Įkraunama...
Įkraunama...

Avalynės taisyklos

Nuluzo ne špietnų batų kulnas cool.gif ..kur galeciau drasiai nesti taisyti g.gif
Patarkit kokio syra geros avalynes taisyklos Vilniuje biggrin.gif
Atsakyti
Kur netaisyti tai ir as galiu parasyt tongue.gif
KOnarskio g yra samsonas parduotuve, tai tame pastate yra avalynes taisykla, reikejo pakalti kulniukus, tai jau kai pakale doh.gif buvo juodi kulniukai pakale geltona kazkokia plasmase doh.gif
..kitas lariokas pasilaiciuose, tik sunku paaiskint, netoli maximos, kieme doh.gif ..tai irgi taip grubiai padare, kad doh.gif
Atsakyti
daug kas gira taisykla esancia pasaze pas juozapa, bet man tai nekaip ji schmoll.gif po pirmu keliu dienu, pakaltus kulniukus teko taisyti!
o siaip dazniasiai nesu taisyti avaline i labdariu gatve(ant kampo yra taisykla), negaliu nieko blogo pasakyti, tik kad jie nedaro to "nuo dusios" jei reikia pakalti tai tik ir pakala, niekur nepadazo juodais dazais, jei buna nubrauktas kulnas verysad.gif
siaip ten nesenai taisiau nuluzusi kulna, uzdejo naujus, siaip ausktis lyg ir tas pats, nu bet kazkas man ne taip ir viskas, atrodo,kad kokiasi keliais mm jie aukstesni nei buve doh.gif
Atsakyti
Dvi geros taisyklos yra Antakalny. Viena prie pat Antakalnio tilto, visai salia staybos is dizaino kolegijos (is Antakalnio gatves puses yra iskaba). Taisykla gana fainute, priklauso vienai moteriskaitei, visada gerai pataiso.

Antra taisykla yra netoli suaugusiuju poliklinikos. Taip pat Antakalnio gatveje, beveik priesais Drogo parduotuve (buvusi Ryga). Ten truputi pigiau nei pirmojoje taisykloje, bet taiso irgi neblogai.
Atsakyti
kokybiškai taiso batukus Vilniaus/Labdarių? g. kampinėj taisykloj thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ieva-Pieva @ 2006 01 18, 14:13)
kokybiškai taiso batukus Vilniaus/Labdarių? g. kampinėj taisykloj  thumbup.gif

Oi teko man ten uzeit, vidury miesto kulnas nuluzo, sakau gal pataisysit, tai tik cmaukst per 15 minuciu ir pataise vietoj ir ne karto po po kulnui nieko nenutiko.
Atsakyti
Gera tema thumbup.gif , nes tikrai sunku rasti GERĄ taisyklą, o tų "bet kokių" tai ant kiekvieno kampo.... doh.gif
Vieną tikrai gerą taisyklą žinau Baltupiuose, prie LTU ir VU barakų, ten kur yra tokia mokykla siuvėjų, kulinarų ir pan. profesijų atstovų. Nepamenu, kaip tiksliai vadinasi... Tai ten tikrai gerai taisydavo, ir nebrangiai thumbup.gif Taiso arba pats meistras (batsiuvys), arba mokiniai. Ir rūbus ten gerai pataisydavo. Tik jau kokie trys metai ten nebuvau... Bet turbūt niekas nepasikeitė ax.gif
O kur NENEŠTI tai aš irgi galiu pasakyti 4u.gif Šiaurės miestely, kur yra NORFA, yra batų taisykla. Bent man tai negerai padarė... verysad.gif
Atsakyti
O gal žinote kokią gerą Baltupiuose taisyklą?
Antakalny dirba man nepatogiu laiku, nors prie pat tų taisyklų gyvenu. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Kozete @ 2006 04 21, 10:32)
O gal žinote kokią gerą Baltupiuose taisyklą?
Antakalny dirba man nepatogiu laiku, nors prie pat tų taisyklų gyvenu.  blush2.gif

Baltupio g. geltonuose kioskeliuose ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ieva-Pieva @ 2006 04 21, 13:18)
Baltupio g. geltonuose kioskeliuose  ax.gif

manu kaip tik nerekomendavo ten nešti schmoll.gif

QUOTE(manu @ 2006 01 18, 10:24)
as parasysiu, kur geriau nenesti 4u.gif
baltupiuose,kur geltoni kioskeliai prie didlaukio sustojimo. vasara ten nunesiau susiuti baltos rankines dirza nutrukusi , tai susiuvo  schmoll.gif  siulai gal kazkada balti ir buvo, bet  mano balta rankine buvo siuta purvo spalvos siulais, priedo dygsniai buvo nevienodi ir nelygus  schmoll.gif  tada nuejau pas mociute. tai ji man su savo senu singeriu prasiuvo is naujo  thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Baltija: 21 balandžio 2006 - 12:26
QUOTE(Baltija @ 2006 04 21, 12:25)
manu kaip tik nerekomendavo ten nešti  schmoll.gif

aš pati ten netaisiau, bet bendradarbė labai patenkinta batų taisymu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Ieva-Pieva @ 2006 01 18, 14:13)
kokybiškai taiso batukus Vilniaus/Labdarių? g. kampinėj taisykloj  thumbup.gif



mes tik čia taisom batus
ir kulnus į naujus keičia gerai

specialiai važiuojam

kelis kartus prašiau vos ne stebuklo, tai pasakė, kad taip nepadarys, t.y. makaronų nekabina (pasakė: galim padaryti, bet nesuteikiam jokios garantijos)
Atsakyti