Įkraunama...
Įkraunama...

Karoliniškės: Čiauškutis"

QUOTE(Ziogutis @ 2008 07 17, 13:10)
Jusma, kiek žinau darželis turi lopšelines grupes ir priima vaikus nuo 2 metų, bet reikia ten iš anksto užsirašyti.
O pedagoginė psichologinė tarnyba yra Vivulskio g. Kad ten pakliūt reikalingas siuntimas iš pediatro ir išankstinė registracija, nes vasara atostogų metas ir jie ten taip pat atostogauja. Na bent jau taip buvo praėjusiais metais. Kol mes gavome pažymą iš šios tarnybos reikėjo apsilankyti ten 3 kartus doh.gif

Ačiū labai už info mirksiukas.gif Niekur nesirašėme iš anksto, nes sūnus buvo operuojamas ir nežinojome, kaip bus po operacijos. bet kadangi dabar viskas ok, planuoju grįžti į darbą ir jį į darželį paleisti. Teks pasistengti labai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jusma @ 2008 07 17, 14:18)
Ačiū labai už info mirksiukas.gif Niekur nesirašėme iš anksto, nes sūnus buvo operuojamas ir nežinojome, kaip bus po operacijos. bet kadangi dabar viskas ok, planuoju grįžti į darbą ir jį į darželį paleisti. Teks pasistengti labai 4u.gif


Sekmės Jums 4u.gif
Atsakyti
4u.gif Sveikos... Žiūriu, "Čiauškutis" darželis, apie kurį ko gera mažiausiai kalbama biggrin.gif ... Nes apie kitus tai ilgiausi puslapiai prirašyti... Nuo šio rudens pagaliau ir mes pradėjom jį lankyti, todėl man labai norisi kuo daugiau sužinoti, kaip sekasi kitiems vaikučiams... Pasidalinkit, mamytės, savo patirtim, kiek jūsų vaikučiai pasistūmėjo į priekį, kaip ten dirba logopedės... Gal kurios vaikiukai lanko Žvirbliukų arba Nykštukų grupes? Kaip jie ten jaučiasi? Maniškiai lanko dar neseniai, mažoji pasilieka be ašarėlių, o vyresnėlis labai verkia jau ryte pakeltas iš lovytės ir prašo, kad nevežtume... Gal pripras, bet man, pasilikusiai namuose, labai jau širdį skauda... Kaip jūs susitvarkėt su širdagrauža palikus vaiką kitų globai? Juk jei vaikiukas nekalba, jam labai sunku... Maniškį suprantu tik aš... paprastai svetimi su juo sunkiai susikalba... Šiaip jis ne pagal amžių protingas, labai mėgsta fotografuoti... Beje, jam tai puikiai sekasi... Ir man keista, kodėl jis taip priešinasi... O po kurio laiko jūsų vaikiukai priprato? Labai laukiu žinučių čia, arba AŽ unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(lapiukste @ 2008 10 23, 06:58)
4u.gif Sveikos... Žiūriu, "Čiauškutis" darželis, apie kurį ko gera mažiausiai kalbama  biggrin.gif ... Nes apie kitus tai ilgiausi puslapiai prirašyti... Nuo šio rudens pagaliau ir mes pradėjom jį lankyti, todėl man labai norisi kuo daugiau sužinoti, kaip sekasi kitiems vaikučiams... Pasidalinkit, mamytės, savo patirtim, kiek jūsų vaikučiai pasistūmėjo į priekį, kaip ten dirba logopedės... Gal kurios vaikiukai lanko Žvirbliukų arba Nykštukų grupes? Kaip jie ten jaučiasi? Maniškiai lanko dar neseniai, mažoji pasilieka be ašarėlių, o vyresnėlis labai verkia jau ryte pakeltas iš lovytės ir prašo, kad nevežtume... Gal pripras, bet man, pasilikusiai namuose, labai jau širdį skauda... Kaip jūs susitvarkėt su širdagrauža palikus vaiką kitų globai? Juk jei vaikiukas nekalba, jam labai sunku... Maniškį suprantu tik aš... paprastai svetimi su juo sunkiai susikalba... Šiaip jis ne pagal amžių protingas, labai mėgsta fotografuoti... Beje, jam tai puikiai sekasi... Ir man keista, kodėl jis taip priešinasi... O po kurio laiko jūsų vaikiukai priprato? Labai laukiu žinučių čia, arba AŽ  unsure.gif


