Įkraunama...
Įkraunama...

remontą darom savomis rankomis

Apklausa: kodėl darėte, darote ar darysite remontą patys? (96 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
na va.. KODĖL???
Atsakyti
O tai šita tema tik apklausa, ar ankstesnės temos tęsinys? Jei tik apklausa, tai atsiprašau, kad aš ne į temą blush2.gif.
Forma, labai netikėta tavo vonia, nes vienspalvė. Retas atvejis šiais laikais rolleyes.gif. Bet faina, kad viskas labai šviesu, iš karto yra švaros ir erdvės pojūtis wub.gif . Tik man gaila, kad nuo įėjimo langą užstoja siena unsure.gif . Gal buvo galima daryti neaukštą sienelę, o norint kartais atsitverti, įtaisyti tarkim vertikalias (arba kitokias) žaliuzes virš tos sienelės g.gif. Aha, dabar supratau, kad ten gi dušas ant tos sienos doh.gif. Nebent galima buvo jį stumti į kampą prie lango, bet ten gal nelabai patogu. Ai, vis vien matyt jau viską šimtą kartų apsvarstėte ir pasirinkote tai, kas tinkamiausia umn.gif
O su siena virš miegamojo lovos tai labai įdomu, kas čia tokio bus, kai pabaigsi ax.gif.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saja: 20 vasario 2007 - 01:46
QUOTE(Saja @ 2007 02 20, 02:40)
O tai šita tema tik apklausa, ar ankstesnės temos tęsinys? Jei tik apklausa, tai atsiprašau, kad aš ne į temą  blush2.gif.
Forma, labai netikėta tavo vonia, nes vienspalvė. Retas atvejis šiais laikais rolleyes.gif. Bet faina, kad viskas labai šviesu, iš karto yra švaros ir erdvės pojūtis  wub.gif . Tik man gaila, kad nuo įėjimo langą užstoja siena  unsure.gif . Gal buvo galima daryti neaukštą sienelę, o norint kartais atsitverti, įtaisyti tarkim vertikalias (arba kitokias) žaliuzes virš tos sienelės g.gif. Aha, dabar supratau, kad ten gi dušas ant tos sienos doh.gif. Nebent galima buvo jį stumti į kampą prie lango, bet ten gal nelabai patogu. Ai, vis vien matyt jau viską šimtą kartų apsvarstėte ir pasirinkote tai, kas tinkamiausia umn.gif
O su siena virš miegamojo lovos tai labai įdomu, kas čia tokio bus, kai pabaigsi ax.gif.


smagu kad nors truputi patiko, o del santechnikos isdestymo zinau, kad patalpos atzvilgiu nera idealus isdestymas, bet situacija priverte taip isdelioti, musu manymu tai buvo patogiausias budas, o del sienutes tai is tikruju gerai, kad klozetas iskart iejus i kambari, o vonia paslepta toleliau, juk i tulika dazniau eini nei i vonia, o vonioje kazkam prausiantis kitas nematomai gali ant kluziko sedeti biggrin.gif o dusas kitoje puseje negalejo buti, nes ten sienos tik 30cm. dar galvojom vonia statyti palei lango siena, bet nepavyko radiatoriaus perkelti, butu labai daug kainave, per velai sumastem, tai taip ir pasiliko ax.gif as tai jau pripratau ir man labai gerai, o beja ten ant kitos sienos, kur zalia su balta susijungia tai bus pakabinamu spinteliu eile ax.gif
Atsakyti
mergaites tai kaip sekasi? zyliukas neuzsuka pasidalinti dziaugsmais, kaip sekasi viska griauti. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Forma @ 2007 02 20, 12:09)
mergaites tai kaip sekasi?


siandien vaziosim pikti kazkokiu milteliu isliginti grindys koridoriuje, nes jau tokios nelygios ir gal pagaliau bandysim klijot tapetus rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes, zadam pavasari didinti kambari balkono saskaita rolleyes.gif
Labai noriu tame kambaryje lubas gipso kartono padaryti, bet mano vyras pries schmoll.gif doh.gif Matot sako labai bus sunku prie lubu tuos karkasus prisukt, nes labai sunkiai greziasi verysad.gif Gal ka nors kita sugalvot g.gif
O kiek meistrai ima uz toki darba g.gif
Atsakyti
Forma rase: galima buvo geresniu sprendimu, tik kad santechnika buvo imanoma tik prie vienos sienos statyti, kitaip grindys labai pasikeltu arba atsirastu laipteliai palei sienas, kaip kad pas tave, o man labai nepatinka jie .


