Įkraunama...
Įkraunama...

remontą darom savomis rankomis

Apklausa: kodėl darėte, darote ar darysite remontą patys? (96 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Lalaa @ 2007 02 22, 12:55)
Ka jus daret su radiatoriais? mes palikome senus, tai kaip jos pagrazinti?  g.gif  perdazyt? jei taip tai tiesiog ant virsasu ar reikai nuvalyti tos senus dazus, jei taip tai kaip?  4u.gif


as tai sveiciau su metaliniais sepeciais ir svitriniu popierium, bet dazu visiskai nuimt neimanoma, tuomet kur buvo parudije, nutepiau rudziu suriseju ir po to nuplovusi daziau, tik dar laukiu kol baigsis sildymo sezonas, kad dar karta nudazyti, nes per remontus apsidauze dazai blush2.gif ...
Atsakyti
QUOTE(Forma @ 2007 02 22, 14:32)
as tai sveiciau su metaliniais sepeciais ir svitriniu popierium, bet dazu visiskai nuimt neimanoma, tuomet kur buvo parudije, nutepiau rudziu suriseju ir po to nuplovusi daziau, tik dar laukiu kol baigsis sildymo sezonas, kad dar karta nudazyti, nes per remontus apsidauze dazai blush2.gif ...



mes virtuveje bandem taip padaryti, nupirkome kazkoki skyste, smarve nuo jo blink.gif bet nueme siek tiek dazu, paskui su tokiais sepeciais valem, nudazem viena karta tai vaizdelis schmoll.gif dazysim dar karta, ziuresim kas bus g.gif o kambariose tai puse bedos, manau ant virsaus padazysim ir viskas, paskui nesimatys uz uzuolaidu blush2.gif

norejau pakeisti visus radiatorius, bet vyras kategoriskai pasake ne
Atsakyti
QUOTE(Lalaa @ 2007 02 22, 12:37)
norejau pakeisti visus radiatorius, bet vyras kategoriskai pasake ne

o kodel? nes mes nezinom ka daryti.. brolis liepia keist, o tevai neleidzia doh.gif

Beja, labai jau nenoriu jungti to tuliko su vonia, MB dabar baigia su elektra terliotis ir tada pereis prie tos sienos griovimo.. gal dar kas atkalbesit? g.gif seip priezastis tik viena, norim didesne vonia ikisti, nes dabar telpa tik 150cm. lb lb maza sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuiqtis @ 2007 02 22, 13:31)
o kodel? nes mes nezinom ka daryti.. brolis liepia keist, o tevai neleidzia  doh.gif

Beja, labai jau nenoriu jungti to tuliko su vonia, MB dabar baigia su elektra terliotis ir tada pereis prie tos sienos griovimo.. gal dar kas atkalbesit?  g.gif  seip priezastis tik viena, norim didesne vonia ikisti, nes dabar telpa tik 150cm. lb lb maza sad.gif

As tai galiu tik pasakyti, kad junkit, nes pas mus labai maza vonia buvo, kad net netilpo skalbykle, o dabar super thumbup.gif
Juk galesi graziai kaip nors va kaip akvilyte plytelem issiklijuoti. Ir man siaip patogu, tualetas salia kriaukle, vienu zodziu visus reikalus vienu metu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(AudraB @ 2007 02 22, 14:17)
As tai galiu tik pasakyti, kad junkit, nes pas mus labai maza vonia buvo, kad net netilpo skalbykle, o dabar super thumbup.gif
Juk galesi graziai kaip nors va kaip akvilyte plytelem issiklijuoti. Ir man siaip patogu, tualetas salia kriaukle, vienu zodziu visus reikalus vienu metu ax.gif

as kaip supratau, pas tave viskas labai panasiai kaip pas mane, tai turiu prasymeli sioki toki, gal galetum man fotkes savo vonios parodyti? as irgi galvoju kriaukle prie tuliko deti, ale diedas verkslena doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuiqtis @ 2007 02 22, 14:27)
as kaip supratau, pas tave viskas labai panasiai kaip pas mane, tai turiu prasymeli sioki toki, gal galetum man fotkes savo vonios parodyti? as irgi galvoju kriaukle prie tuliko deti, ale diedas verkslena  doh.gif

Na pas mane vonia neremontuota, tai nelabai grazi blush2.gif Beje kai mes isgriovem, tai kriaukle ir liko toj pacioj vietoj, taip gavosi, kad prie tuliko g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lalaa @ 2007 02 22, 11:55)
Ka jus daret su radiatoriais?

mes uždažėm tom pačiom spalvom kaip sienos... bet jei yra galimybė- keiskit cool.gif man užteko kad pasikeitėm gyvatę vonioj doh.gif vos prisiliest galima kokia karšta bigsmile.gif o ta senoji vos drugna būdavo doh.gif būčiau žinojus, bučiau ir radiatorius keitus rolleyes.gif

QUOTE(Zuiqtis @ 2007 02 22, 13:31)
Beja, labai jau nenoriu jungti to tuliko su vonia,

nes dabar telpa tik 150cm. lb lb maza sad.gif

o kodėl nenori??? aš tai nesigailiu visai schmoll.gif kaip juokaujam.. turėjom dvi patalpas.. vienoj vos vienas žmogus tilpdavo ir kitoj.. o adabar visi keturi ir dar vaikas bigsmile.gif vietos daug.. patogu žiauriai thumbup.gif aš dar negaliu atsidžiaugt wub.gif

nu normali ta vonia g.gif ko ji jum maža???