Labas, o tu nebandei paprašyti, kad tavo vaikiukai eitų į vieną grupę, gal tada tavo berniukui būtų drąsiau ir lengviau g.gif
Mano berniukas priprato prie grupės per 2 svaitės ir tikrai didelis AČIŪ auklėtojoms. Labai gražiai jos globojo mano vaiką. Šiuo metu mes dėl ligos negalime lankyti darželio 6 mėn., bet visada žiogas prisimena darželį ir klausia kada eisime.
Atsakyti
QUOTE(Ziogutis @ 2008 10 23, 14:26)
Labas, o tu nebandei paprašyti, kad tavo vaikiukai eitų į vieną grupę, gal tada tavo berniukui būtų drąsiau ir lengviau g.gif
Mano berniukas priprato prie grupės per 2 svaitės ir tikrai didelis AČIŪ auklėtojoms. Labai gražiai jos globojo mano vaiką. Šiuo metu mes dėl ligos negalime lankyti darželio 6 mėn., bet visada žiogas prisimena darželį ir klausia kada eisime.


Sveika... Kad mano vaikiukai būtų vienoj grupėj, aš dar duodama dokumentus prašiau - sakiau, jiedu labai gerai sutaria, pripratę vienas prie kito, ir tt... Tai iš pradžių lyg žadėjo, vedėja net užsirašius buvo, kad abu leist į mažesnių, žvirbliukų grupę, bet kai atvykom į darželį, buvom perrašyti... sunkiausia turbūt buvo man pačiai, bet jokie argumentai nepadėjo... mums labai toli važiuoti, vaikiukai turi mėnesio sesutę, tat nuveža ir paima po darbo tėtis... Juk ir jam būtų daug paprasčiau, jei būtų vienoj... ir greičiau... ir taip vargšai tik puse septintos namučių gryžta... o kokią grupę taviškis lanko? Gal ir maniškis pripras, juk dar tik pirma savaitė... Tik auklėtojos vyresnio amžiaus, gal ir dėl to jam sunkiau... Kad taip galėčiau pamatyt, kaip ten viskas vyksta unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(lapiukste @ 2008 10 23, 14:04)
Sveika... Kad mano vaikiukai būtų vienoj grupėj, aš dar duodama dokumentus prašiau - sakiau, jiedu labai gerai sutaria, pripratę vienas prie kito, ir tt... Tai iš pradžių lyg žadėjo, vedėja net užsirašius buvo, kad abu leist į mažesnių, žvirbliukų grupę, bet kai atvykom į darželį, buvom perrašyti... sunkiausia turbūt buvo man pačiai, bet jokie argumentai nepadėjo... mums labai toli važiuoti, vaikiukai turi mėnesio sesutę, tat nuveža ir paima po darbo tėtis... Juk ir jam būtų daug paprasčiau, jei būtų vienoj... ir greičiau... ir taip vargšai tik puse septintos namučių gryžta... o kokią grupę taviškis lanko? Gal ir maniškis pripras, juk dar tik pirma savaitė... Tik auklėtojos vyresnio amžiaus, gal ir dėl to jam sunkiau... Kad taip galėčiau pamatyt, kaip ten viskas vyksta  unsure.gif


O kodėl vedėja išskyrė vaikiukus? Juk ir amžiaus skirtumas nėra toks didelis?
Aš nieko negaliu pasakyti apie kitų grupių aukletojas, bet Bitučių grupės auklėtojos mano sūnų priėmė labai šiltai, skyrė tikrai jam daug dėmesio. Bet mes ir pratinomės pamažu. Pirmą savaitę būdavom max iki pietų, o kitą savaitę jau ėjom ir miegoti.
Tam, kad tau būtų ramiau būtų neblogai nors kartą nuvažiuot arba nuvežt vaikučius arba pasiimt. Žinau, kad turint kūdikėlį tai sunku, bet gal pavyks susiderinti kada su vyru. Gal vyriukas galės paimti laivadienį už vaikus ir tu tą dieną nuvežk pati vaikučius į darželį, pabendrausi su auklėtojomis, pamatysi kitus grupės vaikučius, bus lengviau vėliau nuraminti sūnelį. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ziogutis @ 2008 10 23, 20:00)
O kodėl vedėja išskyrė vaikiukus? Juk ir amžiaus skirtumas nėra toks didelis?
Aš nieko negaliu pasakyti apie kitų grupių aukletojas, bet Bitučių grupės auklėtojos mano sūnų priėmė labai šiltai, skyrė tikrai jam daug dėmesio. Bet mes ir pratinomės pamažu. Pirmą savaitę būdavom max iki pietų, o kitą savaitę jau ėjom ir miegoti.
Tam, kad tau būtų ramiau būtų neblogai nors kartą nuvažiuot arba nuvežt vaikučius arba pasiimt. Žinau, kad turint kūdikėlį tai sunku, bet gal pavyks susiderinti kada su vyru. Gal vyriukas galės paimti laivadienį už vaikus ir tu tą dieną nuvežk pati vaikučius į darželį, pabendrausi su auklėtojomis, pamatysi kitus grupės vaikučius, bus lengviau vėliau nuraminti sūnelį. 4u.gif