O tai santechnika jus patys vedziojote? Nes pas mane tai santechnikas tuos vambzdzius i siena kiso, isskyrus i ventiliacijos.Tai galima buvo kur nori daryti.
Ai bet vistiek netikusi varianta pasirinkau, dabar jau po visko matosi doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(KristiTal @ 2007 02 20, 11:31)
Nes pas mane tai santechnikas tuos vambzdzius i siena kiso, isskyrus i ventiliacijos.Tai galima buvo kur nori daryti.
Ai bet vistiek netikusi varianta pasirinkau, dabar jau po visko matosi  doh.gif  doh.gif  doh.gif


o tai kaip tu siulai santechnikos ivadus prie priesines sienos nusivesti? tai tik palei siena (tada buna matomas bordiuras) arba pakeliant grindis per vamzdio stori tongue.gif .
Atsakyti
QUOTE(indra* @ 2007 02 20, 10:37)
o tai kaip tu siulai santechnikos ivadus prie priesines sienos nusivesti? tai tik palei siena (tada buna matomas bordiuras) arba pakeliant grindis per vamzdio stori tongue.gif .

taip taip verysad.gif mes prie pisuaro vedėm... tai gareai kad pasislėpė pi kabina dušo... o va ppie kriauklės ir eina tas kantukas... tas mažas man visai netrukdo schmoll.gif bet va tas didelis iki klūziko tai biški nervina, bet irnesakyk.gif vamzdžius tai slėpė sienoj... bet kanalizacijos nepaslėpsi schmoll.gif juk ten 10cm skersmens vamzdis doh.gif
Atsakyti
QUOTE(AudraB @ 2007 02 20, 12:29)
Sveikos mamytes, zadam pavasari didinti kambari balkono saskaita rolleyes.gif
Labai noriu tame kambaryje lubas gipso kartono padaryti, bet mano vyras pries schmoll.gif  doh.gif Matot sako labai bus sunku prie lubu tuos karkasus prisukt, nes labai sunkiai greziasi verysad.gif Gal ka nors kita sugalvot g.gif
O kiek meistrai ima uz toki darba g.gif


idomu butu pamatyti buto isplanavima ax.gif siulau balkone daryti grindu sildyma, jei tai imanoma g.gif su gipsu labai lengvai dirbti mirksiukas.gif mes koridoriuje isliginom lubas su gipsu ir padarem halogenini apsvietima, per viena savaitgali thumbup.gif greitai ir grazu mirksiukas.gif taip pat didinom virtuve, kambario saskaita, siena sugriovem, o paskui is gipso padarem ax.gif tik ji labai sunku atvezti ir atnesti namo, ypac jei gyvenat auksciau smile.gif
Atsakyti
Aš irgi tą žurnalą pirkau. O plyteles aš taip ir glaistau: pirmiausia su gumine mente įstrižai einu per tarpelius, paskui plaunu plyteles, o kadangi man kažkaip nelygiai ir negražiai nusiplovė tarpeliai, tai dar ėjau kartą, o paskui jau pirštukais, pirštukais. O antrą sykį pasissekė jau paprasčiau - vieną sykį su mente prasiėjau, o antrą kartą su pirštukais.
O tai kaip jūs darote?

Nu mes kol kas vonios remontuoti nesiruošiame. Kai pirkom butą, ji jau buvo sutvarkyta, ne mūsų svajonių vonia, bet svarbu švaru ir tvarkinga.
O virtuvė irgi naujoviška, tai tik sienas perdažysim, baldų nekeisim, tai mūsų laukia tik grindų plytelės virtuvėje ir prieškambaryje prie durų, bet tikimės kad šiam darbeliui vyro šogeris pasirašys 4u.gif
Atsakyti
Forma, o tai tos senos grindys pas jus svetaineje kokios? man atrodo kaip naturalios lentos g.gif O tai kokias desite?
Papildyta:
QUOTE(indra* @ 2007 02 20, 10:37)
o tai kaip tu siulai santechnikos ivadus prie priesines sienos nusivesti? tai tik palei siena (tada buna matomas bordiuras) arba pakeliant grindis per vamzdio stori tongue.gif .



Na kad as suprasciau tai pasakyciau. Kas liecia tuos vambzdzius vandeniui, tai pas mane santechnikas kirto siena ir grindis, tai jie paslepti sienoje ir grindyse, na o tulikui, kaip vambzdis storas, tai jau nieko nesigavo, tai jis buvo paliktas kaip galima arciau to pagrindinio ivado.
Atsakyti