Įkraunama...
Įkraunama...

Šeškinė: Gelvonėlis

Papasakokit kaip ir kas.
Ten yra ir mokykla?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo julia.hola: 31 sausio 2007 - 14:56
QUOTE(julia.hola @ 2007 01 31, 15:55)
Papasakokit kaip ir kas.
Ten yra ir mokykla?

Sveikos mamytes 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Mane taip pat labai domina šis darželis g.gif ,gal kas pasidalinsite savo nuomone,patirtimi ax.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo momima: 16 kovo 2007 - 23:03
Tai ką, niekas nelankote šio darželio? unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo momima: 26 birželio 2007 - 06:26
užrašiau dukrą ten nuo rugsėjo. Žiūrėsim kaip bus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(plonyte_linija @ 2007 07 31, 15:22)
užrašiau dukrą ten nuo rugsėjo. Žiūrėsim kaip bus smile.gif




Plonyyyyte labutis -manau viskas gerai bus ,bent jau direktore tikrai gera siame darzelyyyje, blush2.gif blush2.gif mano drauges teta ji ,butu man arciau namu tikrai buciau savo sunu ten uzrasiusi. 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Mielosios 4u.gif O kas girdeti apie darželį Gelvonėlis? Gal kas lankote smile.gif
Atsakyti
QUOTE(freilina @ 2007 10 04, 13:02)
Mielosios  4u.gif O kas girdeti apie darželį Gelvonėlis? Gal kas lankote smile.gif

Labas! smile.gif Mano vaikas lanko ta darzeli ir mes labai patenkinti. Musu aukletojos sauniausios, tiesiog SUPERINES. Vaikas lanko grupe RASELES. Aukletojos LIUDMILA ir RIMA 4u.gif Aciu jiems uz gera darba ir meile musu vaikams thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Vyšniukas @ 2007 10 04, 23:25)
Labas! smile.gif  Mano vaikas lanko ta darzeli ir mes labai patenkinti. Musu aukletojos sauniausios, tiesiog SUPERINES. Vaikas lanko grupe RASELES. Aukletojos LIUDMILA ir RIMA 4u.gif Aciu jiems uz gera darba ir meile musu vaikams thumbup.gif

O jus i lietuvių grupe ax.gif ?Oi tai jusu vaikas jau gal paskutiniai metai i darzeli, tai sekanciais sios aukletojos vel prades nuo trimeciu rolleyes.gif , tai gal ir mums jos pasitaikytu bigsmile.gif Tik va, direktore nieko nepazadejo, neaisku ar priims. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(freilina @ 2007 10 05, 13:53)
O jus i lietuvių grupe  ax.gif ?Oi tai  jusu vaikas jau gal paskutiniai metai i darzeli, tai sekanciais sios aukletojos vel prades nuo trimeciu  rolleyes.gif , tai gal ir mums jos pasitaikytu  bigsmile.gif Tik va, direktore nieko nepazadejo, neaisku ar priims.  unsure.gif




Mes lankom rusu grupe. 4u.gif Kitais metais i mokykla, bet kiek zinau grupei dar yra jauniasniu vaiku, tai aukletojos, tikriausiai, dar metus dirbs su jais.
Atsakyti
Nona 4u.gif

Jau pilnu tempu maniškė lanko šį daržą, man atrodo, jai ten patinka. Auklėtoja su vaikais piešia, lipdo iš plastelino "lutuliukus" biggrin.gif . Dukra jau išmoko žodį "reikia". Tik rytais labiai sunkiai išsikrapštom, man gaila būna ją žadinti pusę septynių kai taip saldžiai miega... wub.gif

Kur mamytės mažųjų darželinukų? ax.gif
Atsakyti
Mano sūnus lanko šį darželį nuo rugsėjo. Esu labai patenkinta, vaikui irgi patinka, ko daugiau reikia wink.gif Matau, kad vaikui smagu, jau daug ko išmoko. žadu mažylį ten pat užrašyti.
Atsakyti
Po 4 mėnesių lankymo kažkas atsitiko maniškei-pradėjo rytais verkti"noriu namo", vakare man sako "liūdna buvo dazely, verkiau", auklėtojos klausiu, ar verkė, tai sako kad ne. Dar viena mama pasiskundė, kad ir jos mergytė rytais nenori eiti, verkia.
Dar maniškė pradėjo šlapintis į kelnes dažniau ir kiekvieną naktį, ko išvis nebūdavo g.gif Nesuprantu kame bėda schmoll.gif
Atsakyti