Vedėja kaip tik sakė, kad amžiaus skirtumas per didelis... juk metai ir devyni mėnesiai... Mažoji į lopšelį, o vyresnėlis prie didesnių. Na, mes ir pirmą savaitę tik po kelias valandas iki miegiuko palikdavom, bet penktadienį jau abu suslogavo, ir dvi savaites laikiau namuose... pirmadieniui jau buvo suruošti vėl į daržiuką keliaut, bet anksti rytą jau pasibeldė mažoji, tat vyresnėliams atostogos prasitesė dar mėnesiukui, nes neturėjom galimybės vežiot... tai jiems vargšams dabar kaip iš naujo pratintis, jau visai dienelei... Na, šiandien, vyras pranešė, vyresnėlis pasiliko nedrąsiai, bet rėksmingų protestų jau nebuvo... o ir vakar, auklytė jau pagyrė, kad ir miegelio ėjo, ir į tuliką prašėsi... Berniuko kalbos suvokimas gerokai prašoka metus, bet kalba faktiškai tik ženklais unsure.gif ... Suprantu, ir auklėtojom galbūt nelengva, jau vakar vyrui sakė, kad teks mokytis ženklų kalbos tongue.gif ... aš, aišku, svajoju, kad kuo greičiau būtų atvirkčiai - maniškis iš ženklų pereitų prie žmonių kalbos... doh.gif .. bet jaučia širdis, kad tai nelengvai ir negreitai... verysad.gif ... O šiandien jau verkė vidurinėlė... Gal ji tik dabar suvokė, kad darželis - ne pramoga, bet čia reiks keliaut nuolat? tat va sėdžiu apsikabinus mažiausiąją, ir vėl širdis verkia... vakar aiškiai jaučiau, kad dukrytė protestuoja, viena miegot nebenori, ir apskritai, mane ėmė tarsi ignoruoti... turbūt baudžia, kad darželyje paliekama g.gif ... Blogai mums tokiems jautruoliams menininkams blush2.gif ... kiekviena smulkmenėlė, žiūriu, gali laaaabai greit nuliūdint tiek mane, tiek vaikus... net gailiuosi, kad tokius jautruolius auginu, bet gal čia net ne mano nuopelnas, gal tokia prigimtis... vyresnėlis nė trijų metukų dar neturėjo, o jau mokėjo užjausti, nušluostyt ašarą ir paguosti verkiantį... Ar jį dabar kas paguodžia? Na, kai tik bus galimybė, labai norėčiau artimiau susipažint su auklėtojomis... bet ar jos galės tam skirt laiko? juk ne vieną ir ne du vaikiukus turi unsure.gif ... unsure.gif Atsiprašau, kad tiek ir ne į temą prirašiau - tiesiog pasikalbėt dabar galiu tik su kūdikiu, tat ir išliejau čia visą nerimą... o juk tikriausiai tereikia laiko, ir jis viską sustatys i savas vėžes... Geros dienos, čiauškučių mirksiukas.gif mamytės drinks_cheers.gif
Atsakyti
Mano berniukas jau paskutiniais metais eina į šitą darželį, ir nuo kito rugsėjo - į mokyklą. Šitam daržely jis priprato gana gerai. Aišku, pirmą savaitę palikdavau tik iki pietų. Dabar net nori eit į darželį. Vakar buvo namie, nes vyras būtų negalėjęs laiku pasiimti, tai jau pareiškė, kad eisiu į darželį bigsmile.gif Mat, su mergom gal ne tiek daug veiksmo kaip daržely. Dėl kalbos, sūnus labai pasistūmėjo priekin ir manau, kad tai daugiausia darželio dėka. Buvo problemų su pasilikimu ankščiau lankytam daržely. Prie jo taip ir neįprato, vis nelaimingas pasilikdavo. Bet gal tiesiog mažo amžiaus, labiau pripratęs prie nedidelės aplinkos g.gif

lapiukste, taip supratau, kad abu vaikus vedat į šį darželį. Ar abu turi kalbos problemų?

