti gipskartoniu blink.gif.
o ka dar galima padaryti, apart to,

doh.gif eina sau.. ale būn keistų žmonių doh.gif

nu tai atnaujint juos.. o jie kokie?? taisyklingi ar tokie grubūs???
Atsakyti
Na taip siuti tai as moku tongue.gif , bet as noriu tuos roletus deti ant istiklinto balkono langu, o paskui kokia dienine dar pasiut, na kad diena kaimynai nieko nematytu rolleyes.gif
O romenetes tai gal ten nelabai tiktu g.gif
Atsakyti
obas, tai ta romanete, roleta, ar koki ten biesa galima ir paciam pasigaminti? g.gif a kas kur kaip kodel? as su jom nesusidurus kolkas, bet kai paziuriu is toli, tai ir pati noriu bigsmile.gif saykim ta dali kur medziaga, pasisiunu, ale ta dali kur kabinama tvirtinama ar koks ten biesas tai jau reiktu pirkti, ane? ir dar, o kur jie dedasi? i vidu lango? ar is isores? nu ta prasme is kambario puses g.gif aciprasau uz tokius kvailus uzklausimus doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
kaip pasigaminti romanetes yra atskira tema tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2007 03 05, 14:13)


vau kaip fainai man šitas atrodo thumbup.gif gal matėt pas mus kur nors tokį ?
Atsakyti
o gal zinot kiek uzstato uz langus reik lapikti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(indra* @ 2007 03 05, 14:28)
a galiu truputi ne i tema paklausti?  biggrin.gif


as tai tik balkius palikciau ir dar apsvietima po jais padaryciau thumbup.gif ,-man labai grazu wub.gif
Papildyta:
QUOTE(AudraB @ 2007 03 05, 14:26)
Mergaites gal galit patart kur pigiausiai ir didziausias pasirinkimas yra roletu plastikiniams langams blush2.gif


pigiausia pirkt gatavus Jyske arba seniuose.
Atsakyti
QUOTE(Forma @ 2007 03 05, 07:43)
uz sepeti ~214Lt o uz laikikli ~104Lt,



blink.gif blink.gif blink.gif doh.gif g.gif unsure.gif
Atsakyti
Mergaitės, o koks Jums apšvietimas gražiau kai miegamajame šviestuvai ant spintučių pastatyti ar iš sienos ?
Atsakyti
QUOTE(SoJa @ 2007 03 06, 09:50)
Mergaitės, o koks  Jums apšvietimas gražiau kai miegamajame šviestuvai ant spintučių pastatyti ar iš sienos ?


man tai graziau kai ant sienos ax.gif bet gali buti ir ant spinteliu jei yra vietos ax.gif
Atsakyti