QUOTE(AudraB @ 2007 02 22, 14:17)
Ir man siaip patogu, tualetas salia kriaukle, vienu zodziu visus reikalus vienu metu ax.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif

apžiūrėjau happy namuką rolleyes.gif mažutis fainutis, bet jau kieeeeeek langųųųųųųųųųųųų blink.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2007 02 22, 14:46)
1. o kodėl nenori??? aš tai nesigailiu visai schmoll.gif  kaip juokaujam.. turėjom dvi patalpas.. vienoj vos vienas žmogus tilpdavo ir kitoj.. o adabar visi keturi ir dar vaikas  bigsmile.gif  vietos daug.. patogu žiauriai  thumbup.gif  aš dar negaliu atsidžiaugt  wub.gif

2. nu normali ta vonia  g.gif  ko ji jum maža???
drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif

1. vienas maudosi kitas kakoja, nu man nelabai tokia mintis.. paskui, dar jei daugiau zmoniu gyvena, tai kol kitas maudysis tol stovesi uz duru ir lauksi savo eiles i wc.. nu pas mano broli bendrai vonia su tuliku, tai jam nepatinka, sako butu galimybe, atsiskirciau, bet pas ji tai neimanoma schmoll.gif

2. normali vonia yra 170cm.. paskui kas del massaziniu voniu, tokio dydzio labai jau masas pasirinkimas ir seim, mes norim didesnes bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuiqtis @ 2007 02 22, 15:04)
1. vienas maudosi kitas kakoja, nu man nelabai tokia mintis.. paskui, dar jei daugiau zmoniu gyvena, tai kol kitas maudysis tol stovesi uz duru ir lauksi savo eiles i wc.. nu pas mano broli bendrai vonia su tuliku, tai jam nepatinka, sako butu galimybe, atsiskirciau, bet pas ji tai neimanoma schmoll.gif

2. normali vonia yra 170cm.. paskui kas del massaziniu voniu, tokio dydzio labai jau masas pasirinkimas ir seim, mes norim didesnes  bigsmile.gif

na čia kaip pažiūrėsi... aš savo vyro nesigėdinu, jis nesigėdina manęs... kaip bus su vaiku nžn... taip kad einu maudytis ir durų nerakinu.. kas nori tas vaikšto, bet kai buvo atvažiavę tėvai tai aš sėdėjau ir tėvo neįsileidau blush2.gif o šiaip visam pasayky yra VONIOS KAMBARYS.. kuriame yra ir wc tongue.gif

o filtrus statysit?? nes jei ne tai ta jūsų masažinė pareis po kelių maudynių.... mes norėjom masažinę kabiną dėt cool.gif tai kiek paskaičiavo filtrų kainą tai fantazija atšoko cool.gif
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2007 02 22, 14:46)

apžiūrėjau happy namuką  rolleyes.gif  mažutis fainutis, bet jau kieeeeeek langųųųųųųųųųųųų  blink.gif  g.gif

nugis nugis is kur zinai kuris mastau.gif Siaip jis apgaulingas-is isores atrodo mazas,o viduj vietos sociai,na bent jau man,apie 180 kvadratu, o del langu tai del grazaus vaizdo pro langa visos patalpos orientuotos i dvi puses,o kitose pusese langu visai nedaug. Tai jau matei kiek man uzuolaidu reiks doh.gif
Atsakyti
QUOTE(happy @ 2007 02 22, 15:11)
nugis nugis is kur zinai kuris  mastau.gif

apie 180 kvadratu,

Tai jau matei kiek man uzuolaidu reiks  doh.gif

ai pauksciukas pačiulbėjo tongue.gif

oho blink.gif tikrai apgaulingas blink.gif maniau max 100-120 blink.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif JOOOOOO pradėk pinigus taupyt doh.gif doh.gif doh.gif kol neturėjau reikalų su užuolaidom tai ir saliau kad pas mane visur vitrinos bus lotuliukas.gif dabar jau taip nebegalvoju cool.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2007 02 22, 15:23)
oho  blink.gif  tikrai apgaulingas  blink.gif  maniau max 100-120 blink.gif


visiem taip atrodo,jau ne vieni sake.. Manau geriau kai toks vaizdelis,nei pas mano tevus-namas atrodo didelis,o viduj vietos ner doh.gif
O vitrina pas mus tik viena svetainej ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo happy: 22 vasario 2007 - 15:35