Mano antrajai mergaitei trys metai, ir norėjau nuo šio rudens leisti kartu į šitą darželį (nes patogiau nei į du skirtingus vest darželius), bet ji kalbos problemų neturi, tad be psichologinės-pedagoginės tarnybos dokumentų čia jokiu būdu nepapulsi, nors kaip sakant sesuo, vis tiek nepriėmė. Kadangi prie pat namų esančiame daržely nėra vietų, tai būnam namie visos moterys: pusantrų metukų ir trejų abi mergaitės ir mama smile.gif. Vyrus išleidžiam į darbą ir darželį.

Dėl pergyvenimų, kaip vaikas jaučiasi daržely, labai vaikai jaučia tėvų būseną. Jei mama pasitiki ir neabejoja, kad viskas gerai, tai ir vaikas tvirčiau jaučiasi daržely.
Atsakyti
QUOTE(ababa @ 2008 10 24, 14:48)


lapiukste, taip supratau, kad abu vaikus vedat į šį darželį. Ar abu turi kalbos problemų?

Mano antrajai mergaitei trys metai, ir norėjau nuo šio rudens leisti kartu į šitą darželį (nes patogiau nei į du skirtingus vest darželius), bet ji kalbos problemų neturi, tad be psichologinės-pedagoginės tarnybos dokumentų čia jokiu būdu nepapulsi, nors kaip sakant sesuo, vis tiek nepriėmė. Kadangi prie pat namų esančiame daržely nėra vietų, tai būnam namie visos moterys: pusantrų metukų ir trejų abi mergaitės ir mama smile.gif. Vyrus išleidžiam į darbą ir darželį.

Dėl pergyvenimų, kaip vaikas jaučiasi daržely, labai vaikai jaučia tėvų būseną. Jei mama pasitiki ir neabejoja, kad viskas gerai, tai ir vaikas tvirčiau jaučiasi daržely.



Sveika. Taip, mano abu vaikiukai turi kalbos problemų unsure.gif , abu konsultavosi vaiko raidos centre, abu turi pedagoginės tarnybos siuntimus. Tat namučiuose liekam tik dvi moterytės - vyriausia ir jauniausia.
o dėl mamos nerimo - puikiai žinau tuos dalykus - juk daugiau kaip dešimt metų pati dirbu pedagoginį darbą... Juk eidamas į klasę turi palikti visus rūpesčius už durų ir šypsotis... Antraip nieko gero nebus... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lapiukste @ 2008 10 23, 15:04)
Tik auklėtojos vyresnio amžiaus, gal ir dėl to jam sunkiau...

as irgi buvau is pradziu nustebusi, kad ten aukletojos dauguma vyresnio amziaus, bet dabar tai vertinu kaip privaluma. Patirtis daro labai daug ka - ant savo vaiko tai matau.
O jeigu taip yra neramu, siulau nuvaziuoti i darzeli ir pasikalbeti su aukletojomis. Kiek lyginu keturis vaiku darzelius ( su tiek per du vaikus susiduriau), tai siame jauciu didziausia aukletoju ir tevu bendravima.
Atsakyti
QUOTE(Bekasė @ 2008 10 25, 23:23)
as irgi buvau is pradziu nustebusi, kad ten aukletojos dauguma vyresnio amziaus, bet dabar tai vertinu kaip privaluma. Patirtis daro labai daug ka - ant  savo vaiko tai matau.
O jeigu taip yra neramu, siulau nuvaziuoti i darzeli ir pasikalbeti su aukletojomis. Kiek lyginu keturis vaiku darzelius ( su tiek per du vaikus susiduriau), tai siame jauciu didziausia aukletoju ir tevu bendravima.



4u.gif ... ai, šiaip tikiuosi, tikrai viskas bus gerai... juk visiems dažniausiai būna adaptacinis laikotarpis - o maniškiai juk dar tik pirma savaitė, kaip ėjo... jei jau po kokio pusantro mėnesio žliumbs, kad nenori, tuomet jau tikrai žinosiu, kad kažką reikia keisti doh.gif ... Juk sako, būna vaikų, kurie taip ir nepripranta g.gif ... Bet nemanau, kad maniškiai nepripras, nes šiaip tai mėgstantys bendraut... bigsmile.gif . Čia tik mane gal per daug sąžinė griaužė, kad vaikus nuo savęs darželiui atiduodu... Aš pati darželio nelankius, tai negaliu įsivaizduot, koks jausmas jame paliktam... Tat ir nerimauju be reikalo, turbūt... Ir iš tiesų, jei nebūtų kalbos problemos, tikrai neleisčiau... juk ne vienas - trys... jau pusė darželio lotuliukas.gif ...
Atsakyti
Lapiukste, kaip tavo vaikučiams sekasi darželyje? 4u.gif
Atsakyti